Байқау қорытындысы толық нұсқасы

Байқау қорытындысы толық нұсқасы

 

Құрметті ұстаздар мен оқушылар! Ақпан айындағы байқауға өтініш білдірушілер саны өте көп болғандықтан, жалпы тізімді соңғы жұмыстардың нәтижесімен біріктіріп, толықтырып, қайта жариялап отырмыз. Тізімнен өз аты-жөніңізді таба аласыз. Ал арнайы дипломдар мен алғыс xаттардың түп нұсқасы төмендегі сілтемеде сақтаулы тұр. Сілтемені ашып, өз аты-жөніңіз бойынша сақталған файлдарды жүктеп алуыңызды сұраймыз.
Толық тізім:

ФИО Байқау аты Жетекшісі Орындары
1.         Мейрамбек Қайсар Мешитбаева Қуанышкул  І
2.         Абылқасым Аядин Көркем жазу Бекбаева Рыскүл І
3.         Айтхали  Аңсаған Көркем жазу Атшабарова Дариға І
4.         Алпысбай Көркемай Ана –өмір, Ана – бақ Жубанова Кенжегул Бахитовна І
5.         Аман Ералы «Жас дарын» Каримбаева Гульмира Амановна І
6.         Анафия Арина Есірткісіз келешек Аманқұлова Айгерім І
7.         Атымтай Мадина «Менің сүйікті ақ» Кунанбаева Баян І
8.         Ахметқызы Жанерке Шуақты көктем Жұмаева І
9.         Базарбаев Уснатдин Мен мамандық таңд. Сактаганова Маржан І
10.     Бақыт Айзере Болатқызы Көркем жазу Мухаева Алтынай Лесбаевна І
11.     Гавриш Виктория Вячеславовна «Есірткісіз келешек» Иманбаева Роза Шаяхметовна І
12.     Еңсегенов Есбол «Көркем жазу» Дубербаева Жанар Касымовна І
13.     Ережепова Мелина «Көркем жазу» Дубербаева Жанар Касымовна І
14.     Есмагамбетов Жұмаділ Жеңісбекұлы «Наурыз жыл басы» Иманбаева Роза Шаяхметовна І
15.     Ешберген Фариза Менің сүйікті ақыным Бегеева Алтын І
16.     Әділханова Нұрай Қуатқызы Мәнерлеп оқу Уатаева Ақмарал Мелісқызы І
17.     Жанабаева Айдана Наурыз жыл басы Сактаганова Маржан І
18.     Жантілеков Әділет Жас дарын Жұмаева Әсемгүл І
19.     Жұмаділдə Іңкəр «Менің қаһарманым» Мешитбаева Қуанышкул І
20.     Иклас Аружан «Жас суретші» Шакенова Зауреш Мейрамовна І
21.     Исатайқызы Іңкәр Көркем жазу өнері Эгембердиева Салтанат І
22.     Каратокова Алтынай Болатовна «Наурыз жыл басы» Сабитова Акжайык Оркеновна І
23.     Каратокова Алтынай Болатовна «Наурыз жыл басы» Сабитова Акжайык Оркеновна І
24.     Колчина Ксения Денисовна «Наурыз жыл басы» Иманбаева Роза Шаяхметовна І
25.     Кравчук Алексей Дмитриевич «Наурыз жыл басы» Сабитова Акжайык Оркеновна І
26.     Кусайнова Анар «Менің сүйікті ақыным Сұлтанова Амандық Жубандыковна І
27.     Құлынтай  Айболат Жас суретші Сейдахметова Самал І
28.     Марат Жанерке «Мен м. таңдаймын» Мешитбаева Қуанышкул І
29.     Маулетқажы Ақтоты Мен м-дық таңдаймын Дубербаева Жанар Касымовна І
30.     Сабыржан Әмина Көркем жазу Мулдешова Гулсара І
31.     Самофалов Александр Валерьевич «Наурыз жыл басы» Сабитова Акжайык Оркеновна І
32.     Сәрсенбек Жәния Асқарқызы Жас дарын Қошқарбеков  Нұрсұлтан І
33.     Сүндет Ақниет Көркем жазу өнері Эгембердиева Салтанат І
34.     Сыдықова Ақбота Мәнерлеп оқу Жумаева І
35.     Сытник Андрей Денисович «Наурыз жыл басы» Сабитова Акжайык Оркеновна І
36.     Төлеу Нұрхан Дәулетұлы «Жас дарын» Каримбаева Гульмира Амановна І
37.     Тубекбаева Жанеля Мәнерлеп оқу Әділова Жамал Саматқызы І
38.     Тураров Сейілбек Менің сүйікті ақыным Садуева Амангул Уатханқызы І
39.     Шалхар Ғалия Менің сүйікті ақыным Бахытбаева Ақерке І
40.     Эскарбай Каусар Көркем жазу Бишинова Жанат Усербаевна І
41.     Абылқасым Жансая Көркем жазу Керимова Сындығыз ІІ
42.     Айдар Диляра Шуақты көктем Шарипбекова Эльвира ІІ
43.     Айткулова Тахмина «Жас суретші» Шакенова Зауреш Мейрамовна ІІ
44.     Амандық Жұлдыз Көркем жазу Айдарбаева Зауре ІІ
45.     Аманша Рахат «Көркем жазу» Ибрашева Жамиля ІІ
46.     Асхатұлы  Жанарыс Жас  суретші Сейдахметова Самал ІІ
47.     Базарова Аяжан Наурыз-жыл ба.эсс Мусапирова Лаззат ІІ
48.     Битимишова Гульнур «Есірткісіз к» эсс Каримбаева Назгуль ІІ
49.     Богодухова Екатерина «Шуақты көктем» Арыстанбеков Тұрсынбек ІІ
50.     Дулатбек Балнұр «Жас дарын» Арыстанбеков Тұрсынбек ІІ
51.     Егінтаева Инабат Саятқызы «Көркем жазу» Маширбаева Гулманат Тщкеновна ІІ
52.     Әсемай Қойшыбай «көркем жазу» Мария Рахимова ІІ
53.     Жанысбек Бейбіт Наурыз жыл басы Аманқұлова Айгерім ІІ
54.     Зарықбаев Шахназар Шуақты көктем Нұрдыбаева Салтанат ІІ
55.     Исенова Аягөз «Жас суретші» Шакенова Зауреш Мейрамовна ІІ
56.     Ілиясов Дәуіт Жас дарын Жұмаева ІІ
57.     Қабыл Рамазан Наурыз жыл басы Аманқұлова Айгерім ІІ
58.     Қуаныш Талант Мәнерлеп оқу Даулетбаева Жанаргул ІІ
59.     Қуанышбайқызы Мадина Наурыз жыл б.«Эссе» Дубербаева Жанар Касымовна ІІ
60.     Мейәрбек Жаннұр Менің сүйікті ақыным Сарыбаева Айнур ІІ
61.     Мұқан Айбек Наурыз жыл басы Сарыбаева Айнур ІІ
62.     Омарова Гулмира Көркем жазу өнері Эгембердиева Салтанат ІІ
63.     Саябекова Айшолпан Наурыз жыл б.«Эссе» Дубербаева Жанар Касымовна ІІ
64.     Сейдахметова Арманай Жас  суретші Сейдахметова Самал ІІ
65.     Серік Нұрдәулет Қанышұлы Бралина Нүрия ІІ
66.     Сүлейменұлы Аймұрат Жас дарын Жұмаева ІІ
67.     Теңел Саян Көркем жазу Касенбекова Назира Бакытовна ІІ
68.     Тәңірберген Ұлназ Шуақты көктем Бахытбаева Ақерке ІІ
69.     Тлепин Болатбек Менің сүйікті ақыным Дуйсешова Айнур ІІ
70.     Үйлесін Айым Көркем жазу Касенбекова Назира Бакытовна ІІ
71.     Хейдер Диана Николаевна «Менің сүйікті ақ-ым» Иманбаева Роза Шаяхметовна ІІ
72.     Абдуғажы Әдемі Мәнерлеп оқу Даулетбаева Жанаргул ІІІ
73.     Бақтыбай Мансұр Көркем жазу Лекер Талайлы ІІІ
74.     Галухина Елизавета Михайловна «Менің сүйікті ақ-ым» Сабитова Акжайык Оркеновна ІІІ
75.     Ерсін Еркен «Шуақты көктем» Досанова Алтынай ІІІ
76.     Әмірхан Нұрғанат Менің сүйікті ақыным Байназарова Меруерт ІІІ
77.     Жабу Әлиасқар Шуақты көктем Аманқұлова Айгерім ІІІ
78.     Жорабай Аружан «Шақырады көктем» Карибаева Света ІІІ
79.     Жұмамұрад Ұлжан Наурыз туралы эссе Аяпова Кенескүл Якияевна ІІІ
80.     Каржова Амина Көркем жазу Керимова Сындығыз ІІІ
81.     Қажы Мырза Ахметов Есірткісіз келешек эс. Аяпова Кенескүл Якияевна ІІІ
82.     Қолғанат Аман Жас дарын Жұмаева ІІІ
83.     Мәді Үміт Оралбекқызы Жас дарын Қошқарбеков  Нұрсұлтан ІІІ
84.     Мұхамеджан Шұғыла Есірткісіз келешек эс. Дуйсешова Айнур ІІІ
85.     Оракбаева  Аяжан Жас дарын Қожабаева Тоғжан ІІІ
86.     Ошан Бекжан Менің сүйікті ақыным Шарипбекова Эльвира ІІІ
87.     Рахман Арайлым «Шақырады көктем» Ташеева Алия ІІІ
88.     Сабиров Санжар «Жас дарын» Дужасарова Динара ІІІ
89.     Сайранбай Инабат «Шуақты көктем» Тоқсанбай Жанна ІІІ
90.     Түрсынқұл Нұрболат Менің сүйікті ақыным Жумушова Ұлпан ІІІ
91.     Кабаев Нұркелді Сагатбекұлы Сагындыкова Сандигуль Ақпарат  ж
92.     Абдрасит Жаңылсын Әлібекқызы Шебер қалам Сагындыкова Сандигуль АХ
93.     Алтынбек Ақбота Шебер қалам Кабылова Ж К АХ
94.     Амантай Нұрахмет Шебер қалам Жолдас  Жанар АХ
95.     Ауезхан Ақерке Ана – өмір, Ана — бақ Джанкузиева Шолпан Сапарбековна АХ
96.     Базар Ұлмекен Шебер қалам Жолдас  Жанар АХ
97.     Даулетбаева Бегімай Шебер қалам Кабылова Ж К АХ
98.     Джумагулова Венера Алтын дауыс Ибрашева Жамиля АХ
99.     Жангазыва Жұпар Алтын дауыс Абилхасимова Салтанат АХ
100.                        Жаңабай Аружан Жас дарын Шойынбай Алия Пазиловна АХ
101.                        Жұмагельди Индира Шебер қалам Сапарова Жаңыл АХ
102.                        Ибадулла  Ерзат Алтын дауыс Тулеуова     Жанат АХ
103.                        Караджанова Жанат Ана – өмір, Ана — бақ Елтаева Айнур Амангелдиевна АХ
104.                        Качкул Нұрдаулет Шебер қалам Жолдас  Жанар АХ
105.                        Кәмелбекқызы Нұрәсем Ана – өмір, Ана — бақ Майканова Сабира Смагуловна АХ
106.                        Кусумбаев Тұрар Алтын дауыс Абилхасимова Салтанат АХ
107.                        Қанатова Амина Алтын дауыс Скакова Айзат Боранбаевна АХ
108.                        Мамырбаева Ақерке Алтын дауыс Абилхасимова Салтанат АХ
109.                        Манатбек Әсем Шуақты көктем Досымбетова Алмагүл АХ
110.                        Марал Дария Алтын дауыс Керимова Сындығыз АХ
111.                        Медетбеков Жеңіс Шебер қалам Жолдас  Жанар АХ
112.                        Мұратбекова Аяжан Алтын дауыс Жолдас  Жанар АХ
113.                        Назарбек Мирас Шебер қалам Жолдас  Жанар АХ
114.                        Олжабек Анеля Алтын дауыс Жолдас  Жанар АХ
115.                        Орынбасар Ерасыл Шебер қалам Жолдас  Жанар АХ
116.                        Сабыржан Аяулым Шебер қалам Кабылова Ж К АХ
117.                        Талип Мадина Алтын дауыс Оразова Гүлмира АХ
118.                        Тоқан Болашақ Алтын дауыс Барысова Гульназ АХ
119.                        Хали Хақназар Алтын дауыс Тулеуова     Жанат АХ
120.                        Сагындыкова Самира Дүйсенбаева Кәмшат Ж ЖОҚ
121.                        Меллат Сабрина Алтын дауыс Сагинаева Г.А І
122.                        Құралбаева Лира Алтын дауыс Сагинаева Г.А І
123.                        Амантаева Гулим Нурлановна Алтын дауыс Жукашева Сандуғаш Кенжебековна І
124.                        Бейбітова Томирис Алтын дауыс Бейбітова Томирис І
125.                        Аманжанова Асемай Алтынбековна Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы І
126.                        Үмбетова Әмина Таңатқызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы І
127.                        Боранғазина Шамшырақ Жұмақызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы І
128.                        Сақтапбергенова Еркеназ Алтын дауыс Қаражанова  Дамели Кабиевна І
129.                        Сүйеубаева Ұлжанат Алтын дауыс Қаражанова  Дамели Кабиевна І
130.                        Төлеуғалиев Тұрлыбек Асхатұлы Алтын дауыс Куспанова Жанаргул Куанышовна І
131.                        Үсен Дінмұхаммед Алтын дауыс Сыпатаева  Назым  Сабитовна І
132.                        Бауыржан  Дильназ Алтын дауыс Далабаева Меруерт  Жамбыловна І
133.                        Жасұланқызы Арайлым Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
134.                        Хожамұратова Гүлнұр Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
135.                        Ғалымжан Айым Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
136.                        Қалидолла Алма Алтын дауыс Едишова Бибигуль Тулегеновна І
137.                        Қуанышбек Рысбек Ерлікұлы Алтын Дауыс Сыздыкова Айгерим Сагатовна І
138.                        Мауытова  Ақбота Алтын дауыс Кайрлиева Ардак І
139.                        Керей Шамшырақ Алтын дауыс Гилманова Аида Таскалиевна І
140.                        Арыков Айбек Алтын дауыс УзембаеваСәулеКенесбековна І
141.                        Жеңіс Айбар Алтын дауыс КасеноваАйнұрОмаровна І
142.                        Бейсембаева Кәусар Алтын дауыс КасеноваАйнұрОмаровна І
143.                        Сарманова Сабина Алтын дауыс Бельгубаева Каукар Зейнулловна І
144.                        Серік Нұрайна Алтын дауыс Ахметова  Әсем  Абдуллақызы І
145.                        Әбдіхалық  Аида Арманқызы Алтын дауыс Жақынбекова Торғын І
146.                        Арен  Алина Алиманқызы Алтын дауыс Жилкибаева Зауре Тулеугалиевна І
147.                        Орынбай Мадина Ондасынқызы Алтын дауыс Кожаназарова Саипжамал Наужановна І
148.                        Жамалова Аяулым Алтын дауыс Қасымбек Алима І
149.                        Сейілбек Ақнұр Алтын дауыс Балтагереева Марал Нұрлановна І
150.                        Беркін Ақерке Алтын дауыс Кабиева Алтынсауле Рахметоллаевна І
151.                        Сағынғалиева Индира Алтын дауыс Қаражанова  Дамели Кабиевна І
152.                        Толепбай Ажар Арманқызы Алтын дауыс Балкибекова Рысжан Аманжоловна І
153.                        Талғатқызы Ардақ Алтын дауыс Бисенбаева Мирамкул І
154.                        Дұйсенбек Ринат Алтын дауыс Бисенбаева Мирамкул І
155.                        Абдиханов Азат Алтын дауыс Құрманалиева Дина Қаласқызы І
156.                        Қордабай Еркеназ Серікқызы Алтын дауыс Жантурина Айзада Жантуриновна І
157.                        Манякина Юлия Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна І
158.                        Иманова Жасмин Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна І
159.                        Өмірғалықызы Алтын Алтын дауыс Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна І
160.                        Рябухин Никита Алтын дауыс Ақышева Балайым Жансейітқызы І
161.                        Ермекова Айша Алтын дауыс Талипова Роза Ескерқызы І
162.                        Оразбек Гүлбаршын Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы І
163.                        Сатыбалды Айдана Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна І
164.                        Ұзақбай  Балғын Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна І
165.                        Бисенбайқызы Айымгүл Ана — өмір, Ана — бақ Базаргалиева Гулбану Абуовна І
166.                        Леванова Устинья Ана — өмір, Ана — бақ Хасанова С.М І
167.                        Серікбай Кәусар Ана — өмір, Ана — бақ Рахимбекова Клара Ораловна І
168.                        Баймагамбетова Лязат Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы І
169.                        Жүніс Айзере Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы І
170.                        Ашим Өмірхан Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл І
171.                        Ермекова Ұлдана Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна І
172.                        Рахманбердиева Ақерке Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна І
173.                        Джамалова Аида Ана — өмір, Ана — бақ Омарова Нурбану Турсынгалиевна І
174.                        Мұхамер Мадина Бақытқызы Ана — өмір, Ана — бақ Ахметова  Әсем  Абдуллақызы І
175.                        Ермекбай  Нұрасыл Ана — өмір, Ана — бақ Бексултанова Айханым Бақытжанқызы І
176.                        Егеубай Каусар Канатбекқызы Ана — өмір, Ана — бақ Ерназымова Аксауле Ерназымкызы І
177.                        Ораш Гульфия Саулетқалиқызы Ана — өмір, Ана — бақ Мустафина Мерует Сатыбалдиевна І
178.                        Салимжан Дастан  Асқарұлы Ана — өмір, Ана — бақ Токжанова Аймгуль Бактыгалиевна І
179.                        Есенбол Інжу Ардаққызы Ана — өмір, Ана — бақ Радана Миргазиевна І
180.                        Қазбекова Қызғалдақ Әкімжанқызы Ана — өмір, Ана — бақ Кулманова Злиха Санаковна І
181.                        Сағындықова Наргиз Болатбекқызы Ана — өмір, Ана — бақ Кулманова Злиха Санаковна І
182.                        Никонова Елена Ана — өмір, Ана — бақ Буркутбаева Кумусай Макановна І
183.                        Қаділбек Ақерке Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы І
184.                         Нұрғали Адина Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна І
185.                        Саттербек   Анель Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна І
186.                        Казбек Айрина Ана — өмір, Ана — бақ Жунусова Ракия Жолдабаевна І
187.                        Нұрлан Ақерке Нұрланқызы Ана — өмір, Ана — бақ Насыритдинова Гүлсим Насыритдиновна І
188.                        Берікбай Рамазан Ана — өмір, Ана — бақ Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна І
189.                        Жанат Алуа Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна І
190.                        Тойлыбай Амина Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна І
191.                        Уралбек  Айзере Ана – өмір, Ана — бақ Сыпатаева  Назым  Сабитовна І
192.                        Ерлепес Даниял Ана – өмір, Ана — бақ Сүлейменова Жанар  Карипбаевна І
193.                        Бекен Аида Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна І
194.                        Жұмабек Бексұлтан Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна І
195.                        Гончаров Матвей Ана – өмір, ана — бақ Сурумбаева Ольга Борисовна І
196.                        Перкова Николь  Сергеевна Ана – өмір, ана — бақ Пен Светлана Александровна І
197.                        Назымбек Жанат Ана – өмір, Ана — бақ Туткабекова Дина І
198.                        Бердіғали Аружан Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова І
199.                        Өтеп Әйгерім Ана – өмір, Ана — бақ Баймаханова Алтын І
200.                        Алдебаева Айдана Бериковна Ана – өмір, ана- бақ Кодарова Баян Таймасовна І
201.                        Буллат Мерей Ана – өмір, ана–бақ Сагинаева Г.А І
202.                        Әбдірахманов Рақым Есірткісіз келешек Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна Құлтай Абылай І
203.                        Аманғали Нұртілеу Азаматұлы Жас дарын Сейтказиева Алия Жексенбаевна І
204.                        Тұрланқызы Жаннұр Жас дарын Жармуханова Каламкас Бекетовна І
205.                        Балта Інжу Болатбекқызы Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна І
206.                        Айбекқызы Сафиианұр Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна І
207.                        Горлов Игнат Жас дарын Рауандина Назым Қалкеновна І
208.                        Ахмерова Карина Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
209.                        Болгарская София Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
210.                        Кудряшова Яна Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
211.                        Тұрмағамбетов Асанали Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
212.                        Жұмажан Күмісжан Көркем жазу Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна І
213.                        Зинешова Мадина Көркем жазу Кайрлиева Ардак І
214.                        Үсен Әсел Маратжанқызы Көркем жазу Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна І
215.                        Сатаева Аида Серикжановна Көркем жазу Жашкеева Назиха Елубаевна І
216.                        Есеналиев Алдияр Мен мамандық таңдаймын Қалниязова Айнұр Қадырқызы І
217.                        Миленко Юлия Васильевна Мен мамандық таңдаймын Табуктинова Жайдары Нургалиевна І
218.                        Толеубек Жанель Менiң сүйiктi ақыным Касыкбаева Динара І
219.                        Абденқұл Шұғыла  Серікқызы Менің каһарманым Турсынкулова Айгул Манаповна І
220.                        Тауасхан Ақсезім Менің сүйікті ақыным Әлмежан Назгүл Мейірханқызы І
221.                        Аубакирова Мадина Менің сүйікті ақыным Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна І
222.                        Ералы Назерке Менің сүйікті ақыным Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна І
223.                        Ибрагим Нұрсұлтан Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна І
224.                        Бауыржан Ғазизжан Дидарұлы Наурыз — жыл басы Теміралы Шынар Есболсынқызы І
225.                        Жақып Ақтоты Қайратқызы Наурыз жыл басы Молдабаева Жамила Болатовна І
226.                        Көпжасар Бекбол Балтабекұлы Наурыз жыл басы Молдабаева Жамила Болатовна І
227.                        Мұратбекқызы Балғын Наурыз жыл басы Есқалиева Ұштап Нияловна І
228.                        Амиратдин  Нұртас  Мұхитұлы Наурыз жыл басы Батырова Алма Хапашовна І
229.                        Бақтығали Ерназар Қадырбекұлы Наурыз-жыл басы Курмашева Нургуль Мухамбеткалиевна І
230.                        Рахат Сымбат Сурет салу Құрманалиева Дина Қаласқызы І
231.                        Мукашева Дания Шебер қалам Сагинаева Г.А І
232.                        Өмірзақ Мансұр Шебер қалам Сагинаева Г.А І
233.                        Жаңабай Аружан Жаңабайқызы Шебер қалам Жармуханова Каламкас Бекетовна І
234.                        Харяти Мағжан Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна І
235.                        Ержан Альмира Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна І
236.                        Нурмухан Бекзат Нурмуханұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна І
237.                        Тоқтаған Нұркен Аманұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна І
238.                        Марат  Әдема Шебер қалам Далабаева Меруерт Жамбыловна І
239.                        Ералы Набиля Шебер қалам Далабаева  Меруерт Жамбыловна І
240.                        Ақанов Дарын Шебер қалам Сәденов Медет Кеңесбекұлы І
241.                        Нұртілеу Әсетұлы Әділбек Шебер қалам Анжім Бодық қызы Нысырбаева І
242.                        Қайрғали Мұхағали Амирғалиұлы Шебер қалам Кожаназарова Саипжамал Наужановна І
243.                        Меліс Жанеля Әбдіқадырқызы Шебер қалам Батырова Алма Хапашовна І
244.                        Аргумбаева Гүлжан Шебер қалам Канымкулова Кундыз Зинединовна І
245.                        Құрбанбек Нұрбақыт Шебер қалам Абишова Тамара І
246.                        Ералы Ризат Шебер қалам ТатибаеваАқсауле І
247.                        Аман Айман Шебер қалам ТатибаеваАқсауле І
248.                        Рахимова Жания Шебер қалам Асанова Жанаргүл І
249.                        Амантай Жанель Шебер қалам Жапабаева Жанар Секербаевна І
250.                        Алпысбаев Нұркен Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы І
251.                        Айтқожа Алдияр Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы І
252.                        Бейбитбекқызы Гүлназ Шуақты көктем Молдабаева Жамила Болатовна І
253.                        Бетуров Айдар Шуақты көктем Әлімбекова Патима  Сейтханқызы І
254.                        Умирзақ Ақтолқын Шуақты көктем Абишева Жанна І
255.                        Будник Милана Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна І
256.                        Монтыбаева Салтанат Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна І
257.                        Норматов Бекзат Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна І
258.                        Бекмырза Мерейім Шуақты көктем Омарова Рая І
259.                        Аман Арлан Асхатұлы Ана – өмір, Ана — бақ Сапарғалиева Назым Ермекқызы І
260.                        Асқар Әсел Төлепбергенқызы Ана – өмір, Ана — бақ Акимбаева Толкын І
261.                        Ерланқызы Нұрсәуле Шебер қалам Қылышбекова Қарлығаш І
262.                        Әлімқұл Нұрсұлтан Ана – өмір, Ана — бақ Жумадилова Жанар Маратовна І
263.                        Жұман Сабина Жас дарын Арыстанбеков Тұрсынбек І
264.                        Қайратқызы Назерке Шебер қалам Жұмабаева Гүлзар І
265.                        Рамазанова Аққу Шебер қалам Бельгубаева Каукар Зейнулловна І
266.                        Сарманова Сабина Алтын дауыс Бельгубаева Каукар Зейнулловна І
267.                        Сәрсенбек Әсел Алтын дауыс Абуова Ақжамал І
268.                        Сырлыбай Балғын Әбділләқызы Ана – өмір, Ана — бақ Акимбаева Толкын І
269.                        Хасен Айзере Шебер қалам Қожабекова Алия Дузасуовна І
270.                        Меллат Сабрина Алтын дауыс Сагинаева Г.А І
271.                        Құралбаева Лира Алтын дауыс Сагинаева Г.А І
272.                        Амантаева Гулим Нурлановна Алтын дауыс Жукашева Сандуғаш Кенжебековна І
273.                        Бейбітова Томирис Алтын дауыс Бейбітова Томирис І
274.                        Аманжанова Асемай Алтынбековна Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы І
275.                        Үмбетова Әмина Таңатқызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы І
276.                        Боранғазина Шамшырақ Жұмақызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы І
277.                        Сақтапбергенова Еркеназ Алтын дауыс Қаражанова  Дамели Кабиевна І
278.                        Сүйеубаева Ұлжанат Алтын дауыс Қаражанова  Дамели Кабиевна І
279.                        Төлеуғалиев Тұрлыбек Асхатұлы Алтын дауыс Куспанова Жанаргул Куанышовна І
280.                        Үсен Дінмұхаммед Алтын дауыс Сыпатаева  Назым  Сабитовна І
281.                        Бауыржан  Дильназ Алтын дауыс Далабаева Меруерт  Жамбыловна І
282.                        Жасұланқызы Арайлым Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
283.                        Хожамұратова Гүлнұр Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
284.                        Ғалымжан Айым Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
285.                        Қалидолла Алма Алтын дауыс Едишова Бибигуль Тулегеновна І
286.                        Қуанышбек Рысбек Ерлікұлы Алтын Дауыс Сыздыкова Айгерим Сагатовна І
287.                        Мауытова  Ақбота Алтын дауыс Кайрлиева Ардак І
288.                        Керей Шамшырақ Алтын дауыс Гилманова Аида Таскалиевна І
289.                        Арыков Айбек Алтын дауыс УзембаеваСәулеКенесбековна І
290.                        Жеңіс Айбар Алтын дауыс КасеноваАйнұрОмаровна І
291.                        Бейсембаева Кәусар Алтын дауыс КасеноваАйнұрОмаровна І
292.                        Сарманова Сабина Алтын дауыс Бельгубаева Каукар Зейнулловна І
293.                        Серік Нұрайна Алтын дауыс Ахметова  Әсем  Абдуллақызы І
294.                        Әбдіхалық  Аида Арманқызы Алтын дауыс Жақынбекова Торғын І
295.                        Арен  Алина Алиманқызы Алтын дауыс Жилкибаева Зауре Тулеугалиевна І
296.                        Орынбай Мадина Ондасынқызы Алтын дауыс Кожаназарова Саипжамал Наужановна І
297.                        Жамалова Аяулым Алтын дауыс Қасымбек Алима І
298.                        Сейілбек Ақнұр Алтын дауыс Балтагереева Марал Нұрлановна І
299.                        Беркін Ақерке Алтын дауыс Кабиева Алтынсауле Рахметоллаевна І
300.                        Сағынғалиева Индира Алтын дауыс Қаражанова  Дамели Кабиевна І
301.                        Толепбай Ажар Арманқызы Алтын дауыс Балкибекова Рысжан Аманжоловна І
302.                        Талғатқызы Ардақ Алтын дауыс Бисенбаева Мирамкул І
303.                        Дұйсенбек Ринат Алтын дауыс Бисенбаева Мирамкул І
304.                        Абдиханов Азат Алтын дауыс Құрманалиева Дина Қаласқызы І
305.                        Қордабай Еркеназ Серікқызы Алтын дауыс Жантурина Айзада Жантуриновна І
306.                        Манякина Юлия Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна І
307.                        Иманова Жасмин Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна І
308.                        Өмірғалықызы Алтын Алтын дауыс Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна І
309.                        Рябухин Никита Алтын дауыс Ақышева Балайым Жансейітқызы І
310.                        Ермекова Айша Алтын дауыс Талипова Роза Ескерқызы І
311.                        Оразбек Гүлбаршын Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы І
312.                        Сатыбалды Айдана Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна І
313.                        Ұзақбай  Балғын Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна І
314.                        Бисенбайқызы Айымгүл Ана — өмір, Ана — бақ Базаргалиева Гулбану Абуовна І
315.                        Леванова Устинья Ана — өмір, Ана — бақ Хасанова С.М І
316.                        Серікбай Кәусар Ана — өмір, Ана — бақ Рахимбекова Клара Ораловна І
317.                        Баймагамбетова Лязат Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы І
318.                        Жүніс Айзере Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы І
319.                        Ашим Өмірхан Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл І
320.                        Ермекова Ұлдана Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна І
321.                        Рахманбердиева Ақерке Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна І
322.                        Джамалова Аида Ана — өмір, Ана — бақ Омарова Нурбану Турсынгалиевна І
323.                        Мұхамер Мадина Бақытқызы Ана — өмір, Ана — бақ Ахметова  Әсем  Абдуллақызы І
324.                        Ермекбай  Нұрасыл Ана — өмір, Ана — бақ Бексултанова Айханым Бақытжанқызы І
325.                        Егеубай Каусар Канатбекқызы Ана — өмір, Ана — бақ Ерназымова Аксауле Ерназымкызы І
326.                        Ораш Гульфия Саулетқалиқызы Ана — өмір, Ана — бақ Мустафина Мерует Сатыбалдиевна І
327.                        Салимжан Дастан  Асқарұлы Ана — өмір, Ана — бақ Токжанова Аймгуль Бактыгалиевна І
328.                        Есенбол Інжу Ардаққызы Ана — өмір, Ана — бақ Радана Миргазиевна І
329.                        Қазбекова Қызғалдақ Әкімжанқызы Ана — өмір, Ана — бақ Кулманова Злиха Санаковна І
330.                        Сағындықова Наргиз Болатбекқызы Ана — өмір, Ана — бақ Кулманова Злиха Санаковна І
331.                        Никонова Елена Ана — өмір, Ана — бақ Буркутбаева Кумусай Макановна І
332.                        Қаділбек Ақерке Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы І
333.                         Нұрғали Адина Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна І
334.                        Саттербек   Анель Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна І
335.                        Казбек Айрина Ана — өмір, Ана — бақ Жунусова Ракия Жолдабаевна І
336.                        Нұрлан Ақерке Нұрланқызы Ана — өмір, Ана — бақ Насыритдинова Гүлсим Насыритдиновна І
337.                        Берікбай Рамазан Ана — өмір, Ана — бақ Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна І
338.                        Жанат Алуа Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна І
339.                        Тойлыбай Амина Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна І
340.                        Уралбек  Айзере Ана – өмір, Ана — бақ Сыпатаева  Назым  Сабитовна І
341.                        Ерлепес Даниял Ана – өмір, Ана — бақ Сүлейменова Жанар  Карипбаевна І
342.                        Бекен Аида Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна І
343.                        Жұмабек Бексұлтан Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна І
344.                        Гончаров Матвей Ана – өмір, ана — бақ Сурумбаева Ольга Борисовна І
345.                        Перкова Николь  Сергеевна Ана – өмір, ана — бақ Пен Светлана Александровна І
346.                        Назымбек Жанат Ана – өмір, Ана — бақ Туткабекова Дина І
347.                        Бердіғали Аружан Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова І
348.                        Өтеп Әйгерім Ана – өмір, Ана — бақ Баймаханова Алтын І
349.                        Алдебаева Айдана Бериковна Ана – өмір, ана- бақ Кодарова Баян Таймасовна І
350.                        Буллат Мерей Ана – өмір, ана–бақ Сагинаева Г.А І
351.                        Әбдірахманов Рақым Есірткісіз келешек Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна Құлтай Абылай І
352.                        Аманғали Нұртілеу Азаматұлы Жас дарын Сейтказиева Алия Жексенбаевна І
353.                        Тұрланқызы Жаннұр Жас дарын Жармуханова Каламкас Бекетовна І
354.                        Балта Інжу Болатбекқызы Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна І
355.                        Айбекқызы Сафиианұр Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна І
356.                        Горлов Игнат Жас дарын Рауандина Назым Қалкеновна І
357.                        Ахмерова Карина Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
358.                        Болгарская София Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
359.                        Кудряшова Яна Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
360.                        Тұрмағамбетов Асанали Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна І
361.                        Жұмажан Күмісжан Көркем жазу Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна І
362.                        Зинешова Мадина Көркем жазу Кайрлиева Ардак І
363.                        Үсен Әсел Маратжанқызы Көркем жазу Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна І
364.                        Сатаева Аида Серикжановна Көркем жазу Жашкеева Назиха Елубаевна І
365.                        Есеналиев Алдияр Мен мамандық таңдаймын Қалниязова Айнұр Қадырқызы І
366.                        Миленко Юлия Васильевна Мен мамандық таңдаймын Табуктинова Жайдары Нургалиевна І
367.                        Толеубек Жанель Менiң сүйiктi ақыным Касыкбаева Динара І
368.                        Абденқұл Шұғыла  Серікқызы Менің каһарманым Турсынкулова Айгул Манаповна І
369.                        Тауасхан Ақсезім Менің сүйікті ақыным Әлмежан Назгүл Мейірханқызы І
370.                        Аубакирова Мадина Менің сүйікті ақыным Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна І
371.                        Ералы Назерке Менің сүйікті ақыным Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна І
372.                        Ибрагим Нұрсұлтан Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна І
373.                        Бауыржан Ғазизжан Дидарұлы Наурыз — жыл басы Теміралы Шынар Есболсынқызы І
374.                        Жақып Ақтоты Қайратқызы Наурыз жыл басы Молдабаева Жамила Болатовна І
375.                        Көпжасар Бекбол Балтабекұлы Наурыз жыл басы Молдабаева Жамила Болатовна І
376.                        Мұратбекқызы Балғын Наурыз жыл басы Есқалиева Ұштап Нияловна І
377.                        Амиратдин  Нұртас  Мұхитұлы Наурыз жыл басы Батырова Алма Хапашовна І
378.                        Бақтығали Ерназар Қадырбекұлы Наурыз-жыл басы Курмашева Нургуль Мухамбеткалиевна І
379.                        Рахат Сымбат Сурет салу Құрманалиева Дина Қаласқызы І
380.                        Мукашева Дания Шебер қалам Сагинаева Г.А І
381.                        Өмірзақ Мансұр Шебер қалам Сагинаева Г.А І
382.                        Жаңабай Аружан Жаңабайқызы Шебер қалам Жармуханова Каламкас Бекетовна І
383.                        Харяти Мағжан Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна І
384.                        Ержан Альмира Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна І
385.                        Нурмухан Бекзат Нурмуханұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна І
386.                        Тоқтаған Нұркен Аманұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна І
387.                        Марат  Әдема Шебер қалам Далабаева Меруерт Жамбыловна І
388.                        Ералы Набиля Шебер қалам Далабаева  Меруерт Жамбыловна І
389.                        Ақанов Дарын Шебер қалам Сәденов Медет Кеңесбекұлы І
390.                        Нұртілеу Әсетұлы Әділбек Шебер қалам Анжім Бодық қызы Нысырбаева І
391.                        Қайрғали Мұхағали Амирғалиұлы Шебер қалам Кожаназарова Саипжамал Наужановна І
392.                        Меліс Жанеля Әбдіқадырқызы Шебер қалам Батырова Алма Хапашовна І
393.                        Аргумбаева Гүлжан Шебер қалам Канымкулова Кундыз Зинединовна І
394.                        Құрбанбек Нұрбақыт Шебер қалам Абишова Тамара І
395.                        Ералы Ризат Шебер қалам ТатибаеваАқсауле І
396.                        Аман Айман Шебер қалам ТатибаеваАқсауле І
397.                        Рахимова Жания Шебер қалам Асанова Жанаргүл І
398.                        Амантай Жанель Шебер қалам Жапабаева Жанар Секербаевна І
399.                        Алпысбаев Нұркен Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы І
400.                        Айтқожа Алдияр Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы І
401.                        Бейбитбекқызы Гүлназ Шуақты көктем Молдабаева Жамила Болатовна І
402.                        Бетуров Айдар Шуақты көктем Әлімбекова Патима  Сейтханқызы І
403.                        Умирзақ Ақтолқын Шуақты көктем Абишева Жанна І
404.                        Будник Милана Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна І
405.                        Монтыбаева Салтанат Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна І
406.                        Норматов Бекзат Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна І
407.                        Бекмырза Мерейім Шуақты көктем Омарова Рая І
408.                        Умирзакова Каракат Алтын дауыс Тагаева Айгуль Аманкуловна І
409.                        Шамұрат Жансезім Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан І
410.                        Шаймаханбет Ая Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан І
411.                        Нұртазина Қазина Алтын дауыс Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна І
412.                        Өсербайқызы  Ақжүніс Алтын дауыс Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна І
413.                        Әбілов  Жарас Алтын дауыс Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна І
414.                        Сығай Салтанат Алтын дауыс Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. І
415.                        Сәрсенғали Жанерке Алтын дауыс Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. І
416.                        Кайрула Мәдина Серікқызы Алтын дауыс Жашкеева Назиха Елубаевна І
417.                        Жаулы Хақназар Алтын дауыс Ақбаева Сайра І
418.                        Қошқарбаева Сауле Алтын дауыс Мырзакулов Сейилбек  Шакизадаевич І
419.                        Чанбаева Динара Алтын дауыс Мырзакулов Сейилбек Шакизадаевич І
420.                        Ұзақбаев Асхат Алтын дауыс Садақбаева Жанат  Темиржановна І
421.                        Ажимуханбет Мөлдір Алтын дауыс Досимова Асель Оралбаевна І
422.                        Paхат Күнтуған Алтын дауыс Жапенова Гульмира Жикеновна І
423.                        Рамазан Абілқайыр Алтын дауыс Джолышова Камшат І
424.                        Қанат Ерасыл Бауыржанұлы Алтын дауыс Даулетова Жанат Бақтыбайқызы І
425.                        Муштакова Ксения Алтын дауыс Васютенко Инна Сергеевна І
426.                        Скранжевская Анастасия Алтын дауыс Васютенко Инна Сергеевна І
427.                        Койчев Илья Алтын дауыс Васютенко Инна Сергеевна І
428.                        Яскульская Кира Алтын дауыс Васютенко Инна Сергеевна І
429.                        Турсынбаев Амир Алтын дауыс Кубенова Белла Весхановна І
430.                        Айтбала Балнұр Алтын дауыс Алиева Айсұлу І
431.                        Нарбаева Зәуреш Алтын дауыс Алиева Айсұлу І
432.                        Орман Тамирис Алтын дауыс Алиева Айсұлу І
433.                        Бәйдіров Азамат Алтын дауыс Калкаева Гулшат Турсынбаевна І
434.                        Садувакасова Шамшырақ Алтын дауыс Калиева Жумажан І
435.                        Зубайраева Есита Алтын дауыс Ыскакова Гулнара Кожахметовна І
436.                        Маршалова Қырмызы Алтын дауыс Мухсина Жанат Женисовна І
437.                        Төре Жәния Алтын дауыс Зұлқайнарова Жанат Махсұтқызы І
438.                        Зубайраева Есита Алтын дауыс Ыскакова Гулнара Кожахметовна І
439.                        Асылбекова Амина Алтын дауыс Ыскакова Гулнара Кожахметовна І
440.                        ЕргалиеваДиляра Алтын дауыс Болсымбаева Магфуза Мукатаевна І
441.                        Сакиева Аяулым Алтын дауыс Аубакирова Акмарал Имантахуовна І
442.                        Карбек Ақерке Саулетқызы Ана – өмір, ана бақ Алимжанова Баян Қартабаевна І
443.                        Өмірбекұлы Нұрасыл  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы І
444.                        Қуаныш Ақнұр Ана-өмір, ана- бақ Турбаева Гулимжан Узбекқызы І
445.                        Мұратова Лаура Мұратқызы Ана-өмір, ана- бақ Жанкабылова Айгуль Калмырзаевна І
446.                        Алтай Аделина Арыстановна Ана-өмір, ана- бақ Арыстанова Эльмира Мергалиевна І
447.                        Нұрадин Аяулым Нұрланқызы Ана-өмір, ана- бақ Арыстанова Эльмира Мергалиевна І
448.                        Изгалиева Маржан Ана-өмір, ана- бақ Алипова Гүлназ Тұрақбайқызы І
449.                        Есқабыл Әйгерім Ана-өмір, ана- бақ Алипова Гүлназ Тұрақбайқызы І
450.                        Жумадуллаева Аяжан. Ана-өмір, ана- бақ Тұрған Кенжехан. І
451.                        Жүсіп Меруерт Санатқызы Ана-өмір, ана- бақ Турегельдиева Акмарал Тураровна І
452.                        Аманжол Ержігіт Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна І
453.                        Хамит Айдана Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна І
454.                        Жахина Қызғалдақ Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна І
455.                        Ғабдыжалил Рамазан Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна І
456.                        Жұмабек Айзада Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна І
457.                        Зейнулла Ділназ Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна І
458.                        Советова Ақерке Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна І
459.                        Муксиев Бекболат Ана-өмір, ана- бақ Ж.Бекежанова І
460.                        Краснобаев Дмитрий Ана-өмір, ана- бақ Ж.Бекежанова І
461.                        Хуандаг Гульжайна Ана-өмір, ана- бақ Үкенова Тоғжан Серікқызы І
462.                        Волкова Анастасия Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна І
463.                        Сергиенко Марина Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна І
464.                        Огай Ярослав Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна І
465.                        Кожиков Ильяс Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна І
466.                        Джумагазиева Альбина Әлібекқызы Ана-өмір, ана- бақ Хусаинова Ляззат Серикқызы І
467.                        Хумар Ажар Қоныскерейқызы Ана-өмір, ана- бақ Жашкеева Назиха Елубаевна І
468.                        Рақымжанова Сезім Ана-өмір, ана- бақ Мырзабекова Марфуға Аманбердіқызы І
469.                        Марат Ақерке Ана-өмір, ана- бақ Ильяшов Ерік Смаканович І
470.                        Анарбаева Нурай Ана-өмір, ана- бақ Досимова Асель Оралбаевна І
471.                        Қалымбетова Айдана Ана-өмір, ана- бақ Тлеубергенова Атиркуль Серикбаевна І
472.                        Досбол Гүласыл Серікқызы Ана-өмір, ана- бақ Абилдаева Жанар Балықбайқызы І
473.                        Бахытбек Ақерке Бахытбекқызы Ана-өмір, ана- бақ Абилдаева Жанар Балықбайқызы І
474.                        Мейрамбай Нұрдәулет Ана-өмір, ана-бақ! Арапбаева Назым Бактибекызы І
475.                        Матебай Дана Ана-өмір,ана-бақ Смаилова Самал Оралхановна І
476.                        Қалымбетова Айдана Ана-өмір,ана-бақ Тлеубергенова Атиркуль Серикбаевна І
477.                        Цэркбекқызы Аружан Есірткісіз келешек Матаева Айгуль Нурсалимовна І
478.                        Аманжол Марғұлан Жас дарын Саду Ерлан І
479.                        Величко Виолетта Жас дарын Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы І
480.                        Байгускаров Милан Жас дарын Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы І
481.                        Вахрушева Ульяна Жас дарын Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы І
482.                        Гусак  София Жас дарын Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы І
483.                        Катенов Алихан Жас дарын Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы І
484.                        Гаевская София Жас дарын Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы І
485.                        Әуесхан Дана Ұланқызы Жас дарын Байке Назира Курмангалиевна І
486.                        Кеңесбай Нұрмұхаммед Жас дарын Асанова Гульнара І
487.                        Қадыр Гүлнұр Жас дарын Гатауов Кенжетай Охасович І
488.                         Есполова Назерке Жас дарын Гатауов Кенжетай Охасович І
489.                        Кенжетайұлы Арсен Жас дарын Гатауов Кенжетай Охасович І
490.                        Байбатыр Зарина Жас дарын Гатауов Кенжетай Охасович І
491.                        Егізбаев Саят Жас дарын Гатауов Кенжетай Охасович І
492.                        Құсайын Бағдат Жас дарын Кенжебекова Коркем Канатовна І
493.                        Талдығали Ләйла Жас дарын Кенжебекова Коркем Канатовна І
494.                        Узбекова Дина Жас дарын Кенжебекова Коркем Канатовна І
495.                        Аманғали Нұралы Азаматұлы Жас дарын Султангубиева Рамиля І
496.                        Съезбек Самал Жас дарын Ақанов Бекзат І
497.                        Назарбек Мирас Жас дарын Жолдас Жанар І
498.                        Олжабек Анеля Жас дарын Жолдас Жанар І
499.                        Дәулетқалиева Елнұр Көркем  жазу Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна І
500.                        Дәулетова Әмина Көркем  жазу Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна І
501.                        Орынбасар Нұртас Көркем жазу Эмирова Нурзия Бегендиковна І
502.                        Айтмырза Аягөз Мен мамандық таңдаймын Тәжиева Шолпан І
503.                        Жақсыбай Гүлназ Менің сүйікті ақыным Исина Бикеш Тусуповна І
504.                        Аюпова Данагүл Менің сүйікті ақыным Бопанова Дана Кайратовна І
505.                        Жұбаниязова Дина Шерниязқызы Наурыз — жыл басы Қайсарова Венера Тұрарқызы І
506.                        Тургунбай Аружан Саяхатқызы Наурыз — жыл басы  Байке Назира Курмангалиевна І
507.                        Сәттібеков Нұрдаулет Наурыз — жыл басы Ж.Бекежанова І
508.                        Мәдениет Нуржан Наурыз — жыл басы Үкенова Тоғжан Серікқызы І
509.                        Саясат Диляра Талғатқызы Наурыз – жыл басы Темирова Бекзада Амангелдиевна І
510.                        Әбділла Ершат Сурет салу Қохаманов Сағындық Жылқыбекұлы І
511.                        Таныжанов Нурабл Шебер  қалам Джолышова Камшат І
512.                        Акпарова Айжан Шебер  қалам Асия Авдхалым І
513.                        Абубакир Балнұр Шебер қалам Зулпиева Сауле І
514.                        СоветҰлпан Амантайқызы Шебер қалам Жанар Бижанова Сайлауқызы І
515.                        Войшко Виалетта Шебер қалам Карпинская Оксана Викторовна І
516.                        Сагындыкова Самира Шебер қалам Дүйсенбаева Кәмшат Әділбайқызы І
517.                        Ондасын Жанерке Шебер қалам Махашева Гульбану Бакитовна І
518.                        Ердос Елдос Шебер қалам Абдулаева Гүлнар Яшаровна І
519.                        Ринат Мадияр Шебер қалам Смайлова Айдана Бақытбекқызы І
520.                        Мұханбетқали Жұлдызай Шебер қалам Смайлова Айдана Бақытбекқызы І
521.                        Маханбетжан Бекнұр Шебер қалам Смайлова Айдана Бақытбекқызы І
522.                        Жалғас Адия Шебер қалам  Шабдарова Тоқташ Махсотқызы І
523.                        Жәнібекқызы Мөлдір Шебер қалам Лайханова Шолпан І
524.                        Жәнібекұлы Жаннұр Шебер қалам Лайханова Шолпан І
525.                        Нурманова Индира Шебер қалам Сарбасова Карасаш Акгылычовна І
526.                        Плохатнюк Арсения Шебер қалам Мусина Айымгүл Жақсылыққызы І
527.                        Бегимкулова Аружан Шебер қалам Ауезов Нургали Онгарбекович І
528.                        Бегимкулова Аружан Шебер қалам Ауезов Нургали Онгарбекович І
529.                        Әсілхан Нүркен Шебер қалам Түйісбаева Акима І
530.                         Ожикаев Мерхат Шебер қалам Габдуллина Гаухар І
531.                        Рахтай Алмат Елдосұлы Шебер қалам Койшыгарина Айнаш Камашовна І
532.                        Габдуллина Жансая Шебер қалам Бопанова Дана Кайратовна І
533.                        Мусабаев Аслан Шебер қалам Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы І
534.                        Асетұлы Сұлтан Шебер қалам Айтжанова Марина І
535.                        Мұратбек Мұқағали Шебер қалам Жампозова Гүлназ І
536.                        Хамит Жансая Шебер қалам Жампозова Гүлназ І
537.                        Сүндет Бекзат Шебер қалам Құлжанова Алтын І
538.                        Қадырхан Айнара Шебер қалам Казакбаева Салтанат І
539.                        Усен Бекболат Шебер қалам Олжабаева ГаухарҰялы І
540.                        НурбергенАсима Шебер қалам Олжабаева ГаухарҰялы І
541.                        Дусены Ақторғын Шебер қалам Олжабаева Гаухар І
542.                        Талғатқызы Айару Шебер қалам Мадишева Лаззат Ертаевна І
543.                        Боранқызы Адина Шебер қалам Мейрманова Жұлдыз І
544.                        Елдос Ғибрат Шебер қалам Мейрманова Жұлдыз І
545.                        Трашев Амир Шебер қалам Калиева Жумажан І
546.                        Рожкова Софья Шебер қалам Мадиева С.Т І
547.                        Далай Нурсауле Шебер қалам Фарида Жуман І
548.                        Курмантаев Асхат Шебер қалам Тагаева Айгуль Аманкуловна І
549.                        Қойгелді Әсел Шебер қалам Кемалова Орнай Тлеуқызы І
550.                        Козыбагар Оразымбет Шебер қалам Спабекова Жамиля Дауренбековна І
551.                        Тасболат Бейбарыс Шебер қалам Құрманова Үміт І
552.                        Тулеугалиева Еркежан Шебер қалам Болсымбаева Магфуза Мукатаевна І
553.                        Аймұратова Аружан Шебер қалам Нысанбай Нұрболат І
554.                        Серік Ажар Шебер қалам Омарова Айжан Абилгазиновна І
555.                        Каиркен Ерасыл Шебер қалам Омарова Айжан Абилгазиновна І
556.                        Айтбек Жәнібек Шебер қалам Омарова Айжан Абилгазиновна І
557.                        Аманжол Гүлім Шебер қалам Омарова Айжан Абилгазиновна І
558.                        Бахытбек Ақерке Бахытбекқызы Шебер қалам Абилдаева Жанар Балықбайқызы І
559.                        Сабыржан Әсел Сабыржанқызы Шебер қалам Абилдаева Жанар Балықбайқызы І
560.                        Төребаева Мейірім Жәнібекқызы Шебер қалам Абилдаева Жанар Балықбайқызы І
561.                        Дүзелбай Қарақат Ақанқызы Шебер қалам Абилдаева Жанар Балықбайқызы І
562.                        Бекмухамбетов Бекжан Бескендирович Шебер қалам Үкенова Тоғжан Серікқызы І
563.                        Жулудинова Адель Шебер қалам. Аубакирова Акмарал Имантахуовна І
564.                        Югай Милена Шуақты көктем Арстанова Рысты Урыстеновна І
565.                        Ле Александра Шуақты көктем Арстанова Рысты Урыстеновна І
566.                        Окасова Инкар Шуақты көктем Мадиева С.Т І
567.                        Болат Тахир Тимурұлы Шуақты көктем Темирова Бекзада Амангелдиевна І
568.                        Тұрсынбек Мақпал Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІ
569.                        Мұстафа Сая Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІ
570.                        Жұбат Ерасыл Эльдарұлы Алтын дауыс Оразбаева Айнур Алшеркызы ІІ
571.                        Асылбекова Гульзара Асылбековна Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы ІІ
572.                        Мұрат Ақдана Мұратқызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы ІІ
573.                        Досанова Ақнұр Медетқызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы ІІ
574.                        Жұбат Әбілмансұр Эльдарұлы Алтын дауыс Айманова Жадра Жарасовна ІІ
575.                        Қуандық  Айдана Алтын дауыс Сүлейменова  Жанар  Карипбаевна ІІ
576.                        Әбіш  Арсен Алтын дауыс Сүлейменова  Жанар  Карипбаевна ІІ
577.                        Сұлтанқұл  Аруна Алтын дауыс Далабаева  Меруерт  Жамбыловна ІІ
578.                        Сәлімгерейқызы Фатима Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІ
579.                        Серік Милана Алтын дауыс Джамалова Мерваням Руслановна ІІ
580.                        Текесбай  Ернат Еділұлы Алтын дауыс Рахымжанқызы ІІ
581.                        Тилеухан Сайлаубек Алтын дауыс Балтагереева Марал Нұрлановна ІІ
582.                        Хуандаг Гүлжанар Алтын дауыс Балтагереева Марал Нұрлановна ІІ
583.                        Есіркеп Жанель Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІ
584.                        Қалиақпар Кәусар Ана — өмір, Ана — бақ Жумадилова Жанар Маратовна ІІ
585.                        Омарова Назерек Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы ІІ
586.                        Саят  Аружан Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІ
587.                        Саламат Айлин Ана — өмір, Ана — бақ Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
588.                        Ганиева  Ақерке Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІ
589.                        Кенжеғалым  Бақытжан Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІ
590.                        Аманғали Нұртілеу Азаматұлы Ана — өмір, Ана — бақ Сейтказиева Алия Жексенбаевна ІІ
591.                        Жарқынбек  Ермаман Ана — өмір, Ана — бақ Тлеуова Гаухар Дархановна ІІ
592.                        Қабдрахман Ансар Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы ІІ
593.                        Ізтөлеу Сабина Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы ІІ
594.                        Маулен Жансая Даулетқызы Ана — өмір, Ана — бақ Жашкеева Назиха Елубаевна ІІ
595.                        Тукеш Наргиз Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл ІІ
596.                        Анапия Саят Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
597.                        Ешімбай Аяулым Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
598.                        Нурджанова Гүлдена Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
599.                        Тианақ Ұлжалғас Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
600.                        Достанқызы Камшат Ана — өмір, Ана — бақ Құлданова Гаукар Балқожақызы ІІ
601.                        Қапсихова Жайна Ана — өмір, Ана — бақ Кайрлиева Ардак ІІ
602.                        Медетқызы Аружан Ана — өмір, Ана — бақ Әбілхан Гулзат Айдарқызы ІІ
603.                        Аязбаева Наз  Бауржанқызы Ана — өмір, Ана — бақ Баймурзилова Айжан Абилгазиевна ІІ
604.                        Әбілдін Мирас Бақынұлы Ана — өмір, Ана — бақ Кожаназарова Саипжамал Наужановна ІІ
605.                        Ташкенбай Жанболат Ана — өмір, Ана — бақ Абишева Жанна ІІ
606.                        Кенесары Ақбота Ана — өмір, Ана — бақ Бектаева Гүлзипа ІІ
607.                        Ташимбекова Жанерке Мұсатайқызы Ана — өмір, Ана — бақ Радана Миргазиевна ІІ
608.                        Досаев Ибрагим Арманұлы Ана — өмір, Ана — бақ Радана Миргазиевна ІІ
609.                        Есенова Балнұр Азаматқызы Ана — өмір, Ана — бақ Уалиева Асемгуль   Мухамедигалиевна ІІ
610.                        Нұртазин Сайын Жалғасұлы Ана — өмір, Ана — бақ Сейт Нұргүл Мырзанқызы ІІ
611.                        Ерболатұлы Ерканат Ана — өмір, Ана — бақ ІІ
612.                        Зүлфайдар Нұрислам Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы ІІ
613.                        Пермебай Елдана Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы ІІ
614.                        Сулейменова Ботакөз Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы ІІ
615.                        Какимова Дилара Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІ
616.                         Мәлік Айәділ Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІ
617.                         Соспанова Сания Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІ
618.                        Жарақ Саят Ана — өмір, Ана — бақ  Жапарова Меруерт Дюсенбаевна ІІ
619.                        Аткелді Мөлдір Ана — өмір, Ана — бақ Талипова Роза Ескерқызы ІІ
620.                        Нурланова Аружан Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІ
621.                        Мадибекова Аружан Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІ
622.                        Әбілжан Гүлназ Тұрарқызы Ана – өмір, Ана — бақ Байменова Жазира Наурызбайқызы ІІ
623.                        Амантаева Ажар Асхатқызы Ана – өмір, Ана — бақ Куспанова Жанаргул Куанышовна ІІ
624.                        Базылбек Мерей Ана – өмір, Ана — бақ Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІ
625.                        Ғалымұлы Әлиасқар Ана – өмір, Ана — бақ Сүлейменова Жанар  Карипбаевна ІІ
626.                        Нұрғалиұлы Дарын Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева  Меруерт Жамбыловна ІІ
627.                        Бахыт  Алуа Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІ
628.                        Төлеш Бейбарыс Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна ІІ
629.                        Бахытжан Ғалым Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна ІІ
630.                        Нойкин Григорий Григорьевич Ана – өмір, ана — бақ Пен Светлана Александровна ІІ
631.                        Керимкулова Сабина Айдаровна Ана – өмір, Ана — бақ Смаилова Айман Дайрабаевна ІІ
632.                        Шынтас Рысбек Маратұлы Ана – өмір, Ана — бақ Балкибекова Рысжан Аманжоловна ІІ
633.                        Нұратай Айшабибі Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова ІІ
634.                        Тоқтамыс Әйгерім Ана – өмір, Ана — бақ Абиленова Мейрамгүл Аленқызы ІІ
635.                        Жәнібекқызы Нұрай Ана – өмір, Ана — бақ Тоқтарханова Гүлнұр ІІ
636.                        Примбетова Толғанай Русланқызы Ана – өмір, Ана — бақ Базарбаева Нұргүл Қалдыбекқызы ІІ
637.                        Айтмұхамбетова Аружан Ана – өмір, ана – бақ Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы ІІ
638.                        Әубәкір Әмина Ана – өмір, ана – бақ Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы ІІ
639.                        Асанова Нурай Кайратовна Ана – өмір, ана- бақ Кодарова Баян Таймасовна ІІ
640.                        Махсотова Амина Ана-өмір, ана бақ Шахина Ләззат Ғобайдоллақызы ІІ
641.                        Шаймарданова Әсемгүл Есірткісіз келешек Гилманова Аида Таскалиевна ІІ
642.                        Биханова Гулхан Аманжоловна Жас дарын Курмашева Нургуль Мухамбеткалиевна ІІ
643.                        Елемес Жадыра Жас дарын Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІ
644.                        Жаналык Ақарыс Галымбекұлы Жас дарын Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
645.                        Шанбай Інжу Женисқызы Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна ІІ
646.                        Будник Милана Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна ІІ
647.                        Ғаділбек Əсемай Жас суретші Асанова Зоя ІІ
648.                        Маткерім Ақжарқын. Жас суретші Асанова Зоя ІІ
649.                        Мейрамқызы Айсана Көркем жазу Жармуханова Каламкас Бекетовна ІІ
650.                        Алтаева Дариға Көркем жазу Балпанова   Гульмира Оразалиновна ІІ
651.                        Есболсынова  Алина Асланқызы Көркем жазу Теміралы Шынар Есболсынқызы ІІ
652.                        Зейнулла Рамазан Мақсатұлы Көркем жазу Есқалиева Ұштап Нияловна ІІ
653.                        Дауылғали Дина Көркем жазу Кайрлиева Ардак ІІ
654.                        Мерекеқызы Айару Көркем жазу Кайрлиева Ардак ІІ
655.                        Уринбасарова Аида Қуанышбек қизи Көркем жазу Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна ІІ
656.                        Тасқұл Сапарайм Алайдарқызы Көркем жазу Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна ІІ
657.                        Теңелбай Айнұр Дауылбайқызы Көркем жазу Батырова Алма Хапашовна ІІ
658.                        Әбдіғалиев Қайсар Жанатұлы Көркем жазу Енсегенова Жанылсын Ескуатовна ІІ
659.                        Уайденов Ильяс Мен мамандық таңдаймын Табуктинова Жайдары Нургалиевна ІІ
660.                        Ямпольская Алина Мен мамандық таңдаймын Нурова Мая Курманалиевна ІІ
661.                        Қосбармакова Жұлдызай Менің сүйікті ақыным Омарадинова Сандугаш ІІ
662.                        Абдуалі Аяулым Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІ
663.                        МАНДЫГУЛОВ ДИАС Менің сүйікті ақыным ІІ
664.                        Мейрам Ардақ  Ерболатқызы Менің сүйікті ақыным Жантурина Айзада Жантуриновна ІІ
665.                         Амангазиев Мансур Наурыз — жыл басы Мырзанбек Бұлбұл Қалиақпарқызы ІІ
666.                        Қызылтаева Адия Наурыз – жыл басы Смаилова Айман Дайрабаевна ІІ
667.                        Грудинина Карина Наурыз жыл басы Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна ІІ
668.                        Сапарали Салидат Наурыз жыл басы Нурова Мая Курманалиевна ІІ
669.                        Таубайқызы Айкөркем Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІ
670.                        Толепберген Едіге Шебер қалам  Таукебаева  Зарина Мухаммедовна ІІ
671.                        Берікқызы Зере Шебер қалам Иманберлина Айнаш Кадыловна ІІ
672.                        Сағындық Айым Шебер қалам Иманберлина Айнаш Кадыловна ІІ
673.                        Белгібай Айкерім Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІ
674.                        Мұратбекұлы   Ержанат Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІ
675.                        Амандық Нұр Аманжолұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
676.                        Габдолқызы Ақерке Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
677.                        Меделбай Фариза Мейірманқызы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
678.                        Хасан Рамазан Қанатұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
679.                        Қазбекқызы Гүлім Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІ
680.                        Беймбетова Ақжан Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІ
681.                        Қуатбек  Даниял Шебер қалам Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІ
682.                        Нұртасқызы  Мереке Шебер қалам Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІ
683.                        Серік  Аякөз Шебер қалам Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІ
684.                        Құдайберген  Нұрхан Шебер қалам Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІ
685.                        Сапар Сейфулла Шебер қалам Аманбек Улара Қайратқызы ІІ
686.                        Мәлік Мансур Шебер қалам Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы ІІ
687.                        Мухамедрахимова Аружан Шебер қалам Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
688.                        Тулеубаева Диляра Шебер қалам ІІ
689.                        Шәріп Нұрбақыт Шебер қалам Бексултанова Айханым Бақытжанқызы ІІ
690.                        Рахмақұл Инабат Шебер қалам Бексултанова Айханым Бақытжанқызы ІІ
691.                        Сағындық Алинұр Рүстемұлы Шебер қалам Батырова Алма Хапашовна ІІ
692.                        Нұржаубай Аяулым Шебер қалам Абишова Тамара ІІ
693.                        Өмірзақова Жанель Шебер қалам Туткабекова Дина ІІ
694.                        Есіркеп Кәусар Шебер қалам Орынбасарова Ләззат ІІ
695.                        Мұсабай Әсемай Бақытқызы Шебер қалам Балкибекова Рысжан Аманжоловна ІІ
696.                        Кабылкадырова Асель Ондасыновна Шебер қалам Кабылкадырова Гульсым Амангельдиевна ІІ
697.                        Абеуова Наз Шебер қалам Жапабаева Жанар Секербаевна ІІ
698.                        Қанатқызы Құралай Шебер қалам Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна ІІ
699.                        Жарбосын Марғұлан Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІ
700.                        Нурулла Нұрислам Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІ
701.                        Асқар Гүлсезім Әлмұратқызы Шуақты көктем Курмашева Нургуль Мухамбеткалиевна ІІ
702.                        Асембай Асыржан Шуақты көктем Қалниязова Айнұр Қадырқызы ІІ
703.                        Андриевская Ангелина Шуақты көктем Хасанова С.М ІІ
704.                        Нурболатұлы Сардар Шуақты көктем Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
705.                        Асқар Аманжан Шуақты көктем Қуанышева Шолпан ІІ
706.                        Дисюкова Динара Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна ІІ
707.                        Крутихин Константин Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна ІІ
708.                        Турсунова Карина Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна ІІ
709.                        Әкімбек Жансая Шуақты көктем Талипова Роза Ескерқызы ІІ
710.                        Алдоңғарова Күміс Мәнерлеп оқу Жумаева ІІ
711.                        Амангелдыева Алина Бағдатқызы Ана – өмір, Ана — бақ Досбаева Нургуль ІІ
712.                        Дархан Әнтбек Қанатұлы Ана – өмір, Ана — бақ Акимбаева Толкын ІІ
713.                        Әділбекқызы  Әсем Жас  суретші Сейдахметова Самал ІІ
714.                        Жамалиев Жангелды Көркем жазу Бельгубаева Каукар Зейнулловна ІІ
715.                        Жұмабай Ерасыл Қанатұлы Ана – өмір, Ана — бақ Досбаева Нургуль ІІ
716.                        Нысанғалиева Жадыра Мәнерлеп оқу Жумаева ІІ
717.                        Сәлім Ансар Шебер қалам Куданова В.Б. ІІ
718.                        Соседко Анна Андреевна Көркем жазу Иманбаева Роза Шаяхметовна ІІ
719.                        Тұрсынбек Мақпал Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІ
720.                        Мұстафа Сая Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІ
721.                        Жұбат Ерасыл Эльдарұлы Алтын дауыс Оразбаева Айнур Алшеркызы ІІ
722.                        Асылбекова Гульзара Асылбековна Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы ІІ
723.                        Мұрат Ақдана Мұратқызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы ІІ
724.                        Досанова Ақнұр Медетқызы Алтын дауыс Еркінова Баян Қайратқызы ІІ
725.                        Жұбат Әбілмансұр Эльдарұлы Алтын дауыс Айманова Жадра Жарасовна ІІ
726.                        Қуандық  Айдана Алтын дауыс Сүлейменова  Жанар  Карипбаевна ІІ
727.                        Әбіш  Арсен Алтын дауыс Сүлейменова  Жанар  Карипбаевна ІІ
728.                        Сұлтанқұл  Аруна Алтын дауыс Далабаева  Меруерт  Жамбыловна ІІ
729.                        Сәлімгерейқызы Фатима Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІ
730.                        Серік Милана Алтын дауыс Джамалова Мерваням Руслановна ІІ
731.                        Текесбай  Ернат Еділұлы Алтын дауыс Рахымжанқызы ІІ
732.                        Тилеухан Сайлаубек Алтын дауыс Балтагереева Марал Нұрлановна ІІ
733.                        Хуандаг Гүлжанар Алтын дауыс Балтагереева Марал Нұрлановна ІІ
734.                        Есіркеп Жанель Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІ
735.                        Қалиақпар Кәусар Ана — өмір, Ана — бақ Жумадилова Жанар Маратовна ІІ
736.                        Омарова Назерек Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы ІІ
737.                        Саят  Аружан Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІ
738.                        Саламат Айлин Ана — өмір, Ана — бақ Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
739.                        Ганиева  Ақерке Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІ
740.                        Кенжеғалым  Бақытжан Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІ
741.                        Аманғали Нұртілеу Азаматұлы Ана — өмір, Ана — бақ Сейтказиева Алия Жексенбаевна ІІ
742.                        Жарқынбек  Ермаман Ана — өмір, Ана — бақ Тлеуова Гаухар Дархановна ІІ
743.                        Қабдрахман Ансар Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы ІІ
744.                        Ізтөлеу Сабина Ана — өмір, Ана — бақ Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы ІІ
745.                        Маулен Жансая Даулетқызы Ана — өмір, Ана — бақ Жашкеева Назиха Елубаевна ІІ
746.                        Тукеш Наргиз Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл ІІ
747.                        Анапия Саят Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
748.                        Ешімбай Аяулым Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
749.                        Нурджанова Гүлдена Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
750.                        Тианақ Ұлжалғас Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
751.                        Достанқызы Камшат Ана — өмір, Ана — бақ Құлданова Гаукар Балқожақызы ІІ
752.                        Қапсихова Жайна Ана — өмір, Ана — бақ Кайрлиева Ардак ІІ
753.                        Медетқызы Аружан Ана — өмір, Ана — бақ Әбілхан Гулзат Айдарқызы ІІ
754.                        Аязбаева Наз  Бауржанқызы Ана — өмір, Ана — бақ Баймурзилова Айжан Абилгазиевна ІІ
755.                        Әбілдін Мирас Бақынұлы Ана — өмір, Ана — бақ Кожаназарова Саипжамал Наужановна ІІ
756.                        Ташкенбай Жанболат Ана — өмір, Ана — бақ Абишева Жанна ІІ
757.                        Кенесары Ақбота Ана — өмір, Ана — бақ Бектаева Гүлзипа ІІ
758.                        Ташимбекова Жанерке Мұсатайқызы Ана — өмір, Ана — бақ Радана Миргазиевна ІІ
759.                        Досаев Ибрагим Арманұлы Ана — өмір, Ана — бақ Радана Миргазиевна ІІ
760.                        Есенова Балнұр Азаматқызы Ана — өмір, Ана — бақ Уалиева Асемгуль   Мухамедигалиевна ІІ
761.                        Нұртазин Сайын Жалғасұлы Ана — өмір, Ана — бақ Сейт Нұргүл Мырзанқызы ІІ
762.                        Ерболатұлы Ерканат Ана — өмір, Ана — бақ * ІІ
763.                        Зүлфайдар Нұрислам Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы ІІ
764.                        Пермебай Елдана Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы ІІ
765.                        Сулейменова Ботакөз Ана — өмір, Ана — бақ Құрманалиева Дина Қаласқызы ІІ
766.                        Какимова Дилара Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІ
767.                         Мәлік Айәділ Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІ
768.                         Соспанова Сания Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІ
769.                        Жарақ Саят Ана — өмір, Ана — бақ  Жапарова Меруерт Дюсенбаевна ІІ
770.                        Аткелді Мөлдір Ана — өмір, Ана — бақ Талипова Роза Ескерқызы ІІ
771.                        Нурланова Аружан Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІ
772.                        Мадибекова Аружан Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІ
773.                        Әбілжан Гүлназ Тұрарқызы Ана – өмір, Ана — бақ Байменова Жазира Наурызбайқызы ІІ
774.                        Амантаева Ажар Асхатқызы Ана – өмір, Ана — бақ Куспанова Жанаргул Куанышовна ІІ
775.                        Базылбек Мерей Ана – өмір, Ана — бақ Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІ
776.                        Ғалымұлы Әлиасқар Ана – өмір, Ана — бақ Сүлейменова Жанар  Карипбаевна ІІ
777.                        Нұрғалиұлы Дарын Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева  Меруерт Жамбыловна ІІ
778.                        Бахыт  Алуа Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІ
779.                        Төлеш Бейбарыс Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна ІІ
780.                        Бахытжан Ғалым Ана – өмір, Ана — бақ Икишева Ботагоз Амангелдиевна ІІ
781.                        Нойкин Григорий Григорьевич Ана – өмір, ана — бақ Пен Светлана Александровна ІІ
782.                        Керимкулова Сабина Айдаровна Ана – өмір, Ана — бақ Смаилова Айман Дайрабаевна ІІ
783.                        Шынтас Рысбек Маратұлы Ана – өмір, Ана — бақ Балкибекова Рысжан Аманжоловна ІІ
784.                        Нұратай Айшабибі Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова ІІ
785.                        Тоқтамыс Әйгерім Ана – өмір, Ана — бақ Абиленова Мейрамгүл Аленқызы ІІ
786.                        Жәнібекқызы Нұрай Ана – өмір, Ана — бақ Тоқтарханова Гүлнұр ІІ
787.                        Примбетова Толғанай Русланқызы Ана – өмір, Ана — бақ Базарбаева Нұргүл Қалдыбекқызы ІІ
788.                        Айтмұхамбетова Аружан Ана – өмір, ана – бақ Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы ІІ
789.                        Әубәкір Әмина Ана – өмір, ана – бақ Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы ІІ
790.                        Асанова Нурай Кайратовна Ана – өмір, ана- бақ Кодарова Баян Таймасовна ІІ
791.                        Махсотова Амина Ана-өмір, ана бақ Шахина Ләззат Ғобайдоллақызы ІІ
792.                        Шаймарданова Әсемгүл Есірткісіз келешек Гилманова Аида Таскалиевна ІІ
793.                        Биханова Гулхан Аманжоловна Жас дарын Курмашева Нургуль Мухамбеткалиевна ІІ
794.                        Елемес Жадыра Жас дарын Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІ
795.                        Жаналык Ақарыс Галымбекұлы Жас дарын Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
796.                        Шанбай Інжу Женисқызы Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна ІІ
797.                        Будник Милана Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна ІІ
798.                        Ғаділбек Əсемай Жас суретші Асанова Зоя ІІ
799.                        Маткерім Ақжарқын. Жас суретші Асанова Зоя ІІ
800.                        Мейрамқызы Айсана Көркем жазу Жармуханова Каламкас Бекетовна ІІ
801.                        Алтаева Дариға Көркем жазу Балпанова   Гульмира Оразалиновна ІІ
802.                        Есболсынова  Алина Асланқызы Көркем жазу Теміралы Шынар Есболсынқызы ІІ
803.                        Зейнулла Рамазан Мақсатұлы Көркем жазу Есқалиева Ұштап Нияловна ІІ
804.                        Дауылғали Дина Көркем жазу Кайрлиева Ардак ІІ
805.                        Мерекеқызы Айару Көркем жазу Кайрлиева Ардак ІІ
806.                        Уринбасарова Аида Қуанышбек қизи Көркем жазу Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна ІІ
807.                        Тасқұл Сапарайм Алайдарқызы Көркем жазу Дуйсенбиева Жанна Алтынбековна ІІ
808.                        Теңелбай Айнұр Дауылбайқызы Көркем жазу Батырова Алма Хапашовна ІІ
809.                        Әбдіғалиев Қайсар Жанатұлы Көркем жазу Енсегенова Жанылсын Ескуатовна ІІ
810.                        Уайденов Ильяс Мен мамандық таңдаймын Табуктинова Жайдары Нургалиевна ІІ
811.                        Ямпольская Алина Мен мамандық таңдаймын Нурова Мая Курманалиевна ІІ
812.                        Қосбармакова Жұлдызай Менің сүйікті ақыным Омарадинова Сандугаш ІІ
813.                        Абдуалі Аяулым Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІ
814.                        МАНДЫГУЛОВ ДИАС Менің сүйікті ақыным ІІ
815.                        Мейрам Ардақ  Ерболатқызы Менің сүйікті ақыным Жантурина Айзада Жантуриновна ІІ
816.                         Амангазиев Мансур Наурыз — жыл басы Мырзанбек Бұлбұл Қалиақпарқызы ІІ
817.                        Қызылтаева Адия Наурыз – жыл басы Смаилова Айман Дайрабаевна ІІ
818.                        Грудинина Карина Наурыз жыл басы Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна ІІ
819.                        Сапарали Салидат Наурыз жыл басы Нурова Мая Курманалиевна ІІ
820.                        Таубайқызы Айкөркем Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІ
821.                        Толепберген Едіге Шебер қалам  Таукебаева  Зарина Мухаммедовна ІІ
822.                        Берікқызы Зере Шебер қалам Иманберлина Айнаш Кадыловна ІІ
823.                        Сағындық Айым Шебер қалам Иманберлина Айнаш Кадыловна ІІ
824.                        Белгібай Айкерім Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІ
825.                        Мұратбекұлы   Ержанат Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІ
826.                        Амандық Нұр Аманжолұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
827.                        Габдолқызы Ақерке Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
828.                        Меделбай Фариза Мейірманқызы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
829.                        Хасан Рамазан Қанатұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
830.                        Қазбекқызы Гүлім Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІ
831.                        Беймбетова Ақжан Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІ
832.                        Қуатбек  Даниял Шебер қалам Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІ
833.                        Нұртасқызы  Мереке Шебер қалам Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІ
834.                        Серік  Аякөз Шебер қалам Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІ
835.                        Құдайберген  Нұрхан Шебер қалам Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІ
836.                        Сапар Сейфулла Шебер қалам Аманбек Улара Қайратқызы ІІ
837.                        Мәлік Мансур Шебер қалам Карипбекова Мөлдір Жанабайқызы ІІ
838.                        Мухамедрахимова Аружан Шебер қалам Кашаева Арайлым Айдаровна ІІ
839.                        Тулеубаева Диляра Шебер қалам ІІ
840.                        Шәріп Нұрбақыт Шебер қалам Бексултанова Айханым Бақытжанқызы ІІ
841.                        Рахмақұл Инабат Шебер қалам Бексултанова Айханым Бақытжанқызы ІІ
842.                        Сағындық Алинұр Рүстемұлы Шебер қалам Батырова Алма Хапашовна ІІ
843.                        Нұржаубай Аяулым Шебер қалам Абишова Тамара ІІ
844.                        Өмірзақова Жанель Шебер қалам Туткабекова Дина ІІ
845.                        Есіркеп Кәусар Шебер қалам Орынбасарова Ләззат ІІ
846.                        Мұсабай Әсемай Бақытқызы Шебер қалам Балкибекова Рысжан Аманжоловна ІІ
847.                        Кабылкадырова Асель Ондасыновна Шебер қалам Кабылкадырова Гульсым Амангельдиевна ІІ
848.                        Абеуова Наз Шебер қалам Жапабаева Жанар Секербаевна ІІ
849.                        Қанатқызы Құралай Шебер қалам Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна ІІ
850.                        Жарбосын Марғұлан Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІ
851.                        Нурулла Нұрислам Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІ
852.                        Асқар Гүлсезім Әлмұратқызы Шуақты көктем Курмашева Нургуль Мухамбеткалиевна ІІ
853.                        Асембай Асыржан Шуақты көктем Қалниязова Айнұр Қадырқызы ІІ
854.                        Андриевская Ангелина Шуақты көктем Хасанова С.М ІІ
855.                        Нурболатұлы Сардар Шуақты көктем Молдабаева Жамила Болатовна ІІ
856.                        Асқар Аманжан Шуақты көктем Қуанышева Шолпан ІІ
857.                        Дисюкова Динара Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна ІІ
858.                        Крутихин Константин Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна ІІ
859.                        Турсунова Карина Шуақты көктем Нурова Мая Курманалиевна ІІ
860.                        Әкімбек Жансая Шуақты көктем Талипова Роза Ескерқызы ІІ
861.                        Қабылда Ақсұлтан Алтын дауыс Халиханқызы Өмиргул ІІ
862.                        Жұмажан Айбек Алтын дауыс Халиханқызы Өмиргул ІІ
863.                        Абдықызыр Балым Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан ІІ
864.                        Жиенбек Гүлфайруз Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан ІІ
865.                        Тоқан Еркемай Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан ІІ
866.                        Өтебай Айгерім Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан ІІ
867.                        Ералы Ажар Алтын дауыс Қаржаубаева Райхан ІІ
868.                        Губашева Раяна Алтын дауыс Тулебекова А.М. ІІ
869.                        Аманжолова  Алуа Алтын дауыс Байтулекова А.А. ІІ
870.                        Құрметұлы Аңсар Алтын дауыс Бакирова Гульнара Меирхановна ІІ
871.                        Сагындыкова Самира Алтын дауыс Дүйсенбаева Кәмшат Әділбайқызы ІІ
872.                        Қалыбаева Назым Алтын дауыс Махашева Гульбану Бакитовна ІІ
873.                        Жұбанғалиев Нұрасыл Алтын дауыс Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
874.                        Табылғанова Динара Алтын дауыс Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІ
875.                        Көбей Аяжан Алтын дауыс Акдилдаева А ІІ
876.                        Думанова Алинур Думанқызы Алтын дауыс Шаншарбаева Алмагуль Жуматаевна ІІ
877.                        Ахметова Алтынай Талғатқызы Алтын дауыс Шаншарбаева Алмагуль Жуматаевна ІІ
878.                        Нұрсаинова Аружан Ернұрқызы Алтын дауыс Шаншарбаева Алмагуль Жуматаевна ІІ
879.                        Мұратұлдары Айбын Алтын дауыс Аширкулова Перизат ІІ
880.                        Мұратұлдары Айбын Алтын дауыс Аширкулова Перизат ІІ
881.                        Қалмырзаева Балауса Алтын дауыс Искиндирова Гулзада ІІ
882.                        Нұрсейітқызы Нұршуақ Алтын дауыс Идришова Ажар  Мухатаевна ІІ
883.                        Абдрахманова Сабина Алтын дауыс Каршыгина Гульжанат ІІ
884.                        Асылхан Ақниет Алтын дауыс Жолдасова  Гүлнара ІІ
885.                        Төрехан Рахат Алтын дауыс Жолдасова  Гүлнара ІІ
886.                        Жұмақасым Еңлік Алтын дауыс Ибрагимова Гулжан ІІ
887.                        Әділбек Гулсана Жасұланқызы Алтын дауыс Арысова Перизат ІІ
888.                        Черипова Сымбат Бақытбекқызы Алтын дауыс Арысова Перизат ІІ
889.                        Болатов Саят  Қайратович Алтын дауыс Амирова Роза ІІ
890.                        Игсат  Жансая Алтын дауыс Гожалакова  Гульшат ІІ
891.                         Айбулат   Бақытжан Алтын дауыс Гожалакова  Гульшат ІІ
892.                        Рзабекова  Нағима Алтын дауыс Гожалакова  Гульшат ІІ
893.                        Сағынтай Нұрқат Алтын дауыс  Шабдарова Тоқташ Махсотқызы ІІ
894.                        Нұралбекова Аружан Нуралбекқызы Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІ
895.                        Базарбаева Айдана Жарасовна Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІ
896.                        Қошчы Диана Қайратқызы Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІ
897.                        БазарбайАқнұр Алтын дауыс Абубакирова Гульшат Сабитовна ІІ
898.                        Борис Бекнұр Алтын дауыс Абубакирова Гульшат Сабитовна ІІ
899.                        Базарбай Жансерік Алтын дауыс Бегжанова Эльмира Акмурадовна ІІ
900.                        Базарбаева Аяулым Алтын дауыс Бижанова Тұрар Жағыппарқызы ІІ
901.                        Ермекқали Ерсәт Алтын дауыс Сейітова Венера Мұратқызы ІІ
902.                        Бекмырза Еркеназ Алтын дауыс Сермагамбетова Марьямкуль Бердигалиевна ІІ
903.                        Бақберген Нұрсәуле Алтын дауыс Сермагамбетова Марьямкуль Бердигалиевна ІІ
904.                        Құдайберген Шахназ Алтын дауыс Сермагамбетова Марьямкуль Бердигалиевна ІІ
905.                        Солтан Айгерім Алтын дауыс Эмирова Нурзия Бегендиковна ІІ
906.                        Исмагил Гүлзада Алтын дауыс Эмирова Нурзия Бегендиковна ІІ
907.                        Балабай Жарқынай Алтын дауыс Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІ
908.                        Амандық Нұржан Алтын дауыс Кошербаева Балауса Акатовна ІІ
909.                        Жаңбырбаева Дильяра Алтын дауыс Кошербаева Балауса Акатовна ІІ
910.                        Алтынмұратова Махаббат Алтын дауыс Кошербаева Балауса Акатовна ІІ
911.                        Шолтай Бақжанар Алтын дауыс Алмабек Аймолдир ІІ
912.                        Орынбай Әсел Алтын дауыс Жапенова Гульмира Жикеновна ІІ
913.                        Аршынбай Даурат Алтын дауыс Жапенова Гульмира Жикеновна ІІ
914.                        Мағзұм Алтынбек Алтын дауыс Габдуллина Гаухар ІІ
915.                        Сембина Айнара Алтын дауыс Бопанова Дана Кайратовна ІІ
916.                        Ермағамбетов Думан Алтын дауыс Габдуллина Алмагүл Тасқынбайқызы ІІ
917.                        Қыдырбай Нұртөре Алтын дауыс Арыстан Ақерке Әлімбайқызы ІІ
918.                        Ежибаева Жансая Алтын дауыс Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІ
919.                        Шайхов Айдар Алтын дауыс Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІ
920.                        Мырзагелді Абылай Алтын дауыс Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІ
921.                        Бауыржанұлы Ілияс Алтын дауыс Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІ
922.                        Туяк Нұрдана Алтын дауыс Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІ
923.                        Сатекбаева Нұрай Алтын дауыс Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІ
924.                        Омарали Жанерке Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІ
925.                        Ынтымақ Нұрсәуле Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІ
926.                        Рыскелді Диас Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІ
927.                        Қалдыбай Үміт Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІ
928.                        Қалдыбек Әмина Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІ
929.                        Жалғасбай Аяулым Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІ
930.                        Майлыбаева Арайлым Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІ
931.                        Уразбаева Қарақат Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІ
932.                        Даулетбай Аруна Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІ
933.                        Бектемирова Айдана Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІ
934.                        Досымов Бекарыс Алтын дауыс Қасымова Айгуль ІІ
935.                        Жұмағұл Қарақат Алтын дауыс Қасымова Айгуль ІІ
936.                        Яльгашбаев Мейірбек Алтын дауыс Қасымова Айгуль ІІ
937.                        Юсупов Самат Алтын дауыс Қасымова Айгуль ІІ
938.                        Қонысбай Диана Алтын дауыс Елеубаева Рая ІІ
939.                        Рәтбай Назым Алтын дауыс Елеубаева Рая ІІ
940.                        Рустамқызы Ақтолқын Алтын дауыс Құлжанова Алтын ІІ
941.                        ЕркинбаеваАкбота Алтын дауыс Казакбаева Салтанат ІІ
942.                        Ерболқызы  Дильназ Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
943.                        Усманов Арман Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
944.                        Кенжехан Ерасыл Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
945.                        Сапарбай Сабина Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
946.                        Талғатқызы Айару Алтын дауыс Мадишева Лаззат Ертаевна ІІ
947.                        Арын Ерсұлтан  Берікұлы Алтын дауыс Курбанова Нурлаим ІІ
948.                        Муратов Альхам Алтын дауыс Рахметулина Гульнар Жакановна ІІ
949.                        Салмен Данара Алтын дауыс Рахметулина Гульнар Жакановна ІІ
950.                        Төрежан Айару Алтын дауыс Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІ
951.                        Есенген Диас Алтын дауыс Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІ
952.                        Амангелді Сабыр Аязбайұлы Алтын дауыс Жуман Парида ІІ
953.                        Азамат Жадыра Алтын дауыс Жетписова Динара Амангельдиновна ІІ
954.                        Асан Арнұр Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІ
955.                        Ерлікұлы Ердос Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІ
956.                        Мұхтар Бекарыс Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІ
957.                        Мырзахан Іңкәр Алтын дауыс Абжанова Дилара Батыловна ІІ
958.                        Сайлыбай Нұрай Алтын дауыс Абжанова Дилара Батыловна ІІ
959.                        Қойгелді Әсел Алтын дауыс Кемалова Орнай Тлеуқызы ІІ
960.                        Қабылова Асылым Алтын дауыс Исаева Жансая Кайруллаевна ІІ
961.                        Нұралбекова Аружан Нуралбекқызы Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІ
962.                        Базарбаева Айдана Жарасовна Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІ
963.                        Қошчы Диана Қайратқызы Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІ
964.                        Жандосұлы Бақтияр Алтын дауыс Махашева Гульбану Бакитовна ІІ
965.                         Темырболaтов Сaян Касымжанович  Ана – өмір, ана-бақ Кыздарбекова Айгуль Батырбаевна ІІ
966.                        Рашидова Алуа Дулатовна  Ана – өмір, ана-бақ Кыздарбекова Айгуль Батырбаевна ІІ
967.                        Серік Меруерт  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы ІІ
968.                        Еркенов Диар  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы ІІ
969.                        Дүйсен Шәмші  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы ІІ
970.                        Келгенбаева Жания  Ана – өмір, ана-бақ Даулетбекова Гульжан Естемесқызы ІІ
971.                        Үмітқали Ақтоты  Ана – өмір, ана-бақ Сериков Даулет ІІ
972.                        Нәрікбай Нүркен Қанатбекұлы Ана – өмір, ана-бақ Койшыгарина Айнаш Камашовна ІІ
973.                        Таңбаева  Жаннұр Ана өмір, ана бақ Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
974.                        Саримова  Нұрзат Ана өмір, ана бақ Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
975.                        Таңбаева  Айдана Ана өмір, ана бақ Абдуллина Айшат Найзабекқызы ІІ
976.                        Амандықова Әмина Ана өмір, ана бақ Садақбаева Жанат  Темиржановна ІІ
977.                        Сакибаева  Айғаным Ана-өмір, ана- бақ Тусупова  Ардак ІІ
978.                        Ізмұханова Айғаным Ана-өмір, ана- бақ Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
979.                        Ереншиева Алина Ана-өмір, ана- бақ Мадиева С.Т ІІ
980.                        Жасқарат Аянат Ана-өмір, ана- бақ Әлдибай  Аян  Алжанбайқызы ІІ
981.                        Ходжахмет Бақыт Ана-өмір, ана- бақ Әлдибай  Аян  Алжанбайқызы ІІ
982.                        Марат  Ерасыл Ана-өмір, ана- бақ Әлдибай  Аян  Алжанбайқызы ІІ
983.                        Ағыбай        Сағыныш Ана-өмір, ана- бақ Қалқоразова Ұлбосын Қайқыбекқызы ІІ
984.                        Қайыржанқызы Інжу Ана-өмір, ана- бақ Қалқоразова Ұлбосын Қайқыбекқызы ІІ
985.                        Утемуратова Аружан Ана-өмір, ана- бақ Бекбосынова Асия ІІ
986.                        Манас Жанболат Ана-өмір, ана- бақ Айткулова Гулшара Серікқызы ІІ
987.                        АкимжановаАида Ана-өмір, ана- бақ Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы ІІ
988.                        Нұрмағанбет Аружан Ана-өмір, ана- бақ Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы ІІ
989.                        Сәрсенбаева Айжан Берікқызы Ана-өмір, ана- бақ Рахметова Индира Темирбековна ІІ
990.                        Байгалиев Бекарыс Бекболатұлы Ана-өмір, ана- бақ Жанкабылова Айгуль Калмырзаевна ІІ
991.                        Нұртас Эльмира Ерланқызы Ана-өмір, ана- бақ Жанкабылова Айгуль Калмырзаевна ІІ
992.                        Шөптібаев Бекзат Ана-өмір, ана- бақ Қалжанов Нұрсұлтан Атшабарұлы ІІ
993.                        Тортай Бауыржан Ана-өмір, ана- бақ Оспанов Чингис Иясович ІІ
994.                        Алтай  Нұрия Қуантайқызы Ана-өмір, ана- бақ Дулатқызы Баянгүл ІІ
995.                        Довгополова Виктория Ана-өмір, ана- бақ Ыскакова Гулнара Кожахметовна ІІ
996.                        Шамшидин Данияр Ана-өмір, ана- бақ Сейдазимова Камшат Қабылбекқызы ІІ
997.                        Насреддин Асылжан Ана-өмір, ана- бақ Сейдазимова Камшат Қабылбекқызы ІІ
998.                        Есполсын Ерсұлтан Ана-өмір, ана- бақ Алипова Гүлназ Тұрақбайқызы ІІ
999.                        Сағатова Азиза Ана-өмір, ана- бақ Алипова Гүлназ Тұрақбайқызы ІІ
1000.                     Дускалиева Дильназ Ана-өмір, ана- бақ Алипова Гүлназ Тұрақбайқызы ІІ
1001.                     Екпін Бақділдә. Ана-өмір, ана- бақ Шолпан Лайxанқызы ІІ
1002.                     Үстен Назерке Ана-өмір, ана- бақ Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
1003.                     Жүсіпбек Айбар Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна ІІ
1004.                     Аманжол Еркеназ Ана-өмір, ана- бақ Исина Бикеш Тусуповна ІІ
1005.                     Сагындыкова Самира Ана-өмір, ана- бақ Дүйсенбаева Кәмшат Әділбайқызы ІІ
1006.                     Алимова Сара Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІ
1007.                     ҒазизқызыНурикамал Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІ
1008.                     НариманДілназ Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІ
1009.                     Рақымқұл Ақнұр Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІ
1010.                     Жанбекова Арна Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІ
1011.                     Сәлімова Мадина Ана-өмір, ана- бақ Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІ
1012.                     Жаңбырбай Нұрай Ана-өмір, ана- бақ Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІ
1013.                     СейткамалДамира. Ана-өмір, ана- бақ Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІ
1014.                     Шәріпова Алия Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна ІІ
1015.                     Қасым Мөлдір Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна ІІ
1016.                     Турганбаева Нурбану Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна ІІ
1017.                     Байдулла Ерғали Ана-өмір, ана- бақ Тәжиева Шолпан ІІ
1018.                     Айтмырза Нұрмұхаммед Ана-өмір, ана- бақ Тәжиева Шолпан ІІ
1019.                     Ғилымғалиев Айбек Ана-өмір, ана- бақ Ж.Бекежанова ІІ
1020.                     Темірғали Қырмызы Ана-өмір, ана- бақ Темирова Бекзада Амангелдиевна ІІ
1021.                     Жетпісбай Ұлдана Ана-өмір, ана- бақ Темирова Бекзада Амангелдиевна ІІ
1022.                     Нағим Іңкәр Ана-өмір, ана- бақ Темирова Бекзада Амангелдиевна ІІ
1023.                     Пердиев Салауат Ана-өмір, ана- бақ Исаева Жансая Кайруллаевна ІІ
1024.                     Бабажан Арайлым Ана-өмір, ана- бақ Азнабаева Жаухар Сайлауовна ІІ
1025.                     Жетпісбай Рахат Ана-өмір, ана- бақ Азнабаева Жаухар Сайлауовна ІІ
1026.                     Довгополова Виктория Ана-өмір, ана- бақ Ыскакова Гулнара Кожахметовна. ІІ
1027.                     Қаскенва  Ақмарал Ана-өмір, ана- бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІ
1028.                     Дулатқызы  Айдана Ана-өмір, ана- бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІ
1029.                     Ержанова  Үміт Ана-өмір, ана- бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІ
1030.                     Амангелдіқызы  Сезім Ана-өмір, ана- бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІ
1031.                     Жақсылықова Әнел Сағадатқызы Ана-өмір, ана- бақ Даулетова Жанат Бақтыбайқызы ІІ
1032.                     Жолдасбай Абылай Ана-өмір, ана- бақ Айтжанова Марина ІІ
1033.                     Асылбек Мейірім Ана-өмір, ана- бақ Айтжанова Марина ІІ
1034.                     Нұрланқызы Айгерім Ана-өмір, ана- бақ Айтжанова Марина ІІ
1035.                     Мырзахан Мадина Ана-өмір, ана- бақ Айтжанова Марина ІІ
1036.                     Ғабитбекұлы Мирас Ана-өмір, ана- бақ Айтжанова Марина ІІ
1037.                     Боранбай Әсел Ана-өмір, ана- бақ Байдилдаева Жансая ІІ
1038.                     Кучерова Маргарита Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна ІІ
1039.                     Бутакова Ангелина Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна ІІ
1040.                     Жусупов Темирлан Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна ІІ
1041.                     Абдрахманова Райхан Ана-өмір, ана- бақ Маженова Сауле Садвакасовна ІІ
1042.                     Поскрёбышева Анна Ана-өмір, ана- бақ Күзембаева Динара Жорабековна ІІ
1043.                     Сукайлова Вероника Ана-өмір, ана- бақ Күзембаева Динара Жорабековна ІІ
1044.                     Дулатқызы Сабина Ана-өмір, ана- бақ Можанова Айзат ІІ
1045.                     Құттыбаева Ақерке Ана-өмір, ана- бақ Кожахметова Гулсім ІІ
1046.                     Мереке Жанайым Ана-өмір, ана- бақ Даниярова Асия  Жамбуловна ІІ
1047.                     Мадьяр Диляра Ана-өмір, ана- бақ Даниярова Асия  Жамбуловна ІІ
1048.                     Сапаралы Береке Ана-өмір, ана- бақ Таттибекова Жазира ІІ
1049.                     Төленді Ақнұр Ана-өмір, ана- бақ Китайбекова Маржан ІІ
1050.                     Хасанова Миран Ана-өмір, ана- бақ Китайбекова Маржан ІІ
1051.                     Әділханқызы Аружан Ана-өмір, ана- бақ Ильяшов Ерік Смаканович ІІ
1052.                     Каукенов Ерасыл Ана-өмір, ана- бақ Ильяшов Ерік Смаканович ІІ
1053.                     Жумақан Жанель Ана-өмір, ана- бақ Ходжаева  Оксана ІІ
1054.                     Дүйсен Ақбаян Ана-өмір, ана- бақ Дауленбаева Айгуль ІІ
1055.                     Қайр Асылбек Ана-өмір, ана- бақ Айдарова Нұрсауле ІІ
1056.                     Жалғас Адия Ана-өмір, ана- бақ  Шабдарова Тоқташ Махсотқызы ІІ
1057.                     Өтеміс Ұлмекен Ана-өмір, ана- бақ Досимова Асель Оралбаевна ІІ
1058.                     Жанауова Мерейім Нурлановна Ана-өмір, ана- бақ Султанова Эльвира Канатовна ІІ
1059.                     Нурмурадова Жаннұр Женисбековна Ана-өмір, ана- бақ Султанова Эльвира Канатовна ІІ
1060.                     Бекмуханбет Азамат Нұрғазыұлы Ана-өмір, ана- бақ Султанова Эльвира Канатовна ІІ
1061.                     Посталюк Милена Ана-өмір, ана- бақ Жанауова Айнур Бастановна ІІ
1062.                     Денисенко Дарья Ана-өмір, ана- бақ Арстанова Рысты Урыстеновна ІІ
1063.                     Секербаев Сабина Ана-өмір, ана- бақ Омарова Айжан Абилгазиновна ІІ
1064.                     Көрікбай Аяулым Ана-өмір, ана- бақ Хасенова Ардақ Калижановна ІІ
1065.                     Жанбырбаева Дильназ Ана-өмір, ана- бақ Хасенова Ардақ Калижановна ІІ
1066.                     Сабыржан Әсел Сабыржанқызы Ана-өмір, ана- бақ Абилдаева Жанар Балықбайқызы ІІ
1067.                     Дүзелбай Қарақат Ақанқызы Ана-өмір, ана- бақ Абилдаева Жанар Балықбайқызы ІІ
1068.                     Жандос Еңлік Берікқызы Ана-өмір, ана- бақ Малмакова Айнур Ербосын қызы ІІ
1069.                     Абдигалиев Нурислам Бауыржанович Ана-өмір, ана-бақ Оспанова Перизат Маратовна ІІ
1070.                     Сағындыкова Аружан Алмабекқызы АНА-ӨМІР, АНА-БАҚ Ибрагимова Гулжан ІІ
1071.                     Саруарбек Аружан АНА-ӨМІР, АНА-БАҚ Искакова Жазира ІІ
1072.                     ҚұрманаеваӘсел АНА-ӨМІР, АНА-БАҚ ИскаковаЖазира ІІ
1073.                     Бекбулатова Замира Ана-өмір, Ана-бақ Габдуллина Алмагүл Тасқынбайқызы ІІ
1074.                     Хабен Нұрәділ Ана-өмір, ана-бақ Абилхасова Жанат ІІ
1075.                     Жалғасбай Анель Ана-өмір, ана-бақ Оңайбекова Толғанай ІІ
1076.                     Бауыржанұлы Бексылан Ана-өмір, ана-бақ Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІ
1077.                     Ибадиллаева Мадина Ана-өмір, ана-бақ! Арапбаева Назым Бактибекызы ІІ
1078.                     Қалыбек Таңшолпан Жәнібекқызы Ана-өмір,ана-бақ Жолтаева Айсұлу ІІ
1079.                     Жангер Аружан Ана-өмір,ана-бақ Канабекова Гульмира Амановна ІІ
1080.                     Мақсат Ерсін Ана-өмір,ана-бақ Нурахметва Гульмира Жунисовна ІІ
1081.                     ЕргалиеваДиляра Ана-өмір,ана-бақ Болсымбаева Магфуза Мукатаевна ІІ
1082.                     Тәжи Айша Есірткісіз келешек Тәжиева Шолпан ІІ
1083.                     Молдахан Балауса. Есірткісіз келешек Қазбек Данагүл ІІ
1084.                     Бағытжанов Ақжол Есірткісіз келешек Ж.Бекежанова ІІ
1085.                     Бекмухамбетов Бекжан Бескендирович Есірткісіз келешек Үкенова Тоғжан Серікқызы ІІ
1086.                     Рахатов Сайранбек Серікбекұлы Жас дарын Қохаманов Сағындық Жылқыбекұлы ІІ
1087.                     Аманжол Нұржігіт Жас дарын Саду Ерлан ІІ
1088.                     Аманжол Жұманияз Жас дарын Саду Ерлан ІІ
1089.                     Аскеров Ниязбек Жас дарын Бопанова Дана Кайратовна ІІ
1090.                     Аманкелді Қаһарман Жас дарын Какиева Гүлжазира Аққалиқызы ІІ
1091.                     Пугачева Мираслава Жас дарын Жургенбаева А.С ІІ
1092.                     Абутханов Тахир Жас дарын Жургенбаева А.С ІІ
1093.                     Качкул Нұрдәулет Жас дарын Жолдас Жанар ІІ
1094.                     Мұратбекова Аяжан Жас дарын Жолдас Жанар ІІ
1095.                     Оспан Ұлмира Жас дарын Жолдас Жанар ІІ
1096.                     Жұмагелді Индира Жас дарын Сапарова Жаңыл ІІ
1097.                     Бауржанова Аида Батыровна Коркем жазу Молдахметова Роза Жумабаевна ІІ
1098.                     Берікбаева Айпан Көркем  жазу Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
1099.                     Памидулла Назым Көркем  жазу Сеитова А.Ж ІІ
1100.                     Оспан Бану Көркем жазу Қазбек Данагүл ІІ
1101.                     Сапарова Даяна Көркем жазу Қызылбаева Балғын Жарылхановна ІІ
1102.                     Кемелбек Айгерім Көркем жазу Исина Бикеш Тусуповна ІІ
1103.                     Мүтапова Ақбөпе Көркем жазу Исина Бикеш Тусуповна ІІ
1104.                     Айгожина Наргиз Көркем жазу Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы ІІ
1105.                     Абдулла Зере Көркем жазу Жолдасова Гүлнара ІІ
1106.                     Сейдахмет Шұғыла Көркем жазу Лайханова Шолпан ІІ
1107.                     Болатбек Аружан Көркем жазу Лайханова Шолпан ІІ
1108.                     Қайырбек Олжас Көркем жазу Мусина Айымгүл Жақсылыққызы ІІ
1109.                     Қылыш Ұлмекен Сайранқызы Көркем жазу Тумешова Айсұлу ІІ
1110.                     Қылыш Арай Сайранқызы Көркем жазу Уазгалиева  Бадалка Таскалиевна ІІ
1111.                     Кучеренко Людмила Көркем жазу Жургенбаева А.С ІІ
1112.                     Сабыр Мариям Исанқызы Қыс қызығы Сикимбаева Париза Шалабаевна ІІ
1113.                     Салтанатұлы Нұрзат Қыс қызығы Сикимбаева Париза Шалабаевна ІІ
1114.                     Тұрсынтай Нұрдәулет Талантұлы Қыс қызығы Сикимбаева Париза Шалабаевна ІІ
1115.                     Жақсыбекова  Айсұлу Мен құрастырған ертегі Сансызбаева Перизат ІІ
1116.                     Бекмухамбетов Бекжан Бескендирович Мен мамандық таңдаймын Үкенова Тоғжан Серікқызы ІІ
1117.                     Кеңесбай Жансая Менің қаһарманым Асанова Гульнара ІІ
1118.                     Қуанова Ақбаян Менің сүйікті ақыным Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
1119.                     Жақып Анель Менің сүйікті ақыным Исина Бикеш Тусуповна ІІ
1120.                     Ғабдыжалил Рабиға Менің сүйікті ақыным Исина Бикеш Тусуповна ІІ
1121.                     Қатранова Томирис Менің сүйікті ақыным Бопанова Дана Кайратовна ІІ
1122.                     Аман Ақниет Менің сүйікті ақыным Халиханқызы Өмиргул ІІ
1123.                     Хуандаг Гульжайна Менің сүйікті ақыным Үкенова Тоғжан Серікқызы ІІ
1124.                     Алтынбай  Аягөз Наурыз  жыл  басы Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
1125.                     Кенжебаева Сымбат Наурыз — жыл басы Таттибекова Жазира ІІ
1126.                     Сырбекова Арайлым Наурыз — жыл басы Қазбек Данагүл ІІ
1127.                     Жұбанғалиева Кәусар алдабергенұлы Наурыз — жыл басы Қохаманов Сағындық Жылқыбекұлы ІІ
1128.                     Шайнуллина Арайлым Жанболатқызы Наурыз — жыл басы Қайсарова Венера Тұрарқызы ІІ
1129.                     Казбекова Алтынай Наурыз — жыл басы Досимова Асель Оралбаевна ІІ
1130.                     Аширхан Рамазан Наурыз — жыл басы Досимова Асель Оралбаевна ІІ
1131.                     Санат Айым Наурыз — жыл басы Можанова Айзат ІІ
1132.                     Партия Айдана Наурыз — жыл басы Кенжебекова Коркем Канатовна ІІ
1133.                     Файзуллаева Айгерим Наурыз — жыл басы Мадиева С.Т ІІ
1134.                     Аманжанқызы Бағдагүл Наурыз — жыл басы Қохаманов Сағындық Жылқыбекұлы ІІ
1135.                     Дәулен Мади Шебер қалам Қызылбаева Балғын Жарылхановна ІІ
1136.                      Гэнне Эвелина Шебер қалам Байтулекова А.А. ІІ
1137.                     Абен Махаббат Дәуренқызы Шебер қалам Жанар Бижанова Сайлауқызы ІІ
1138.                     Сапархан Ақнұр Шебер қалам Жанар Бижанова Сайлауқызы ІІ
1139.                     Шабаз Әсемгүл Шебер қалам Ибраев Қалияс Жумажанович ІІ
1140.                     ВойшкоЮстина Шебер қалам Карпинская Оксана Викторовна ІІ
1141.                     Теңелбай Дина Шебер қалам Орынбаева Айнұр ІІ
1142.                     Базарбай Аяжан Шебер қалам Орынбаева Айнұр ІІ
1143.                     Ерғалиев Әділет Шебер қалам Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
1144.                     Айтбаев Сабыржан Шебер қалам Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
1145.                     Бақтыбайұлы Елшат Шебер қалам Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
1146.                     Қаршыға Бекжан Шебер қалам Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІ
1147.                     Аманбаев Аян Шебер қалам Қадыркулова Айткуль Маглуматовна ІІ
1148.                     Серік Айгерім Шебер қалам Қадыркулова Айткуль Маглуматовна ІІ
1149.                     Ізтелеу Адина Ерболқызы Шебер қалам Арапбаева Назым Бактибеккызы ІІ
1150.                     Нұрғазина Камила Шебер қалам Уақап Мырзат ІІ
1151.                     Құдайберген Зере Шалқарқызы Шебер қалам Алсейтова Дина  Конысбековна ІІ
1152.                     Хашимбаев Дастан Шебер қалам Минаварова Муборак ІІ
1153.                     Рахман Жандарбек Шебер қалам Керимова Айнур Калдыбаевна ІІ
1154.                     Таджикулов Айболат Шебер қалам Керимова Айнур Калдыбаевна ІІ
1155.                     Қуанбек Кеңесбай Шебер қалам Керимова Айнур Калдыбаевна ІІ
1156.                     Узақбай Аружан Шебер қалам Сарбасова Карасаш Акгылычовна ІІ
1157.                     Алимбетов  Амирбек Шебер қалам Сарбасова Карасаш Акгылычовна ІІ
1158.                     Маликова Наргиз Шебер қалам Амрина Альбина Бакытовна ІІ
1159.                     Төлеген Назым Шебер қалам Амрина Альбина Бакытовна ІІ
1160.                     Жұмабек Ерасыл Еркінұлы Шебер қалам Джузбаева  Махаббат  Турсыновна ІІ
1161.                     Хасанов  Расул Шебер қалам Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІ
1162.                     Танскожанов Амир Шебер қалам Акмагамбетова Акшегуль Мажитовна ІІ
1163.                     Ерденов Қуаныш Аманжолович Шебер қалам Жашкеева Назиха Елубаевна ІІ
1164.                     Ибраимова Медина Шебер қалам Можанова Айзат ІІ
1165.                     Нұралы Ақнұр Шебер қалам Сулейменова Бакшагул Балтиновна ІІ
1166.                     Салиева Дуние Шебер қалам Сулейменова Бакшагул Балтиновна ІІ
1167.                     Маратова Диляра Шебер қалам Арстанова Рысты Урыстеновна ІІ
1168.                     Атаханова Дана Шебер қалам Арстанова Рысты Урыстеновна ІІ
1169.                     Хожагелді Нұрдәулет Шебер қалам Ходжаева Аксана ІІ
1170.                     Досбергенова Аружан Шебер қалам Ходжаева Аксана ІІ
1171.                     Байкен  Мирас Шебер қалам Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІ
1172.                     Дүйсенқұл Баян Шебер қалам Айтжанова Марина ІІ
1173.                     Айтбала Ерасыл Шебер қалам Айтжанова Марина ІІ
1174.                     Паратбекова Динара Шебер қалам Айтжанова Марина ІІ
1175.                     Сағындық Нұрбек Шебер қалам Алмаханова Әсем ІІ
1176.                     Қаныбекұлы Санжар Шебер қалам Ибраимкулова Сафура ІІ
1177.                     Жайберген Перизат Шебер қалам Жампозова Гүлназ ІІ
1178.                     Серджан Нұртай Шебер қалам Құлжанова Алтын ІІ
1179.                     Тұрдыбай Шынберген Шебер қалам Казакбаева Салтанат ІІ
1180.                     ЕркинМуслим Шебер қалам Казакбаева Салтанат ІІ
1181.                     Сапарбай Адай Шебер қалам Казакбаева Салтанат ІІ
1182.                      Қылышбай Хафиз Серікбайұлы Шебер қалам Рысбаева Айгүл ІІ
1183.                     Серсенбаева Үмітай Шебер қалам Олжабаева Гаухар ІІ
1184.                     Дарханқызы Ақерке Шебер қалам Әбілдаева Гүлзира ІІ
1185.                     Ваганов Хамит Шебер қалам Алжанов Нұрлан Жолдыбаевич ІІ
1186.                     Файзрахман Диас Шебер қалам Мейрманова Жұлдыз ІІ
1187.                     Камалова Анель Шебер қалам Ыскакова Гулнара Кожахметовна ІІ
1188.                     Карпов Александр Шебер қалам Ыскакова Гулнара Кожахметовна ІІ
1189.                     Қоныс Бибізайнаб Шебер қалам Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІ
1190.                     Калелкали Абдурахман Шебер қалам Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІ
1191.                     Бейімбет Мұстафа Шебер қалам Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІ
1192.                     Бауржан Ақжан Шебер қалам Сейтказиева Алия ІІ
1193.                     Еркінбек Балауса Шебер қалам Адильбаева Алмагул Камалқызы ІІ
1194.                     Камалова Анель Шебер қалам Ыскакова Гулнара Кожахметовна ІІ
1195.                     Амантай Нұрахмет Шебер қалам Жолдас Жанар ІІ
1196.                     Горькиев Шыңғысхан Шуақты көктем Буденбаева Айжамал ІІ
1197.                     Қабдеш Құрмет Шуақты көктем Садвакасова Шынар Досбаевна ІІ
1198.                     Фирсова Дарья Шуақты көктем Арстанова Рысты Урыстеновна ІІ
1199.                     Нүркен Айдидар Шуақты көктем Шолпан  Лайханова ІІ
1200.                      Наврызбай Аяулым Алтын дауыс Аширбаева Карлыга Смайыловна ІІ
1201.                     Өмірзақ Мансұр Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІІ
1202.                     Батенов Ұлан Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІІ
1203.                     Амантай Ақмерей Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІІ
1204.                     Маратов Нұржан Нұрболатұлы Алтын дауыс Кереева Жаңылша Құрамысқызы ІІІ
1205.                     Назаралиев Ақжол Азаматұлы Алтын дауыс Оразбаева Айнур Алшеркызы ІІІ
1206.                     Мәулен Әли Алтын дауыс Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІІ
1207.                     Мұқамбет-Ғазы Айбар Алтын дауыс Сүлейменова  Жанар Карипбаевна ІІІ
1208.                     Бейсенбек  Айбын Алтын дауыс Далабаева Меруерт  Жамбыловна ІІІ
1209.                     Құдайберген  Асылжан Алтын дауыс Далабаева Меруер  Жамбыловна ІІІ
1210.                     Иманғали  Ақерке Алтын дауыс Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІІ
1211.                     Қалидолла  Абзал Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1212.                     Тұрар  Нұрболат Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1213.                     Ғабит Жандос Алтын дауыс Гилманова Аида Таскалиевна ІІІ
1214.                     Коврижных Алиса Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІІ
1215.                     Кулешова Кристина Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІІ
1216.                     Байдүйсен Мирас Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІІ
1217.                     Сағнай  Шұғыла Болатқызы Ана — өмір, Ана — бақ Есенова Гульзия Сисенбаевна ІІІ
1218.                     Тулютаева Камила Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІІ
1219.                     Мекәділ Айшат Ана — өмір, Ана — бақ Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
1220.                     Алтымбекова Айнұр Ана — өмір, Ана — бақ Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
1221.                     Асылханов Ерқанат Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІІ
1222.                     Тауасхан Ақсезім Ана — өмір, Ана — бақ Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІІ
1223.                     Тайшабарова Аймаржан Ана — өмір, Ана — бақ Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІІ
1224.                     Нурбек Адина Ана — өмір, Ана — бақ Шатанова Айгуль Саветкановна ІІІ
1225.                     Букирова Жамал Ана — өмір, Ана — бақ Сулейменова Роза Ахановна ІІІ
1226.                     Мәжитов Сәбит Ана — өмір, Ана — бақ Қалниязова Айнұр Қадырқызы ІІІ
1227.                     Ескермес Гүлназ Ана — өмір, Ана — бақ Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна ІІІ
1228.                     Хабидолла Әли Ана — өмір, Ана — бақ Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна ІІІ
1229.                     Есенбек Адема Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1230.                     Секенова Балнур Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1231.                     Амангельдинова Айзере Ана — өмір, Ана — бақ Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1232.                     Турусбек Мирас Ана — өмір, Ана — бақ Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1233.                     Бектегенов Нұрсанат Маратұлы Ана — өмір, Ана — бақ Теміралы Шынар Есболсынқызы ІІІ
1234.                     Төралина Айсана Ана — өмір, Ана — бақ Теміралы Шынар Есболсынқызы ІІІ
1235.                     Такиш Диас Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл ІІІ
1236.                     Темір Дильназ Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл ІІІ
1237.                     Базарқұлова Жұлдыз Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1238.                     Ешімбай Арайлым Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1239.                     Бейсенбекова Зәуреш Ана — өмір, Ана — бақ Әлімбекова Патима  Сейтханқызы ІІІ
1240.                     Серікқалиева Нұрайым Ана — өмір, Ана — бақ Кайрлиева Ардак ІІІ
1241.                     Жұмабай Шұғылы Ана — өмір, Ана — бақ Әбілхан Гулзат Айдарқызы ІІІ
1242.                     Сағатбек  Мадина Ерболатқызы Ана — өмір, Ана — бақ Жақынбекова Торғын Рахымжанқызы ІІІ
1243.                     Елдосұлы Арлан Ана — өмір, Ана — бақ Тәкілова Гүлнұр Оразбайқызы ІІІ
1244.                     Қабдуали Шынасыл Асетұлы Ана — өмір, Ана — бақ Тәкілова Гүлнұр Оразбайқызы ІІІ
1245.                     Табыс  Жансезім  Азаматқызы Ана — өмір, Ана — бақ Жилкибаева Зауре Тулеугалиевна ІІІ
1246.                     Естай Нағашыбайұлы Абдирасули Ана — өмір, Ана — бақ Анжім Бодық қызы Нысырбаева ІІІ
1247.                     Жолды Дидар Нұрболатұлы Ана — өмір, Ана — бақ Мустафина Мерует Сатыбалдиевна ІІІ
1248.                     Мусағали Алтынбек Абуғалиұлы Ана — өмір, Ана — бақ Токжанова Аймгуль Бактыгалиевна ІІІ
1249.                     Айту Айжан Ана — өмір, Ана — бақ Қаппарова Гүлнара ІІІ
1250.                     Зайцева Виктория Ана — өмір, Ана — бақ Буркутбаева Кумусай Макановна ІІІ
1251.                     Еринбет Айгерим Ана — өмір, Ана — бақ Буркутбаева Кумусай Макановна ІІІ
1252.                     Вольский Ярослав Ана — өмір, Ана — бақ Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1253.                     Бекентаева Аружан Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1254.                      Бекентаева Аяжан Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1255.                     Алиякпаров  Қуаныш Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1256.                     Мурат Мирас Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1257.                     Дастан Нұрасыл Шәріпұлы Ана — өмір, Ана — бақ Насыритдинова Гүлсим Насыритдиновна ІІІ
1258.                     Рашид Самал Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1259.                     Аманхан Әсия Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1260.                     Ғиният Мейрамбек Бауыржанұлы Ана – өмір, Ана — бақ Байменова Жазира Наурызбайқызы ІІІ
1261.                     Тілекқабыл Шыңғыс Жасұланұлы Ана – өмір, Ана — бақ Байменова Жазира Наурызбайқызы ІІІ
1262.                     Қадыржан  Диас Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІІ
1263.                     Қыдырбек Жанат Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІІ
1264.                     Қайыржан Дина Ана – өмір, Ана — бақ Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1265.                     Назымбек Қанат Ана – өмір, Ана — бақ Туткабекова Дина ІІІ
1266.                     Тастанбек Нұрсат Ана – өмір, Ана — бақ Орынбасарова Ләззат ІІІ
1267.                     Бақытжанқызы Нұргүл Ана – өмір, Ана — бақ Орынбасарова Ләззат ІІІ
1268.                     Қыпшақбай Нұрасыл Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова ІІІ
1269.                     Мұрат Индира Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова ІІІ
1270.                     Меллат Назерке Ана – өмір, ана – бақ Сагинаева Г.А ІІІ
1271.                     Жумамуратов Авраам Ана – өмір, ана – бақ Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІІ
1272.                     Әзілханова Ақбота Ердосқызы Ана – өмір, ана- бақ Кодарова Баян Таймасовна ІІІ
1273.                     Жанпейсов Дамир Ана – өмір, ана- бақ Уксукбаев Дархан Ергалиевич ІІІ
1274.                     Буллат Мерей Ана – өмір, ана–бақ Сагинаева Г.А ІІІ
1275.                     Досымбек Мейіржан Есірткісіз келешек Қалниязова Айнұр Қадырқызы ІІІ
1276.                     Турали Адайбек Женисұлы Есірткісіз келешек Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1277.                     Курбанов Александр Есірткісіз келешек Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1278.                     Самат Әлижан Саматұлы Жас дарын Жармуханова Каламкас Бекетовна ІІІ
1279.                     Жаңабай Аружан Жаңабайқызы Жас дарын Жармуханова Каламкас Бекетовна ІІІ
1280.                     Хасен Нұрбол Жас дарын Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1281.                     Асқар Аружан Жас дарын Пареденова Гулдана ІІІ
1282.                     Әскербек Балжан Жас дарын Аманбек Улара Қайратқызы ІІІ
1283.                     Алдамжар Жанболат Жас дарын Аманбек Улара Қайратқызы ІІІ
1284.                     Сүйіндік Ақелік Мәдиқызы Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1285.                     Горбань Дмитрий Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1286.                     Норматов Бекзат Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1287.                     Орынбасар Асылжан Көркем жазу Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы ІІІ
1288.                     Ғабдуллаева Еңілік Асылбекқызы Көркем жазу Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1289.                     Меңдіғалиев  Мирас Көркем жазу Кайрлиева Ардак ІІІ
1290.                     Сәмет Аружан Көркем жазу КасеноваАйнұрОмаровна ІІІ
1291.                     Жамалиев Жангелды Көркем жазу Бельгубаева Каукар Зейнулловна ІІІ
1292.                     Ізмет Әлинұр Сағадатұлы Көркем жазу Мұстафа Нәзгүл Қабижанқызы ІІІ
1293.                     Мырзанов Төрехан Нұрбекұлы Көркем жазу Сейт Нұргүл Мырзанқызы ІІІ
1294.                      Бахтығұл  Диас  Анатайұлы Көркем жазу  Шиналиева Нурсулу Жанарбековна ІІІ
1295.                     Алдонгаров Арсен Мен мамандық таңдаймын Мырзанбек Бұлбұл Қалиақпарқызы ІІІ
1296.                     Еділов Айталы Менің қаһарманым Кайрлиева Ардак ІІІ
1297.                     Мәннен Абылай Менің сүйікті ақыным Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1298.                     Аман Батырхан Менің сүйікті ақыным Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1299.                     Гайдар Мақсат Менің сүйікті ақыным Гилманова Аида Таскалиевна ІІІ
1300.                     Альмурат Нариман Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1301.                     Құрманбек Аида Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1302.                     Сайлаубек Ақбота Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1303.                     Сарсенбай Нұрбақыт Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1304.                     Жаппархан Диас Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1305.                     Абденқұл Шұғыла Серікқызы Менің сүйікті ақыным Турсынкулова Айгул Манаповна ІІІ
1306.                     Әділ Фариза Наурыз – жыл басы УзембаеваСәулеКенесбековна ІІІ
1307.                     Aмангелді Ерасыл Наурыз жыл басы Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІІ
1308.                     Романұлы Абдулрахман Наурыз жыл басы Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1309.                     Қасымхын Бейбітханұлы Балмаханбет Наурыз жыл басы Анжім Бодық қызы Нысырбаева ІІІ
1310.                     Камысбаева Маржан Жаксыбековна Наурыз жыл басы Жантурина Айзада Жантуриновна ІІІ
1311.                     Байтөкешов Расул Өлең шығару Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна ІІІ
1312.                     Сейсенбек Нұрсұлтан Шебер қалам Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы ІІІ
1313.                     Оңаш Айзада Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІІ
1314.                     Өтеқасым Жаннұр Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІІ
1315.                     Орысбай Марғұлан Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІІ
1316.                     Толепберген Аяулым Шебер қалам  Таукебаева  Зарина Мухаммедовна ІІІ
1317.                     Сүлеймен Али Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1318.                     Бақбаева Толқын Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1319.                     Еренгайып Нұртөре Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1320.                     Жүсіп Ерасыл Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1321.                     Нурым Мағжан Асқарұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІІ
1322.                     Айтқұл Айша Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1323.                     Әлжан Ләйлә Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1324.                     Үсен Дінмұхаммед Шебер қалам Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІІ
1325.                     Қайратқызы Мерей Шебер қалам Сыпатаева  Назым  Сабитовна ІІІ
1326.                     Досымбек  Ақнұр Шебер қалам Сыпатаева Назым Сабитовна ІІІ
1327.                     Ерлепес Даниал Нұрланұлы Шебер қалам Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІІ
1328.                     Қалтай  Нұрдәулет Шебер қалам Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІІ
1329.                     Ержан Аружан Шебер қалам Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1330.                     Жұмақан Мұхтархан Шебер қалам Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1331.                     Шораева Ғалия Шебер қалам Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1332.                     Оразбек Асия Шебер қалам Касенова Айнұр Омаровна ІІІ
1333.                     Қанапия Аружан Шебер қалам КасеноваАйнұрОмаровна ІІІ
1334.                     Рамазанова Аққу Шебер қалам Бельгубаева Каукар Зейнулловна ІІІ
1335.                     Қайролдин Бағлан Шебер қалам Сәденов Медет Кеңесбекұлы ІІІ
1336.                     Ауғанбаев Айдос Шебер қалам Сәденов Медет Кеңесбекұлы ІІІ
1337.                     Аблаева Балжан Ерлановна Шебер қалам Токжанова Аймгуль Бактыгалиевна ІІІ
1338.                     Зинедин Назым Шебер қалам Сатыбалдина Задагүл Тулемисовна ІІІ
1339.                     Маратұлы Саят Шебер қалам Абишова Тамара ІІІ
1340.                     Ғалымжанқызы Балнұр Шебер қалам Туткабекова Дина ІІІ
1341.                     Қыдырәлі Аяулым Шебер қалам Орынбасарова Ләззат ІІІ
1342.                     Әлібекова Жансая Шебер қалам Бисенбаева Мирамкул ІІІ
1343.                     Дәулетқалиева Аққуназ Есболқызы Шебер қалам Сәрсен Гүлмира Ағыбайқызы ІІІ
1344.                     Тоқтар Әсел Бақытжанқызы Шебер қалам Умербаева Уалия Хабибулловна ІІІ
1345.                     Умбединов Абылай Берікболович Шебер қалам Жапабаева Жанар Секербаевна ІІІ
1346.                     Амангелді Досболат Шебер қалам Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна ІІІ
1347.                     Алтынбек Құндыз Шебер қалам Темирбекова Гулнур Сейлхановна ІІІ
1348.                     Узакова Аружан Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1349.                     Избасар Нұржан Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1350.                     Қуанышбек Ұлас Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1351.                     Рахатқызы Зейнеп Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1352.                     Табиғат Диас Талғатұлы Шуақты көктем Базаргалиева Гулбану Абуовна ІІІ
1353.                     Серікұлы Ібрахым Шуақты көктем Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1354.                     Өтеқасым Айбол Айбекұлы Шуақты көктем Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1355.                     Нурмуханбет Әдемі Ерсултанқызы Шуақты көктем Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1356.                     Нұрбергенқызы Диляра Шуақты көктем Сейт Нұргүл Мырзанқызы ІІІ
1357.                     Тыйышбай Балжан Шуақты көктем Мырзанбек Бұлбұл Қалиақпарқызы ІІІ
1358.                     Айткаримова Әсем Ана – өмір, Ана — бақ Мусапирова Лаззат ІІІ
1359.                     Әбіқан Әбілмансұр Ана – өмір, Ана — бақ Тлеужанова Алтыншаш ІІІ
1360.                     Жайынбай Мерей Көркем жазу Жолдас  Жанар ІІІ
1361.                     Қонарбаев АБАТ Жас дарын Жұмаева ІІІ
1362.                     Қырғызбай Бейбарыс Шебер қалам Салимова Баян Малгаждаровн ІІІ
1363.                     Тәліпжан Кәусәр Ана – өмір, Ана — бақ Барысова Гульназ ІІІ
1364.                     Өмірзақ Мансұр Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІІ
1365.                     Батенов Ұлан Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІІ
1366.                     Амантай Ақмерей Алтын дауыс Сагинаева Г.А ІІІ
1367.                     Маратов Нұржан Нұрболатұлы Алтын дауыс Кереева Жаңылша Құрамысқызы ІІІ
1368.                     Назаралиев Ақжол Азаматұлы Алтын дауыс Оразбаева Айнур Алшеркызы ІІІ
1369.                     Мәулен Әли Алтын дауыс Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІІ
1370.                     Мұқамбет-Ғазы Айбар Алтын дауыс Сүлейменова  Жанар Карипбаевна ІІІ
1371.                     Бейсенбек  Айбын Алтын дауыс Далабаева Меруерт  Жамбыловна ІІІ
1372.                     Құдайберген  Асылжан Алтын дауыс Далабаева Меруер  Жамбыловна ІІІ
1373.                     Иманғали  Ақерке Алтын дауыс Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІІ
1374.                     Қалидолла  Абзал Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1375.                     Тұрар  Нұрболат Алтын дауыс Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1376.                     Ғабит Жандос Алтын дауыс Гилманова Аида Таскалиевна ІІІ
1377.                     Коврижных Алиса Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІІ
1378.                     Кулешова Кристина Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІІ
1379.                     Байдүйсен Мирас Алтын дауыс Өмірбаева Роза Абдукаримовна ІІІ
1380.                     Сағнай  Шұғыла Болатқызы Ана — өмір, Ана — бақ Есенова Гульзия Сисенбаевна ІІІ
1381.                     Тулютаева Камила Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІІ
1382.                     Мекәділ Айшат Ана — өмір, Ана — бақ Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
1383.                     Алтымбекова Айнұр Ана — өмір, Ана — бақ Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
1384.                     Асылханов Ерқанат Ана — өмір, Ана — бақ Башарова Гульнар  Тайкеновна ІІІ
1385.                     Тауасхан Ақсезім Ана — өмір, Ана — бақ Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІІ
1386.                     Тайшабарова Аймаржан Ана — өмір, Ана — бақ Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІІ
1387.                     Нурбек Адина Ана — өмір, Ана — бақ Шатанова Айгуль Саветкановна ІІІ
1388.                     Букирова Жамал Ана — өмір, Ана — бақ Сулейменова Роза Ахановна ІІІ
1389.                     Мәжитов Сәбит Ана — өмір, Ана — бақ Қалниязова Айнұр Қадырқызы ІІІ
1390.                     Ескермес Гүлназ Ана — өмір, Ана — бақ Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна ІІІ
1391.                     Хабидолла Әли Ана — өмір, Ана — бақ Қасымбекова Еркеш Жолдыбековна ІІІ
1392.                     Есенбек Адема Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1393.                     Секенова Балнур Ана — өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1394.                     Амангельдинова Айзере Ана — өмір, Ана — бақ Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1395.                     Турусбек Мирас Ана — өмір, Ана — бақ Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1396.                     Бектегенов Нұрсанат Маратұлы Ана — өмір, Ана — бақ Теміралы Шынар Есболсынқызы ІІІ
1397.                     Төралина Айсана Ана — өмір, Ана — бақ Теміралы Шынар Есболсынқызы ІІІ
1398.                     Такиш Диас Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл ІІІ
1399.                     Темір Дильназ Ана — өмір, Ана — бақ Қызыр Назгүл ІІІ
1400.                     Базарқұлова Жұлдыз Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1401.                     Ешімбай Арайлым Ана — өмір, Ана — бақ Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1402.                     Бейсенбекова Зәуреш Ана — өмір, Ана — бақ Әлімбекова Патима  Сейтханқызы ІІІ
1403.                     Серікқалиева Нұрайым Ана — өмір, Ана — бақ Кайрлиева Ардак ІІІ
1404.                     Жұмабай Шұғылы Ана — өмір, Ана — бақ Әбілхан Гулзат Айдарқызы ІІІ
1405.                     Сағатбек  Мадина Ерболатқызы Ана — өмір, Ана — бақ Жақынбекова Торғын Рахымжанқызы ІІІ
1406.                     Елдосұлы Арлан Ана — өмір, Ана — бақ Тәкілова Гүлнұр Оразбайқызы ІІІ
1407.                     Қабдуали Шынасыл Асетұлы Ана — өмір, Ана — бақ Тәкілова Гүлнұр Оразбайқызы ІІІ
1408.                     Табыс  Жансезім  Азаматқызы Ана — өмір, Ана — бақ Жилкибаева Зауре Тулеугалиевна ІІІ
1409.                     Естай Нағашыбайұлы Абдирасули Ана — өмір, Ана — бақ Анжім Бодық қызы Нысырбаева ІІІ
1410.                     Жолды Дидар Нұрболатұлы Ана — өмір, Ана — бақ Мустафина Мерует Сатыбалдиевна ІІІ
1411.                     Мусағали Алтынбек Абуғалиұлы Ана — өмір, Ана — бақ Токжанова Аймгуль Бактыгалиевна ІІІ
1412.                     Айту Айжан Ана — өмір, Ана — бақ Қаппарова Гүлнара ІІІ
1413.                     Зайцева Виктория Ана — өмір, Ана — бақ Буркутбаева Кумусай Макановна ІІІ
1414.                     Еринбет Айгерим Ана — өмір, Ана — бақ Буркутбаева Кумусай Макановна ІІІ
1415.                     Вольский Ярослав Ана — өмір, Ана — бақ Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1416.                     Бекентаева Аружан Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1417.                      Бекентаева Аяжан Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1418.                     Алиякпаров  Қуаныш Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1419.                     Мурат Мирас Ана — өмір, Ана — бақ Кошеметова Рымкуль Каухрбаевна ІІІ
1420.                     Дастан Нұрасыл Шәріпұлы Ана — өмір, Ана — бақ Насыритдинова Гүлсим Насыритдиновна ІІІ
1421.                     Рашид Самал Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1422.                     Аманхан Әсия Ана – өмір, Ана — бақ Дуйсенова Куанышкул Кадиршиновна ІІІ
1423.                     Ғиният Мейрамбек Бауыржанұлы Ана – өмір, Ана — бақ Байменова Жазира Наурызбайқызы ІІІ
1424.                     Тілекқабыл Шыңғыс Жасұланұлы Ана – өмір, Ана — бақ Байменова Жазира Наурызбайқызы ІІІ
1425.                     Қадыржан  Диас Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІІ
1426.                     Қыдырбек Жанат Ана – өмір, Ана — бақ Далабаева Меруерт Жамбыловна ІІІ
1427.                     Қайыржан Дина Ана – өмір, Ана — бақ Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1428.                     Назымбек Қанат Ана – өмір, Ана — бақ Туткабекова Дина ІІІ
1429.                     Тастанбек Нұрсат Ана – өмір, Ана — бақ Орынбасарова Ләззат ІІІ
1430.                     Бақытжанқызы Нұргүл Ана – өмір, Ана — бақ Орынбасарова Ләззат ІІІ
1431.                     Қыпшақбай Нұрасыл Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова ІІІ
1432.                     Мұрат Индира Ана – өмір, Ана — бақ Н.Жармаханова ІІІ
1433.                     Меллат Назерке Ана – өмір, ана – бақ Сагинаева Г.А ІІІ
1434.                     Жумамуратов Авраам Ана – өмір, ана – бақ Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІІ
1435.                     Әзілханова Ақбота Ердосқызы Ана – өмір, ана- бақ Кодарова Баян Таймасовна ІІІ
1436.                     Жанпейсов Дамир Ана – өмір, ана- бақ Уксукбаев Дархан Ергалиевич ІІІ
1437.                     Буллат Мерей Ана – өмір, ана–бақ Сагинаева Г.А ІІІ
1438.                     Досымбек Мейіржан Есірткісіз келешек Қалниязова Айнұр Қадырқызы ІІІ
1439.                     Турали Адайбек Женисұлы Есірткісіз келешек Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1440.                     Курбанов Александр Есірткісіз келешек Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1441.                     Самат Әлижан Саматұлы Жас дарын Жармуханова Каламкас Бекетовна ІІІ
1442.                     Жаңабай Аружан Жаңабайқызы Жас дарын Жармуханова Каламкас Бекетовна ІІІ
1443.                     Хасен Нұрбол Жас дарын Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1444.                     Асқар Аружан Жас дарын Пареденова Гулдана ІІІ
1445.                     Әскербек Балжан Жас дарын Аманбек Улара Қайратқызы ІІІ
1446.                     Алдамжар Жанболат Жас дарын Аманбек Улара Қайратқызы ІІІ
1447.                     Сүйіндік Ақелік Мәдиқызы Жас дарын Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1448.                     Горбань Дмитрий Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1449.                     Норматов Бекзат Жас дарын Нурова Мая Курманалиевна ІІІ
1450.                     Орынбасар Асылжан Көркем жазу Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы ІІІ
1451.                     Ғабдуллаева Еңілік Асылбекқызы Көркем жазу Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1452.                     Меңдіғалиев  Мирас Көркем жазу Кайрлиева Ардак ІІІ
1453.                     Сәмет Аружан Көркем жазу КасеноваАйнұрОмаровна ІІІ
1454.                     Жамалиев Жангелды Көркем жазу Бельгубаева Каукар Зейнулловна ІІІ
1455.                     Ізмет Әлинұр Сағадатұлы Көркем жазу Мұстафа Нәзгүл Қабижанқызы ІІІ
1456.                     Мырзанов Төрехан Нұрбекұлы Көркем жазу Сейт Нұргүл Мырзанқызы ІІІ
1457.                      Бахтығұл  Диас  Анатайұлы Көркем жазу  Шиналиева Нурсулу Жанарбековна ІІІ
1458.                     Алдонгаров Арсен Мен мамандық таңдаймын Мырзанбек Бұлбұл Қалиақпарқызы ІІІ
1459.                     Еділов Айталы Менің қаһарманым Кайрлиева Ардак ІІІ
1460.                     Мәннен Абылай Менің сүйікті ақыным Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1461.                     Аман Батырхан Менің сүйікті ақыным Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1462.                     Гайдар Мақсат Менің сүйікті ақыным Гилманова Аида Таскалиевна ІІІ
1463.                     Альмурат Нариман Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1464.                     Құрманбек Аида Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1465.                     Сайлаубек Ақбота Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1466.                     Сарсенбай Нұрбақыт Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1467.                     Жаппархан Диас Менің сүйікті ақыным Абишева Жанна ІІІ
1468.                     Абденқұл Шұғыла Серікқызы Менің сүйікті ақыным Турсынкулова Айгул Манаповна ІІІ
1469.                     Әділ Фариза Наурыз – жыл басы УзембаеваСәулеКенесбековна ІІІ
1470.                     Aмангелді Ерасыл Наурыз жыл басы Әлмежан Назгүл Мейірханқызы ІІІ
1471.                     Романұлы Абдулрахман Наурыз жыл басы Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1472.                     Қасымхын Бейбітханұлы Балмаханбет Наурыз жыл басы Анжім Бодық қызы Нысырбаева ІІІ
1473.                     Камысбаева Маржан Жаксыбековна Наурыз жыл басы Жантурина Айзада Жантуриновна ІІІ
1474.                     Байтөкешов Расул Өлең шығару Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна ІІІ
1475.                     Сейсенбек Нұрсұлтан Шебер қалам Дуйсекеева Арайлым Миятбекқызы ІІІ
1476.                     Оңаш Айзада Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІІ
1477.                     Өтеқасым Жаннұр Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІІ
1478.                     Орысбай Марғұлан Шебер қалам Ибраева Гульназ ІІІ
1479.                     Толепберген Аяулым Шебер қалам  Таукебаева  Зарина Мухаммедовна ІІІ
1480.                     Сүлеймен Али Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1481.                     Бақбаева Толқын Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1482.                     Еренгайып Нұртөре Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1483.                     Жүсіп Ерасыл Шебер қалам Исакова Қанағат Шаймерденовна ІІІ
1484.                     Нурым Мағжан Асқарұлы Шебер қалам Молдабаева Жамила Болатовна ІІІ
1485.                     Айтқұл Айша Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1486.                     Әлжан Ләйлә Шебер қалам Рахимбекова Клара Ораловна ІІІ
1487.                     Үсен Дінмұхаммед Шебер қалам Сыпатаева Назым  Сабитовна ІІІ
1488.                     Қайратқызы Мерей Шебер қалам Сыпатаева  Назым  Сабитовна ІІІ
1489.                     Досымбек  Ақнұр Шебер қалам Сыпатаева Назым Сабитовна ІІІ
1490.                     Ерлепес Даниал Нұрланұлы Шебер қалам Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІІ
1491.                     Қалтай  Нұрдәулет Шебер қалам Сүлейменова Жанар Карипбаевна ІІІ
1492.                     Ержан Аружан Шебер қалам Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
1493.                     Жұмақан Мұхтархан Шебер қалам Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1494.                     Шораева Ғалия Шебер қалам Кашаева Арайлым Айдаровна ІІІ
1495.                     Оразбек Асия Шебер қалам Касенова Айнұр Омаровна ІІІ
1496.                     Қанапия Аружан Шебер қалам КасеноваАйнұрОмаровна ІІІ
1497.                     Рамазанова Аққу Шебер қалам Бельгубаева Каукар Зейнулловна ІІІ
1498.                     Қайролдин Бағлан Шебер қалам Сәденов Медет Кеңесбекұлы ІІІ
1499.                     Ауғанбаев Айдос Шебер қалам Сәденов Медет Кеңесбекұлы ІІІ
1500.                     Аблаева Балжан Ерлановна Шебер қалам Токжанова Аймгуль Бактыгалиевна ІІІ
1501.                     Зинедин Назым Шебер қалам Сатыбалдина Задагүл Тулемисовна ІІІ
1502.                     Маратұлы Саят Шебер қалам Абишова Тамара ІІІ
1503.                     Ғалымжанқызы Балнұр Шебер қалам Туткабекова Дина ІІІ
1504.                     Қыдырәлі Аяулым Шебер қалам Орынбасарова Ләззат ІІІ
1505.                     Әлібекова Жансая Шебер қалам Бисенбаева Мирамкул ІІІ
1506.                     Дәулетқалиева Аққуназ Есболқызы Шебер қалам Сәрсен Гүлмира Ағыбайқызы ІІІ
1507.                     Тоқтар Әсел Бақытжанқызы Шебер қалам Умербаева Уалия Хабибулловна ІІІ
1508.                     Умбединов Абылай Берікболович Шебер қалам Жапабаева Жанар Секербаевна ІІІ
1509.                     Амангелді Досболат Шебер қалам Тилеукабылова Қуаныш Тилеукабыловна ІІІ
1510.                     Алтынбек Құндыз Шебер қалам Темирбекова Гулнур Сейлхановна ІІІ
1511.                     Узакова Аружан Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1512.                     Избасар Нұржан Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1513.                     Қуанышбек Ұлас Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1514.                     Рахатқызы Зейнеп Шебер қалам Талипова Роза Ескерқызы ІІІ
1515.                     Табиғат Диас Талғатұлы Шуақты көктем Базаргалиева Гулбану Абуовна ІІІ
1516.                     Серікұлы Ібрахым Шуақты көктем Темешбаева Жумакул Есенгельдиновна ІІІ
1517.                     Өтеқасым Айбол Айбекұлы Шуақты көктем Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1518.                     Нурмуханбет Әдемі Ерсултанқызы Шуақты көктем Есқалиева Ұштап Нияловна ІІІ
1519.                     Нұрбергенқызы Диляра Шуақты көктем Сейт Нұргүл Мырзанқызы ІІІ
1520.                     Тыйышбай Балжан Шуақты көктем Мырзанбек Бұлбұл Қалиақпарқызы ІІІ
1521.                     Дархан Дариха Алтын дауыс Сеитова А.Ж ІІІ
1522.                     Рамазан Сая Алтын дауыс Сеитова А.Ж ІІІ
1523.                     Алишерова Дильноза Алтын дауыс Тулебекова А.М. ІІІ
1524.                     Сагындыкова Самира Алтын дауыс Дүйсенбаева Кәмшат Әділбайқызы ІІІ
1525.                     Жұмақұлова  Айғаным Алтын дауыс Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІІ
1526.                     Әбділда Азамат Алтын дауыс Шиналиева Ардақ Аханқызы ІІІ
1527.                     Әлімбай Айкерім Алтын дауыс Шиналиева Ардақ Аханқызы ІІІ
1528.                     Бекназар Ынтымақ Алтын дауыс Сайдуллаева Сахидам Гожалимовна ІІІ
1529.                     Әділжанқызы Балнұр Алтын дауыс Сайдуллаева Сахидам Гожалимовна ІІІ
1530.                     Нусуп Інжу Алтын дауыс Шиналиева Ардақ Аханқызы ІІІ
1531.                     Абылқасымов Дарын Алтын дауыс Кауменова Рысханым ІІІ
1532.                     Таженов Ерали Алтын дауыс Аяпова Айгерим Нурлановна ІІІ
1533.                     Сабиржанқызы Лайлохон Алтын дауыс Амирова Роза ІІІ
1534.                     Әділбек Алъбина Жасұланқызы Алтын дауыс Алсейтова Дина Конысбековна ІІІ
1535.                     Бақыт Назерке Жалғабайқызы Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІІ
1536.                     Амангелди  Алтынай Алтын дауыс Керимова Айнур Калдыбаевна ІІІ
1537.                     Лукман Нурдаулет Алтын дауыс Керимова Айнур Калдыбаевна ІІІ
1538.                     Шамшедин Мейрамбек Алтын дауыс Керимова Айнур Калдыбаевна ІІІ
1539.                     Асылбек Нурмұхаммед Алтын дауыс Керимова Айнур Калдыбаевна ІІІ
1540.                     Ижекенов  Айбын Алтын дауыс Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІІ
1541.                     Асылбек Әлімжан Алтын дауыс Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІІ
1542.                     Даулқызы Ақтілек Алтын дауыс Жангабаева Камчат Жаксылыковна ІІІ
1543.                     Алимхан Дидар Алтын дауыс Умирбаева Кундуз ІІІ
1544.                     Омаров Әділет Алтын дауыс Умирбаева Кундуз ІІІ
1545.                     Шарипбай Аяулым Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІІ
1546.                     Жамаладдин Мөлдір Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІІ
1547.                     Нұртаза Арина Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІІ
1548.                     Мырзахан Мадина Алтын дауыс Айтжанова Марина ІІІ
1549.                     Әлібай Інжу Алтын дауыс Умирбаева Кундуз ІІІ
1550.                     Каримбай Лиза Алтын дауыс Айтбаева Жадыра ІІІ
1551.                     Мухамбетов Қанат Алтын дауыс Айтбаева Жадыра ІІІ
1552.                     Баймұрат Мейірім Алтын дауыс Айтбаева Жадыра ІІІ
1553.                     Турганбаев Рамазан Алтын дауыс Айтбаева Жадыра ІІІ
1554.                     Ерболұлы Дамир Алтын дауыс Айдарбекова Айгуль ІІІ
1555.                     Ербосын Әсемай Алтын дауыс Ибраимкулова Сафура ІІІ
1556.                     Қадыр Аяулым Алтын дауыс Ибраимкулова Сафура ІІІ
1557.                     Әуелбек Диас Алтын дауыс Қарабекова Лиля ІІІ
1558.                     Абибулла Арман Алтын дауыс Ахметалиева Гүлнұр ІІІ
1559.                     Назарбаева Мадина Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1560.                     Арғынбай Балнұр Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1561.                     Бауржан Балжан Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1562.                     Әбілқасым Жанерке Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1563.                     Асылбек Аяулым Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1564.                     Тамабек Фатима Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1565.                     Алипбек Иманғали Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1566.                     Зәкір Кәусар Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1567.                     Өмірзақ Елдар Алтын дауыс Утепбергенова Раушан ІІІ
1568.                     Аллажар  Аяжан Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІІ
1569.                     Садық Айзере Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІІ
1570.                     Әбирбек Бейбарыс Алтын дауыс Бегилдаева Толқын ІІІ
1571.                     Ақбалашова  Камилла Алтын дауыс Аққалиева Гүлхан ІІІ
1572.                     Арнұрқызы мөлдір Алтын дауыс Кенжебай Жүзім Әлімханқызы ІІІ
1573.                     Жагипарова Айгелді Медетовна Алтын дауыс Жуман Парида ІІІ
1574.                     Далай Нұрсауле Алтын дауыс Жуман Парида ІІІ
1575.                     Ғалымғалиұлы Ербол Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІІ
1576.                     Қайратұлы Нұртас Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІІ
1577.                     Мейрамбек Бекасыл Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІІ
1578.                     Нұрболұлы Саян Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІІ
1579.                     Жеңіспек Айғаным Алтын дауыс Нұрдәулетова Нұргүл Хасенқызы ІІІ
1580.                     Рахметулла Гаухар Рахимғалиқызы Алтын дауыс Имашева Гулсезим Батиыховна ІІІ
1581.                     Барлыбай Айша Мұзафаровна Алтын дауыс Имашева Гулсезим Батиыховна ІІІ
1582.                     Мусаева Аяна Асхатовна Алтын дауыс Тулегенова Айман Сериковна ІІІ
1583.                     Болатбек Ернұр Ернарұлы Алтын дауыс Каленова Жұлдызай Азаматқызы ІІІ
1584.                     Бақыт Назерке Жалғабайқызы Алтын дауыс Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІІ
1585.                     Қарбек Назерке Саулетқызы Ана – өмір, ана бақ Асанова Куляш Булкенқызы ІІІ
1586.                     Бағланқызы Балнұр  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы ІІІ
1587.                     Болатбекқызы Гүлбақыт  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы ІІІ
1588.                     Шайқыслам Мейірім  Ана – өмір, ана-бақ Өзбекова Эльмира Қонысбайқызы ІІІ
1589.                     Тұрсынбай Дулат  Ана – өмір, ана-бақ Даулетбекова Гульжан Естемесқызы ІІІ
1590.                     Айтқалиева Аяулым  Ана – өмір, ана-бақ Даулетбекова Гульжан Естемесқызы ІІІ
1591.                     Қаби Әсел  Ана – өмір, ана-бақ Сериков Даулет ІІІ
1592.                     Маратова Арай  Ерболовна Ана – өмір, ана-бақ Койшыгарина Айнаш Камашовна ІІІ
1593.                     Жаканов Ерасыл Бакытович Ана – өмір, ана-бақ Оразбекова Нургул Турсынкызы ІІІ
1594.                     Абдуллаев Рустам Ризванович Ана – өмір, ана-бақ Оразбекова Нургул Турсынкызы ІІІ
1595.                     Жанайдар Әсем Ана – Өмір,Ана –Бақ Амрина Альбина Бакытовна ІІІ
1596.                      Әбдімәлікова  Ботакөз Ана өмір, ана бақ Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІІ
1597.                     Бұрхатова  Саяжан Ана өмір, ана бақ Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІІ
1598.                     Бекайдарұлы Бақтияр Ана өмір, ана бақ Кекілбаева Гүлжанат Байниязқызы ІІІ
1599.                     Жанзақова Сымбат Ана өмір, ана бақ Кекілбаева Гүлжанат Байниязқызы ІІІ
1600.                     Зият Аружан Саматқызы Ана өмір, ана бақ Амирова Роза ІІІ
1601.                     Талғатқызы Айару Ана- өмір, ана-бақ Мадишева Лаззат Ертаевна ІІІ
1602.                     Талғатқызы Айару Ана- өмір, ана-бақ Мадишева Лаззат Ертаевна ІІІ
1603.                     Егинтай  Таңат Ана-өмір, ана- бақ Каршыгина Гульжанат ІІІ
1604.                     Әділбекқызы Кәусар Ана-өмір, ана- бақ Кабдыгалиева Назым Молдакановна ІІІ
1605.                     Рахметов Даниял Қайратұлы Ана-өмір, ана- бақ Кабдыгалиева Назым Молдакановна ІІІ
1606.                     Кожахмет Қуаныш Ана-өмір, ана- бақ Әлдибай  Аян  Алжанбайқызы ІІІ
1607.                     Алтай Жалғас Ана-өмір, ана- бақ Әлдибай  Аян  Алжанбайқызы ІІІ
1608.                     Айдар Дастан Ана-өмір, ана- бақ Әлдибай  Аян  Алжанбайқызы ІІІ
1609.                     Бектасқызы Асылай Ана-өмір, ана- бақ Қалқоразова Маржан Қайқыбекқызы ІІІ
1610.                     Хайрулла Ернар Ана-өмір, ана- бақ Жашкеева Назиха Елубаевна ІІІ
1611.                     Дауылбай Нұрғиса Асылбекұлы Ана-өмір, ана- бақ Жанкабылова Айгуль Калмырзаевна ІІІ
1612.                     Сарсенова Айдана Қанатқызы Ана-өмір, ана- бақ Жанкабылова Айгуль Калмырзаевна ІІІ
1613.                     Жаңабай Аңсар  Ізбасарұлы Ана-өмір, ана- бақ Калабазарова  Эленора Алсеитовна ІІІ
1614.                     Жанасова Фариза Тилегеновна Ана-өмір, ана- бақ Калабазарова  Эленора Алсеитовна ІІІ
1615.                     Камалова Сымбат Байрамқызы Ана-өмір, ана- бақ Калабазарова  Эленора Алсеитовна ІІІ
1616.                     Дымбаева Аяжан Ана-өмір, ана- бақ Дымбаева Үміт  Қияшевна ІІІ
1617.                     Джаслан Адель Ана-өмір, ана- бақ Дулатқызы Баянгүл ІІІ
1618.                     Дүйсембай Санат Болатұлы Ана-өмір, ана- бақ Дулатқызы Баянгүл ІІІ
1619.                     Әнуарбек  Нұрай Ана-өмір, ана- бақ Сейдазимова Камшат Қабылбекқызы ІІІ
1620.                     Асан  Жеңісхан Ана-өмір, ана- бақ Сейдазимова Камшат Қабылбекқызы ІІІ
1621.                     Ақмұрат Меруерт Ана-өмір, ана- бақ Жолдасова  Гүлнара ІІІ
1622.                     Рахметова Дана Ана-өмір, ана- бақ Тапенова Ақбөпе Мухамбетқызы ІІІ
1623.                     БахытжанЖанель Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІІ
1624.                     ЖароллаӘділбек Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІІ
1625.                     ҚамбарНұрмұхаммед Ана-өмір, ана- бақ Шалова Айгүл Өмірқызы ІІІ
1626.                     Бейсен Ұлпан Ана-өмір, ана- бақ Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІІ
1627.                     Зейнолла Гүлдана Ана-өмір, ана- бақ Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІІ
1628.                     Сапа Нұрай. Ана-өмір, ана- бақ Күлбабенова Салтанат Есімханқызы. ІІІ
1629.                     Дауит Мәрмәр Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна ІІІ
1630.                     Рысбекова Назым Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна ІІІ
1631.                     Қасымбек Нұрәсем Ана-өмір, ана- бақ Кошербаева Балауса Акатовна ІІІ
1632.                     Шолтай Бақжанар Ана-өмір, ана- бақ Алмабек Аймолдир ІІІ
1633.                     Қабақбай Інжу Ана-өмір, ана- бақ Абдиразакова Светлана Амангелдиевна ІІІ
1634.                     Серікханқызы  Жансая Ана-өмір, ана- бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІІ
1635.                     Амангелдіқызы  Сезім Ана-өмір, ана- бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІІ
1636.                     Азимбек Інжу Ана-өмір, ана- бақ Айтжанова Марина ІІІ
1637.                     Әбдіманап Диана Ана-өмір, ана- бақ Байдилдаева Жансая ІІІ
1638.                     Омар Әділет Ана-өмір, ана- бақ Байдилдаева Жансая ІІІ
1639.                     Адилбек Абылай Ана-өмір, ана- бақ Байдилдаева Жансая ІІІ
1640.                     Мұстафа Нұрбақыт Ана-өмір, ана- бақ Байтерекова Айгул ІІІ
1641.                     Жұмақан Жанболат Ана-өмір, ана- бақ Байтерекова Айгул ІІІ
1642.                     Қабдрашит Данел Ана-өмір, ана- бақ Күзембаева Динара Жорабековна ІІІ
1643.                     Зейнуллина Жансаяның Ана-өмір, ана- бақ Күзембаева Динара Жорабековна ІІІ
1644.                     Қарадин Адия Ана-өмір, ана- бақ Арыстан Ақерке Әлімбайқызы ІІІ
1645.                     Тезекпаева Аяжан Ана-өмір, ана- бақ Арыстан Ақерке Әлімбайқызы ІІІ
1646.                     Қазтай Батырхан Ана-өмір, ана- бақ Арыстан Ақерке Әлімбайқызы ІІІ
1647.                     Каримханов Диас Ана-өмір, ана- бақ Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІІ
1648.                     Мәди Али Ана-өмір, ана- бақ Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІІ
1649.                     Кажыбаева Айзере Ана-өмір, ана- бақ Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІІ
1650.                     Мекен Балнұр Ана-өмір, ана- бақ Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІІ
1651.                     Әбу Бақдәулет Ана-өмір, ана- бақ Асия Авдхалым ІІІ
1652.                     Сатекбаева Нұрай Ана-өмір, ана- бақ Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІІ
1653.                     Әбенова Назым Әбдіқайырқызы Ана-өмір, ана- бақ Әбенова Шолпан ІІІ
1654.                     Шынарбек Айғаным Ана-өмір, ана- бақ Жашкеева Назиха Елубаевна ІІІ
1655.                     Баянқұл Аяулым. Ана-өмір, ана- бақ Таттибекова Жазира ІІІ
1656.                     Сарыбай  Айдана Ана-өмір, ана- бақ Таттибекова Жазира ІІІ
1657.                     Шабаз Әсет Ана-өмір, ана- бақ Ильяшов Ерік Смаканович ІІІ
1658.                     Сүйіндік Нұртілек Ана-өмір, ана- бақ Ильяшов Ерік Смаканович ІІІ
1659.                     Кеңес Қайсар Ана-өмір, ана- бақ Хасенова Айжан Турсынгазиновна ІІІ
1660.                     Мұрат Бекасыл Ана-өмір, ана- бақ Карабаева Жазира Идрисовна ІІІ
1661.                     Хамидқызы Айша Ана-өмір, ана- бақ Ходжаева  Оксана ІІІ
1662.                     Еділ Кәусар Ана-өмір, ана- бақ Ходжаева  Оксана ІІІ
1663.                     Дүйсен Бекзат Ана-өмір, ана- бақ Кабакова Зоя ІІІ
1664.                     Асылбеков Тілек Ана-өмір, ана- бақ Дербисова  Рысты Сагингалиевна ІІІ
1665.                     Болатұлы Әділет Ана-өмір, ана- бақ  Шабдарова Тоқташ Махсотқызы ІІІ
1666.                     Нұрмұханбет Азамат Ана-өмір, ана- бақ Жанауова Айнур Бастановна ІІІ
1667.                     Монтай Жаннұр Түгелбайқызы Ана-өмір, ана- бақ Куандыкова Джамиля Бикеновна ІІІ
1668.                     Пернехан Елдана Ана-өмір, ана- бақ Қабланова Гүлжан Сапарәліқызы ІІІ
1669.                     Саят Дилназ Ана-өмір, ана- бақ Омарова Айжан Абилгазиновна ІІІ
1670.                     Ханат Сұлужан Ана-өмір, ана- бақ Хасенова Ардақ Калижановна ІІІ
1671.                     Абида Расул Ана-өмір, ана- бақ Хасенова Ардақ Калижановна ІІІ
1672.                     Бағлан Мерейлім Ана-өмір, ана- бақ Хасенова Ардақ Калижановна ІІІ
1673.                     Төребаева Мейірім Жәнібекқызы Ана-өмір, ана- бақ Абилдаева Жанар Балықбайқызы ІІІ
1674.                     Жұман Сымбат Ана-өмір, ана- бақ Малмакова Айнур Ербосын қызы ІІІ
1675.                     Бекболат Біржан Ерғалиұлы Ана-өмір, ана- бақ Малмакова Айнур Ербосын қызы ІІІ
1676.                     Әскербекова Ақжан Ана-өмір, ана- бақ Ержанова Жадра Секенқызы ІІІ
1677.                     Бауыржан  Ай-ару Ана-өмір, ана- бақ Ержанова Жадра Секенқызы ІІІ
1678.                     Ишан Нұрбол Ана-өмір, ана-бақ Мырзакулов Сейилбек Шакизадаевич ІІІ
1679.                     Көптлеу Нұрсұлу Ана-өмір, ана-бақ Мырзакулов Сейилбек Шакизадаевич ІІІ
1680.                      Секербаева Сабина Ана-өмір, ана-бақ Омарова Айжан Абилгазиновна ІІІ
1681.                     Саят Дильназ Ана-өмір, ана-бақ Омарова Айжан Абилгазиновна ІІІ
1682.                     Әбдінаби Ақбота Ана-өмір, ана-бақ Оңайбекова Толғанай ІІІ
1683.                     Агуал Динара Ана-өмір, ана-бақ Оңайбекова Толғанай ІІІ
1684.                     Шарападин  Бибарыс Ана-өмір, ана-бақ Оңайбекова Толғанай ІІІ
1685.                     Абдыкаримова Алтынай АНА-ӨМІР, АНА-БАҚ Барекенова Жазира Айтбаевна ІІІ
1686.                     Нұржігітов Сейтхан Ана-өмір, ана-бақ! Арапбаева Назым Бактибекызы ІІІ
1687.                     Елбосынова Ұлбике Ана-өмір, ана-бақ! Арапбаева Назым Бактибекызы ІІІ
1688.                     Арапбай Артай Ана-өмір, ана-бақ! Абдуллаева Разия ІІІ
1689.                     Ақынғазина Гүлмаржан Шағанбекқызы Ана-өмір, ана-бақ! Шаншарбаева Алмагуль Жуматаевна ІІІ
1690.                     Хасенова  Мариям Ана-өмір,ана-бақ Сейсенбаева Гүлнәр Амангелдіқызы ІІІ
1691.                     Қастер Айжан Ана-өмір,ана-бақ Шопатова Алтынгуль Амангельдыевна ІІІ
1692.                     Қуандықова  Алтынай Ана-өмір,ана-бақ Латипова  Әлия ІІІ
1693.                     Төлеумұратова Айсамал Ана-өмір,ана-бақ Латипова  Әлия ІІІ
1694.                     Әлімхан Аида Ғажайып сурет әлемі Тахаева Кенжекул ІІІ
1695.                     Баянова Айдана Есірткісіз келешек Досимова Асель Оралбаевна ІІІ
1696.                     Мырзадинова Айгерім Есірткісіз келешек Асанова Гульнара ІІІ
1697.                     Булегенова Сүйкімді Әке – асқар тау Нарынбетова Айгүл ІІІ
1698.                     Жақсыбай Жанайдар Жас дарын Саду Ерлан ІІІ
1699.                     Сұлтанхамит Райымбек Жас дарын Саду Ерлан ІІІ
1700.                     Боранбай Әлихан Әділжанұлы Жас дарын Бралина Нүрия Саматовна ІІІ
1701.                     Жумалинова Ардана Жас дарын Жургенбаева А.С ІІІ
1702.                     Аблякина Юля Жас дарын Жургенбаева А.С ІІІ
1703.                     Калиева Аянат Жас дарын Жургенбаева А.С ІІІ
1704.                     Жаркинова Асылтас Жас дарын Жургенбаева А.С ІІІ
1705.                     Айткужинова Айгерим Жас дарын Жургенбаева А.С ІІІ
1706.                     Жахина Диляра Жас дарын Жургенбаева А.С ІІІ
1707.                     Сабырғали Қарақат Көркем  жазу Шырдабаева Лаззат Есентурлиевна ІІІ
1708.                     Берікбаев Нұржан Көркем жазу Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІІ
1709.                     Кемелбек Айзада Көркем жазу Исина Бикеш Тусуповна ІІІ
1710.                     Сүйіндік Гүлназ Көркем жазу Исина Бикеш Тусуповна ІІІ
1711.                     Шакиртова Шырын Шакиртқызы Көркем жазу Шаншарбаева Алмагуль Жуматаевна ІІІ
1712.                     Мырзоян Санжар Көркем жазу Айдарова Нұрсауле ІІІ
1713.                     Жұмабекова Дамира Көркем жазу Нұрқанова Жұлдыз Ағыбайқызы ІІІ
1714.                     Озтай Бану Көркем жазу Жолдасова Гүлнара ІІІ
1715.                     Узакбаев Ислам Куатович Көркем жазу Жашкеева Назиха Елубаевна ІІІ
1716.                     Текебай Мирас Көркем жазу Сарбасова Карасаш Акгылычовна ІІІ
1717.                     Тажкен Айым Көркем жазу Калиева Жумажан ІІІ
1718.                     Матенова Балжан Көркем жазу Калиева Жумажан ІІІ
1719.                     Кадиралиева Дильназ Көркем жазу Сеитова А.Ж ІІІ
1720.                     Қарашаев Бекзат Көркем сурет Сұлтанбеков Салайдин ІІІ
1721.                     Батыргерей  Нұртілек Мен мамандық таңдаймын Айдарова Нұрсауле ІІІ
1722.                     Әбдіжәлел Рәзия Мен мамандық таңдаймын Туменбаева Гульшат Уразкановна ІІІ
1723.                     Даулетханы Күншуақ Мен мамандық таңдаймын Туменбаева Гульшат Уразкановна ІІІ
1724.                     Курбанова Юля Мен мамандық таңдаймын Арстанова Рысты Урыстеновна ІІІ
1725.                     Русланқызы Айназ Мен мамандық таңдаймын Какиева Гүлжазира Аққалиқызы ІІІ
1726.                     Амантаева Мадина Мен мамандық таңдаймын Абдикаримова Айзада ІІІ
1727.                     Ерғалиев Сәрсенбай Менің сүйікті ақыным Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІІ
1728.                     Қырықбай Камила Менің сүйікті ақыным Исина Бикеш Тусуповна ІІІ
1729.                     Жамантай Арайлым Менің сүйікті ақыным Акдилдаева А ІІІ
1730.                     Хабдулла Дамир Менің сүйікті ақыным Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІІ
1731.                     Ерікәлі Ернар Менің сүйікті ақыным Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІІ
1732.                     Бейсембаева Бақытгүл Менің сүйікті ақыным Можанова Айзат ІІІ
1733.                     Султанали Сафина Менің сүйікті ақыным Можанова Айзат ІІІ
1734.                     Султанали Жұмагүл Менің сүйікті ақыным Можанова Айзат ІІІ
1735.                     Мырзағазиева Нұрай Наурыз — жыл басы Асанова Гульнара ІІІ
1736.                     Жетыбаева Аруана Наурыз — жыл басы Арстанова Рысты Урыстеновна ІІІ
1737.                     Арын Ерсұлтан  Берікұлы Наурыз — жыл басы Курбанова Нурлаим ІІІ
1738.                     Сайфулла  Әбілхайыр Наурыз – жыл басы Какиева Гүлжазира Аққалиқызы ІІІ
1739.                     Тойбекқызы Назерке Шебер  қалам Жашкеева Назиха Елубаевна ІІІ
1740.                     Зарлықбай  Ақжол Шебер  қалам Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІІ
1741.                     Ескермес Ернұр Шебер қалам Қызылбаева Балғын Жарылхановна ІІІ
1742.                     Айдос Осман Шебер қалам Қызылбаева Балғын Жарылхановна ІІІ
1743.                     Қаби Қымбат Шебер қалам Сериков Даулет ІІІ
1744.                     Шоқпыт Аяжан Шебер қалам Сериков Даулет ІІІ
1745.                     Бұланбай Перизат Шебер қалам Абиева Аякоз Исагуловна ІІІ
1746.                     Сәулебек Балауса Шебер қалам Жанар Бижанова Сайлауқызы ІІІ
1747.                     Егемберді Алтынай Шебер қалам Жанар Бижанова Сайлауқызы ІІІ
1748.                     Шевченко Маргарита Шебер қалам Карпинская Оксана Викторовна ІІІ
1749.                     Шевченко Яна Шебер қалам Карпинская Оксана Викторовна ІІІ
1750.                     Исрафилов Владислав Шебер қалам Карпинская Оксана Викторовна ІІІ
1751.                     Ғаббас Ардақ Шебер қалам Райсова Р.Р ІІІ
1752.                     Мирамбекулы Ансат Шебер қалам Шамина Г.К ІІІ
1753.                     Темирханова Жанель Шебер қалам Шамина Г.К ІІІ
1754.                     Батырбек Жанель Шебер қалам Шамина Г.К ІІІ
1755.                     Бекберген Аружан Шебер қалам Акдилдаева А ІІІ
1756.                     Мейрамбекқызы Мәншүк Шебер қалам Идришова Ажар  Мухатаевна ІІІ
1757.                     Тілеухан Нұршаш Шебер қалам Идришова Ажар  Мухатаевна ІІІ
1758.                     Аязбай Алтынай Шебер қалам Аяпова Айгерим Нурлановна ІІІ
1759.                     Зият Аружан Саматқызы Шебер қалам Амирова Роза ІІІ
1760.                     Құдайберген Зерде Шалқарқызы Шебер қалам Алсейтова Дина  Конысбековна ІІІ
1761.                     Темірхан  Жәдігер Шебер қалам Гожалакова  Гульшат ІІІ
1762.                     Берік  Алтын Маратқызы Шебер қалам Карабаева Жазира Идрисовна ІІІ
1763.                     Абдукасимов Айдос Нұрғазыұлы Шебер қалам Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІІ
1764.                     Текебай  Мирас Шебер қалам Сарбасова Карасаш Акгылычовна ІІІ
1765.                     Қартбай  Қарақат Шебер қалам Сарбасова Карасаш Акгылычовна ІІІ
1766.                     Жарылғасын Ерасыл Шебер қалам Жашкеева Назиха Елубаевна ІІІ
1767.                     Өмірәлі Мәнсүр Шебер қалам Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІІ
1768.                     Ахмет  Ақерке Керімжанқызы Шебер қалам Қосақбаева  Эльмира Жарқынбекқызы ІІІ
1769.                     Асылбек Әлімжан Шебер қалам Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІІ
1770.                     Қуан  Інжу Шебер қалам Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІІ
1771.                     Чинаров  Алаш Шебер қалам Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІІ
1772.                     Умар Рукая Шебер қалам Хасенова  Асель Тлеккалиевна ІІІ
1773.                     Кемалхан Зия Шебер қалам Досимова Асель Оралбаевна ІІІ
1774.                     Толыбай Іңкәр Ырысбекқызы Шебер қалам Куандыкова Джамиля Бикеновна ІІІ
1775.                     Султанали Жұмагүл Шебер қалам Можанова Айзат ІІІ
1776.                     Султанали Сафина Шебер қалам Можанова Айзат ІІІ
1777.                     Сыздыкова Нармина Шебер қалам Васютенко Инна Сергеевна ІІІ
1778.                     Гутник Валентина Шебер қалам Васютенко Инна Сергеевна ІІІ
1779.                     Әлішер Мұхаммеджан Шебер қалам Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІІ
1780.                     Советбек Амина Шебер қалам Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІІ
1781.                     Мухамбетов Бауыржан Шебер қалам Сансызбаева Закира ІІІ
1782.                     Есенгелдиева Ақнұр Шебер қалам Ибраимкулова Сафура ІІІ
1783.                     Пернебек Азамат Шебер қалам Елеубаева Рая ІІІ
1784.                     Хамит Гүлсезім Шебер қалам Жампозова Гүлназ ІІІ
1785.                     Новрузбай Ануар Шебер қалам Құлжанова Алтын ІІІ
1786.                     Туре Ақмарал Шебер қалам Казакбаева Салтанат ІІІ
1787.                     МурадбаеваУлболсын Шебер қалам Олжабаева Гаухар ІІІ
1788.                     Издибай Нұршат Шебер қалам Олжабаева Гаухар ІІІ
1789.                     Қадырова Мөлдір Шебер қалам Абдуллаева Зульфия Аблахатовна ІІІ
1790.                     Бақытбекқызы Ақбота Шебер қалам Абдуллаева Зульфия Аблахатовна ІІІ
1791.                     Жасимова Айбану Айболқызы Шебер қалам Жашкеева Назиха Елубаевна ІІІ
1792.                     Исламбекқызы Диана Шебер қалам Әбілдаева Гүлзира ІІІ
1793.                     Божбанбай Әділхан Шебер қалам Әбілдаева Гүлзира ІІІ
1794.                     Жүсіпова Мөлдір Шебер қалам Әбілдаева Гүлзира ІІІ
1795.                     Фазылова Інжу Шебер қалам Мейрманова Жұлдыз ІІІ
1796.                     Мұратбек Бекарыс Абзалұлы Шебер қалам Мелдеева Салтанат Асқаровна ІІІ
1797.                     Ким Ангелина Шебер қалам Мухамбетова Ботагоз Жексенгалиевна ІІІ
1798.                     Сакиева Аяулым Шебер қалам Аубакирова Акмарал Имантахуовна ІІІ
1799.                     Амангелді  Ернұр Шебер қалам Айдарбаева  Зауре ІІІ
1800.                     Назарқосим  Айару Шебер қалам Оразбаева Асемкул ІІІ
1801.                     Абдукасимов Айдос Нұрғазыұлы Шебер қалам Абдуллабаева Жұлдыз Сахубовна ІІІ
1802.                     Махмудов Наиль Шуақты көктем Кубаева Шамширак Еламановна ІІІ
1803.                     Ізбасар Арайлым Шуақты көктем Таттибекова Жазира ІІІ
1804.                     Жүсіпхан Інжу Шуақты көктем Буденбаева Айжамал ІІІ
1805.                     Хабибулла Кәусар Шуақты көктем Досжанова Акерке ІІІ
1806.                     Бауыржан Диана Шуақты көктем Шабдарова Тоқташ Махсотқызы ІІІ
1807.                     Орынбасар Рахымжан сұлтанбекұлы Шуақты көктем Байке Назира Курмангалиевна ІІІ
1808.                     Төребаева Аяжан Сапарбаевна Шуақты көктем Байке Назира Курмангалиевна ІІІ
1809.                     Машакова Диана Дәулетқызы Шуақты көктем  Байке Назира Курмангалиевна ІІІ
1810.                     Совет Есболат Шуақты көктем Неғметжанова К.С ІІІ
1811.                     Медетбеков Жеңіс Шуақты көктем Жолдас Жанар ІІІ
1812.                     Сағадат Айзере Алтын дауыс Сермагамбетова Марьямкуль Бердигалиевна ІІІ
1813.                     Айқынбай Қымбат Шуақты көктем Аманқұлова Айгерім С
1814.                     Асанова Ақниет Көркем жазу Абилхасимова Салтанат С
1815.                     Асилбек Гүлсезім Көркем Жазу Бишинова Жанат Усербаевна С
1816.                     Балатабай Бақдәулет Наурыз жыл басы Аманқұлова Айгерім С
1817.                     Елубай Ақбота Мәнерлеп оқу Керейбаева Әсел с
1818.                     Есенбек  Әсет Көркем  жазу Атшабарова  Дариға  Қонысқызы С
1819.                     Зиядуллаева  Ақерке Көркем жазу Атшабарова  Дариға  Қонысқызы С
1820.                     Исақ Аяулым Шуақты көктем Аманқұлова Айгерім С
1821.                      Кудагельдинова Айжүз Мен мамандық таң Икласова Ляйля Мергазыевна с
1822.                     Қалнияз  Ақниет Көркем  жазу Атшабарова  Дариға  Қонысқызы С
1823.                     Марал Ақниет Көркем жазу Бишинова Жанат Усербаевна С
1824.                     Нұрлыбай Нұрсұлтан «Шуақты көктем» Досымбетова Алмагүл с
1825.                     Нұртайқызы Айгерім «Жас дарын» Абдуллин Тайгазы с
1826.                     Серікбаева Сабина Көркем жазу Барысова Гульназ С

 

Абаева Еркегүл 8 Жарқын орта мектебі Наурыз — жыл басы Ескожина Жанар Бейсекеевна І
Абайқызы Толқын 7 «А» «Қызылжар» жом Мен мамандық таңдаймын Анажбекова Балжан І
Абибулла Дарын 3 ә №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Ахметқалиева Қазына І
Адилов Айнадин 7 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Куратаева Нурия Магауияевна І
Азат Гаухар 7 КММ «Жарсу орта мектебі» Наурыз- жыл басы Мұхаметбекова Айдана Мұхаметбекқызы І
Аймуханова Жангүлім Кайырбековна 6 а №46 жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Хортихова Д.М І
Айтбақаев Жангелді 6 №30 Наурыз — жыл басы Мырзабек Нұрбек І
Ақжолова Айым 6 Мамлют қазақ мектеп — интернаты Менің сүйікті ақыным Амандыкова Гулжайна Турдибековна І
Алдамжарова Ажар Сагынова 6 Амангелді негізгі орта білм беретін мектебі Наурыз — жыл басы Уралова Бактылы Саткалеевна І
Аллажар  Аяжан 4 №44 Алтын дауыс Уразалина Зағипа І
Алпысбаева Айша 10B Қызылорда қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Жас дарын Үркінбай Қуаныш Сақтағанұлы І
Алтынбек Сая 2 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Бейсенова Гүлбақыт І
Аман Ералы Нұрлыжанғалиұлы 4 №11Қоскөл «ЖОББМ»КММ Жас дарын Каримбаева Гульмира Амановна І
Аманбек Назерке 8 А Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы І
Амангелдіқызы  Сезім 6 Б Көкбай  атындағы  орта  мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна І
Аманжол Аяла 5 №92гимназия Шебер қалам Конысбаева Камшат Болатовна І
Аманқос Ислам 8 а Еркінқала орта мектебі Менің сүйікті ақыным Мутигуллина Гулсара І
Амантай Нұрахмет 3 «А» А.Иманов Шебер қалам Жолдас  Жанар Сыдыққызы І
Амантай Нұрәділ 3 «Г» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Менің сүйікті ақыным СәрсенбаеваМейрамкүлҚартайқызы І
Арал Марал 11 * Жас дарын Тупишева Меруерт Ануаровна І
Аскарова Жансая 11 Астрахан №1 орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Ахыт Еркегүл І
Атығаева Гаухар 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Сапарбаева Раушан Тажибаевна І
Аханова Малика 5 «Ә» №1 мектеп-гимназия Жас дарын Баймаханова Назым І
Аяпкалиева Данагүл 10  №44 Менің сүйікті ақыным Қуанғалиева Гүлзира Меңдіғалиқызы І
Баеке Жаңагүл 11 * Жас дарын Тупишева Меруерт Ануаровна І
Базаргалиева Раушан 7 № 44 мектеп-гимназия Алтын дауыс Куратаева Нурия Магауияевна І
Байғұтты Аружан 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы І
Байрамова Замина Нариманқызы 4 «Б» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Тахмезова  Самира Мехмановна І
Бақтығазиева Бота Аянқызы 2 «Көкбай атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шуақты көктем Омарбай Гаухар Нұрахымқызы І
Бақтыгелді Рамазан 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз  жыл басы Кенжина Жанар І
Бақытбеков Әли Мектепалды даярлық “Абай атындағы орта мектебі” Жас дарын Серікова Гүлнара Серікқызы І
Балмағанбетова  Камиля 5 №92гимназия Шебер қалам Конысбаева Камшат Болатовна І
Балта Гүлнұр 11 * Жас дарын Тупишева Меруерт Ануаровна І
Бауыржанқызы Ұлжан 8 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Менің сүйікті ақыным Казбекова Нургуль І
Бахши Абай 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы І
Бегалы Ердос 8 Асықата Наурыз — жыл басы Г. Сүлейменова І
Бек Даулетбек 10 Астрахан №1 орта мектебі Жас дарын Аскарова Көркем Жетписбаевна І
Бердібекова Аяулым 10 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Қуанғалиева Гүлзира Меңдіғалиқызы І
Бержанова Индира Кайржановна 9 «А» № 37  ОМ Мен мамандық таңдаймын Есалова Айгүл Шаяхметовна І
Болат Нұрәділ Еркінұлы 1 Талапты  орта  мектебі Менің сүйікті ақыным Алиева Эльмира Скендірқызы І
Ғабиденқызы Анель 3 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Есмағанбетова Орынкүл І
Ғайнетден  Қанағат 9 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Сейдахметов Мейржан І
Давлетбаев Рамазан 3 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер  қалам Иманбердиева Салтанат Тілләбекқызы І
Давлетбай Меруерт  4 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Ешжанова Гульзира Саттигуловна І
Дауылбай Нарбота Мектепалды даярлық «Б» №48 орта мектеп Жас дарын Тобакабылова Рыстыкул Ескермесовна І
Дербіс Құралай 2 «Б» № 2 орта мектебі Шуақты Көктем Штомпель Виктория Владимировна І
Десенғали Жанель Бахтиярқызы 3 «А» Ғани Мұратбаев Наурыз — жыл басы Беспаева Нуржамал Токташбаевна І
Джамбул Айгерім 7 «А» Ю.Гагарин жалры орта мектебі Алтын дауыс Аднебаева Оразкуль Сапархановна І
Дүйсеш Досбол 4 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-инт. Менің сүйікті ақыным Алакозова Айжан І
Елеусінов Әділжан №29 Менің қаһарманым Айтбақова Бибігүл І
Елтай  Каусар 1 №74 мкетеп гимназия Менің сүйікті ақыным Мешитбаева Қуанышкул І
Елубай Мұхамеджан 6 б №1 мектеп-гимназия Жас дарын Ибраева Ұлбосын І
Еңсепбай  Әзілхан 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Шебер қалам Туркпенбаева Нурторе І
Еңсепбай  Рустем 3а-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Шебер қалам Кенджебаева Ағибаш І
Ержан Есет  Асылбекұлы 1 б №15 ЖББОМ Жас Дарын Туспбекова Айман І
Ержан Мерей 8 Жамбыл обылысы,  Тараз қаласы, №8 гимназия Алтын дауыс Шахшанбаева Камшат Намазбековна І
Ерлан Ерсұлтан Мектепалды даярлық “Абай атындағы орта мектебі” Жас дарын Серікова Гүлнара Серікқызы І
Естай Бекәлі 2 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Бейсенова Гүлбақыт І
Әбирбек Бейбарыс 1 «Е» Бауыржан Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Менің сүйікті ақыным Бегилдаева Толқын І
Әділбек Санжар 8 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Шиманова Орынтай І
Әділбекқызы Шәрбат 11 Астрахан №1 орта мектебі Есірткісіз келешек Ахыт Еркегүл І
Әділкереева Нұрай №13 Менің сүйікті ақыным Н. Өмірзақова І
Әлімхан Дінмухаммед * * Алтын дауыс * І
Әскербек Диас «Тілашар» шағын орталығы Қызылорда қаласы, Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр ауылы, №  33 орта мектеп Жас дарын Шайхысламова Толқынай І
Әскербек Диас «Тілашар» шағын орталығы Қызылорда қаласы, Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр ауылы, №  33 орта мектеп Ғажайып сурет Шайхысламова Толқынай І
Әуелғазы Нүрзия 4 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Көркем жазу Шатанова Г.М. І
Жаманқұл Інжу 1 СҚО Ғ.Малдыбае в атындағы Жаңажол орта мектебі Шебер қалам Калянурова Қарлығаш Қайыржанқ ызы І
Жанаева Айдана 11 сынып Қызылорда Назарбаев зияткерлік мектебі Жас дарын Сариев Нариман Сергеевич І
Жанауова Мерейім Нурлановна 4 «А» №32 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Султанова Эльвира Канатовна І
Жанахмет Мадина 5 Абай атындағы көпсалалы мектеп — гимназия Шебер қалам Есмуханбетова Жанар Сактагановна І
Жаңалық Дильназ Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Менің сүйікті ақыным Дюсембаева Асем Елеуовна І
Жастилек Аружан Жанболатқызы 7 г №46 жалпы орта мектеп Шебер қалам Хортихова Д.М І
Жаулы Хақназар 10«А № 3 орта мектеп Алтын дауыс Ақбаева Сайра І
Жексембай Нұрбек О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат І
Жомартов  Береке 3 «Б» №23 ЖББОМ Қыс қызығы Дөңбаева Мөлдір І
Жорабек Эльмира 6 «Ә» №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Баймаханова Назым І
Жуматаева Гульназ №1 қазақ орта мектебі Шуақты көктем Бактиярова Алмагуль Бакеновна І
Жүзей Нұрсұлтан 1  «Құрылыс – техникалық колледжі» Алтын дауыс Нургожина Назгуль Аманболгановна І
Жүзей Нұрсұлтан 1  «Құрылыс – техникалық колледжі» Менің сүйікті ақыным Нургожина Назгуль Аманболгановна І
Жүсіп Алан 1 №74 мкетеп гимназия Наурыз — жыл басы Мешитбаева Қуанышкул І
Жұмагельди Индира 5 «Б» А.Иманов Шебер қалам Сапарова Жаңыл І
Ибрагим Ақнұр 8 №215 орта мектеп Алтын дауыс Балмбетова Индира Серикбаевна І
Ибраимов Абдулғани 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы І
Исбеков Берік 3 а «Переменовка орта мектебі» Мен таңдайтын мамандық Ожарова Акмолдир Бейсетовна І
Искаков Тамирлан 3 б Академик О.А.Жаутыков атындағы ЖББ №1 қазақ орта мектебі КММ Жас дарын Қонақбай Г.М. І
Искакова Балауса 1 №74 мкетеп гимназия Менің сүйікті ақыным Мешитбаева Қуанышкул І
Итемгенова Анаргүл 10 Астрахан №1 орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Аскарова Көркем Жетписбаевна І
Ізмұханова Айғаным 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Бердешова Ұлбосын Саменқызы І
Калабаев Бекарыс Берикович 4 Тассуат негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Утеулиева Айгуль Орынбасаровна І
Калабаев Бекжасар Берикович 7 Тассуат негізгі мектебі Шуақты көктем Утеулиева Айгуль Орынбасаровна І
Капашева Сабина Валерьевна 3 А Байқоныс жалпы орта білім беру мектебі Шуақты көктем Дулатқызы Баянгүл І
Кенжебай Балжан 11 сынып Асықата ЖОМ Менің сүйікті ақыным Тукибаева Айзада Турсынбековна І
Кәрібек Зарина 6 «б» Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Шығанақ орта мектебі Наурыз — жыл басы Баймагамбетова Нурлыкуль Мырзагалиевна І
Кәттебек  Шұғыла 8 Төрткүлтөбе жалпы орта мектебі Жас дарын * І
Кияшко Татьяна Анатольевна 7 б СШ имени 50 лет Октября Наурыз — жыл басы Отар Жанерке Кайратовна І
Комиссияева Аяжан №13 Менің сүйікті ақыным Г.Жарменова І
Конкышева Амина 5 а №25 ЖББОМ Наурыз — жыл басы Абилкишева Динара Тулеутаевна І
Куандык Томирис 10 Химия-Биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Жас дарын Сулейменов Кайрат Мухаметкалиевич І
Кумекова Саяна 10А  «Гимназия №1 Ана – өмір, ана – бақ Ибрагимова Махаббат Алтынбековна І
Купешова Гулназ 7 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Куратаева Нурия Магауияевна І
Кусумбаев Тұрар 4 «В» А.Иманов Менің сүйікті ақыным Абилхасимова Салтанат І
Қабдыраш Аружан 11 * Жас дарын Тупишева Меруерт Ануаровна І
Қаби Әсел 10 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Ана-Өмір, Ана-бақ Сериков Даулет І
Қаби Мадина 11 Астрахан №1 орта мектебі Менің сүйікті ақыным Ахыт Еркегүл І
Қабылбек Ақбота 10А №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра І
Қажымұратова Жаңагүл №13 Шуақты көктем Р. Ибрашева І
Қазбекова Махаббат 6 б №1 мектеп-гимназия Көркем жазу Ибраева Ұлбосын І
Қайыр Ерасыл 3 Үміткер Шебер қалам Газалиева Гүлмира І
Қайырбек Аружан 1 №74 мкетеп гимназия Менің қаhарманым Мешитбаева Қуанышкул І
Қайырғали Назым 11 * Жас дарын Тупишева Меруерт Ануаровна І
Қалден Аякөз 8 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Менің қаһарманым Казбекова Нургуль І
Қожабай Инабат 3 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Есмағанбетова Орынкүл І
Қуандыққызы Арай 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Көркем жазу Жеңіс Жанна Берікқызы І
Қуаныш Дина 3 Д №5 Ақмол орта мектебі Менің сүйікті ақыным Төлеубай Гүлшат Мейрамханқызы І
Құрамыс Аружан 5 №92гимназия Шебер қалам Конысбаева Камшат Болатовна І
Маканова Тәсним 2 сынып «О.Исаев ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Менің сүйікті ақыным Байдилдаева Жаркын Жанбырбайевна І
Мақан Ділназ 9 «В» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Менің сүйікті ақыным Рымханова Әсем Рымханқызы І
Мақсот Мирас 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Акишева Айымжан Казбековна І
Маратқызы Еркенұр 1 а «Переменовка орта мектебі» Шуақты көктем Жасболатова Маржан Жасболатовна І
Маратханқызы Аяна 0 «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы І
Махамбеталиева Аяна Ж. Ташенов атындағы жалпы орта мектебі Жас дарын Исаева Лаззат І
Мейрамбек Айсұлу 4 «Ә» №80 Шебер қалам Жусупова Акбота Калдыбековна І
Мейрамова Жарқынай 9 №30 Ана-Өмір, Ана-бақ Кульзия Мизамбаева Рахымбековна І
Мерейбекқызы Фырида 6 В Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Наурыз — жыл басы Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы І
Минебаева Зарина 10А  «Гимназия №1 Алтын дауыс Ибрагимова Махаббат Алтынбековна І
Молдабеков Таңжарық 10 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Есірткісіз келешек Сейдахметов Мейржан І
Молдағали Ерхан Мардан Байділдаев атындағы № 232 орта мектеп Шебер қалам Әбішева  Гүлжазира І
Молдасарина Мерей 1 а сынып №2 Баянауыл  ЖББМ Алтын дауыс Моншакова Кунсулу Назырбаевна І
Мошенко Диана 7 б СШ имени 50 лет Октября Наурыз — жыл басы Отар Жанерке Кайратовна І
Муканова Сабина 11 Астрахан №1 орта мектебі Алтын дауыс Ахыт Еркегүл І
Муринбаева  Гүлсезім 1 №203 Наурыз — жыл басы Муринбаева Айнур Ахметовна І
Мұқан Ақбота 5 «б» Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Наурыз — жыл басы Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы І
Мұратбек Олжас 3 Ә Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы І
Мұратқали  Айдар 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Туркпенбаева Нурторе І
Мышан Мерей 4 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Сейткаримова Балжан І
Надим Назмина 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Көркем жазу Жеңіс Жанна Берікқызы І
Назарбек Мирас 3 «А» А.Иманов Жас дарын Жолдас  Жанар Сыдыққызы І
Назарқызы Айару 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Алтын дауыс Жеңіс Жанна Берікқызы І
Назымбек Айзада 6 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Бектемисова Камшат І
Ниетулаева Айжан  Ерікқызы  9 сынып «О.Исаев ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шуақты көктем Сеитова Назгуль Файзоллановна І
Ниетулла Азан 3 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Дәуренбекова Ақбала Асылбековна І
Нурсапина Дильяра 9 № 44 мектеп-гимназия Алтын дауыс Қуанғалиева Гүлзира Меңдіғалиқызы І
Нұржан Нұрай 5 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Бижақсинова Гүлнұр І
Нұрлан Іңкәр 5 Абай атындағы көпсалалы мектеп — гимназия Шебер қалам Есмуханбетова Жанар Сактагановна І
Нұрмағанбетова Диана 2 Үміткер Шебер қалам Байжұманова Шынар І
Нұрым Досжан №85Ж ШЕБЕР ҚАЛАМ Дюсембаева Асем Елеуовна І
Омар Мағжан 6 а №1 мектеп-гимназия Жас дарын Ибраева Ұлбосын І
Оразәлі Айдана 9 Асықата Менің сүйікті ақыным Г. Сүлейменова І
Оспан Елриза 2 «№22 негізгі орта мектеп-интернаты»КММ Мен мамандық таңдаймын Бимаған Ләззат Маратқызы І
Өмірзақ Ерсін Аманкелдіұлы 6 №230 КММ Жас дарын Калауова Фализа Коибагаровна І
Парымбек Мирас Алмазович 2 «М» № 182 ЖББМ Шуақты Көктем Тлеубаева А.А. І
Пиримбет Ұлбосын 3 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер  қалам Иманбердиева Салтанат Тілләбекқызы І
Рауилұлы Құдайберген 1 курс Құрылыс-техникалық колледжі Алтын дауыс Дүйсенбаева Кәмшат Әділбайқызы І
Рахатұлы Батыр О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат І
Рахметуллаев Аманжол 8 Павлодар қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Наурыз – жыл басы Окпина Бақтыгүл Маулитқызы І
Сабырбек Айдана 5 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. І
Сабырбеков Санжар 2 д №39 Шуақты көктем Даутова Асель Серикболовна І
Сағынбай Айсұлтан 1 «Б» Бауыржан Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Жас дарын Тойшыбекова Гульмира І
Сағынбекова Іңкәр Манарқызы 2 «Көкбай атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шуақты көктем Омарбай Гаухар Нұрахымқызы І
Садирова Айя 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Менің каһарманым Сапарбаева Раушан Тажибаевна І
Садуақасов Жасұлан Нұрланұлы 4 М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты Шуақты көктем Атаева Гульнар Суендыковна І
Садық Айзере 4 №44 Алтын дауыс Уразалина Зағипа І
Сайлау Дәрия 1 СҚО Ғ.Малдыбае в атындағы Жаңажол орта мектебі Шебер қалам Калянурова Қарлығаш Қайыржанқ ызы І
Салимова Сабина 4  А №7мектеп-гимназия Жас дарын Байтулекова А.А. І
Сатыбалды Айдана 6 Г Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Алтын дауыс Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы І
Сейсенбек Арайлым 1а сынып №2 Баянауыл  ЖББМ Алтын дауыс Моншакова Кунсулу Назырбаевна І
Сейсеханова Шырын Қаратұма ОМ ШҚО Менің сүйікті ақыным * І
Сейтқали Балнұр 6 №48 ЖББОМ Жас дарын Медикина Әлия Серікқазықызы І
Сержан Сезім 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы І
Серік Елмырза 3 Үміткер Шебер қалам Газалиева Гүлмира І
Серік Таңнұр Берікұлы Даярлық сынып Тассуат негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Мукангалиева Рая Боранбаевна І
Сәрсенов Алихан 7 № 44 мектеп-гимназия Шебер қалам Куратаева Нурия Магауияевна І
Сисен Айназ Кенжебайқызы 4 «Б» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Тахмезова  Самира Мехмановна І
Сыдықова Ақтоты 5 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. І
Сыздықов Қуаныш Жұманұлы 3 №11Қоскөл «ЖОББМ»КММ Жас Дарын Каримбаева Гульмира Амановна І
Тагаев Хосильбек Кодирович 1 «Б» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Халилова Ирода Абдурахимовна І
Тажмуханова Алтынай 9 № 44 мектеп-гимназия Алтын дауыс Қуанғалиева Гүлзира Меңдіғалиқызы І
Тельман Аружан 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Наурыз — жыл басы Акишева Айымжан Казбековна І
Темірбекқызы Ақбілек Мардан Байділдаев атындағы № 232 орта мектеп Алтын дауыс Әбішева  Гүлжазира І
Тәжібай Рамазан 6 «Ә» сынып Астана қаласы №52мектеп-гимназия Шуақты көктем Сапарбаева Раушан Тажибаевна І
Тәртіпбай Айткүл 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Кенжина Жанар І
Тілекова Аружан №13 Мен  мамандық таңдаймын А. Диханова І
Тоқанова Жанаргүл 2 д №39 Наурыз — жыл басы Даутова Асель Серикболовна І
Тоқтарбек Малика 9 «Г» сынып Астана қаласы №52мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Сапарбаева Раушан Тажибаевна І
Төлеубай Гүлім 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Кенжина Жанар І
Тугельбай Ақсұңқар 0 «№29 С.Сейфуллин Жалпы орта мектебі Шебер қалам Шәри Фатима Сәрсенқызы І
Түсіп Әсет 10 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Бектұрова Зауре І
  Тұқпат Асылназ Амантайқызы МАД «Г» сыныбы Еркінқала орта мектебі Наурыз – жыл басы Кузембаева Лайла Сейтқалиқызы І
Тұрғанбаева  Аружан 11 №17 Менің сүйікті ақыным Катпатаева Риза Кабыловна І
Тұрғанбек Жания О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат І
Тұрсымат Даниял 5 «А» сынып Астана қаласы №52мектеп-гимназия Шуақты көктем Сапарбаева Раушан Тажибаевна І
Тұрсынбек Кәусар 3 «Б» №23 ЖББОМ Қыс қызығы Дөңбаева Мөлдір І
Тыныбек Ернұр №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра І
Умуртаева Дианара 11 Астрахан №1 орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Ахыт Еркегүл І
Үмітқали Ақтоты 10 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Ана-Өмір, Ана-бақ Сериков І
Ұзақ Ескендір 5 «Ә» №1 мектеп-гимназия Мен мамандық таңдаймын Баймаханова Назым І
Флейшавер Татьяна 8 б Тараз қаласы, №7 мектеп-гимназия Жас Дарын Қыдыралиева Ақмарал Жетписбаевна І
Хайролла Адина 6 Ә №87 негізгі орта мектебі Мен мамандық таңдаймын Атамбаева Айгуль Канатхановна І
Хали  Хақназар 4 «Б» А.Иманов Меніңсүйікті  ақыным Тулеуова     Жанат І
Хамитова Дилярам 12G Қызылорда қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Жас дарын Үркінбай Қуаныш Сақтағанұлы І
Хасан Ералы 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Акишева Айымжан Казбековна І
Ходжагелді Аружан Нургалиқызы 8 сынып «О.Исаев ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Наурыз — жыл басы Сеитова Назгуль Файзоллановна І
Холов Жонибек 3 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер  қалам Иманбердиева Салтанат Тілләбекқызы І
Холова Зухра 4 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Ешжанова Гульзира Саттигуловна І
Худайберген Нұрдаулет Алұлы 3 «а» Ш.Уәлиханов№28 Наурыз — жыл басы Рахимова Майра Абитбековна І
Шайменова Еңілік 10 №17 Жас дарын Катпатаева Риза Кабыловна І
Шайхы Асия 4 «Б» Қ.Мұхаммеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы Менің сүйікті ақыным Омарова Дәркүл І
Шакимова Дильназ 8 «Б» №24 орта мектеп Мәнерлеп оқу Аманбаева Гулипа І
Шаменова Арманай 8 Жамбыл обылысы,  Тараз қаласы, №8 гимназия Алтын дауыс Шахшанбаева Камшат Намазбековна І
Шәмшібек Аянат 2 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Менің қаһарманым Бейсенова Гүлбақыт І
Шұған Шахназ 5  №64 мектеп-лицейі Жас дарын Тұрғанбекова Әдемі Нұрланқызы І
Ысқақова Хадишат 4 Ж № 182 ЖББМ Менің сүйікті ақыным Байтуова Гулбайра І
Кеңес Рахат 10 Қ.Сәтбаев атындағы №12 жом Жас дарын Ибрагимова Жадыра І
Көпес Мейірім Аидарқызы Мектеп алды даярлық Ғани Мұратбаев орта мектебі Жас дарын Бексеитова Лязат Амиртаевна І
Қалихан Арсен 6 «Б» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Жас дарын Тажиева Балгын Канатхановна І
Тұрарбек Аида Тұрарбекқызы 4– сынып «№7Сарысу ЖОББМ»КММ Наурыз-жыл басы Манасбаева Қанипа Қабдықалыққызы І
Сайлау Қарақат 6-сынып Ордабасы ауданы М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі Алтын дауыс Пайызова Әлия І
Жабу Таңнұр 6-сынып Ордабасы ауданы М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі Алтын дауыс Пайызова Әлия І
Қуанышбай Мерей Құралбайқызы 8 Б Үшқоңыр орта мектеп гимназиясы Шуақты көктем Халенова Сымбат Касенхановна І
Мансурова Шахиста 11 в * Шуақты көктем Ғұламова Гүлхан І
Жұмабай Нұрайым Жақсыбекқызы 3 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Алтын дауыс Абдильдаева Салтанат Дуйсенбаевна І
Азат Жібек 0 «В» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Жас дарын Кулмуратова Макпал Коблановна І
Беккалиева Мадина НЗМ ХББ Ақтау қаласы Шуақты көктем Узакбаева Жулдызай І
Чадыкулов Дастан НЗМ ХББ Ақтау қаласы Жас дарын Узакбаева Жулдызай І
Ерғали Назерке 8 Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Наурыз — жыл басы Касыбаева Майра Багдатовна І
Керім Тахмина 11 Қызылорда қаласы Химия-Биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Жас дарын Сулейменов Кайрат Мухаметкалиевич І
Дүйсенов Нұрдаулет 9 G НЗМ ХББ Ақтау қаласы Шуақты көктем Узакбаева Жулдызай І
Полатова Зауре 9 №64 Шуақты көктем Жұмабаева Күләш Мергенбайқызы І
Айдаров Мади 2 В Көкпекті орта мектебі Көркем жазу Хасенова Гульнар Жуматовна І
Ахметов Мирас 2 В Көкпекті орта мектебі Мәнерлеп оқу Хасенова Гульнар Жуматовна І
Жайсамбаева Жания 1 «Сормов негізгі мектебі» Наурыз — жыл басы Исмаилова Аягоз І
Мартынов Рустам 5 «Сормов негізгі мектебі» Жас дарын Курмангалиева Сабина І
Асилова Индира 8 «Сормов негізгі мектебі» Жас дарын Курмангалиева Сабина І
Бейбітхан Дінислам 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Анарбаев Берикхан І
Шамшадин Айсұлу 9 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Жас дарын Қойайдарова Назгүл І
Хайнарбаев Мәулен 10 а Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Қойайдарова Назгүл І
Мұхамед-Ғалымұлы Нұрдәулет 6 г Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Байысбек Айгерім І
Әлмахан Ернар 9 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Есірткісіз келешек Байысбек Айгерім І
Мәлік Аружан 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан І
Молдағалиева Ақбота 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Анарбаев Берикхан І
Тайжан Нәсіпжан 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Анарбаев Берикхан І
Орынбай Бибінұр 10 а Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Құрманбаев Азамат І
Ақсақалова Арай 11 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің қаһарманым Құрманбаев Азамат І
Көрпешқызы Арайлым 11 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің қаһарманым Құрманбаев Азамат І
 Найман Мадина 3 №82 «Дарын» мамандандырылған лицейі Наурыз — жыл басы Сакенова Асемгул Сериктаевна І
Бейсенбек Ажар 2 А Тараз қаласы Ы.Сүлейменов №37 мектеп Шебер қалам Агадилова Гульнур  Нуржановна І
Әліпбай Дулат 2 А Тараз қаласы Ы.Сүлейменов №37 мектеп Шебер қалам Агадилова Гульнур  Нуржановна І
Сегізбекова Айтолқын 3 «А» Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Бекжигитова Айзада І
Жаппар Дана 3 «А» Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия Шуақты көктем Бекжигитова Айзада І
Алтынбек Назгүл 6 «ж» №23 мектеп-лицей Есірткісіз келешек Сейдан Ұлдана Бекболатқызы І
Камал  Сымбат №7 Астана Менің сүйікті ақыным Асетова Гулжан Дуйсенқызы І
Байменова Нұрай «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі»КММ Есірткісіз келешек Жумашева Гульжанар Қасенқызы І
Календаров Жалғас 9 «А» Теміртау қаласы әкімдігінің «Теміртау қаласының № 23 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Жалғас Гауһар Арапбайқызы І
Совет Асылназ 1 ә Астана қаласы Шуақты көктем Қуанышкул Мешитбаева І
Амангел Айсұлу 7 Астана қаласы Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп-гимназиясы Ана-өмір,ана-бақ Атыгаева Динара Калдыбаевна І
Боташев Әділ 6 Б №29ОМ Менің сүйікті ақыным Шайхыстан Айнұр Асқарбекқызы І
Талгатова Даяна 4 «А» «Петровка жалпы білім беру орта мектебі»КММ Жас дарын Жахсыбай Толқын І
Кульмендинова Дияна 4 «А» «Петровка жалпы білім беру орта мектебі»КММ Жас дарын Жахсыбай Толқын І
Жанымханова Алуа 4 «а» № Марқакөл орта мектебі Менің сүйікті ақыным Букенова Алтын Еркешовна І
Рысбай Данагүл Амандикқызы 7:00 AM №4 ЖББОМ Есірткісіз келешек Абилова Улжан Рымгалиевна І
Алпысбаева Зулхумар  2«Ғ» сынып Мұнайлы ауданы, Атамекен селосы  «№12 жалпы білім беру орта мектебі»  КММ Менің сүйікті ақыным Аймуханова Канзыра Баймуратовна І
Ермуханбетұлы Жанарыс   2 «Ғ» сынып Мұнайлы ауданы, Атамекен селосы  «№12 жалпы білім беру орта мектебі» КММ Шуақты көктем Аймуханова Канзыра Баймуратовна І
Мергалиева Самал 5 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Изгалиева Нурслу Исмагуловна І
Сағидолла Жангүгім 2 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Көркем жазу Каерлиева Назгуль Канатовна І
Сағатбек Аружан 11 Зайсан ауданы Жарсу орта мектебі Мәнердер оқу Қабылов Айбек Сағатбекұлы І
Пернехан Данияр Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық бекеті №247 жалпы орта мектебі Жас дарын Токсанбаева Салтанат Сагындыковна І
Садуова Тоты Ж.Болғанбаев атындағы Самар орта мектеп-лицейі Наурыз — жыл басы Кусаинова Руфина Токтагалиевна І
Есқуат Амина   1 «Ә» сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы ауданы «№4 жалпы білім беру орта мектебі» ММ Менің сүйікті ақыным Амантурлиева Тамара Тотышовна І
Ғалымжан Ринат Жандосұлы 4 Қарағанды облысы Ұлытау ауданы Ақтас ауылы «№12 Ақтас жалпы орта білім беретін негізгі мектебі»КММ Менің сүйікті ақыным Нығмет Камшат Дүйсенбекқызы І
Бордатқан Әмірлан Әдлетұлы 2 а Шәкәрім атындағы ҮТО көпбейінді гимназия Шуақты көктем Сексенбаева Сауле Кенжегалиевна І
Исламбек Қаракөз 7 «А» № 176 орта мектеп Мен мамандық таңдаймын Сахиева Пернегүл І
Гишларкаева Элина №30 мектеп -гимназия Наурыз — жыл басы Кинжигаримова Айбарша Барлыковна І
Серікбай Ақнұр 4″А» Т.Тәжібаев Менің  сүйікті ақыным Мұса Шолпан І
Шардарбек Аружан 8 «Ә» Т.Тәжібаев Мен таңдаған мамандық Тоқсанбай Жанна І
Жақып Елдархан 3 «А» Көкшетау қаласы  №10 орта мектебі Менің сүйікті ақыным Досмаганбетова Манар Еслямбекқызы І
Мукатаева Улжан 5 «А» Көкшетау қаласы  №10 орта мектебі Наурыз – жыл басы Шенгельбаева Қалима Айтмұқанқызы І
Құрмангалиева Аяулым 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна І
Сауықбаев Арсен 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна І
Төлегенова  Дана 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна І
Молдаш Шыңғыс 7 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Есірткісіз келешек Тажиева Балгын Канатхановна І
Саменова Динара Сырымовна 4 Қоңырат кенті Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін №25 орта мектебі Мәнерлеп оқу Токабаева Саида Саметовна І
Мұхаметжанов Рашит 1 Нұраталды ЖББОМ Жас дарын Абдишева Нүргүл І
Байызбекова Ажар 2 Нұраталды ЖББОМ Жас дарын Асанова Куляш І
Макимов Бауыржан 4 Нұраталды ЖББОМ Жас дарын Касымова Асем І
Талғат Бейбарыс 5 Нұраталды ЖББОМ Жас дарын Касымова Асем І
Мейрамбек Аружан 6 Нұраталды ЖББОМ Мен мамандықты таңдаймын Оспанова Гульнур І
Нұрғали Аружан 3 Құрманғазы ауданы Абай атындағы жалпы орта мектебі Менің сүйікті ақыным Сарсемалиева Алшагүл І
Ғалымжанова Самал 3 Құрманғазы ауданы Абай атындағы жалпы орта мектебі Менің сүйікті ақыным Сарсемалиева А. І
Тлеунияз Бекнұр 2 «Ғ» сынып «№12 жалпы білім беру орта мектебі»  КММ Жас дарын Аймуханова Канзыра І
Ескермес Жұлдыз 4 «А» Шығанақ Шуақты көктем Баймұратова Баян Қойшығуловна І
Боранбай Айбек 4 «А» Шығанақ Мен мамандықты таңдаймын Баймұратова Баян Қойшығуловна І
Төлеухан Ернұр 4 «А» Шығанақ Мәнерлеп оқу Баймұратова Баян Қойшығуловна І
Жеделбай Аяулым 1 «Ә» сынып «№4 жалпы білім беру орта мектебі»  ММ Менің сүйікті ақыным Амантурлиева Тамара І
Бахтынова Нұрай Дәуренқызы 0 А ШҚО Семей қаласы №25 ЖОББМ Наурыз — жыл басы Абеуова  Айнаш Нұрбекқызы І
Амантай Елназ Арманқызы 0 А ШҚО Семей қаласы №25 ЖОББМ Наурыз — жыл басы Абеуова  Айнаш Нұрбекқызы І
Тілек Жансая  Дидарқызы 1 «В» Ю.А.Гагарин атындағы  мектеп-лицейі Көркем жазу Есмаганбетова Рымкул  Толеубаевна І
Ашимова Сезім Бекболатқызы 1 «В» Ю.А.Гагарин атындағы  мектеп-лицейі Менің сүйікті ақыным Есмаганбетова Рымкул  Толеубаевна І
Мухамедсадыков Сержан 1 С группасы Глубокое техникалық колледжі Жас дарын Копенова Мадина Еркинбековна І
Логинова Евгения 1 КМ группасы Глубокое техникалық колледжі Наурыз — жыл басы Копенова Мадина Еркинбековна І
Мағауиянова Айгерім Әділбекқызы «№48 ЖОББМ»КММ Шуақты көктем Нургалиева Маржан Женискановна І
Қайратова Еңлік 8 б «Дарынды балаларға арналған  Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп – гимназия — интернаты» Наурыз — жыл басы Кабдуалиева Айнур Сериковна І
Адильбектова Айя №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Ысқақова Ақзия Нұрбергенқызы І
Бекешева Мадина №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Игилманова Магида Пазыловна І
Ильяс Наурызбек 2 «Тәжен мектеп-балабақша кешені» КММ Менің сүйікті ақыным Самжанова Айгул І
Қалиева Құралай 6 сынып ШҚО Абай ауданы Балалар көркемсурет мектебі Наурыз — жыл басы Жұматай Айбын Жұматайұлы І
Серікқызы Ақниет 7 сынып ШҚО Абай ауданы Балалар көркемсурет мектебі Жас дарын Жұматай Айбын Жұматайұлы І
Бахтиерова Лейла 0 ОҚО. Түркістан қаласы мектеп-интернаты Шуақты көктем Абдуваситова Мухтарам ІІ
Абдрахман Нұрдәулет 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Абдумухтарова Мұхтабар 10 «А» №24 орта мектеп Шебер қалам Көшенова Алтын ІІ
Адай Балнұр 2 «Б» № 2 орта мектебі Наурыз — жыл басы Штомпель Виктория Владимировна ІІ
Адашхан Нұрсерік 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Азамат Жадыра 0 №11 Менің сүйікті ақыным Жетписова Динара Амангельдиновна ІІ
Азатхан Аделя Айбекқызы 2 «М» № 182 ЖББМ Шуақты Көктем Тлеубаева А.А. ІІ
Айдаулет Нұрбек 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІ
Айтжан Ажар 8 Жамбыл обылысы,  Тараз қаласы, №8 гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Шахшанбаева Камшат Намазбековна ІІ
Айтқұлбек Әсемай Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Менің сүйікті ақыным Мухатаева Арайлым Рымхановна ІІ
Акишева Инкар 3 «Г» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Менің сүйікті ақыным СәрсенбаеваМейрамкүлҚартайқызы ІІ
Ақтаев Рустам 3 Үміткер Ана-Өмір, Ана-бақ Газалиева Гүлмира ІІ
Алдамжарова Ажар Сагынова 6 Амангелді негізгі орта білм беретін мектебі Көркем жазу Уралова Бактылы Саткалеевна ІІ
Алибекова Айзере Мектепалды даярлық “Абай атындағы орта мектебі” Менің сүйікті ақыным Серікова Гүлнара Серікқызы ІІ
Алипова Ания 4 «б» № 7 жалпы орта мектебі Ана-өмір, Ана-бақ Каймулдиева Сандуғаш Наурзбаевна ІІ
Алихан  Ерсұлтан 5 №215 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Балмбетова Индира Серикбаевна ІІ
Алтайқызы Мәуе  2А Абай атындағы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Алимбаева Айман Қауанқызы ІІ
Алтымбекова Айнұр 5 В Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
Амангелді Аружан 5 «А» сынып Астана қаласы №52мектеп-гимназия Шуақты көктем Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІ
Амангелді Нариман 2 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Шуақты көктем Қонысова Мереке ІІ
Амангельдина Мадина 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІ
Аманжолова Алуа 4  А №7мектеп-гимназия Алтын дауыс Байтулекова А.А. ІІ
Амантаева Гүлнұр Қуатбекқызы 6 «Ә» №101 Қарағанды қалалық Шуақты көктем Топаева Арайлым Жаскайратовна ІІ
Ардакелді Аяулым 5  «б» Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Наурыз – жыл басы Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы ІІ
Артық  Қарақат 3 «Б» №23 ЖББОМ Қыс қызығы Дөңбаева Мөлдір ІІ
Арысбай Жанболат 4 «А» * Менің сүйікті ақыным Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
Арыстанбек Нұрғиса 6 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Сейдахметов Мейржан ІІ
Асембекова Ақерке 3 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Аскеров Арсен 8 Жарқын орта мектебі Есірткісіз келешек Ескожина Жанар Бейсекеевна ІІ
Асылханұлы Әлімжан 3 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Мендешова  Гулайым Шаймардановна ІІ
Аханова Малика 5 «Ә» №1 мектеп-гимназия Мен мамандық таңдаймын Баймаханова Назым ІІ
Ахмединова Жанна 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Менің каһарманым Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІ
Ахмет  Ақерке Керімжанқызы 3 № 36 Ш.Уалиханов атындағы негізгі мектеп Шебер қалам Қосақбаева  Эльмира Жарқынбекқызы ІІ
Ахметжанова Назым Серікқызы 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Менің сүйікті ақыным Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Ахметова Айназ 0 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Шебер қалам Мендешова  Гулайым Шаймардановна ІІ
Бабаханов Ернұр 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Бабаханова Елдана 4 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Байдувалыев Нұразат 3 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Иманбердиева Салтанат Тілләбекқызы ІІ
Бақытбек Шынар №1 қазақ орта мектебі Көркем жазу Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІ
Бақытов Динислам Алибекұлы 6 №230 КММ Менің Қаһарманым Калауова Фализа Коибагаровна ІІ
Балғабек Мансұр 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Жас дарын Жеңіс Жанна Берікқызы ІІ
Балтабаева Құралай Әділбайқызы 5 сынып «О.Исаев ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Наурыз — жыл басы Актаева Ұлбосын Турлановна ІІ
Балтабай Қарақат 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Алтын дауыс Жеңіс Жанна Берікқызы ІІ
Балхаш Мөлдір 3 Б Қаратұма ОМ ШҚО Мен мамандық таңдаймын * ІІ
Бауыржан Парасат Абай атындағы орта мектебі Шебер қалам Алимбаева Айман Қауанқызы ІІ
Бахытбек  Айтолқын 6 Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қызылту орта мектебі Шуақты көктем Асанова Қарлығаш Абдулхамитовна ІІ
Бегалы Айназ 5 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Ана-Өмір, Ана-бақ Сериков Даулет ІІ
Бейсенғазиев Мәди 3 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Бекбулатқызы Аянат 3 «А» «Казнаковка орта мектебі» Шуақты көктем Байбатырова Туя  Керимханқызы ІІ
Беккали Жасмин №55 Алтын дауыс Дүйсенбаева Кәмшат Әділбайқызы ІІ
Бекмұрат Арнұр 2 «А» АБЫЛАЙ ХАН АТЫНДАҒЫ ОРТА МЕКТЕБІ» КММ Көркем жазу Шарипбекова Айзада Қойшыбайқызы ІІ
Бердимбетова Камилла 8 «Жаныспай негізгі мектебі» Наурыз — жыл басы Жолдаякова Жанна ІІ
Бердираким Мерей 2 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Наурыз — жыл басы Қонысова Мереке ІІ
Бердібек Расул Әлмаханұлы  6«А» М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Ана-өмір, Ана-бақ Жанысбетова Қарлығаш ІІ
Берекетова Анель 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Берікбаев Нұржан 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Көркем жазу Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
Берікқызы Сәруар 0 «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы ІІ
Бижігіт Бекжан 2 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Бейсенова Гүлбақыт ІІ
Бикбау Элнара 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІ
Бикенова Дана 6 Б №101 мектеп-лицейі Менің каһарманым Б.Ж. Махаева ІІ
Бисенгалиева Аружан 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІ
Біржанқызы Айзада 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Көркем жазу Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Бірман Ақсәуле 2 * Ана-Өмір, Ана-бақ Тупишева Меруерт Ануаровна ІІ
Болат Дәулет  Закарияұлы 8 Жармыш орта мектебі Шебер қалам Бибитова Жамал ІІ
Болат Еркеназ №85 ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Г.С. ІІ
Болатбек Інжу 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Садыкова Бахтыгуль Сейтсултановна ІІ
Болатова Назерке 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Шуақты көктем Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
Болысбек Жұлдыз 4 Е МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Тойжанова Эльвира ІІ
Болысбек Жұлдыз 4 Е МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шуақты көктем Тойжанова Эльвира ІІ
Боранбаева Жания 2 «Жанай орта мектеп — бақша» КММ Шуақты көктем Шатанова Айгуль Саветкановна ІІ
 Бурамбай Мереке 5«А» Ю.Гагарин жалры орта мектебі Алтын дауыс Аднебаева Оразкуль Сапархановна ІІ
Бұйрабаева Жұлдыз 2 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Көркем жазу Тойкенова Кумисай ІІ
Вдовиченко Олег  «Гимназия №1 Жас дарын Таласпаева Гульден Нурмашевна ІІ
Ғабиден Мерейлім 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Менің сүйікті ақыным Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
Ғалым Аяулым 1 «Ә» № 37 ЖББОМ Наурыз – жыл басы Искакова Марал  Бариакиновна ІІ
Ганиева  Ақерке 6 В Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Наурыз — жыл басы Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
Ғафурбек Айсауле 7 а СШ имени 50 лет Октября Жас дарын Отар Жанерке Кайратовна ІІ
Генне Эвелина 4  А №7мектеп-гимназия Шебер қалам Байтулекова А.А. ІІ
Гирина Наталья 4  А №7мектеп-гимназия Алтын дауыс Байтулекова А.А. ІІ
Гишларкаева Элина 1 №30 мектеп -гимназия Мәнерлеп оқу Кинжигаримова Айбарша Барлыковна ІІ
Даниярбек Фариза МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Тоғайбаева М.Т. ІІ
Дастанбек Гүлім 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Кенжина Жанар ІІ
Даулбай Кәусар 1 «Б» Бауыржан Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Наурыз — жыл басы Тойшыбекова Гульмира ІІ
Дауылбай Нарбота Мектепалды даярлық «Б» №48 орта мектеп Менің сүйікті ақыным Тобакабылова Рыстыкул Ескермесовна ІІ
  Дербисов Нұрлан 6 №17 Наурыз — жыл басы Катпатаева Риза Кабыловна ІІ
Дәдікбай Нұрлыбек №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІ
Дидарқызы Амина «Абай орта мектебі» Жас дарын Мусинова Меруерт Үсенқызы ІІ
Досаев Мансұр Арманұлы “Керней жалпы орта мектебі Алтын дауыс Абдильдина Радана Миргазиевна ІІ
Егорова Анжела 8 «Жаныспай негізгі мектебі» Наурыз — жыл басы Жолдаякова Жанна ІІ
Елтай Мархаббат 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Көркем жазу ЖеңісЖаннаБерікқызы ІІ
Ерболат Ермахан 4 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Беркинбаева Турсынганым Абуевна ІІ
Ерболат Назерке 8 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІ
Ерболатқызы Аяулым 5 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Ана-Өмір, Ана-бақ Сериков Даулет ІІ
Ерболқызы  Дильназ 4 №44 Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
Ерғалиев Сәрсенбай 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Менің сүйікті ақыным Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
Ерғалиқызы Малика 5 «Ә»  «№66 мектеп-лицей» Наурыз  жыл басы Абилова Алима Ораловна ІІ
Ердаулетова Диана 4 «Ә» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Минатаева Шолпан Керимбековна ІІ
Ержан Әмина 5 сынып Асықата ЖОМ Наурыз — жыл басы Тукибаева Айзада Турсынбековна ІІ
Ержанова  Үміт 6 Б Көкбай  атындағы  орта  мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІ
Ерик Азиз 3 «Г» Карл Маркс орта мектебі Наурыз — жыл басы Хожимуратова Зияда Жарасовна ІІ
Ерікәлі Ернар 4 «А» * Менің сүйікті ақыным Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
Еркінбек Аяулым 1 «Б» Абай атындағы орта метебі Менің сүйікті ақыным Байтоканова Каинжамал Уразгалиевна ІІ
Ертай Нұрислам 4 «Ә» №23 ЖББОМ Мен құрастырған ертегі Болатова Мөлдір ІІ
Ерхасымова Айдана Маратқызы 2 а №39 ЖОББМ Шуақты көктем Молдамсеитова Ғалия Оралхановна ІІ
Есберген Аружан 8 а Мардан Байділдаев атындағы № 232 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Әбішева  Гүлжазира ІІ
Есенбай Жанеля 10 Төрткүлтөбе жалпы орта мектебі Жас дарын * ІІ
Есенжолова Дильназ Ерболқызы * “Керней жалпы орта мектебі Алтын дауыс Абдильдина Радана Миргазиевна ІІ
Есжан Шадияр 2 «Б» № 2 орта мектебі Шуақты Көктем Штомпель Виктория Владимировна ІІ
Ештай Зарина 6 б №1 мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Ибраева Ұлбосын ІІ
Әбдіманап Махдия 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Әбжаппар Әлихан МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шуақты көктем Беркимбаева К.А. ІІ
Әділбек Гүлнұр 5 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Бижақсинова Гүлнұр ІІ
Әділбекұлы Ғибрат 7 Астрахан №1 орта мектебі Шебер қалам. Ахыт Еркегүл ІІ
Әзімбай Алинұр 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы ІІ
Әли Айша 3 «Ә» М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Алтын дауыс Кенжебаева Жазира ІІ
Әлібекұлы Олжас 2 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Көркем жазу Тойкенова Кумисай ІІ
Әмірбек Қайсарбек №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІ
Әуезхан Шерхан №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Бурбаева Мираш Мукажановна ІІ
Әуелғазы Нұрәлі 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Жас дарын Шатанова Г.М. ІІ
Жайлаубек Жанерке «Абай орта мектебі» Наурыз — жыл басы Мусинова Меруерт Үсенқызы ІІ
Жайсенова Дайана 8 «Жаныспай негізгі мектебі» Жас дарын Жолдаякова Жанна ІІ
Жақсылық Гүлнұр 6 «А» сынып №9 орта мектебі Шебер қалам Бейнелеу өнері пәнінің мұғалім  Жарылқапова Э.К. ІІ
Жақсылық Думан 1 сынып «№22 негізгі орта мектеп-интернаты»КММ Есірткісіз келешек Депу Назгул ІІ
Жақсылықова Ұлжан Нұрланқызы 6 №230 Наурыз — жыл басы Калауова Фализа Коибагаровна ІІ
Жалғас Нұрислам «Тілашар» шағын орталығы Қызылорда қаласы, Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр ауылы, №  33 орта мектеп Жас дарын Шайхысламова Толқынай ІІ
Жаманқара Еламан 4 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Сейдахметова Балжан ІІ
Жангазыва Жұпар 4 «В» А.Иманов Менің сүйікті ақыным Абилхасимова Салтанат ІІ
Жанен Шұғыла 2 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Көркем жазу Тойкенова Кумисай ІІ
Жанұзақ Арнұр 4 Д МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Ниетбекова Динара ІІ
Жанымханова Балнұр Медетқызы 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Менің сүйікті ақыным Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Жаппар Диас 6 б №1 мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Ибраева Ұлбосын ІІ
Жарықбас Айша Наурыз — жыл басы * ІІ
Жаукен Мағжан №1 қазақ орта мектебі Алтын дауыс Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІ
Жеңісбай Анель 4 Е МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Тойжанова Эльвира ІІ
Жетпісбай Дильназ №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІ
Жәнібекқызы Агиля 4 «Ә» №80 Көркем жазу Жусупова Акбота Калдыбековна ІІ
Жолдас Мағжан Азаматұлы 1 б №15 ЖББОМ Жас Дарын Туспбекова Айман ІІ
Жолдас Фархат Исламович    3 «ә» Ш.Уәлиханов№28 Наурыз — жыл басы Рахимова Майра Абитбековна ІІ
Жумагалиева Жанерке 3 Астрахан №1 орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Касымова Дианара Канатовна ІІ
Жүнісбай Исахан Нұрланұлы 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Жас дарын Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Жұмабек Динара 3 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Есмағанбетова Орынкүл ІІ
Жұмағұл Мерей 5 «б» Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Наурыз — жыл басы Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы ІІ
Зарубина Валерия  «Гимназия №1 Шебер қалам Ибкеева Жанар Нургалиевна ІІ
Зейдабдин Жанель 4 «А» * Жас дарын Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
Зыямиденова Диляра 3 Үміткер Ана-Өмір, Ана-бақ Газалиева Гүлмира ІІ
Зыямиденова Диляра 3 Үміткер Шебер қалам Газалиева Гүлмира ІІ
Ибадулла  Ерзат 4 «Б» А.Иманов Меніңсүйікті  ақыным Тулеуова     Жанат ІІ
Ибадуллаулы  Арман 6 №230 Наурыз — жыл басы Калауова Фализа Коибагаровна ІІ
Ибраш Эльнара 3 Д №5 Ақмол орта мектебі Жас дарын Төлеубай Гүлшат Мейрамханқызы ІІ
Игенбек Айнұр 4 Е МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Тойжанова Эльвира ІІ
Ильясова Аяулым 4 «Ә» №80 Алтын  дауыс Жусупова Акбота Калдыбековна ІІ
Инаятулла Омар О «А» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Арапбаева Курбанкуль ІІ
Иса Балжан 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Алтын дауыс Жусипова Р.К. ІІ
Исатай Шұғыла 4 №46 Ана-өмір, Ана-бақ Хамитова Жанар ІІ
Исмагулова Адель Мерекеқызы 7 б СШ имени 50 лет Октября Наурыз — жыл басы Отар Жанерке Кайратовна ІІ
Ихматов Асылбек 9 Асықата Жас дарын Г. Сүлейменова ІІ
Ишенбай Бірлес Қазбекұлы 7 «б» А.Тихоненко атындағы орта жалпы білім беретін мектебі Жас дарын Култанова Толкын Баймырзиевна ІІ
Ілімбаев Рамазан №29 Т.Ізтілеуов Есірткісіз  келешек Айтбақова Бибігүл ІІ
Какенов Дастан 2 д №39 Шуақты көктем Даутова Асель Серикболовна ІІ
Калык Жанерке Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Алтын дауыс Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
Каримбаева Баян 5 №92гимназия Шебер қалам Конысбаева Камшат Болатовна ІІ
Каримова Сафина Саятовна 4 «Б» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Алтын дауыс Тахмезова  Самира Мехмановна ІІ
Каскин Азамат 4 а «Переменовка орта мектебі» Наурыз — жыл басы Қалиева Әйгерім Жақсылыққызы ІІ
Кенжегулова Назым 4 «Соналы негізгі  мектебі» Ана-өмір, Ана-бақ Мурзахметова Алия Аргыкқызы ІІ
Кенжехан Ерасыл 4 №44 Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
Кеңесов Елдар «Абай орта мектебі» Жас дарын Мусинова Меруерт Үсенқызы ІІ
Кәбір Ақниет 3 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Ана-өмір, Ана-бақ Шатанова Г.М. ІІ
Кожантаева Гульмира 7 Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Алтын дауыс Тахмезова Майя Мехмановна ІІ
Кокон Айбек 4 «Ә» №80 Шуақты көктем Жусупова Акбота Калдыбековна ІІ
Көрпетай Ертай 6 Г Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Алтын дауыс Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
Кусаинова Карина 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Акишева Айымжан Казбековна ІІ
Кыдралиева Алтынай 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Жусипова Р.К. ІІ
 Қабдыл Бұлбұл 7 КММ «Жарсу орта мектебі» Есірткісіз келешек Мұхаметбекова Айдана Мұхаметбекқызы ІІ
Қабдыл Сайра 7 КММ «Жарсу орта мектебі» Шуақты көктем Мұхаметбекова Айдана Мұхаметбекқызы ІІ
Қаби Қымбат 10 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Шебер қалам Сериков Даулет ІІ
Қабылбек Рамазан №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІ
Қадер Нұрқанат 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Акишева Айымжан Казбековна ІІ
Қазизмұрат Назым 9 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Көркем жазу Шатанова Г.М. ІІ
Қайролла Гүлнұр 8 Астрахан №1 орта мектебі Көркем жазу Аскарова Көркем Жетписбаевна ІІ
Қайып Қаламқас 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Жусипова Р.К. ІІ
Қайыр Балғын 6 №30 Наурыз — жыл басы Кульзия Мизамбаева Рахымбековна ІІ
Қалдыбек Аймереке №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІ
Қалмұханова Гүлбақыт Серікқызы 11 Жамбыл атындағы орта мектебі Мен мамандық таңдаймын Дюсекенова Шолпан Қалмұхановна ІІ
Қалмырзаева Балауса 7 «Ғ» № 3 орта мектеп Алтын дауыс Искиндирова Гулзада ІІ
Қаниева Жансая №13 Менің сүйікті ақыным А. Нұрболатова ІІ
Қарақозы  Альфия 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Туркпенбаева Нурторе ІІ
Қаскенва  Ақмарал 6 Б Көкбай  атындағы  орта  мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІ
Қатран Ерұлан 1 СҚО Ғ.Малдыбае в атындағы Жаңажол орта мектебі Шебер қалам Калянурова Қарлығаш Қайыржанқ ызы ІІ
Қауымбек Айбек №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Таласпаева Майра Нурмашевна ІІ
Қашқынбай Жазира 3 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Иманбердиева Салтанат Тілләбекқызы ІІ
Қибадулла Жалғас 2 Үміткер Шебер қалам Байжұманова Шынар ІІ
Қоңырбай Алима 4 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-инт. Көркем жазу Алакозова Айжан ІІ
Қуанова Ақбаян 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Менің сүйікті ақыным Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
Қуантай Диана 6 «Ә» М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Алтын дауыс Жанысбетова Қарлығаш ІІ
Қуаныш Ақпейіл Тайтөлеуқызы 2«Б» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Шуақты көктем Сопыжанова Гулим Рахмановна ІІ
Қуаныш Ұлас 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Кенжина Жанар ІІ
Қуанышбек Қасымхан 6 Ә №87 негізгі орта мектебі Мен мамандық таңдаймын Атамбаева Айгуль Канатхановна ІІ
Қуанышбек Мөлдір 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Шуақты көктем Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Қуанышбекқызы Нұрай 4 «В» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Минатаева Шолпан Керимбековна ІІ
Қуатбек Нұрсезім Серікқызы 1 «А» «Қызылжар» жалпы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Зейнәбіл Қарлығаш Болатқызы ІІ
Қусайынгазина Ақниет 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Құдайбергенов Асхат 2 д №39 Наурыз — жыл басы Даутова Асель Серикболовна ІІ
Құлбай Нұрсұлу 7 «Б» «Қызылжар» жом Шуақты Көктем Анажбекова Балжан ІІ
Құрбантаева Асел 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІ
Құрманали Аружан 4 «А» * Жас дарын Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
Құсайын Мөлдір Азаматқызы 6 а №46 жалпы орта мектеп Алтын дауыс Хортихова Д.М ІІ
Қыпшақбай Ақжарқын 5 №215 орта мектеп Алтын дауыс Балмбетова Индира Серикбаевна ІІ
Леспек Ниезбике 2 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Искакова Бахыт Аханаевна ІІ
Мадимар Бауыржан 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы ІІ
Мадихан Рамина 2 а «Переменовка орта мектебі» Шуақты көктем Көшерова Ұлжан Сайлауовна ІІ
Макажанова Диана 8 «Жаныспай негізгі мектебі» Наурыз — жыл басы Жолдаякова Жанна ІІ
Мақсот Бақдәулет 5 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІ
Мақсотов Мейірбек 5 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Наурыз – жыл басы Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІ
Маликайдарова Ақбота 8 Жамбыл обылысы,  Тараз қаласы, №8 гимназия Наурыз – жыл басы Шахшанбаева Камшат Намазбековна ІІ
Маменова  Еркеназ Мектепалды даярлық “Абай атындағы орта мектебі” Менің сүйікті ақыным Серікова Гүлнара Серікқызы ІІ
Мамырбаева Ақерке 4 «В» А.Иманов Менің сүйікті ақыным Абилхасимова Салтанат ІІ
Манарбек Нұрғиса 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Туркпенбаева Нурторе ІІ
Манашева Айкөркем 3 В Кеңқияқ орта мектебі Мен мамандық таңдаймын Узакбаева Балжан Жаксылыковна ІІ
Марат Алия 7 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Куратаева Нурия Магауияевна ІІ
Марат Инабат Бауыржанқызы 3 «А» Ғани Мұратбаев Шуақты көктем Беспаева Нуржамал Токташбаевна ІІ
Маратов Бексұлтан Бағдатұлы 3 «К» № 74 Мектеп- гимназиясы Шуақты көктем Оспанова Гульнур Ахметкалиевна ІІ
Махмеджан Інжу * * Наурыз — жыл басы Тойшыбекова Гульмира ІІ
Махмуд Абылайхан 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Махмут Асылжан 4  «Б» №23ЖББОМ Қыс қызығы Құрбантаева Лаззат ІІ
Медетбаева Зарина 6 №215 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Балмбетова Индира Серикбаевна ІІ
Мейірбек Гүлназ 3 «Ә» М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Алтын дауыс Кенжебаева Жазира ІІ
Менгликулова Нилюфар Менглияровна 4 «Б» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Алтын дауыс Тахмезова  Самира Мехмановна ІІ
Мәдиұлы Жоламан 8 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Наурыз – жыл басы Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІ
Мәлік Бекжан МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шуақты көктем Тоғайбаева М.Т. ІІ
Молдабаев Рамазан 8 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Есірткісіз келешек Казбекова Нургуль ІІ
Монтай Жаннұр Түгелбайқызы 3 «А» №32 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Куандыкова Джамиля Бикеновна ІІ
Муканова Анель 11 Астрахан №1 орта мектебі Көркем жазу Ахыт Еркегүл ІІ
Мусин Дидар Қайратұлы 6 «а» М.Жұмабаев атындағы  Петропавл гуманитарлық колледжінің жанындағы жалпы білім беретін  мектеп –лицейі Жас дарын Ұзақова Бейнегүл Тоқтасынқызы ІІ
Мұқамбетжанов Жанболат Хамитжанұлы 7 «б» А.Тихоненко атындағы орта жалпы білім беретін мектебі Наурыз — жыл басы Каймулдиева Акмарал Амандыковна ІІ
 Мұрат Гүлсезім Асетқызы  1 «А»   «Индер аудандық білім бөлімінің Жамбыл атындағы орта мектебі» Шуақты көктем  Усенгалиева Роза Жарылгасовна ІІ
Мұратбек Шұғыла Серікқызы 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Көркем жазу Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Мұратбекова  Аяжан 3 «А» А.Иманов Менің сүйікті ақыным Жолдас  Жанар Сыдыққызы ІІ
Мұхтаров Дамир 8 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІ
Мыктыбек Гүлнұр 4„Ә” №25 Г.Титов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Жакипова Баян Кудайбергеновна ІІ
Мырзахан Айзере 3 ә №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Ахметқалиева Қазына ІІ
Надим Назмина 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Жас дарын ЖеңісЖаннаБерікқызы ІІ
Нариман Ақжан О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат ІІ
Науфилова  Ақнұр 5 «А» сынып Астана қаласы №52мектеп-гимназия Шуақты көктем Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІ
Нияз Әлия 3″Ә» №4 жалпы орта мектебі Әке — асқар  тау Спортова Амангүл Мейрамқызы ІІ
Ниязбай Ақбота 8 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Шиманова Орынтай ІІ
Нурланов Еркебулан 3 В Кеңқияқ орта мектебі Менің қаһарманым Узакбаева Балжан Жаксылыковна ІІ
Нурмурадова Жаннұр Женисбековна 4 «А» №32 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Султанова Эльвира Канатовна ІІ
Нұргелді Қабаев Ана өмір –ана бақ Cандигуль Сагындыкова ІІ
Нұрдавлет Ердәулет Бақытұлы 0 «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы ІІ
Нұрдаулет Амира 2 а Шәкәрім атындағы ҮТО көпбейінді гимназия Шуақты көктем Сексенбаева Сауле Кенжегалиевна ІІ
Нұржани Анель 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Жусипова Р.К. ІІ
Нұржанқызы Әлия 3 ә №1 мектеп-гимназия Шуақты көктем Ахметқалиева Қазына ІІ
Нұржанқызы Райана 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Менің сүйікті ақыным Қорабаева Назира Ерланқызы ІІ
Нұрлан Айсұлу 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Жас дарын Жусипова Р.К. ІІ
Нұрланбек Рәпиғат 1 «Б» Абай атындағы орта метебі Менің сүйікті ақыным Байтоканова Каинжамал Уразгалиевна ІІ
Нұрсапа Ақтөре 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Жас дарын Шатанова Г.М. ІІ
Олжабек Анеля 3 «А» А.Иманов Менің сүйікті ақыным Жолдас  Жанар Сыдыққызы ІІ
Омаргалиева Айгерім 5 №92гимназия Шебер қалам Конысбаева Камшат Болатовна ІІ
Оңдасын Жанбота 9 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Менің  қаһарманым Шиманова Орынтай ІІ
Оразбай Диана 5 а №25 ЖББОМ Наурыз — жыл басы Абилкишева Динара Тулеутаевна ІІ
Орынбай Ұлдана 2 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Көркем жазу Тойкенова Кумисай ІІ
Оспан Ұлмира 3 «А» А.Иманов Жас дарын Жолдас  Жанар Сыдыққызы ІІ
Оспанова Зарина 3 Үміткер Ана-Өмір, Ана-бақ Газалиева Гүлмира ІІ
Өмірбек Дінмұхамед 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІ
Павлик Олжас 8 А Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Көркем жазу Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
Парман Ақмейір 1 «Б» Бауыржан Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Шуақты көктем Тойшыбекова Гульмира ІІ
Петраков Евгений  «Гимназия №1 Ана – өмір, ана – бақ Кузнецова Дарья Николаевна ІІ
Посталюк Милена 4 «Б» №32 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Жанауова Айнур Бастановна ІІ
Раева Асем Медетбекқызы  4 «Ғ» № 74 Мектеп- гимназиясы Шуақты көктем Оспанова Гульнур Ахметкалиевна ІІ
Ражап Азамат Ж. ташенов Жас дарын Исаева Лаззат ІІ
Ракишев Бейбарыс 1 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Рамазан Айбол 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Жас дарын Шатанова Г.М. ІІ
Рахимова Қаламқас 3 «Ә» * Мен құрастырған ертегі Джамбулова Назгуль Маратовна ІІ
Рахман Алинұр 1 «А» «Қызылжар» жалпы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Зейнәбіл Қарлығаш Болатқызы ІІ
Рахмет Айару №1 қазақ орта мектебі Наурыз — жыл басы Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІ
Рахым Ерсұлтан 3 ә №1 мектеп-гимназия Көркем  жазу Ахметқалиева Қазына ІІ
Рысқали Қаламқас Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Жас дарын Аманбаева Маржан Берикболовна ІІ
Рысқали Қасымхан Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Наурыз – жыл басы Мухатаева Арайлым Рымхановна ІІ
Рысқалиұлы Жалғас 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Шебер қалам Туркпенбаева Нурторе ІІ
Сабырбек Айым 5 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Сағатова Саяжан №1 қазақ орта мектебі Көркем жазу Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІ
Сагиндыкова Гүлдерай 11 Астрахан №1 орта мектебі Менің қаһарманым Ахыт Еркегүл ІІ
Сағынбай Айсұлтан 1 «Б» Бауыржан Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Алтын дауыс Тойшыбекова Гульмира ІІ
Сағынбек Сағыныш 3 Д №5 Ақмол орта мектебі Жас дарын Төлеубай Гүлшат Мейрамханқызы ІІ
Сайлаубек Амина 3 «Ә» Көркем жазу Джамбулова Назгуль Маратовна ІІ
Сайлаубекова Еркеназ  №1 Предгорное орта мектебі Есірткісіз келешек Елсінбек Бақжан ІІ
Саматұлы Нұржігіт 4 «Ә» №80 Алтын  дауыс Жусупова Акбота Калдыбековна ІІ
Самигуллова Айгул 9 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Қуанғалиева Гүлзира Меңдіғалиқызы ІІ
Сапарбай Сабина 4 №44 Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
Сатқынбай Інжу О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат ІІ
Сейлхан Іңкәр Диханқызы  2 «А» № 13 негізгі мектебі Алтын дауыс Қабденова Қаламқас Қабдрашқызы ІІ
Сейсенқанова Шырын 4 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІ
Сейтқұлова  Нұрай 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Туркпенбаева Нурторе ІІ
Сейтханова Айжан 5 а №17 Шуақты көктем Касымбекова Загипа Туймебаевна ІІ
Сексенбаева Алтынай 9 «В» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Наурыз — жыл басы Рымханова Әсем Рымханқызы ІІ
Серик Батырбек 1 а сынып №2 Баянауыл  ЖББМ Шебер қалам Моншакова Кунсулу Назырбаевна ІІ
Сериков Алихан 4 «Ғ» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Абилкасымова Айна Нурадиновна ІІ
Серік Алмат 5«а» Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Наурыз — жыл басы Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы ІІ
Серік Даниал Берікұлы 6 Тассуат негізгі мектебі Есірткісіз келешек Жумабаева Сайранкул Сериковна ІІ
Серік Жалғас 9 Б №7мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Калюжная Улмекен Абдуалиевна ІІ
Серік Фатима Жузбайқызы 3 №11Қоскөл «ЖОББМ»КММ Жас Дарын Каримбаева Гульмира Амановна ІІ
Серікбай Арайлым 4 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-инт. Шуақты көктем Алакозова Айжан ІІ
Серікбай Мерейлім 2 «Ә» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Менің сүйікті ақыным Тойкенова Кумисай ІІ
Серікбай Нұртас 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Жас дарын Жеңіс Жанна Берікқызы ІІ
Серікбек Мерей 4 а «Переменовка орта мектебі» Мен мамандық таңдаймын Қалиева Әйгерім Жақсылыққызы ІІ
Серікхан Айдана №1 қазақ орта мектебі Наурыз — жыл басы Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІ
Сәбит Азиза 3 ә №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Ахметқалиева Қазына ІІ
Сәрсен  Мейіржан 5 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Бижақсинова Гүлнұр ІІ
Сәруар Нұрай 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІ
Сәурбай Данияр 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Туркпенбаева Нурторе ІІ
Симгалиева Дильяра 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІ
Сламбеков Мансур №1 қазақ орта мектебі Алтын дауыс Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІ
Султанбек Алибек «Ш.Уәлиханов атындағы №2 гимназия» Наурыз — жыл басы Бейсембаева Гулмира Бектайқызы ІІ
Сүттібай Амаль  2 Г  №7мектеп-гимназия Шуақты көктем  Байтулекова А.А. ІІ
Такибаев Айзат Ерикулы 11 «б» М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты Шуақты көктем Онгарбаева Ардак Жонжаксыкызы ІІ
Талапбек Ақниет 2«а» №257 орта мектеп Наурыз — жыл басы Баймаханова Назым ІІ
Талип Мадина 2 «Б» А.Иманов Менің сүйікті ақыным Оразова Гүлмира ІІ
Таңатар Нұрдәулет Талғатұлы 6 г №46 жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Хортихова Д.М ІІ
Таңбаев Данияр 5 Қ.Жазықов атындағы жалпы орта мектеп Жас дарын Бердешова Ұлбосын Саменқызы ІІ
Тен Елизавета  «Гимназия №1 Ана-Өмір, Ана-бақ Бессонова Надежда Серафимовна ІІ
Теңізбай Арен 3 ә №1 мектеп-гимназия Көркем жазу Ахметқалиева Қазына ІІ
Тәжібай Саят №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІ
Тимофей Жаншуақ 8 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Сейдахметов Мейржан ІІ
Тілек Еркенұр 6 Г Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІ
Тілеумбек Кәусар МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шуақты көктем Тоғайбаева М.Т. ІІ
Тлеболды Ұлжан 2 д №39 Наурыз — жыл басы Даутова Асель Серикболовна ІІ
Тлеумұрат Нұрай Мектепалды даярлық “Абай атындағы орта мектебі” Менің сүйікті ақыным Серікова Гүлнара Серікқызы ІІ
Тлеутай Қорлан 7 №30 Наурыз — жыл басы Кульзия Мизамбаева Рахымбековна ІІ
Тоқанов Бекарыс Абай атындағы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Алимбаева Айман Қауанқызы ІІ
Тоқаш Аружан №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІ
Тоқберген Дінмұхаммед 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІ
Тоқтарбек Ақерке Шуақты Көктем Тойшыбекова Гульмира ІІ
Торгоева Гаухар 3 Астрахан №1 орта мектебі Ана-өмір, Ана-бақ Касымова Дианара Канатовна ІІ
Торсан  Сымбат 4 «Соналы негізгі  мектебі» Менің  сүйікті  ақыным Торсанова Алия Сұлтанқызы ІІ
Төлеубек Аружан 11 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Менің қаһарманы Бектұрова Зауре ІІ
Түркістанов Әділжан 4 а «Переменовка орта мектебі» Мен мамандық таңдаймын Қалиева Әйгерім Жақсылыққызы ІІ
Тұрғанбай Әлішер 4 Қазалы ауданының білім бөлімінің №266 мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шуақты Көктем Қощқарбаева Гүлнұр ІІ
Тұрлыбек Жарылқасын 2 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Тағайбердыева Шахзада Имамбердиевна ІІ
Умуртаева Динара 11 Астрахан №1 орта мектебі Мен мамандық таңдаймын Ахыт Еркегүл ІІ
Уразгалиева Камила 4 №46 Алтын дауыс Хамитова Жанар ІІ
Урбисинова Райгуль Бисенгалеевна 7 «б» А.Тихоненко атындағы орта жалпы білім беретін мектебі Шуақты көктем Каймулдиева Акмарал Амандыковна ІІ
Усманов Арман 4 №44 Алтын дауыс Уразалина Зағипа ІІ
Үстен Назерке 5 «Б» * Көркем жазу Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
Хабди Дилназ Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Менің сүйікті ақыным Мухатаева Арайлым Рымхановна ІІ
Хабдулла Дамир 4 «А» * Менің сүйікті ақыным Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІ
Халел  Айзат 4б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Туркпенбаева Нурторе ІІ
Хамза Жансая 4 «б» № 7 жалпы орта мектебі Шуакты көктем Каймулдиева Сандуғаш Наурзбаевна ІІ
Хамит  Сағымбек 3б-сынып Е.Айшуақұлы атындағы орта мектеп Шебер қалам Тұяқбаева Сәулет ІІ
Хамит Арайлым 7 № 44 мектеп-гимназия Алтын дауыс Қапанова Ақтоты Меңдігерейқызы ІІ
Хисметолла Ранида 7 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Куратаева Нурия Магауияевна ІІ
Холбай Асел 2 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Тағайбердыева Шахзада Имамбердиевна ІІ
Цой Даяна 3 «А» Карл Маркс орта мектебі Есірткісіз келешек Сурумбаева Ольга Борисовна ІІ
Шайынғазықызы Диана 5 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Ана-Өмір, Ана-бақ Сериков Даулет ІІ
Шамильева Малика «Ш.Уәлиханов атындағы №2 гимназия» Жас дарын Бейсембаева Гулмира Бектайқызы ІІ
Шуақбаев Санжар №13 Жас дарын М. Балмаханов ІІ
Шулембаева Жанерке 3 Д №5 Ақмол орта мектебі Жас дарын Төлеубай Гүлшат Мейрамханқызы ІІ
Юсупжанов Махмуджон 9 «Б» №24 орта мектеп Есірткісіз келешек Умарова Ақмарал ІІ
Якия Диас 6 б №1 мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Ибраева Ұлбосын ІІ
Яхия Ерхан 8 Асықата Есірткісіз келешек Г. Сүлейменова ІІ
Жаумытбай Фариза Мектепалды даярлық тобы » Тәжен мектеп — балабақша кешені » КММ — сі Менің сүйікті ақыным Кадамова Сандугаш Аскаровна ІІ
Тұрсынбай Дінмұхамед 3 Б Шу қаласы Ғани Мұратбаев Көркем жазу Омарова Гүльбакыт Джорабекова ІІ
Асыл Сара 4 Қ.Сәтбаев атындағы №12 жом Шуақты көктем Қалдарова Айгүл ІІ
Серікбай Бақдәулет 10 Қ.Сәтбаев атындағы №12 жом Жас дарын Ибрагимова Жадыра ІІ
Қаутан Гүлменай Бақытбекқызы Мектеп алды даярлық Ғани Мұратбаев орта мектебі Жас дарын Бексеитова Лязат Амиртаевна ІІ
Жасланұлы Йусуф 1 ә Астана қ. C.Мәуленов атындағы №37 ОМ Мен тандаған мамандық Искакова Марал Бариақынқызы ІІ
Асансейіт Нұртөре Құрманғазыұлы 5– сынып «№7Сарысу ЖОББМ»КММ Жас дарын Такеева Төлеукүл Абдрахманқызы ІІ
Айқынбай Қымбат 9-сынып Ордабасы ауданы М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі Ана-өмір,ана-бақ Пайызова Әлия ІІ
Мұратбек Таир 3 №82 «Дарын» мамандандырылған лицейі Шуақты  көктем Сакенова Асемгул Сериктаевна ІІ
Данияр Аяулым 7 Алтайбаев негізгі орта мектебі Мен мамандықты таңдаймын Нұртазина Сұлушаш Көбенқызы ІІ
Қабдікерім Елдар 6 «Б» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Шуақты көктем Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Бейсенбай Берік 10 а * Шуақты көктем Халжанова Мария Идирисовна ІІ
Жұмабай Мағжан 1 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Алтын дауыс Конарбаева Бану Кызайбековна ІІ
Жұмабай Нұрайым Жақсыбекқызы 3 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Мен мамандық таңдаймын Абдильдаева Салтанат Дуйсенбаевна ІІ
Құрмаш Алмат 6 «Б» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Мен мамандық таңдаймын Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Сулейменова Лаура 11 а «Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі»КММ Наурыз Ксембаева Асель Жумадиловна ІІ
Шамшиден Жібек 8 Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Шуақты  көктем Касыбаева Майра Багдатовна ІІ
Куралова Ақтоты 9 №64 Көркем жазу Жұмабаева Күләш Мергенбайқызы ІІ
Саяқбаева Аяжан 9 «А» «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі» КММ Наурыз — жыл басы Молжигитов Еркин  Касимович ІІ
Бабинец Денис 2 «Сормов негізгі мектебі» Жас дарын Бабинец Оксана ІІ
Ноғайбек Мерей 7 а №6 ЖББОМ Менің қаһарманым Д.Өмірзахова ІІ
Ілес Еркін 6 г Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Байысбек Айгерім ІІ
Құлшынбаев Мақсат 10 а Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Байысбек Айгерім ІІ
Қосыбаева Нұрай 6 гШ Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Наурыз – жыл басы Байысбек Айгерім ІІ
Ділдәбек Әсел 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Анарбаев Берикхан ІІ
Кеңес Айбек 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Анарбаев Берикхан ІІ
Сыбанбай Абдурахман 1 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Анарбаев Берикхан ІІ
Қайрат Темірлан 5 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Мен мамандық таңдаймын Анарбаев Берикхан ІІ
Ускенов Дәулет 5 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Наурыз — жыл басы Анарбаев Берикхан ІІ
Сапубай Сая 9 а Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Құрманбаев Азамат ІІ
Орынбай Бати 11 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің қаһарманым Құрманбаев Азамат ІІ
Әбдіраш Аружан 10 а Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Мен мамандық таңдаймын Құрманбаев Азамат ІІ
Жарманбек Қуантай 11 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Есірткісіз келешек Құрманбаев Азамат ІІ
Ермек  Ералы 3 №82 «Дарын» мамандандырылған лицейі Көркем жазу Сакенова Асемгул Сериктаевна ІІ
Жанысбай Досжан 2 А Тараз қаласы Ы.Сүлейменов  №37 мектеп Ана-өмір,  Ана-бақ Агадилова Гульнур  Нуржановна ІІ
Серікхан Айша 2 А Тараз қаласы Ы.Сүлейменов  №37 мектеп Шебер қалам Агадилова Гульнур  Нуржановна ІІ
Рахым Назым 3 «А» Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия Жас дарын Бекжигитова Айзада ІІ
Маханбетова Аружан 3 «А» Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия Мең таңдайтын мамандық Бекжигитова Айзада ІІ
Саматқызы Аяна 3 «А» Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Бекжигитова Айзада ІІ
Дуйсембаева Амина №7 Астана Шуақты көктем Асетова Гулжан Дуйсенқызы ІІ
Булекбаева Әмина «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі»КММ Шуақты көктем Жумашева Гульжанар Қасенқызы ІІ
Асанбаева Сальбиназ Русланқызы Шәкәрім атындағы №1 мектеп Көркем жазу Комшанова Айнұр Мураткановна ІІ
Замадинов Нұрлан 0 «Б» № 80 мектеп-гимназия Жас дарын Құрманова Арайлым ІІ
Жұмахан Халима 7 Астана қаласы Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп-гимназиясы Ана-өмір,ана-бақ Атыгаева Динара Калдыбаевна ІІ
Бағлан Ағлан 6 Б №29 ОМ Наурыз — жыл басы Шайхыстан Айнұр Асқарбекқызы ІІ
Карабаева Злата 3 «Б» «Петровка жалпы білім беру орта мектебі»КММ Жас дарын Васютенко И.С. ІІ
Азимбаев Ермахан  4 «а» № Марқакөл орта мектебі Менің сүйікті ақыным Букенова Алтын Еркешовна ІІ
Болатқызы Ділда 4 «а» № Марқакөл орта мектебі Менің сүйікті ақыным Букенова Алтын Еркешовна ІІ
Изгалиева Назым Ерлановна 3 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Менің сүйікті ақыным Изгалиева Нурслу Исмагуловна ІІ
Апашев Айбар 9 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Шуақты көктем Изгалиева Нурслу Исмагуловна ІІ
Өмірбай Арман Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық бекеті №247 жалпы орта мектебі Жас дарын Токсанбаева Салтанат Сагындыковна ІІ
Амантай Нұрислам Асылханұлы  2б Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің №2 ЖОББМ Жас дарын Музапарова Гарифа Егинбайқызы ІІ
Сарсен Бекзат  1«Ә» сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы «№4 жалпы білім беру орта мектебі» ММ Наурыз — жыл басы Амантурлиева Тамара Тотышовна ІІ
Жүсіпназар Жансұлу 3 «Д» № 176 орта мектеп Наурыз — жыл басы Сахиева Пернегүл ІІ
Сейтжаппар Дамир 7 «А» № 176 орта мектеп Жас дарын Сахиева Пернегүл ІІ
Қуаныш Ақбота 4″А» Т.Тәжібаев Менің  сүйікті ақыным Мұса Шолпан ІІ
Мусулманбекова Эльнара 7 «А» Көкшетау қаласы  №10 орта мектебі Шуақты көктем Шенгельбаева Қалима Айтмұқанқызы ІІ
Сағатбек Ілияс 7 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Асанова Айгүл 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Мейрамбай Сабина 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Жарменов Есдаулет 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Жаңаберген Ханшайым 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Жеңісқазы  Мұрагер 7 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Тажиева Диляра 4 А «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІ
Серикова Жамиля 4 Қоңырат кенті Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін №25 орта мектебі Мәнерлеп оқу Токабаева Саида Саметовна ІІ
Көріктай Ақерке 1  Нұраталды ЖББОМ Көркем жазу Абдишева Нүргүл ІІ
Әбікей Әмина 2 Нұраталды ЖББОМ Жас дарын Асанова Куляш ІІ
Нұрғали Аружан 3 Құрманғазы ауданы Абай атындағы жалпы орта мектебі Көркем жазу Стамғазы Әсемгүл ІІ
Хайржан Нұрболхан 3 Құрманғазы ауданы Абай атындағы жалпы орта мектебі Менің сүйікті ақыным Сарсемалиева А. ІІ
Батралиева Ақнұр 3 Құрманғазы ауданы Абай атындағы жалпы орта мектебі Көркем жазу Сарсемалиева А. ІІ
Дәлібай Ерсұлтан 3 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Дәуренбекова Ақбала Асылбековна ІІ
Қали Гауһартас 10 Қарағанды қаласы  №101 мектеп-лицейі Шуақты көктем Ахметова Гульденсин Елубаевна ІІ
Амантай Аякөз 4 «А» Шығанақ Наурыз – жыл  басы Баймұратова Баян Қойшығуловна ІІ
Жұмабай Алмат 4 «А» Шығанақ Шуақты көктем Баймұратова Баян Қойшығуловна ІІ
Сәбит Медине   1 «Ә» сынып «№4 жалпы білім беру орта мектебі»  ММ Наурыз — жыл басы Амантурлиева Тамара ІІ
Катымхан Інжу Тараз  қаласы, Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ –классикалық гимназиясы Наурыз — жыл басы Тойшыбекова Гульмира Мырзакелдыевна ІІ
Тасполат Сүйіндік 10 Қ.Сәтбаев атындағы №12 жом Шуақты көктем Ибрагимова Жадыра ІІ
Ашимова Сезім Бекболатқызы 1 «В» Ю.А.Гагарин атындағы  мектеп-лицейі Көркем жазу Есмаганбетова Рымкул  Толеубаевна ІІ
Құрмаш Айым  Ернатқызы 1 «В» Ю.А.Гагарин атындағы  мектеп-лицейі Жас дарын Есмаганбетова Рымкул  Толеубаевна ІІ
Мақсұтқанов Шалқар Сержанұлы 6 ә «№48 ЖОББМ»КММ Шуақты көктем Нургалиева Маржан Женискановна ІІ
Габбасова Амина Маратовна 3 б №7 ЖОББМ Алтын дауыс Касайнова Жанар Қурманбайқызы ІІ
Бауыржанова  Аянат  8 б «Дарынды балаларға арналған  Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп – гимназия — интернаты» Шуақты көктем Кабдуалиева Айнур Сериковна ІІ
Әмір Мадиана 7 «а» №2 «БІЛІМ — ИННОВАЦИЯ» лицейі Мен мамандық таңдаймын Өмірбекова Мамырайгүл Қазыбекқызы ІІ
Байболат Аят №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Ысқақова Ақзия Нұрбергенқызы ІІ
Аяпберген Іңкәр 2 д №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Акатова Жансауле Кәкімжанқызы ІІ
Аткелтір Бексұлтан 2 «Тәжен мектеп-балабақша кешені» КММ Жас дарын Самжанова Айгул ІІ
Абдуллаева  Шадиена 3 «Б» №23 ЖББОМ Қыс қызығы Дөңбаева Мөлдір ІІІ
Абылханова Аяна 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Көркем жазу Шатанова Г.М. ІІІ
Азизбеков Абзал 2 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Тағайбердыева Шахзада Имамбердиевна ІІІ
Акбар Расул 3 ә №1 мектеп-гимназия Менің сүйікті ақыным Ахметқалиева Қазына ІІІ
Акримханова Еркеназ «Абай орта мектебі» КММ Жас дарын Ержанова Жадра Секенқызы ІІІ
Аленова Айгерим  «Гимназия №1 Жас дарын Таласпаева Гульден Нурмашевна ІІІ
Алмас Ақжарқын №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Алмасов Мадияр 2 «М» № 182 ЖББМ Шуақты Көктем Тлеубаева А.А. ІІІ
Амангелді Сабыр Аязбайұлы 0 №11 Менің сүйікті ақыным Жуман Парида ІІІ
Амандық Гүлім 3 «Г» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Менің сүйікті ақыным СәрсенбаеваМейрамкүлҚартайқызы ІІІ
Амантаев Жалғас  №1 Предгорное орта мектебі Көркем жазу Калкатаева  Куляш Амиржановна ІІІ
Амирхан Бақнұр Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
Арапханов Айша №13 Наурыз — жыл басы Л.Қызаева ІІІ
Аскер Мансур 6 Жарқын орта мектебі Шебер қалам Ескожина Жанар Бейсекеевна ІІІ
АскеровАрсен 8 Жарқын орта мектебі Шебер қалам Ескожина Жанар Бейсекеевна ІІІ
Асқарқызы Мерей 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Көркем жазу Жеңіс Жанна Берікқызы ІІІ
Асхатұлы Мейірлан 1 «Б» Абай атындағы орта метебі Менің сүйікті ақыным Байтоканова Каинжамал Уразгалиевна ІІІ
Асылбек Аймен 5 «Ә» №1 мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Баймаханова Назым ІІІ
Асылханқызы Алина 1 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Садыхова Меңсұлу Декабрқызы ІІІ
Атаханов Зохидбек 4 «Б» №23 ЖББОМ Арман керек адамға Құрбантаева Лаззат ІІІ
Аткельдиров Ернұр Серикович 0 «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы ІІІ
Ауезхан Ақерке * * Ана-Өмір, Ана-бақ Джанкузиева Шолпан Сапарбековна ІІІ
Ахмет Аяна 7  сынып Асықата ЖОМ Шуақты көктем Тукибаева Айзада Турсынбековна ІІІ
Ахметжанова Аяжан 4 « а» № 7 жалпы орта мектебі Ана-өмір, Ана-бақ Исакулова Эльмира Куанышевна ІІІ
Бағдаулетқызы Рабиа №13 Жас дарын Р. Ибрашева ІІІ
Базарбаева Диана №13 Шуақты көктем Л. Құрмантаева ІІІ
Базарбек Жанеля 4 Қазалы ауданының білім бөлімінің №266 мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесі Көркем жазу Қошқарбаева Гүлнұр ІІІ
Байділда Кәусар 3 Б Қаратұма ОМ ШҚО Наурыз – жыл басы * ІІІ
Байназар Нұрай Бауыржанқызы  4 «Ғ» № 74 Мектеп- гимназиясы Мен мамандық  таңдаймын Оспанова Гульнур Ахметкалиевна ІІІ
Бакимбаева Еркеназ Даярлық тобы «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Бакимбаева Нұрай 4 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Бақтыгелді Рамазан 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Кенжина Жанар ІІІ
Бақытбекұлы Азамат Абай атындағы орта мектебі Шебер қалам Алимбаева Айман Қауанқызы ІІІ
Балташ Ақнұр 2 Үміткер Шебер қалам Байжұманова Шынар ІІІ
Балхан Альфия 3 б Мардан Байділдаев атындағы № 232 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Әбішева  Гүлжазира ІІІ
Баянбек Жанэль 4 «А» «Қызылжар» жом Шуақты Көктем Тастанбекова Гүлмира ІІІ
Бейсенбай Дарын МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шебер қалам Тоғайбаева М.Т. ІІІ
Бекмуханбет Азамат Нұрғазыұлы 4 «А» №32 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Султанова Эльвира Канатовна ІІІ
Белик Дмитрий 4 «Б» №10 ЖББОМ Шебер қалам Комарова Ольга Николаевна ІІІ
Берекетов Ернұр 4 «Ғ» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Абилкасымова Айна Нурадиновна ІІІ
Бериков Диас 8 «Жаныспай негізгі мектебі» Мен мамандық таңдаймын Жолдаякова Жанна ІІІ
Болатхан Сағила 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Жас дарын Қорабаева Назира Ерланқызы ІІІ
Бөлеген Елдос 7 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Бейсенова Гулдана ІІІ
Бүркітсетер Медина Нұртілекқызы 0 «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы ІІІ
Вайд Элиза №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Газалиев Альхам МАД Үміткер Шебер қалам Балпанова Дәмеш ІІІ
Гильманова Гулхан 2 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Токсанова Гулмира Мурзатаевна ІІІ
Далай Нұрсауле 0 №11 Жас дарын Жуман Парида ІІІ
Далай Нұрсауле 0 №11 Менің сүйікті ақыным Жуман Парида ІІІ
Далелхан Дамежан 1 «Б» Бауыржан Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Шуақты көктем Тойшыбекова Гульмира ІІІ
Дарханұлы Диас 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Шуақты көктем Қорабаева Назира Ерланқызы ІІІ
Дәдікбай Гүлсезім №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Дәулеталдина Қуаныш Айдынғалиқызы 1 мектеп- гимназия Алтын дауыс Қуатбекова Гүлбарам Алпысбаева ІІІ
Дәулетқызы Жасмин 3 Ә М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Алтын дауыс. Кенжебаева Жазира ІІІ
Дәуренова Нұрай 7 КММ «Жарсу орта мектебі» Мен мамандық таңдаймын Мұхаметбекова Айдана Мұхаметбекқызы ІІІ
Джалбуров Армат 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Наурыз — жыл басы Акишева Айымжан Казбековна ІІІ
Дисенғали Алина МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Беркимбаева К.А. ІІІ
Досаев Ибрагим Арманұлы “Керней жалпы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Абдильдина Радана Миргазиевна ІІІ
Дулатқызы  Айдана 6 Б Көкбай  атындағы  орта  мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІІ
Дулатов Нартай 2 а «Переменовка орта мектебі» Шуақты көктем Көшерова Ұлжан Сайлауовна ІІІ
Думанұлы Бақдәулет 0 б ахмер орта бектебі Алтын дауыс Саюз Алима ІІІ
Дүйсенбай Нұрдаулет Алтын дауыс * ІІІ
Елтай  Каусар 1 №74 мкетеп гимназия Шуақты көктем Мешитбаева Қуанышкул ІІІ
Елтай Мархаббат 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Жас дарын ЖеңісЖаннаБерікқызы ІІІ
Ералы Ақмаржан 4 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-инт. Шуақты көктем Алакозова Айжан ІІІ
Еран Айзада «Абай орта мектебі» Мен мамандық таңдаймын Мусинова Меруерт Үсенқызы ІІІ
Ербол  Әли О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат ІІІ
Ерболат Елназар 6 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІІ
Ерболатұлы Нұртөлеу Даярлық тобы «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Ерболұлы Ерсұлтан Даярлық тобы «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Ердос Елдос 4 «А» * Жас дарын Абдулаева Гүлнар Яшаровна ІІІ
Ержан Рыскүл 7 сынып Асықата ЖОМ Наурыз — жыл басы Тукибаева Айзада Турсынбековна ІІІ
Ержигит Ақсезим Ж. Ташенов Жас дарын Исаева Лаззат ІІІ
Еркінбекұлы Мұхамед «Абай орта мектебі» КММ Жас дарын Ержанова Жадра Секенқызы ІІІ
Еркінғали Жаснұр Асылбекұлы 6 а №46 жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Хортихова Д.М ІІІ
Ерлан Алихан 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІІ
Ермек Жібек 4 Ж № 182 ЖББМ Шуақты Көктем Байтуова Гулбайра ІІІ
Ерсін Алихан 3 Үміткер Ана-Өмір, Ана-бақ Газалиева Гүлмира ІІІ
Ертай Назерке 3 «Б» №23 ЖББОМ Әке асқар тау Дөңбаева Мөлдір ІІІ
Есенбол Інжу Ардаққызы * “Керней жалпы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Сәттібаева Айдана Жанатқызы ІІІ
Есенгелдиев Мерей 5 «А» сынып №9 орта мектебі Мен мамандық таңдаймын Бейнелеу өнері пәнінің мұғалім  Жарылқапова Э.К. ІІІ
Есқали Темірлан 6 Б №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІІ
Әбдікерім Айша 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІІ
Әділкереева Нұрай №13 Шуақты көктем Н. Төлепов ІІІ
Әділхан Сабрина 4 Е МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Тойжанова Эльвира ІІІ
Әлихан Асылхан 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шебер қалам Жусипова Р.К. ІІІ
Әлишер Диана 2 «Б» № 2 орта мектебі Шуақты Көктем Штомпель Виктория Владимировна ІІІ
Әміров Әлімжан №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Әнуарбек Жеңіс 7 «А» Ю.Гагарин жалпы орта мектебі Жас дарын Аднебаева Оразкуль Сапархановна ІІІ
Әрін Хақназар №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Бурбаева Мираш Мукажановна ІІІ
Әшімхан Ажар 2 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Искакова Бахыт Аханаевна ІІІ
Жагипарова Айгелді Медетовна 0 №11 Менің сүйікті ақыным Жуман Парида ІІІ
Жақсыбек Бекарыс 6 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Бектемисова Камшат ІІІ
Жақсылықова Ұлжан 6 №230 КММ Шуақты көктем Калауова Фализа Коибагаровна ІІІ
Жақыпбай Бағлан 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы ІІІ
Жанибеков Расул Талгатович 0 «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы ІІІ
Жаңбыр Мағжан. 3-Б Амангелді Иманов  атындағы жалпы  орта мектебі Шебер қалам Райымбекова Ұлжалғас. ІІІ
Жапаров Диас 8 Жамбыл обылысы,  Тараз қаласы, №8 гимназия Менің қаһарманым Шахшанбаева Камшат Намазбековна ІІІ
Жарас Ақнұр 3 В МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Көркем  жазу Жусипова Р.К. ІІІ
Жаукен Балнұр №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Таласпаева Майра Нурмашевна ІІІ
Жеңісбекұлы Қазыбек 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Шуақты көктем Қорабаева Назира Ерланқызы ІІІ
Жубатканова Мәншүк 1 «Ә» № 109 ЖББ мектеп КММ Көркем жазу Жеңіс Жанна Берікқызы ІІІ
Жүсіп Алан 1 №74 мкетеп гимназия Мен мамандық таңдаймын Мешитбаева Қуанышкул ІІІ
Жұмағазы Фариза 3 «Ә» * Қыс қызығы Джамбулова Назгуль Маратовна ІІІ
Жұмағұлқызы Мөлдір 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Садыкова Бахтыгуль Сейтсултановна ІІІ
Жұмағұлова Жанерке №13 Мен мамандық таңдаймын А.Айымбетова ІІІ
Жұмаділ Айдидар 8 Жамбыл обылысы,  Тараз қаласы, №8 гимназия Шуақты көктем Шахшанбаева Камшат Намазбековна ІІІ
Жұмакелдіқызы Әлия №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІІ
Жұмақан Сая 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Жас дарын Шатанова Г.М. ІІІ
Жұман Фариза 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Садыкова Бахтыгуль Сейтсултановна ІІІ
Жұмаш Айлина 4 №92гимназия Шебер қалам Конысбаева Камшат Болатовна ІІІ
Закария  Мөлдір Абай атындағы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Алимбаева Айман Қауанқызы ІІІ
Заречный Глеб «Ш.Уәлиханов атындағы №2 гимназия» Шуақты көктем Бейсембаева Гулмира Бектайқызы ІІІ
Зарлықбай  Ақжол 6 Б Көкбай  атындағы  орта  мектеп Шебер  қалам Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІІ
Зотова Наталья 3 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Есмағанбетова Орынкүл ІІІ
Ибраимова Рамина 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІІ
Ильяс Бексұлтан 3 Ж МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шебер қалам Мақұлбекова Н.Ә. ІІІ
Иманалиева Альбина 5 «А» сынып №9 орта мектебі Шуақты  көктем Бейнелеу өнері пәнінің мұғалім  Жарылқапова Э.К. ІІІ
Калабаев Бекарыс Берикович 4 Тассуат негізгі мектебі Шуақты көктем Утеулиева Айгуль Орынбасаровна ІІІ
Капенова Елдана Айдаровна  4 «Ғ» № 74 Мектеп- гимназиясы Жас дарын Оспанова Гульнур Ахметкалиевна ІІІ
Качкул Нұрдаулет 3 «А» А.Иманов Жас дарын Жолдас  Жанар Сыдыққызы ІІІ
Кенжеғали Ақерке 0 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Шебер қалам Мендешова  Гулайым Шаймардановна ІІІ
Кеңесбек Еркебұлан 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Менің каһарманым Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІІ
Кеңшілік  Мерей * * Шуақты Көктем Тойшыбекова Гульмира ІІІ
Керимбаева Аслы 2 д №39 Наурыз — жыл басы Даутова Асель Серикболовна ІІІ
Керімқұл Азамат №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Кокон Айбек 4 «Ә» №80 Ана-Өмір, Ана-бақ Жусупова Акбота Калдыбековна ІІІ
Комиссияева Аяжан №13 Жас дарын Г.Жарменова ІІІ
Көкіш  Мадина 5 Төрткүлтөбе жалпы орта мектебі Жас дарын * ІІІ
Көлбай  Жанерке 3 Төрткүлтөбе жалпы орта мектебі Жас дарын * ІІІ
Кулакан Жұлдыз Асланқызы 6 г №46 жалпы орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Хортихова Д.М ІІІ
Куракова Камила 4 №46 Шебер қалам Хамитова Жанар ІІІ
Курочкина Владлена  «Гимназия №1 Шебер қалам Бабильбекова Динара Жанбаевна ІІІ
Куттыгалиева Адия 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІІ
Қадылбекқызы Айнұр 2 «Б»  «Абай атындағы орта мектебі» Жас дарын Қорабаева Назира Ерланқызы ІІІ
Қайдаров Али 3 «А» «Казнаковка орта мектебі» Жас дарын Байбатырова Туя  Керимханқызы ІІІ
Қайдаров Мади 3 «А» «Казнаковка орта мектебі» Жас дарын Байбатырова Туя  Керимханқызы ІІІ
Қайрат Көркем Мектепалды даярлық «Б» №48 орта мектеп Жас дарын Тобакабылова Рыстыкул Ескермесовна ІІІ
Қайролда Ахмет 1 «Б» Абай атындағы орта метебі Наурыз — жыл басы Байтоканова Каинжамал Уразгалиевна ІІІ
Қайырбек Аружан 1 №74 мкетеп гимназия Көркем жазу Мешитбаева Қуанышкул ІІІ
Қайырберлі Айғаным 5 Г Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
Қали Ақжүніс Өркенқызы 4 «б» №24 Наурыз — жыл басы Мухамбетова Ақмарал Санаққызы ІІІ
Қамаш Нұрислам 3 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Қамқабек Айсұлтан Айдосұлы 0 «Ә» М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Алтын дауыс Сұлтан Нурия  Нұрманқызы ІІІ
Қанатбек Досымжан Русланович    3 «ә» Ш.Уәлиханов№28 Наурыз — жыл басы Рахимова Майра Абитбековна ІІІ
Қанатбек Шұғыла 3 «Ә» * Қыс қызығы Джамбулова Назгуль Маратовна ІІІ
Қасенова Ұлжан 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Шуақты көктем Шатанова Г.М. ІІІ
Қасенова Ұлжан 2 «А» Қаратұма ОМ ШҚО Шуақты көктем * ІІІ
Қасым Нұрхан 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІІ
Қасымжан Қайыржан 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Садыкова Бахтыгуль Сейтсултановна ІІІ
Қасымхан Мейіржан 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІІ
Қауқарбек Шұғыла №1 қазақ орта мектебі Шуақты көктем Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІІ
Қобланбек Диас №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІІ
Қуантай Нұрәлі «Тілашар» шағын орталығы Қызылорда қаласы, Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр ауылы, №  33 орта мектеп Ғажайып сурет Шайхысламова Толқынай ІІІ
Қуаныш Әліби 2 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Бейсенова Гүлбақыт ІІІ
Қуанышева Эльнара 4 «В» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Минатаева Шолпан Керимбековна ІІІ
Құлмахан Адия 2 «Б» № 2 орта мектебі Наурыз — жыл басы Штомпель Виктория Владимировна ІІІ
Құрман Дильяра 5 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Бижақсинова Гүлнұр ІІІ
Құрманжан Ақарыс №1 қазақ орта мектебі Наурыз — жыл басы Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІІ
Мақсатұлы  Әліби 3 «Б» №23 ЖББОМ Қыс қызығы Дөңбаева Мөлдір ІІІ
Мақсот Назерке 4 ЖББ А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі Наурыз — жыл басы Акишева Айымжан Казбековна ІІІ
Марат Айару О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат ІІІ
Марат Жанерке 4 «Г» Абылай хан орта мектебі Шуақты көктем Мутляпова Назерке ІІІ
Маратова Айша 1 а сынып №2 Баянауыл  ЖББМ Шебер қалам Моншакова Кунсулу Назырбаевна ІІІ
Маратұлы Ануар 6 сынып «О.Исаев ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шуақты көктем Сеитова Назгуль Файзоллановна ІІІ
 Махадинова Эсмер  2 Г  №7мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы  Байтулекова А.А. ІІІ
Маханбетов Жалғас 5 «Ә» №1 мектеп-гимназия Шуақты көктем Баймаханова Назым ІІІ
Мейірхан Дидар №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Мейрамбек Ерсайын «Абай орта мектебі» Шуақты көктем Мусинова Меруерт Үсенқызы ІІІ
Мәдели Нұрсая 1 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Шәріпходжаева Наргиза Мейірбекқызы ІІІ
Мизера Анастасия  «Гимназия №1 Шебер қалам Бабильбекова Динара Жанбаевна ІІІ
Мирзоахмед Мирас 2 «А» Т. Бигелдинов атындағы жалпы орта мектеп Шебер қалам Тағайбердыева Шахзада Имамбердиевна ІІІ
Молдабек  Шырай 4 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Сейткаримова Балжан ІІІ
Мусагалиев Расул 4 «б» № 7 жалпы орта мектебі Ана-өмір, Ана-бақ Каймулдиева Сандуғаш Наурзбаевна ІІІ
Мухамбетқалиев Санжар 1 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Садыхова Меңсұлу Декабрқызы ІІІ
Мухамедғали Расул Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Шуақты көктем Мухатаева Арайлым Рымхановна ІІІ
Мұқаш Іңкәр Даярлық тобы «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Мұхамбетқали Мағжан 4 Қаратұма орта мектебі және балабақша» Ана-өмір, Ана-бақ Шатанова Г.М. ІІІ
Мұхаметқали Мағжан 4«Б» Қаратұма ОМ ШҚО Ана-Өмір, Ана-бақ Шатанова Г.М. ІІІ
Мұханбетхан Кәусәр Тұрарқызы 0 «Ә» М.Әуезов атындағы шағын орталықты орта мектебі Көркем жазу Сұлтан Нурия  Нұрманқызы ІІІ
Мұхтар Жігер О «А» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Арапбаева Курбанкуль ІІІ
Мыңжасар Балауса 4 Д МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Ниетбекова Динара ІІІ
Мырзабай Нұрислам МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Жас дарын Беркимбаева К.А. ІІІ
Наврызбай Аяулым * «Тәжен» мектеп-балабақша кешені Көркем жазу * ІІІ
Нажиуллина Акмарал 4 №46 Шебер қалам Хамитова Жанар ІІІ
Нарымбек Аяна 2 № 44 мектеп-гимназия Алтын дауыс Жангалиева Мая Канаткалиевна ІІІ
Наурызбай Рашид 6 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІІ
Наушанбек Назым 2 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Менің сүйікті ақыным Қонысова Мереке ІІІ
Нияз Әлия 3″Ә» №4 жалпы орта мектебі Арман керек адамға Спортова Амангүл Мейрамқызы ІІІ
Нурбек Адина 2 «Жанай орта мектеп — бақша» КММ Шуақты көктем Шатанова Айгуль Саветкановна ІІІ
Нұрбекқызы Бұлбұл 1 «Б» Абай атындағы орта метебі Наурыз — жыл басы Байтоканова Каинжамал Уразгалиевна ІІІ
Нұрғалиев Қамбар 10 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Бектұрова Зауре ІІІ
Нұрқасым Жанерке О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат ІІІ
Нұрланбек Есболат Абай атындағы орта мектебі Шебер қалам Алимбаева Айман Қауанқызы ІІІ
Нығметова Айша 6 №30 Наурыз — жыл басы Кульзия Мизамбаева Рахымбековна ІІІ
Окпина Айым 6  Павлодар қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты Шуақты көктем Окпина Бақтыгүл Маулитқызы ІІІ
 Олжаскызы Медина  2 Г  №7мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы  Байтулекова А.А. ІІІ
Опабек Динара 7 «Б» «Қызылжар» жом Наурыз – жыл басы Сатыбалды Ақмарал ІІІ
Ораз Дидар №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Оразбай Ернұр №33 орта мектеп Шебер қалам Қорғанбекова Збайра ІІІ
Оразтаев Нурислам О «В» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Әділбай Сымбат ІІІ
Оразхан Мөлдір 8 сынып «О.Исаев ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Наурыз — жыл басы Сеитова Назгуль Файзоллановна ІІІ
Оспан Гүлмира 7 сынып Асықата ЖОМ Шуақты көктем Тукибаева Айзада Турсынбековна ІІІ
Пазыл Бақдаулет 1 а сынып №2 Баянауыл  ЖББМ Шебер қалам Моншакова Кунсулу Назырбаевна ІІІ
Рамазан Ержігіт 3 Д №5 Ақмол орта мектебі Жас дарын Төлеубай Гүлшат Мейрамханқызы ІІІ
Рахат Диас 5 «Ә» №1 мектеп-гимназия Есірткісіз келешек Баймаханова Назым ІІІ
Рахметулла Инабат МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шуақты көктем Беркимбаева К.А. ІІІ
Рахымжан Алихан 4 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Жас дарын Сейткаримова Балжан ІІІ
Рахымжан Аружан Қарағанды қаласы, №85ЖББОМ Менің қаһарманым Аманбаева Маржан Берикболовна ІІІ
Рахымжан Сабина Сұңғатқызы 2«Б» №16 лингвистикалық бағыттағы орта мектебі Менің сүйікті ақыным Сопыжанова Гулим Рахмановна ІІІ
Рашбаев Ерасыл 6 б №1 мектеп-гимназия Менің қаһарманым Ибраева Ұлбосын ІІІ
Рымбек Жалғас №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІІ
Сагингали Айгерім 2 «А» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Азилханова Даметкен Танатаровна ІІІ
Сағмбек Бағлан Наурыз — жыл басы ІІІ
Сайлаубек Ақмаржан МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Ана-Өмір, Ана-бақ Тоғайбаева М.Т. ІІІ
Сапарбек Жібек МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Шебер қалам Тоғайбаева М.Т. ІІІ
Сауджан Әнел О «А» сынып 180 ЖББМ Жас дарын Арапбаева Курбанкуль ІІІ
Сейдулла Нұрдуман 2 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Менің сүйікті ақыным Қонысова Мереке ІІІ
Сейсенбек Арайлым 1 а сынып №2 Баянауыл  ЖББМ Шебер қалам Моншакова Кунсулу Назырбаевна ІІІ
Сейсенқан Сырым Даярлық тобы «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Менің сүйікті ақыным Шатанова Г.М. ІІІ
Серік Абзал Алмасұлы 0  «В» №76ЖББОМ Жас дарын Оспанкулова Гульнур Сериккызы ІІІ
Серік Аружан 5 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Сапаргалиева Жанна Мадиевна ІІІ
Серік Данияр №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Бактиярова Алмагуль Бакеновна ІІІ
Серік Дария 2 № 44 мектеп-гимназия Алтын дауыс Жангалиева Мая Канаткалиевна ІІІ
Серік Сәбина 6 Мамлют қазақ мектеп — интернаты Наурыз- жыл басы Амандыкова Гулжайна Турдибековна ІІІ
Серікқазы Перизат 2 «Қаратұма орта мектебі және балабақша» Көркем жазу Шатанова Г.М. ІІІ
Серікханқызы  Жансая 6 Б Көкбай  атындағы  орта  мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Рамазанова  Айгерим  Бахтияровна ІІІ
Сәрсенғали Гүлім 6 № 44 мектеп-гимназия Ана-Өмір, Ана-бақ Сейтимова Ляззат Галимовна ІІІ
Сулейменова Тамила «Тілашар» шағын орталығы Қызылорда қаласы, Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр ауылы, №  33 орта мектеп Жас дарын Шайхысламова Толқынай ІІІ
Сулейменова Тамила «Тілашар» шағын орталығы Қызылорда қаласы, Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр ауылы, №  33 орта мектеп Ғажайып сурет Шайхысламова Толқынай ІІІ
Талдыбай Мақсат 2 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-интернат Шуақты көктем Қонысова Мереке ІІІ
Тасмағанбетова Мөлдір 1 СҚО Ғ.Малдыбае в атындағы Жаңажол орта мектебі Шебер қалам Калянурова Қарлығаш Қайыржанқ ызы ІІІ
Ташимбекова Жанерке Мұсатайқызы “Керней жалпы орта мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Абдильдина Радана Миргазиевна ІІІ
Тәжібай Ақсәуле МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Жас дарын Тоғайбаева М.Т. ІІІ
Тәнеке Томирис 4 «Ғ» №173 мектеп-лицей Шуақты көктем Минатаева Шолпан Керимбековна ІІІ
Тәңірберген Әділет №13 Менің сүйікті ақыным А. Нұрболатова ІІІ
Тәңірбергенұлы Мансұр №1 қазақ орта мектебі Жас дарын Таласпаева Майра Нурмашевна ІІІ
Тәртіпбай Нұржаусын 10 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Бектұрова Зауре ІІІ
Тілектес Ақниет 4 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Көркем жазу Сейткаримова Балжан ІІІ
Тілектес Нұрасыл 1 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Кенжина Жанар ІІІ
Тілеубекова Аида 4 «А» Қ.Рысбеков  атындағы  №5 мектеп-инт. Шуақты көктем Алакозова Айжан ІІІ
Тлекқызы Әминат 0 Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі Шебер қалам Мендешова  Гулайым Шаймардановна ІІІ
Тоқанов Бекарыс Абай атындағы орта мектебі Шебер қалам Алимбаева Айман Қауанқызы ІІІ
Тоқтарбек Рамазан 5 «А» сынып Астана қаласы №52мектеп-гимназия Шуақты көктем Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІІ
Төлеген Әлішер 1 №74 мкетеп гимназия Шуақты көктем Мешитбаева Қуанышкул ІІІ
Төлепова Азель №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІІ
Төлеубай Олжас 5 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Наурыз — жыл басы Бижақсинова Гүлнұр ІІІ
Төлеубай Толғанай 3 №4 Қаракеңгір ЖОББМ Шуақты көктем Есмағанбетова Орынкүл ІІІ
Төреш Сұлтанмахмут Алтын дауыс * ІІІ
Тулегенов Дастан Арманұлы 2 «А» № 13 негізгі мектебі Ана-Өмір, Ана-бақ Қабденова Қаламқас Қабдрашқызы ІІІ
Тулюбай Мухамет Толегенұлы 3 А Байқоныс жалпы орта білім беру мектебі Жас дарын Дулатқызы Баянгүл ІІІ
Тұрсын Аруай Манасқызы Наурыз — жыл басы * ІІІ
Тұрсынбекова Айзере  2 д №39 Наурыз — жыл басы Даутова Асель Серикболовна ІІІ
Тұяқ Ақерке Балқаш қаласының №15 мектеп-лицейі Жас дарын Тойшыбекова Ботакөз Болатбекқызы ІІІ
Убайдулла Азамат 3 «Б» №23 ЖББОМ Қыс қызығы Дөңбаева Мөлдір ІІІ
Усирбай Фатима Мардан Байділдаев атындағы № 232 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Әбішева  Гүлжазира ІІІ
Утепбергенов Мади №13 Жас дарын М. Балмаханов ІІІ
Үсейін Еркеназ №33 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Қорғанбекова Збайра ІІІ
Ұланбек Байтолла 1 «Б» Абай атындағы орта метебі Наурыз — жыл басы Байтоканова Каинжамал Уразгалиевна ІІІ
Хабибулла Аруна Наурыз — жыл басы * ІІІ
Хамзина Анель Жанатқызы 5 Д № 22 Наурыз — жыл басы Смаилова Айман Дайрабаевна ІІІ
Шабар Ислам МҰХТАР ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ МЕКТЕП  – ГИМНАЗИЯСЫ » Жас дарын Тоғайбаева М.Т. ІІІ
Шайхислам  Абылайхан 3 Д №5 Ақмол орта мектебі Жас дарын Төлеубай Гүлшат Мейрамханқызы ІІІ
Шакирт  Дария 10 «А» сынып» Астана қаласы №52мектеп-гимназия Наурыз — жыл басы Сапарбаева Раушан Тажибаевна ІІІ
Шахман Санжар Мардан Байділдаев атындағы № 232 орта мектеп Ана-Өмір, Ана-бақ Әбішева  Гүлжазира ІІІ
Шоқпыт Аяжан 5 М.Дулатов Жангелдин ауданы Қызбел ауылы Шебер қалам Сериков Даулет ІІІ
Якия Альбина 3 ә №1 мектеп-гимназия Шуақты көктем Ахметқалиева Қазына ІІІ
Қайырғали Дархан 3 «А» №10 ЖББОМ Шебер қалам Айтмағамбетова Гульшат Татрановна ІІІ
Майорова Варвара  4 «Б» №10 ЖББОМ Шебер қалам Комарова Ольга Николаевна ІІІ
Қырғызбай Айзада 3 Б Шу қаласы Ғани Мұратбаев Көркем жазу Омарова Гүльбакыт Джорабекова ІІІ
Амангелді Индира Бауыржанқызы Мектеп алды даярлық Ғани Мұратбаев орта мектебі Жас дарын Бексеитова Лязат Амиртаевна ІІІ
Дәулет Нұрасыл Мектеп алды даярлық Ғани Мұратбаев орта мектебі Жас дарын Бексеитова Лязат Амиртаевна ІІІ
Айтмұхамет Гүлдана 6 «Б» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Жасдарын Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Сағынтай Жанар Бекетайқызы 2– сынып «№7Сарысу ЖОББМ»КММ Наурыз-жыл басы Бакирова Гүлнар Қабденқызы ІІІ
Әбдіманап Дарын Медетұлы 4– сынып «№7Сарысу ЖОББМ»КММ Шуақты көктем Манасбаева Қанипа Қабдықалыққызы ІІІ
Әбдірахым Қалбибі 8-сынып Ордабасы ауданы М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі Ана-өмір,ана-бақ Пайызова Әлия ІІІ
Алпысбай Диана 10-сынып Ордабасы ауданы М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебі Ана-өмір,ана-бақ Пайызова Әлия ІІІ
Жұмабай Нұрайым Жақсыбекқызы 3 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Көркем жазу Абдильдаева Салтанат Дуйсенбаевна ІІІ
Нұрқабыл Жаная 0 «В» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Жас дарын Кулмуратова Макпал Коблановна ІІІ
Нұрсапа Сезім 0 «В» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Жас дарын Кулмуратова Макпал Коблановна ІІІ
Темірхан Наргиза Даярлық А КММ Жармұхамбет орта мектебі Көркем жазу Оразбаева Гульжан ІІІ
Тұңғатар Нұртілеу Омарбекұлы 1 А Павлодар облысы, Качир ауданы, Байқоныс ауылы Байқоныс жалпы орта білім беру мектебі Шуақты көктем Мырзахан Айгерим ІІІ
Дүйсенов Нұрдаулет 9 G НЗМ ХББ Ақтау қаласы Жас дарын Узакбаева Жулдызай ІІІ
Кемелбекова  Ғалия 6 «Ә» «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі» КММ Наурыз — жыл басы Молжигитов Еркин  Касимович ІІІ
Дюсебаева  Томирис 2 В Көкпекті орта мектебі Көркем жазу Хасенова Гульнар Жуматовна ІІІ
Тоқанов Рауан 2 В Көкпекті орта мектебі Көркем жазу Хасенова Гульнар Жуматовна ІІІ
Исмаилова Махаббат 2 «Сормов негізгі мектебі» Наурыз — жыл басы Курмангалиева Сабина ІІІ
Школьная Надежда 3 «Сормов негізгі мектебі» Шуақты көктем Курмангалиева Сабина ІІІ
Марат Инкар 4 «Сормов негізгі мектебі» Шуақты көктем Бабинец Оксана ІІІ
Уразбаева Эльмира 4 «Сормов негізгі мектебі» Шуақты көктем Исмаилова Аягоз ІІІ
Бабинец Роман 5 «Сормов негізгі мектебі» Жас дарын Бабинец Оксана ІІІ
Өмірзақ Үміт 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Есірткісіз келешек Қойайдарова Назгүл ІІІ
Абубакирова Ақгүлім 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Наурыз – жыл басы Қойайдарова Назгүл ІІІ
Азамат Аяулым 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Наурыз – жыл басы Қойайдарова Назгүл ІІІ
Якияев Мұқасан 9 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Менің сүйікті ақыным Қойайдарова Назгүл ІІІ
Ділдабекова Жания 6 г Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Жас дарын Байысбек Айгерім ІІІ
Айдаралы Серікболсын 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Ілияс Ұлбосын 5 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Тайжан Төрежан 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Әділ Еңлік 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Жәйлау Береке 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Амантаев Нұрсұлтан 6 ә Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Тамабек Бекмұхамед 7 б Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Шуақты көктем Анарбаев Берикхан ІІІ
Байтонов Әбдір 10 а Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы лицейі Мен мамандық таңдаймын Құрманбаев Азамат ІІІ
Айтмұхамет Гүлдана 6 «Б» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Наурыз — жыл басы Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Төлен Мариям 2 А Тараз қаласы Ы.Сүлейменов №37 мектеп Шебер қалам Агадилова Гульнур  Нуржановна ІІІ
Ахметжан Балнұр 3 «А» Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназия Мен таңдайтын мамандық Бекжигитова Айзада ІІІ
Аман Жанеля 6 «ж» №23 мектеп-лицей Наурыз — жыл басы Сейдан Ұлдана Бекболатқызы ІІІ
Берікқызы Балнұр 6 «ж» №23 мектеп-лицей Менің таңдаған мамандығым Сейдан Ұлдана Бекболатқызы ІІІ
Абдулла Кәусар №7 Астана Жас дарын Асетова Гулжан Дуйсенқызы ІІІ
Ахмет Жаннұр №7 Астана Шуақты көктем Асетова Гулжан Дуйсенқызы ІІІ
Досанбек Абай №7 Астана Шуақты көктем Асетова Гулжан Дуйсенқызы ІІІ
Әбдібекқызы Сабина «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі»КММ Шуақты көктем Жумашева Гульжанар Қасенқызы ІІІ
Маратқызы Бегім «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі»КММ Шуақты көктем Жумашева Гульжанар Қасенқызы ІІІ
Дайрабаева Аида «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі»КММ Наурыз — жыл басы Жумашева Гульжанар Қасенқызы ІІІ
Нұрахметова Аяжан «Саяқ кенті жалпы білім беретін №6 орта мектебі»КММ Шуақты көктем Жумашева Гульжанар Қасенқызы ІІІ
Айсанов Арсен Ерланулы 0 «Б» № 80 мектеп-гимназия Жас дарын Құрманова Арайлым ІІІ
Әлібеков Еламан 9 Астана қаласы Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп-гимназиясы Ана-өмір,ана-бақ Атыгаева Динара Калдыбаевна ІІІ
Қуаныш Дарина 7 Астана қаласы Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп-гимназиясы Ана-өмір,ана-бақ Атыгаева Динара Калдыбаевна ІІІ
Бошан Даниал 3 №82 «Дарын» мамандандырылған лицейі Наурыз  жыл басы Сакенова Асемгул Сериктаевна ІІІ
Даулет Дінмухаммед 3 №82 «Дарын» мамандандырылған лицейі Наурыз  жыл басы Сакенова Асемгул Сериктаевна ІІІ
Ерденқызы Еркеназ 4 «а» № Марқакөл орта мектебі Көркем жазу Букенова Алтын Еркешовна ІІІ
Мергалиева Алтыншаш 1 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Жас дарын Мамбетова Гульмира Адиетовна ІІІ
Изгалиева Гүлім 6 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Көркем жазу Изгалиева Нурслу Исмагуловна ІІІ
Кузбакова Ақерке 2 БҚО, Тасқала ауданы, Ынтымақ ауылы ЖББ Крутой негізгі мектебі Наурыз – жыл басы Каерлиева Назгуль Канатовна ІІІ
Сағатбек Айзере 1 Зайсан ауданы Жарсу орта мектебі Ана-өмір,ана-бақ Қабылов Айбек Сағатбекұлы ІІІ
Айбекұлы Ерасыл Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық бекеті №247 жалпы орта мектебі Жас дарын Токсанбаева Салтанат Сагындыковна ІІІ
Оңғар Бірғаным Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық бекеті №247 жалпы орта мектебі Жас дарын Токсанбаева Салтанат Сагындыковна ІІІ
Бекетқызы Сара Ж.Болғанбаев атындағы Самар орта мектеп-лицейі Шуақты көктем Кусаинова Руфина Токтагалиевна ІІІ
Серік Ислам  2б Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің №2 ЖОББМ Жас дарын Музапарова Гарифа Егинбайқызы ІІІ
Абай Алмас Атырау қаласы  Ақжар ауылы Сырым Датов атындағы №26 орта мектебі Шуақты көктем Гулсагима Нурмаханова ІІІ
Әуезова Арайлым 3 «Д» № 176 орта мектеп Шуақты көктем Сахиева Пернегүл ІІІ
Дарханқызы Ақниет 7 «А» № 176 орта мектеп Шуақты көктем Сахиева Пернегүл ІІІ
Рахымжан Әділет 4″А» Т.Тәжібаев Шуақты көктем Мұса Шолпан ІІІ
Сапар Ұлдана 4″А» Т.Тәжібаев Менің  сүйікті ақыным Мұса Шолпан ІІІ
Орымбай Айлана 3 «А» Көкшетау қаласы  №10 орта мектебі Шуақты көктем Досмаганбетова Манар Еслямбекқызы ІІІ
Есмухамбетов  Шыңғыс 3 «А» Көкшетау қаласы  №10 орта мектебі Шуақты көктем Досмаганбетова Манар Еслямбекқызы ІІІ
Альжанов Асанали 5 «А» Көкшетау қаласы  №10 орта мектебі Есірткісіз келешек Шенгельбаева Қалима Айтмұқанқызы ІІІ
Қаржау Алмат 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Файзулла Нұрлыбек 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Сакенқызы Урайим 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Егінбаева Ақбота 6 «Ә» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Молдаш Шыңғыс 7 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Қадылбек Азамат 7 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Наурыз — жыл басы Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Жеңіс Мира 10 «А» «Жармұхамбет орта мектебі» КММ Менің сүйікті ақыным Тажиева Балгын Канатхановна ІІІ
Сансызбай Ернур 4 Қоңырат кенті Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін №25 орта мектебі Мәнерлеп оқу Токабаева Саида Саметовна ІІІ
Дюсеков Азат 2 Нұраталды ЖББОМ Шуақты көктем Асанова Куляш ІІІ
Молгаждарова Диана 2 Нұраталды ЖББОМ Шуақты көктем Асанова Куляш ІІІ
Нұрғали Аружан 3 Құрманғазы ауданы Абай атындағы жалпы орта мектебі Наурыз – жыл  басы Сарсемалиева А. ІІІ
Бекберген Анел 3 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Дәуренбекова Ақбала Асылбековна ІІІ
Қамбар Азамат 3 «Ә» Қаныш Сәтбаев атындағы шағын орталықты орта мектебі Шебер қалам Дәуренбекова Ақбала Асылбековна ІІІ
Рахымбай Назым 4 «А» Шығанақ Жас дарын Баймұратова Баян Қойшығуловна ІІІ
Боранбай Айбек 4 «А» Шығанақ Жас дарын Баймұратова Баян Қойшығуловна ІІІ
Мұса Арайлым 4 «А» Шығанақ Жас дарын Баймұратова Баян Қойшығуловна ІІІ
Амарбай Нұржігіт Абзалұлы 1 «В» Ю.А.Гагарин атындағы  мектеп-лицейі Жас дарын Есмаганбетова Рымкул  Толеубаевна ІІІ
Бағытбек Балнар 8 б «Дарынды балаларға арналған  Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп – гимназия — интернаты» Мен мамандық таңдаймын Кабдуалиева Айнур Сериковна ІІІ
Тоқанова Шұғыла 8 б «Дарынды балаларға арналған  Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп – гимназия — интернаты» Наурыз — жыл басы Кабдуалиева Айнур Сериковна ІІІ
Бауыржан Әдемі 4 д № 46 ЖОББМ Наурыз — жыл басы Ысқақова Ақзия Нұрбергенқызы ІІІ
Рашид Айару 2 д №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Акатова Жансауле Кәкімжанқызы ІІІ
Ибатулла Тоғжан 2 д №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Акатова Жансауле Кәкімжанқызы ІІІ
Шахаров Ерназар 2 д №46 ЖОББМ Менің сүйікті ақыным Акатова Жансауле Кәкімжанқызы ІІІ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *