«Қыс қызығы» шығармашылық байқауының қорытындысы

«Қыс қызығы» шығармашылық байқауының қорытындысы

Қатысушының аты-жөні Мектебі Жетекші мұғалімі Орыны
Ақыл Айдос №36 мектеп-гимназиясы Жұманова Арайлым Маратқызы І
Шарова Арина Гимназия №5 Талипова Лимма

Фаязовна

І
Дәуірханқызы      Инабат № 60  Ж.Түменбаев Изкенова Мәншүк І
Күнтуар  Диляра №10  орта мектебі Муханова  Айман  Модагалиевна І
Рахманберген  Асланбек № 266 мектеп- лицей УтеулиеваСағынышМұхитқызы І
Амиржанова Аружан №35 мектеп- лицейі Букенбаева Маликеш Касеновна І
Кулходжаев Дәулет Таджибайұлы Байтұрсынов №141 Садыкова Ләйлә І
Жанат Дарын

Рустамұлы

Исатай орта мектебі

 

 

Шеруенова Мәншүк

Рамазанқызы

І
Мақан Аружан Дүйсенбекқызы №19 жалпы орта мектеп Куатова Гулмира Нурекеевна І
Жұмабек  Шыңғыс  Саматұлы  №3  жалпы  орта  білім  беретін  мектеп Казиева  Галя  Танирбергеновна І
Құлыш Жібек Балалар  қолөнер мектебі Бейсенова Жұпар І
Серікқұлов

Елнұр

 

 Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Арапбаева Назым

Бактибекызы

І
Айтбек Мерей №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта КолохановаАктолкын І
Сайлаубек  Ұлмекен Үлгілі орта мектебі Джарбусинова Салима Зайнуллаевна І
Куламбаева Альмира Мукашева Тамаша Ауеновна І
Сиковская Анастасия Лисаков қаласы Мектеп-лицей Жумабаева Жанат Жаксыбекқызы І
Өмірзақова Айнұр №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп Ермекбаева Жауқасын Болатбекқызы І
Болатбек Сырым №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп ЕрмекбаеваЖауқасын І
Болатбек Дәулет №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп ЕрмекбаеваЖауқасын І
Пернебек Мағжан «Ақжар» жалпы орта мектебі Мамырова Балжан І
Тұрғынбек Нұрсұлтан «Ақжар» жалпы орта мектебі Мамырова Балжан І
Күлмесхан Дәулет Айгөлек мектеп-балабақша Бияхан Күлипа І
Толеуқызы Нұрайым Айгөлек мектеп-балабақша Бияхан Күлипа І
Нұрболат Ержанат Айгөлек мектеп-балабақша Жартынқызы Аңсаған І
Омаров Бекзат Азаматович №3 орта мектебі Кубенова Гульнара Жумабековна І
Имаммухамедов Ядыкар Н.Крупский  атындағы  орта мектеп Ақылшаева Ақдана Бекежанқызы І
Нұртан Ұлжан Ш.Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі Искакова Бакытжан Есильхановна І
Алмаз Саида Саидқызы Ульянов орта мектеп Ешниязова Назгүл І
Жақсынбетов Әлихан №44 жалпы орта мектеп Еркинбекова Меруерт Айдыновна І
Байгелов Ерасыл Аскарович Ш.Айманов атындағы жалпы орта білім беру мектебі Зарыкхан Гульнар І
Әшірбек Нұрсейіт Асылханұлы №19 Жалпы орта мектеп Сейлова Назира Секеновна І
Польская Алина №3 Гимназия Инна Валерьевна Павлова І
Сарсембаева Альбина №3 Гимназия Инна Валерьевна Павлова І
Жексенғали Гүлназ №24 орта мектеп Игликова Атима Теміртасқызы І
Жексембай Ерназар №24 орта мектеп Игликова Атима Теміртасқызы І
Жангали Манук Т.Айтбергенов атындағы №16орта мектеп Оразай Саулегуль І
Исағали Инабат Серікқызы Семей қаласы №37 гимназиясы Аубакирова Жанар Медетқызы І
Әмір Шолпан Қанатқызы №179 жалпы білім беретін мектеп Жолтаева Амангуль Турлыходжаевна І
Әбдісаламұлы Елнұр Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Кузубаева Сабира Сейтовна І
Боранбекова Аружан Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Кузубаева Сабира Сейтовна І
Айтхожа Мақсат Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Сейтбекова Гульмира Кизатовна І
Амангелді  Санжар №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Сарсенова  Камшат Темирхановна І
Тілеубай  Дидар №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Сарсенова  Камшат Темирхановна І
Алиева Севиля №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Мурадова Лейла І
Тохтаров Арнат №18 Орта мектеп Акишева Алуа Кожахметовна І
Сисенова Асия №24 орта мектеп Мардашова Гулмира Акылбековна І
Айбулатова Айнұр Сағындықова Тілекжан Оразғалиқызы І
Нұрсұлтан Нұртілек Сағындықова Тілекжан Оразғалиқызы І
Бекболат Жанболат Сағындықова Тілекжан Оразғалиқызы І
Адайбек Алдияр Сағындықова Тілекжан Оразғалиқызы І
Кенесбай Көркем  №34 Сметова

Мөлдір

Мұхтарқызы

І
Қилыбай  Сезім Қайратқызы №28 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі Исатаева

Гульбара

Койлыновна

І
Махашбек Нұрази Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп Кожабекова Гульнур Чапаевна І
Мұрат Інжу Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп Кожабекова Гульнур Чапаевна І
Костенко Алёна

Григорьевна

Кондратовка орта мектебі Жиентаева Қарлығаш

Еламанқызы

І
Амангелді Тілекші Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу І
Есенгелді Толғанай Изобильный ауылының орта мектебі Даирова Галия Жетпівсқызы І
Нұржанқызы Маржан №37 мектеп-лицей Амзеева Калдыгул І
Рахметулла Жұбаныш Абиболлаұлы Т.Ізтілеуов атындағы №29 қазақ орта мектебі Тасымова Мәншүк Қаппарқызы І
Азаматова Гүлсана Азаматқызы Т.Ізтілеуов атындағы №29 қазақ орта мектебі Тасымова Мәншүк Қаппарқызы І
Бекпасова Наддель Талгатовна Урицкий мектеп — лицейі Баймақанова Зура Қабдулловна І
Швецов Роман Сергеевич Урицкий мектеп — лицейі Баймақанова Зура Қабдулловна І
Рахметова Дильназ Исатайқызы

 

 

Атырау облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық гимназия Ундаганова Гүлназ Алпысбайқызы

 

 

І
Нұғманова Аружан Тайжигитов Ержан Чутбасович І
Чутбасова Еңлік Тайжигитов Ержан Чутбасович І
Болатқапиева Аялы №44 Жалпы орта мектеп Аягузова Мадия Молдабаевна І
Мұқи Құштар

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева   Меруерт  Мырзаханқызы

 

І
Ерназар Тоғжан №7 жалпы орта мектеп Алькенова Габира Бейсенбековна І
Ганибекқызы  Аида

 

 

Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек І
Казбулек Аружан Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек І
Манат Ілияс Қанатұлы Досбол орта мектеп Изтаева Жанакүл Сарсенбаевна І
Сайлаубек Нұрасыл

 

Досбол орта мектеп Ордабаева Гаухар Мырзатова І
Пернебек Інжу

Бақытқызы

Досбол орта мектеп Мұсабекова Салтанат

Әбдірасылқызы

І
Құралбай  Аймира №4 Кульжимирова

Айна

І
Доғдырбай Аяла «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна І
Бозарова Илона Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
Смолева Анастасия Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
Савикова Эмилия Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
Крупа Анатолий Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
МУРОТОВ Махдийбек Шәкәрім атындағы үш тілде оқытылатын көпбейінді гимназия Уакаев Е.А. І
Мырзахан Айгерім №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Нурлыбаева Гульжан І
Ерназар Тоғжан №7 жалпы орта мектеп Алькенова Габира Бейсенбековна І
Ганибекқызы  Аида

 

 

Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек І
Казбулек Аружан Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек І
Манат Ілияс Қанатұлы Досбол орта мектеп Изтаева Жанакүл Сарсенбаевна І
Сайлаубек Нұрасыл

 

Досбол орта мектеп Ордабаева Гаухар Мырзатова І
Пернебек Інжу

Бақытқызы

Досбол орта мектеп Мұсабекова Салтанат

Әбдірасылқызы

І
Құралбай  Аймира №4 Кульжимирова

Айна

І
Доғдырбай Аяла «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна І
Бозарова Илона Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
Смолева Анастасия Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
Савикова Эмилия Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
Крупа Анатолий Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы І
МУРОТОВ Махдийбек Шәкәрім атындағы үш тілде оқытылатын көпбейінді гимназия Уакаев Е.А. І
Мырзахан Айгерім №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Нурлыбаева Гульжан І
Аманжол Кәусар М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп ДауренбековаГулжан І
Рашидова Дурдона Ш.Ниязов Айметова Феруза Абдумавленовна І
Сайдуллаева Фарангиз Ш.Ниязов Юлдашева Насиба Исламовна І
Абышова Қарақат №11 орта мектеп Чаянова Бахтжамал І
Ибраева Жамиля Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Мағзұм Гүлнұр Әмірханқызы І
Алимбаев Салих Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Мағзұм Гүлнұр Әмірханқызы І
Сералина Лаура Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Мағзұм Гүлнұр Әмірханқызы І
Шәді Бақытбек Ақтоғай орта мектебі Смаганбетова Гулсара  Актаевна І
Райым Нұрасыл М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қайнарбаева Шәки І
Базарбай Ғазизбек М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Айжігіт Мира І
Алдоңғар Құралай М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле І
Бақтыбаева Ақнұр М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Тұяқбаева Гүлжахан І
Кенжебек Жанарыс М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Тілеуқабыл Әлия І
Тұрар Диана №162 мектеп Әбдімәжитқызы

Мереке

І
Шукакидзе Бернора М. Маметова Орманова Назима Аралбаевна І
Ахметова Аружан №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Болатова Ясмин №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Ерден  Асылым №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Қойшыбай Асанәлі №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Рахымжан Айтуар №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Түйтебай Мерей №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Тілекқызы Мадина №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Арыстанбекқызы Жансұлу Еркінқала орта мектебі Шажимова Назерке Нұрланқызы І
Нұржан Мұхаммедәли «Бударин мектеп-бөбекжай»кешені» КММ Ихсанова Қамария Құсайынқызы І
Жумабаева Диана «Бударин мектеп-бөбекжай»кешені» Ихсанова Қамария Құсайынқызы І
Садыққызы Айсұлу Шахта орта мектебі Қаражанова Маржан І
Қайрат Аяулым №188 мектеп-гимназия Абдикасимова Шолпан Сыдыковна І
Қасым Адиа №6 орта мектебі Бухат Нуржан І
Дайрабаева Аида №6 орта мектебі Бухат Нуржан І
Бахытов Ернар №6 орта мектебі Бухат Нуржан І
Постоялкин Вадим Денисович Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж І
Толпаков Дамир Урицкий мектеп-лицейі Тажитаева Сара Сеитовна І
Мұса Шыңғысхан №39 негізгі мектебі Омарова Лейла Ганиевна І
Аманғали Жұлдыз №36 мектеп-гимназия Басығариева Ұлмира Жолшыбекқызы І
Нұрлыбекқызы Дильназ №36 мектеп-гимназия Басығариева Ұлмира Жолшыбекқызы І
Төлеуіш Дамир №36 мектеп-гимназиясы Сагинова Ағылсын І
Карим Ибархим №36 мектеп-гимназиясы Мизмова Гүлжан Тілекқабылқызы І
Алимжанова Земфира Н.Құлжанова атындағы Торғай гумманитарлық колледжі Білісбекова Динара Білісбекқызы І
Темір Балнұр А.Байтұрсынұлы  гимназиясы

 

Бақбергенова Райгул І
Қасым Ақниет А.Байтұрсынұлы  гимназиясы Бақбергенова Райгул І
Қыдырбек Балауса А.Байтұрсынұлы  гимназиясы Бақбергенова Райгул І
Несіпбек Аяна А.Байтұрсынұлы  гимназиясы

 

Бақбергенова Райгул І
1. Амалбек Бексұлтан

 

№14 мектеп-гимназиясы

 

Аманжол Айнагүл І
Магауяқызы Аруна Бухарбаев Магауя І
Бұхарбаева Айнур  Қазақ Ұлттық Өнер Университеті Бухарбаев Магауя І
Лям Арина А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназия Кұрманалиева Сания Айтмағанбетова І
Магай Яна А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназия Кұрманалиева Сания Айтмағанбетова І
Каримова Анжелина А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназия Даулетбекова Айша Даулетбековна І
Бақтығали Айша № 36 мектеп- гимназиясы Еділбаева Назым Еділбайқызы І
Қажен Наргиз № 36 мектеп- гимназиясы Еділбаева Назым Еділбайқызы І
Өтеген Руслан № 36 мектеп- гимназиясы Еділбаева Назым Еділбайқызы І
Адепбек  Аружан «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

І
Абілхан  Оралбек «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

І
Жумахан Каусар «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

І
Курбанбек  Алия «Қайнар»  мектеп – гимназия» Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

І
Шераздан Мулдир «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Журкабаева Кулимхан Мустахиевна І
Ерлепес Перизат №10 Утемисова Раушан   Бигараевна І
Ержанова Айгул №10 Утемисова Раушан  Бигараевна І
Серік  Жанасыл №65 жалпы орта мектеп Солтанбекова Гулшат І
Жасұлан Ғалым Садуақас Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі Кунафина Бахыт Ехсановна І
Ерболов Ерназ Махамбет атындағы орта мектеп Айтқазиева Майра Оразбайқызы І
Сарсенбай Сабина Шахта орта мектебі Бимырзаева Гүлзиба І
Жакупова Ляззат №35 мектеп-лицей Тлесова У І
Жұмабай Жанарыс №24 орта мектеп Игликова Атима Теміртасқызы І
Еркін Аружан Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Хасенова Гүлжан Мадиевна І
Пернехан Жәнібек С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Бабаев Жандарбек Сүлейменұлы І
Ахыт Исламбек №12 балабақша-бастауыш мектеп Ашанбаева Меруерт Айтпаевна І
Ерехан Ернұр №19жалпы орта мектеп Макашева Айгул Катириновна І
Жұмағали Гүжанар №19жалпы орта мектеп Макашева Айгул Катириновна І
Саринов Архат №19жалпы орта мектеп Макашева Айгул Катириновна І
Төленді Ерболсын №19жалпы орта мектеп Макашева Айгул Катириновна І
Көкенов Маратхан С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Пшенбаева Жібек Казкеновна І
Абылкасынов Думан С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Пшенбаева Жібек Казкеновна І
Дюзбаева Томирис С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Пшенбаева Жібек Казкеновна І
Джакупова Индира №34орта мектеп Бахтиярова

Сандугаш Бахтиярқызы

І
Джандуллаев Дамир №2 орта мектеп Тасбаева Айгуль Насирханқызы І
Базарбай Аида №15 орта мектеп Итемгенова Санимай

Абдуллаевна

І
Ғалымжанұлы

Нұрдәулет

№57 Е.Көшербаев атындағы орта мектебі Аймурзаева Базаркуль Сейтмуратовна І
Қуатжанқызы

Бақтылы

№57 Е.Көшербаев атындағы орта мектебі Аймурзаева Базаркуль Сейтмуратовна І
Балтабекұлы

Батырхан

№57 Е.Көшербаев атындағы орта мектебі Аймурзаева Базаркуль Сейтмуратовна І
Мұхамбетшәріпова Әмина №57 Е.Көшербаев атындағы орта мектебі Аймурзаева Базаркуль Сейтмуратовна І
Хамзин Аяулым №22 орта мектеп Тәңірбергенова Дәріжан І
Тұрғалиев Ілияс Кабдоллина Шугыла Омиргазиевна І
Нұрғали  Мөлдір №4 шағын орталықты орта мектеп Асаубаева Айгул Есимкуловна І
Русланқызы Зарина Исатай орта мектебі Сейлқанқызы Қалима І
Жанат Дамир Рустамұлы Исатай орта мектебі Сейлқанқызы Қалима І
Ғалым Асылай Асылбекқызы  Исатай орта мектебі Жумагалиева Анар Бисеновна І
Фарходқызы Аружан № 177 Шаңқұлова Клара І
Әнуар Нұрсұлтан С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Сәрсембекова Әлия Жұма І
Қанатбай Аңсар №11 мектеп-лицей Мухтарова Меруерт І
Орынтай Назар №11 мектеп-лицей Қайруллаева Перизат І
Шамша Асылхан №11 мектеп-лицей Қайруллаева Перизат І
Запасная Карина №17 жалпы орта мектеп Ботагоз Женисовна Шакенова І
Буранов Қуаныш Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз І
Дауылбаев Болатбек Достық жалпы орта мектеп Саткараева Сауле І
Геннадий Абдуррахман Серікұлы Ғ. Мұратбаев Ахметкалиева Марта Жаксылыковна І
Карифулла Мөлдір Тимурқызы Ғ. Мұратбаев Ахметкалиева Марта Жаксылыковна І
Ерболат Гаухар Сәду Нұрниязұлы атындағы

мектеп — интернат

Досыбай Назира Көшербайқызы І
Датқаева Аружан Қанатқызы Айдаханов Тыныштық Рустемович І
Тұрлан Асылым Қуандыққызы  Исатай орта мектебі Жумагалиева Анар Бисеновна І
Сыдық Мерей Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы І
Жақсыбек Мерей Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы І
Сейдакбарова Ханшайым Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы І
Сабыр Дария Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы І
Арқабай Мерей Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы І
Маймышева Камила Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы І
Серик Аяжан Жайсан орта мектебі Есполова Рабиға І
Рахметов Давид Ш.Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі Искакова

Бакытжан

Есильхановна

І
Тұрмаханова Ұлдана №6 Утемисова Жанат І
Алпысбаева Асемай №6 Утемисова Жанат І
Мұқтас Айнара Рустамқызы №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Досбаева Нургуль Кабдыгалиевна І
Қойшыбаева Альбина Ерболатовна №36 мектеп — гимназиясы Имашева НадираЧапайқызы І
Тәңірберген Әсия Дарханқызы №266 мектеп-лицей Жумашева Рыскуль І
Мухитова Алуа Айбаровна Жамбыл атындағы орта мектебі Улпан Ерниязова І
Ернияз Алинұр Елдесұлы Жамбыл атындағы орта мектебі Улпан Ерниязова І
Нурлыбек Бекалы Нұрлыбекұлы Жамбыл атындағы орта мектебі Улпан Ерниязова І
Ахыт Наурызбек Қырық құдық ауылы орта мектебі Зейне Алтын І
      Нұрланқызы Ырысты №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта КолохановаАктолкын І
Жахан Нұрбек №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта Казакбаева Перизат І
Асқар Аяна Қызайбаева Сапархан Есбалановна І
Жамбулат Әділет Каримова Гүлсағым Ораловна І
Сатыбаев  Бекболат Ержанұлы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш І
Грязнова Инна Пресноредут жалпы білім беретін мектебі Турлыбаев Айдар Тлеужанович І
Мамбетали Қали Ж.Тәшенов жалпы орта мектеп Қолдасова Данахал І
Төлебек Еркеназ Ж.Тәшенов жалпы орта мектеп Қолдасова Данахал І
Ноян Нұрдәулет Ж.Тәшенов жалпы орта мектеп Қолдасова Данахал І
Орынтай Әбдінұр №10 Күреңбел орта мектебі Ибрагимова Алтынқыз Таласқызы І
АльденоваМахаббат № 28 Құсмұрын орта мектеп Игілік Арайлым Досымханқызы І
Ихуан Камила Махамбет  атындағы орта мектеп С.Қағазова І
Жанғалиев Мурсалин Махамбет  атындағы орта мектеп С.Қағазова І
Нуридин Санжар №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта Казакбаева Перизат І
Ерғали Ерген Жигерұлы №47жалпы орта мектеп Умарова Айгерим Саматовна І
Валиханқызы Назерке №47жалпы орта мектеп Умарова Айгерим Саматовна І
Кутайлаков Дамир №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна І
Кәріғұл Аружан №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна І
Кенжебай Айым №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна І
Мәдениет Арман №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна І
Аимқанова Малика №35 орта мектеп Оразбекова Айнур Базиолдановна І
Мәкенов Мағжан №35 орта мектеп Оразбекова Айнур Базиолдановна І
Альмухамбетова Дарина №35 орта мектеп Оразбекова Айнур Базиолдановна І
Мағзамова Каусар Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Муратова Жадыра Муратовна І
Шалқарбай Аян Темірбайұлы Ныгманова Маржангуль Алпысовна І
Бакытбеков Имангали Масахбаева Райхан Идрисовна І
Даниярова Зере Зиядина Айдана Манненовна І
Осмаева Медина

 

Кулжанов Досмурат Артикбаевич І
Байдаулетов  Кирилл

 

Кулжанов Досмурат Артикбаевич І
Нұрлыбек  Дана

Жұмысы бар

 Шетел тілдері педагогикалық колледжі  Ережепова Адия Оразахуновна І
Жаңбырбаев Бексұлтан. Көктал орта мектебі Оспанова Бексулу. І
Жұмахан Ш. Көктал орта мектебі Қалабаева Сираж. І
Темірбек Бекарыс. Көктал орта мектебі Орунбасарова Забира І
Сафархан Жанерке В.Комаров жалпы орта мектеп Бекбенбетова Жанат Базарбаевна І
Алтынхан Әдемі №26 Абай атындағы орта мектеп Бекқұлова Азиза Ермаханбетқызы І
Антипина Эллина Гофман Елена Александровна І
Кремер Алина Гофман Елена Александровна І
Оңғарбек Асылхан 44 Аханова Шарипа Амангельдиновна І
Смағұл Әлихан 12 Омирбекова Айымгуль Муратовна І
Нұрбекұлы Мақсат №37 Дилманова Балжан Джаксыбековна І
Кожатаева Алтын Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп – гимназиясы Тасболатова Амангүл Нұрланқызы І
Сатан Исатай №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна І
Дүйсен Аян №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна І
Асамадин  Нұрасыл № 163 Бабаджанова Ақжарқын І
Алимбаева   Ақпиіл  Саматқызы №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл І
Рауанұлы Ақниет № 25 орта мектебі Макашева.Нуржамал Орынбековна І
Мұратова Айдана Жасұланқызы Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп Бағыланова Асылай Бағыланқызы І
Сайлаубекұлы Данияр Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп Бағыланова Асылай Бағыланқызы І
Омарова Алтынай № 34 Джунусбекова Эльмира Абдуталиповна І
Сейфуллина Жансая № 34 Джунусбекова Эльмира Абдуталиповна І
Қалмағанбет Альбина №6 Қойбағарова Светлана І
Ермекулы Нұрислам Шығанақ Құмарбек Мақпал

Құмарбекқызы

І
Сериков Диас №6 Мухамбетова Гулмира Султангалиевна І
Cерік Әлия №177 орта  мектеп Тұрмантаева Рима Берғалиқызы

 

І
Маратбек Аянат №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна І
Нағашыбаева Аружан А.М.Горький атындағы №2 Минжанова  Камар Усербаевна І
Ермагамбетова Дилназ №53 мектеп-лицей Малгельдинова Қизат Айдархановна І
Жанусова Айсулу Сманова Айнагуль Найзабековна І
Қыздаров Ғалымжан Капасова Жадыра Бакитовна І
Пулатбеков Бекмұхаммед №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова Гүлімжан І
Оразғали Райян Елтінді батыр атындағы орта мектебі Уркимбаева Гульбагиза І
Оспанов Айтуар №101 Айдарханова Гульбарам Кусайновна І
Аханова Айдана Науалы орта мектебі Гимадиева Балжан Наурызбековна І
Қаирлы Айкөркем №36 мектеп-гимназиясы Жұманова Арайлым Маратқызы ІІ
Көшерхан   Дінмұхаммед №18 Орта мектеп Жусубалиева Салтанат Алипбаевна ІІ
Күнтуар  Диляра №10  орта мектебі Муханова  Айман  Модагалиевна ІІ
Жұмабай  Шаттық Нұрлыбекқызы Еркінқала орта мектебі Амирова Эльмира Қадірліқызы ІІ
Есенгелді   Есімхан Тұрар Рысқұлов Алипбаева Сауле ІІ
Қонсбай Нұржігіт Тұрар Рысқұлов Болтрикова Акбота Бакытбековна ІІ
Нариман Ғалия Ғ.Мұратбаев  атындағы  мектеп -гимназиясы Сейтханова Салима  Дихановна ІІ
Нариман Ғалия Ғ.Мұратбаев  атындағы  мектеп -гимназиясы Сейтханова Салима  Дихановна ІІ
Базыхан  Іңкәр №4 бастауыш Шекербекова Толқын ІІ
Қасымбек Нұрдәулет Байтұрсынов №141 Садыкова Ләйлә ІІ
Оран Мансары Байтұрсынов №141 Садыкова Ләйлә ІІ
Бақберген Салтанат Н.Исахметов атындағы орта мектеп Саякова Баян ІІ
Манатбек  Жанель Жібек жолы мектеп-лицейі Момбекова А ІІ
Барахоев Имран № 91 Канжекеева Венера Омирзаковна ІІ
Саадулаева Седа № 91 Канжекеева Венера Омирзаковна ІІ
Зере

Жасыбаева

Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІ
Амангелді Ақбота №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова Алтынай Сураншиевна ІІ
Зере

Жасыбаева

Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІ
Амангелді Ақбота №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова Алтынай Сураншиевна ІІ
Қыдыралы Нұрберген Әділбекұлы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІ
 

Башарова

Инабат

 

 

№10 жалпы орта мектеп

 

Нуржанова

Толкын

Мейрмановна

ІІ
АлибекТаншолпан  №9 орта мектебі Матаева АглиманБултука-новна ІІ
Білдәш Ақнұр №4 жалпы білім беру орта мектебі Кенжесариева Жадыра ІІ
Бекжан Аяжан Исина Айсулу Сериккалиевна ІІ
Бахтияров Алишер №9 орта мектебі Жампеисова Кульзия Иманкановна ІІ
Исенжан Мансұр Берікұлы Бурабай орта мектебі Ашуова Құралай Советқызы ІІ
Игамбадиева Сабина №24 Жалпы орта мектеп Тойбаева Б ІІ
Василига Лариса Мукашева Тамаша Ауеновна ІІ
Кенжина Сабира Мукашева Тамаша Ауеновна ІІ
Карабек Томирис Лисаков қаласы Мектеп-лицей Есебаева Сауле  Куанышбаевна ІІ
Қуандыққызы Арай №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп ЕрмекбаеваЖауқасын ІІ
Амандықұлы Нұржігіт №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп ЕрмекбаеваЖауқасын ІІ
Әлімбек Самғар №  1 мектеп гимназиясы Танабекова Зура Ағабекқызы ІІ
Тұрсынбай Сәкен №11 мектеп-лицей Жакеева Жанат ІІ
Бұлан Нұрасыл  Нұрланұлы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Жаубатырова Аякоз Сарсенбаевна ІІ
Ермек Мақсат  Жайлыбайұлы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Жаубатырова Аякоз Сарсенбаевна ІІ
Байбусинов Темирлан №18 Орта мектеп Муралина Кымбат Кунтуаровна ІІ
Бекжан Арай №18 Орта мектеп Акишева Алуа Кожахметовна ІІ
Дарханұлы Ералы №18 Орта мектеп Есимова Айнур Абишевна ІІ
Әмре  Алина №18 Орта мектеп Жусубалиева Салтанат Алипбаевна ІІ
Туганбеков Арсен Сержанович Айгөлек мектеп-балабақша Бияхан Күлипа ІІ
Адасқан Заңғар Аджикулова Бибигуль Адылханқызы ІІ
Серік Аружан Аджикулова Бибигуль Адылханқызы ІІ
Оразхан Дильназ Байдавлетова Қарлығаш Маликқызы ІІ
Айтбай  Еңлік № 124 орта мектеп Досаева Айнұр  Сейтбекқызы ІІ
Абдракым Жания Н.Крупская  атындағы  орта мектеп Ақылшаева Ақдана Бекежанқызы ІІ
Төленді Мұқағали Н.Н.Головацкий  атындағы  орта мектеп Ақылшаева Ақдана Бекежанқызы ІІ
Мамытбай Диас №24 орта мектеп Есенгалиева  Жамал Булатовна ІІ
Сабырхан Маржан Адилханқызы  №110 Дүйсенова Гульмира Абуталиповна ІІ
Нұрлыперзентқызы Салтанат Жарылқасын Отарбаев орта мектебі Джумадилова Канат Каратаевна ІІ
Кеңес Арсен Бахитжанұлы №16 мектеп Толысбаева Гүлсая Жұмағатқызы ІІ
Акрамхан Айша Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Тоғызбаева Айжангул Хамзановна ІІ
Тлеуғали Айша Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Тоғызбаева Айжангул Хамзановна ІІ
Дүйсен Ернұр Ерболұлы №19 Жалпы орта мектеп Сейлова Назира Секеновна ІІ
Жандаулетова Ұлданай Жаңатас қалалық аула клубы Құтмағанбетова Аселхан ІІ
Муратова Томирис Адиловна №102 мектеп –гимназия Ботабекова Айгул Кенжебековна ІІ
Серікқали Аружан Еркебұланқызы №102 мектеп –гимназия Ботабекова Айгул Кенжебековна ІІ
Жетен Эльнара №4 негізгі мектебі Қондыбаева Эльмира Байузаковна ІІ
Қуанышбай Жарқынбек №13ЖББ орта мектеп Бейбитова Макпал

Балтабековна

ІІ
Карамышева Ангелина Ш.Уәлихановатындағы орта мектебі Мадиева Бакытгуль Советхановна ІІ
Болатова Жанерке Көкпекті орта мектебі Жадрина Айгул Чаймардановна ІІ
Кара Александра Көкпекті орта мектебі Жадрина Айгул Чаймардановна ІІ
Мұратбек Аяна Сағатқызы Қайнар мектеп- гимназия Нұрнияз Ақбөпе Қасқырбайқызы ІІ
Сапархан Нұрсұлтан Ыдырысұлы Қайнар мектеп- гимназия Нұрнияз Ақбөпе Қасқырбайқызы ІІ
Советов Мейірім Мейрамұлы Ақбауыр негізгі орта мектебі Бикина Айткул Тиштыбайқызы ІІ
Үсеин  Нұрсаят Тұрар Рысқұлов орта мектеп Абитаева Айнур Капаровна ІІ
Бугаев Даниил Хисина Мадина Бериковна ІІ
Сейтқожа Айым Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Бозова Айгуль Токтарбековна ІІ
Жақсыкелді Жомарт Мәлімұлы  Көлбай орта мектебі Есимбекова Ардак Жабайханқызы ІІ
Жанарысқызы  Жәния №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Сарсенова  Камшат Темирхановна ІІ
Серікбай Жанель №37 мектеп-лицей Еркінғали Раушан ІІ
Нұрханов Мирас №37 мектеп-лицей Еркінғали Раушан ІІ
Кенжихан Анель №18 Орта мектеп Сыдыкбаева Мадина Танирбергеновна ІІ
Ерқара Жанерке №18 Орта мектеп Сыдыкбаева Мадина Танирбергеновна ІІ
Жамшит Іңкәр №16 Жалпы орта мектеп Барақбаева Зауре Жанабаевна ІІ
Дәлубай Айару Ақжігіт орта мектебі Басықараева Жайнагүл Нұрлыбекқызы ІІ
Қыстаубаев Нұркен Бағдатұлы № 162 Жамауова Жанат Усербаевна ІІ
 

Бейсебаева Сания

дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы  

Жаксыбекова Меруерт Женисовна

ІІ
Жұмадилла Нүрсәт  №34 Сметова

Мөлдір

Мұхтарқызы

ІІ
Әбілдаш  Сымбат №54 орта мектебі Әлімқұл Әйгерім Нұрмаханқызы ІІ
Аскарова Айару №4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІ
Прназарова Гулайым

Нұржанқызы

№28 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі Исатаева

Гульбара

Койлыновна

ІІ
Жанатұлы Аюп Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп Кожабекова Гульнур Чапаевна ІІ
Нұртан Шарбат Ш.Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі Искакова

Бакытжан

Есильхановна

ІІ
Асан Сұлтан Саматұлы Ғ.Мұратбаев Сапарова Кулянда Байгабиловна ІІ
Кенжебай Кәусар Жаңабайқызы Райымбек батыр атындағы №50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі Бейсеитова Арайлым Картаевна ІІ
Ризабекова Перизат Теректі орта мектебі Калимолдина

Шолпан

Айтказиновна

ІІ
Кадырханов Мансур Алибекович №47 жалпы білім беретін мектебі Бигалиева Самал Сабитовна ІІ
Жәнібекқызы Нұрай Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу ІІ
Қалмахан  Асель №21 ЖОББМ Тусупбекова Амина Сарсеновна ІІ
Марат  Қымбат №21 ЖОББМ Тусупбекова Амина Сарсеновна ІІ
Тұрарбек Әмір Қонысұлы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Сарсенгазиева Самига Сайыновна ІІ
 Бесембай Маржан. Шәмші Мадьярова Зағира Оспанқызы. ІІ
Серік Абай Серікұлы Т.Ізтілеуов атындағы №29 қазақ орта мектебі Тасымова Мәншүк Қаппарқызы ІІ
Теміржанқызы Айшабибі Бітік мектеп-бөбекжай кешені Аймагамбетова Ханым Андалиевна ІІ
Ағабек Асылжан Абылай хан атындағы орта мектеп Боранбаева Зура Кидировна ІІ
Елеусіз Кәусар Алмасқызы «Ақтоғай» орта мектебі Сырттанбекова

Раушан Алтаевна

ІІ
Дуюм Самат №4 жалпы білім беру орта мектебі

 

Медоуова

Язык  Избасовна

ІІ
Амангелді Назерке Ибатқызы № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы ІІ
Әділхан Абдурахман Мәдениетұлы № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы ІІ
Дәуіт Ернұр № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы ІІ
Орынбасар Бекнар Абдуллаұлы № 36 мектеп- гимназиясы Толегенова Алтынгүл Итемгенқызы ІІ
Найсирова Гульниса

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІ
Рысбекова Жанар

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІ
Мамлин Инсар Айтуарұлы №81 «Astana English School» гимназиясы Мурзахметова Айнур Айдарбековна ІІ
Бинеубай  Жанболат Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек ІІ
Есеркеев Жансерік Жанболатұлы  № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІ
Қойлыбай Диас

Қалдыбекұлы

 

Досбол орта мектеп Ибадильдаева Жамиля Мананбаевна ІІ
Көмекбай  Данияр №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Марат  Ақниет №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Асейт Аяла Қуатбекқызы №44 жалпы орта мектеп Белтенова Макпал Мухамедкалиевна ІІ
Озеров Илларион Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІ
Коломыцева Ангелина Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІ
Утетлеуова Камиля Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІ
Худайберген Назерке №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Бастуыш сынып  мұғалімі Кулыева Балкия ІІ
Ойтугарова Гулнур Айтугановна  №15 орта мектебі Салтенова Нургуль Сактагановна ІІ
Жангелді Медина Серікқызы №81 «Astana English School» гимназиясы Мурзахметова Айнур Айдарбековна ІІ
Молдыбаева

Жанель Наримановна

 

Тауағаш орта мектебі Молдыбаева Асем Жумагельдиновна ІІ
Мукушов Арғын Керней тірек мектебі

 

 

Ерубаева Рыскуль Ирзыковна ІІ
Жанатова Ақзере №142 Коштибаева Аманкул Ерболатовна ІІ
 Берді Нұржігіт №23 жалпы орта мектеп Жумабекова Зауре ІІ
Курванов

Тимур

 

№110 мектеп-гимназиясы Журтбаева Асем

Турсынханована

ІІ
Құттыбай Бегімжан Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектеп Забибулла Тұмар ІІ
Мамлин Инсар Айтуарұлы №81 «Astana English School» гимназиясы Мурзахметова Айнур Айдарбековна ІІ
Бинеубай  Жанболат Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек ІІ
Есеркеев Жансерік Жанболатұлы  № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІ
Қойлыбай Диас

Қалдыбекұлы

 

Досбол орта мектеп Ибадильдаева Жамиля Мананбаевна ІІ
Көмекбай  Данияр №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Марат  Ақниет №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Асейт Аяла Қуатбекқызы №44 жалпы орта мектеп Белтенова Макпал Мухамедкалиевна ІІ
Озеров Илларион Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІ
Коломыцева Ангелина Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІ
Утетлеуова Камиля Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІ
Худайберген Назерке №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Бастуыш сынып  мұғалімі Кулыева Балкия ІІ
Ойтугарова Гулнур Айтугановна  №15 орта мектебі Салтенова Нургуль Сактагановна ІІ
Жангелді Медина Серікқызы №81 «Astana English School» гимназиясы Мурзахметова Айнур Айдарбековна ІІ
Молдыбаева

Жанель Наримановна

 

Тауағаш орта мектебі Молдыбаева Асем Жумагельдиновна ІІ
Мукушов Арғын Керней тірек мектебі

 

 

Ерубаева Рыскуль Ирзыковна ІІ
Қалмағанбет Балнұр Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектеп Жумагулова Альбина Араповна ІІ
Есіркеп  Нұрбек Үлгілі орта мектебі Мамырбаева Гулмайра Сериковна ІІ
Жанатова Ақзере №142 Коштибаева Аманкул Ерболатовна ІІ
 Берді Нұржігіт №23 жалпы орта мектеп Жумабекова Зауре ІІ
Курванов

Тимур

 

№110 мектеп-гимназиясы Журтбаева Асем

Турсынханована

ІІ
Құттыбай Бегімжан Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектеп Забибулла Тұмар ІІ
Мұратбай Құрмет №7 жалпы білім беру орта мектебі Шамуратова Райхан ІІ
Токтас Дина Бахытқызы №11 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі Аккузова Гулистан Абуталиповна ІІ
Туракелдиева Нуршат М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп ДауренбековаГулжан ІІ
Махамбетхан Кәусар М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп ДауренбековаГулжан ІІ
Мейманбек Жанерке Ержанқызы №173 мектеп-лицей Семжанова Светлана  Акынтаевна ІІ
Қалибек Кәусар №11 орта мектеп

 

Курманбаева Шолпан Аралбаевна ІІ
Исатай Айгерім №11 орта мектеп Сейдегазиева Айгүл Жанаевна ІІ
Мейірман Мейіржан №50 Хуанай Алмагүл ІІ
Абдураимов Абдумалик Ш.Ниязов  Абдусаттарова Саодат Ерехановна ІІ
Батырбек Арман Жайық Бектұров атындағы №3 Ақкөл орта мектебі Ибраева Асемгуль Ахмедьяновна ІІ
Амангельдинов Нурлат Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Сулейменова Роза Ахановна ІІ
Букирова

Жамал

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Сулейменова Роза Ахановна ІІ
Дарқан Сәруәр Көкөзек орта мектеп-бақшасы Желкайдарова Альфия Бахтыбаевна ІІ
Калелова Тоғжан Бауржанқызы Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп Кабдешова Клара Казтаевна ІІ
Төлеубек Серғали Жеңісұлы «Ақтоғай» орта

мектебі

Арыстанова Айнұр Сатыбалдиевна ІІ
Ерікұлы Нұрперзент М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қанатова Гүлсім ІІ
Алтынбек Медина М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле ІІ
Қуанышбекұлы Нұрбақыт М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле ІІ
Камза Шыңғыс М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле ІІ
Серік Ақерке М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалжан Жанар ІІ
Байдуллаева Аяжан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Медетбаева Мөлдір ІІ
Талғатұлы Дамир М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Жумагулова Улдай ІІ
Әмірхан Әлинұр М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Суханова Гүлмира ІІ
Жұмабек Әлия М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Суханова Гүлмира ІІ
Ертуғанқызы Шынар М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Тұяқбаева Гүлжахан ІІ
Кенжебекқызы Гульвира М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Тұяқбаева Гүлжахан ІІ
Ильясов Саят М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Исматова Жаңылған ІІ
Оспан Айғаным М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Дүйсенғалиева Әлия ІІ
Зиятбек Әйгерім М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Дүйсенғалиева Әлия ІІ
Махамбетжан Ерсұлтан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Баяділ Бақыткүл ІІ
Қалымбет Нұрхан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Баяділ Бақыткүл ІІ
Тілемісов Бексұлтан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Байкубекова Жания ІІ
Нұрахмет Ақмарал М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Байкубекова Жания ІІ
Әмзеев Берік М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Берденов Кемал ІІ
Сайлауова Лаура М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Байкубекова Жания ІІ
Тұңғышбай Айару М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Тілеуқабыл Әлия ІІ
Режаматов Шахрух М. Маметова Орманова Назима Аралбаевна ІІ
АлкенЖания №36 Мектеп-лицейі Кожабаева Гульжан Калуадиновна ІІ
Данен Мерей №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Думан Алдиар №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Кайруллина Алина №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Ізтөлеу Мирас №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Қалымбек Әлияр Қуанышбекұлы №36 жалпы орта мектеп Жетписбаева Акмарал Куанаевна ІІ
СерикбаевАзамат Тұрланұлы Еркінқала орта мектебі Шажимова Назерке Нұрланқызы ІІ
Сорокина Надежда Алексеевна С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Жусупова Гульмира Жеткергеновна ІІ
 Аляхметова

Мадина

С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Баетова

Жазира

ІІ
Жанбота Аягөз Мойынты жалпы орта мектебі Курумбаева Халима Аманкуловна ІІ
Жүкенов Жәнібек

 

№ 53мектеп- лицей Намазбаева Мадина Уразбековна ІІ
Алтаева Алия № 53мектеп- лицей Орынбаева Лаура Адильбеккызы ІІ
Амантай Қарақат № 53мектеп- лицей Орынбаева Лаура Адильбеккызы ІІ
Бақтияр Зейітбек № 53мектеп- лицей Смаилова Шолпан Кумарбековна ІІ
Бакиева Айшабибі «Бударин мектеп-бөбекжай» кешені Сариева Асель Даутовна ІІ
 

Шарипханова Дильнур

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІ
 

Шаяхмет Жібек

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІ
Алжапар Әділет №30 жалпы орта мектеп Шаймарданова Шынар Сагындыковна ІІ
Сермуханова Медина №30 орта мектеп Абдиганиева Гүлдана Алданқызы ІІ
Тоқтарбекова Даяна №188 мектеп-гимназия Әуеш Гаухар Әділқызы ІІ
Мұхтарбек Даулет №188 мектеп-гимназия Абдикасимова Шолпан Сыдыковна ІІ
Бекболат Аяулым  №188 мектеп-гимназия Абдикасимова Шолпан Сыдыковна ІІ
Абайхан Әлия №188 мектеп-гимназия Чавкунова Жанагул Нурбаевна ІІ
Уәлихан Исламбек  №188 мектеп-гимназия Куанбаева Айгуль Сейткалиевна ІІ
Абдоллаева Саяна Саятқызы Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Омарова Ильфира Нугымановна ІІ
Рыскельдыұлы Ынтымақ

 

№4 бастауыш Маменова Зульпан ІІ
Ерболова Дильназ Ерланқызы № 32 орта мектеп Нұрмұхамбетова

Ақниет

Маратқызы

ІІ
Жолдыбай Нәби № 32 орта мектеп Муканова Айнагул ІІ
Мәдиұлы Ислам № 32 орта мектеп Толеубаева Мадина Ермукановна ІІ
Көкеш Аяжан Жаманшұбар негізгі мектебі Рамазанова Акмарал Кажмуратовна ІІ
Ахметова Стелла

 

А.Шерімқұлов Абишова Мадина ІІ
НарегеевАлинур №36 мектеп-гимназия АбдинагиеваУлбосынАскаровна ІІ
Бауыржанова Айда Ғали Орманов атындағы №7мектеп гимназия Нұрахметова Гүлшат Қамкенқызы ІІ
Мұса Нұрлыхан №39 негізгі мектебі Омарова Лейла Ганиевна ІІ
Оралбек Айдын №39 негізгі мектебі Омарова Лейла Ганиевна ІІ
Талғат Тамерлан №36 мектеп-гимназиясы Қасанова Әсел Әділбекқызы ІІ
Даулетов Адилжан №36 мектеп-гимназиясы Қасанова Әсел Әділбекқызы ІІ
Сәрсенбай Айару №36 мектеп-гимназиясы Жагпарова Жамила Насимуллина ІІ
Жұмабаева  Арайлым №220 орта мектебі Өтегенова Нұрбибі Айсақызы ІІ
ЖаксимбековаАйгерим Қостанай педагогикалық колледжі ШайхетдиноваАйнагульБатыржановна ІІ
Арипов Қасымжомарт № 66 мектеп-лицейі Тусенова Жанар Болаткызы ІІ
Талғатұлы Ақсұңқар №28 орта мектебі Меңлібаева Мәдина Оңғарбекқызы ІІ
Ағабек Асылжан Абылай хан атындағы орта мектебі Боранбаева Зура Кидировна ІІ
Орынбасар Кәусар Жанғалиқызы Абылай хан атындағы орта мектебі Алдажарова Акшолпан Абилхайыровна ІІ
Турсын  Нурым Нариманұлы Байсейіт Жылкелдин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Булантаева Алия

Жарылкасыновна

ІІ
Ержан  Мадияр  Даниярұлы Байсейіт  Жылкедин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Шарғынова Жанат Кудайбергеновна ІІ
Сембі Таужан Ержанұлы Байсейіт  Жылкедин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Шарғынова Жанат Кудайбергеновна ІІ
Алтай Әділет №271 орта мектеп Алпысбаева Ұлболсын Торехановна ІІ
Жиенбек Ерсұлтан Ғаниұлы  №37 жалпы орта мектеп Дүйсенбина Гүлсім Амангельдиевна ІІ
Гайнатдин Ерасыл № 36 мектеп- гимназиясы Еділбаева Назым Еділбайқызы ІІ
Намаз Айболат № 36 мектеп- гимназиясы Еділбаева Назым Еділбайқызы ІІ
Аманғали Нұрдаулет «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

ІІ
Сатыбалды Аділет «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

ІІ
Садыхан Салтанат «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Тузельбаев Мұхтар Мусаевич ІІ
Амиров Мейірбек «Қайнар-мектеп» гимназия» Осаев Ермек ІІ
Дүймеханова  Аянат №10 Утемисова Раушан Бигараевна ІІ
Тоқтасынова Жанерке Асубұлақ орта мектебі Болатова Айжан Болатовна ІІ
Досмухамедова Кымбат Куанышовна №3 орта мектебі Досмухамедова Айгуль Айтжановна ІІ
Ибраева Азель Ерболатовна №3 орта мектебі Досмухамедова Айгуль Айтжановна ІІ
Абдулла Дина №65 жалпы орта мектеп Нурбекова Салтанат Карыбаевна ІІ
Бауыржанов Алан №65 жалпы орта мектеп Аманғожанова Аян Серікқызы ІІ
Ахмет Ару Дөң орта мектебі Смагулова Эльвира Смагуловна ІІ
Мүсілім Айшуақ №124 Таңжарыққызы Ұлбосын ІІ
Тусупова Айтолқын Академик Ж.С. Ақылбаевтың Балқаш мағызды білім беру колледжі Ершаева Жулдызай Малдыбаевна ІІ
Серікбосын Нұрасыл Медетұлы Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Абдрахманова Карлыгаш Тугелхановна ІІ
Аманғазы Алуа Талғатқызы Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Абдрахманова Карлыгаш Тугелхановна ІІ
ДүйсенәліАқәділ Қанатұлы Райымбек батыр атындағы №50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі Бейсеитова Арайлым Картаевна ІІ
Абдукаримова Ұлбала Ердаулетқызы С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Алтынкөзова Галима Сулеймановна ІІ
Нүсрет Амирхан С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Алтынкөзова Галима Сулеймановна ІІ
Кулиева Русалина С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Аралбаева Гульнаш ІІ
Бек Арнұр С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Шопаева  Дина ІІ
Калыбек Томирис С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Касимова Мейканым Мажовьна ІІ
Амангелді Аружан №2 орта мектеп Тасбаева Айгуль Насирханқызы ІІ
Исабек Арнұр №2 орта мектеп Тасбаева Айгуль Насирханқызы ІІ
Кушкалиев Ибрахим Еркінқала орта мектебі Сейтова Гулшешек Абатовна ІІ
Майчекенова  Маржан № 44 жалпы орта мектеп Нургабыл Мейрамгуль Нургабылқызы ІІ
Тулегенова Сабина Сеитжанқызы Е.Есжанов атындағы №9 орта мектеп Дарменова Гулзат Асанқыз ІІ
Мұхамбеталыұлы Нұрасыл №4 шағын орталықты орта мектеп Абдикулова Айнур Баймахановна ІІ
Насимулла Жайдары  Исатай орта мектебі Тулебаева Алмагул ІІ
Тәуірбаева Назерке № 190 Мысаева Айман ІІ
Әбілхан Айқын №177 орта мектебі Кенжеғараева Мадина ІІ
Құдайбергенқызы Еркеназ №177 орта мектебі Кенжеғараева Мадина ІІ
Ербол Нұртөре №177 орта мектебі Кенжеғараева Мадина ІІ
Дүзбай Миірбақытұлы № 177 Шаңқұлова Клара ІІ
Жайлау Ақниет Ш.Сымаханұлы атындағы орта мектеп Мылтықбаева Аягөз ІІ
Азбергенов Жансұлтан С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Нуржигитова Алмагуль Жакаевна ІІ
Тұңғышбай Жадыра №11 мектеп-лицей Жакеева Жанат ІІ
Аман Айзере №11 мектеп-лицей Қайруллаева Перизат ІІ
Важитова Амина Р.Қошқарбаев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп Калаулинова Надира Жанатқызы ІІ
Сапаралы Мөлдір Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІ
Пердебай Балнұр Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІ
Дүйсен Даулет Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІ
Тулеу Қазына Сакенқызы Достық жалпы орта мектеп Байрова Акжан Бактыбаевна ІІ
Дауылбаева Аяжан Достық жалпы орта мектеп Саткраева Сауле ІІ
Шаяхмет  Тұрарбек  Тұрлыбекұлы Ғ. Мұратбаев Утенова Алмара Идеятовна ІІ
Лесбекқызы Гүлден Ғ.Мұратбаев Утенова Алмара Идеятовна ІІ
Алеша Дастан Сәду Нұрниязұлы атындағы

мектеп — интернат

Досыбай Назира Көшербайқызы ІІ
Әділет Мейрамбек Сәду Нұрниязұлы атындағы

мектеп — интернат

Досыбай Назира Көшербайқызы ІІ
Қошқар Нұрболат

Абайұлы

№28 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі Исатаева

Гульбара

Койлыновна

ІІ
Бақытбекұлы  Ұлан Құйған орта мектебі Карабаева Роза Манашевна ІІ
Серікбайқызы Әсел №50 негізгі орта мектеп Силамхан Толқын ІІ
Кидирбаев Акерке №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул ІІ
Каримов ФамильАрифұлы Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Рашид Нұрдаулет Тоызбайұлы Датқаев Мурат Маликович ІІ
Аман Ерсұлтан Мұхитұлы Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Бақытжан Мадина М Әуезов атындағы орта мектебі Құсайынова Гулсара Ибраевна ІІ
Кеңесқұл Дарина Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы ІІ
Ермагамбетова Меруерт Кайыркенкызы Қостанай қаласы.

Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернат

меруерт ермагамбетова ІІ
Айкеш Айда Жасұланқызы Ақой жалпы орта мектеп Мукашева Айнанур Карбозкызы ІІ
Тойшы Жанерке Көктөбе бастауыш мектебі Кирпикбаева Гулжан Абдигулкызы ІІ
Койшыбаев Али

Баймурзаевич

Жайсан орта мектебі Даулетказина Мадина Алдабергеновна ІІ
Карифулла Гүлсезім Ғани Мұратбаев Құрманалива Р.С ІІ
Кабиболла   Нұрәлі Ғани Мұратбаев Құрманалива Р.С ІІ
Аяпберген Бейбарыс Ғани Мұратбаев Құрманалива Р.С ІІ
Бисен  Жұлдыз №6 Акбергенова Ұлмекен ІІ
Байболысова Әсел №47 жалпы орта мектебі Оспанова Ғалия Оразбайқызы ІІ
Оралханова Айым Мейрамханқызы Ахмер орта мектебі Сейтмолдинова Кәмшат Назарбековна ІІ
Амангелдыева Алина Бағдатқызы №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Досбаева Нургуль Кабдыгалиевна ІІ
Балапан Нұржамал Бағатай Сәнира Әжбентайқызы ІІ
Серікбай Кәусар Нұрғалиқызы №36 мектеп — гимназиясы Имашева НадираЧапайқызы ІІ
Дүйсалипова Нұржамила Тулегенкожаевна №36 мектеп — гимназиясы Имашева НадираЧапайқызы ІІ
Мейрембай Нұрбала №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІ
Үйкекбай Әли №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІ
Қырықбай Өмірзақ №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІ
Нұрмаханбет Гүлсана №15 орта мектебі Еспенбетова Назиркуль ІІ
Ораз Кәусар №15 орта мектебі Аңдабаева Айнұр ІІ
Нұрмаханбет Сана №15 орта мектебі Баетова Дана Рысбековна ІІ
Ұзақбай Аңсаған С. Ибраев атындағы негізгі орта мектеп Мыктыбекова Н.М ІІ
Схахова Саида Амангелді атындағы орта мектеп Измуханова Гулнара ІІ
Сағынғали Сабина Амангелді атындағы орта мектеп Абуова Айгул Сарсеновна ІІ
Нұржан Айдар №32 орта мектебі Бижанова Жанаргүл ІІ
Жасталап Айша Амангелді атындағы орта мектеп Калиева Ақтоты Хайсаевна ІІ
Төлеген Ақниет Амангелді атындағы орта мектеп Серікбаева Тұрсын ІІ
Сидгулова Дильназ Амангелді атындағы орта мектеп Хитуова Алтын ІІ
Бәдел Есжан Амангелді орта мектеп Жумалиева Улжан ІІ
Жамалхан Балнұр Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С ІІ
Құнанбайұлы Абылай № 266 мектеп-лицей Әуез Рабиға Махамбетқызы ІІ
Сванқұл Гүлнұр №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта Казакбаева Перизат ІІ
Мақсым Ақмарал № 1қазақ орта мектебі Абдикаликова Меруерт Маратовна ІІ
Турдиев Нұрдаулет №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул ІІ
Аметбай Қазыбек №10 мектеп-гимназиясы Болыбаева Света Телибаевна ІІ
Сәбит Қадыржан №10 мектеп-гимназиясы Болыбаева Света Телибаевна ІІ
Сапарбек Санжар №30 жалпы орта мектеп Құрманжанова Алтынгүл ІІ
  Тлеуғали Ажар Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп  Машкенеева Айдана

Кизамбековна

ІІ
Далелова Нуржамал Шәкәрім ат-ындағы     үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Ғабдуллина Ериманова Гүлнұр ІІ
Қобланбек Дінмұхамед № 33 Ешмаханова Ақмарал ІІ
Қуанышбек Батырбек № 33 Ешмаханова Ақмарал ІІ
Тұрған Мирас № 33 Мырзалиева

Жанар

ІІ
Қырғызбай Бағдәулет № 33 Мырзалиева Жанар ІІ
Оразбек Айбек Камышенка орта мектебі Кабдуллаева Айжан Каликановна ІІ
Өтеген Айару Каримова Гүлсағым Ораловна ІІ
Хасен Мадина Айнабекова Маржан Куанышбаевна ІІ
Сатыбаев  Ерболат  Ержанұлы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІ
Қасембаева  Диана  Бауыржанқызы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІ
Ахметоллаева Альбина Қ. Қайсенов атындағы орта мектеп Нуралдина Эльвира Елубаевна ІІ
Кереева Альбина Ерболатқызы Қаракөл орта мектебі Мұқанбетова Айнаш Берсінғалиқызы ІІ
Аманкелді Даулет Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІ
Орынбасар Жанел Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІ
Тилешов Еламан М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Джилкибаева Диляра Амановна

 

ІІ
Серік Ақжұлдыз №36мектеп-гимназиясы

 

Бекбаева Роза Аққалиқызы ІІ
Карагушева Альфия № 6 Бекберлиева Арайлым Биржановна ІІ
Ерболов Темірлан Асубұлақ орта мектебі Осанова Мая Тугеловна ІІ
Құрманғали Әнел №20 Кожабекова Алмагул Саулегуловна ІІ
Арыстанбек Мирас №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна ІІ
Тұрысбек Жанель №35 орта мектеп Оразбекова Айнур Базиолдановна ІІ
Аманкелді Қаһарман

Болатбекұлы

 Томан бастауыш мектебі Какиева Гүлжазира

Аққалиқызы

ІІ
Темірғали

Ержан

Сатжанұлы

 Томан бастауыш мектебі Темирова Бекзада

Амангелдиевна

ІІ
Агазова Жасмин №18 жалпы орта мектеп ТраеваБахыткульКарабековна ІІ
Закария Али №18 жалпы орта мектеп Нұржан Ақерке Нұржанқызы ІІ
Алдамжар Рамазан Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Гульхан Серикбаева Багитовна ІІ
Нұрәділ Өмірзақ Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Гульхан Серикбаева Багитовна ІІ
Марат Кәусар Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Измакова Алтынгуль Боранбаевна ІІ
Сергей Алдияр Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Бекмуханова Эльенора Маркистовна ІІ
Асыланқызы Нұрбақыт Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Муратова Жадыра Муратовна ІІ
Шалқарбай Аян Темірбайұлы Ныгманова Маржангуль Алпысовна ІІ
Ыбырай Аэлита Калиева Кайыркеш Тельмановна ІІ
Бектибаева Улбосын Масахбаева Райхан Идрисовна ІІ
Куншыгаров Нурислам Масахбаева Райхан Идрисовна ІІ
Тологонұлы Жасұлан Масахбаева Райхан Идрисовна ІІ
Габбас Елхан Зиядина Айдана Манненовна ІІ
Калимбекова Алина Зиядина Айдана Манненовна ІІ
Мухамедия Зере Бектурова Тайтулу

Карыбаевна

ІІ
Ахмадьянова Анеля Бектурова Тайтулу

Карыбаевна

ІІ
Левкина Валерия

 

Кулжанов Досмурат Артикбаевич ІІ
Матвиенко  Данил

 

Кулжанов Досмурат Артикбаевич ІІ
Жанабек Аңсар Авдармаа Дахан ІІ
Асауов Нурали Бурибаева Марина Мырзагалиевна ІІ
Әжібаева Бекзада. Көктал орта мектебі Оспанова Бексулу. ІІ
Бейсенбек Дамир. Көктал орта мектебі Шалғынбаева Гулнур. ІІ
Мейірбек Дәмелі. Көктал орта мектебі Құранбекова Айнур. ІІ
Аманбек Н. Көктал орта мектебі Жүнісбекова Айгул. ІІ
Құттыбай Д. Көктал орта мектебі Жүнісбекова Айгул ІІ
Ерғалиқызы Қ. Көктал орта мектебі Кожакова Гулжан. ІІ
Нұрмаханбет Асия. Көктал орта мектебі Ордабекова Шолпан. ІІ
Абдиров Руслан . Көктал орта мектебі Кобекова Мереке. ІІ
Ахметов Д. Көктал орта мектебі Қалабаева Сираж. ІІ
Тоғанбай Нұрлыайым. Көктал орта мектебі Орунбасарова Забира ІІ
Жанат Қ. Көктал орта мектебі Бақбергенова Қаршыға. ІІ
Аман Арсен. Көктал орта мектебі Раймкулова Зеткуль ІІ
Болат  Жанель В.Комаров жалпы орта мектеп Орынбекова Фарида ІІ
Махамбетов Рамазан В.Комаров жалпы орта мектеп Бекбенбетова Жанат Базарбаевна ІІ
Шайкыпануов Эмирхан №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна ІІ
Оразбек  Ханшайым №51 М.Қаратаев Абилбашарова Азиза ІІ
Антипина Эллина Байтакова Гульнара Сапаржановна ІІ
Токпаева Алика Байтакова Гульнара Сапаржановна ІІ
Жахат Диас №8 орта мектебі Несіпбек  Меруерт Ерлатқызы ІІ
Қалдаш Мейіржан 44 Аханова Шарипа Амангельдиновна ІІ
Ерболов Темірлан Асубұлақ орта мектебі Осанова Мая Тугеловна ІІ
Талғатбекова Нұрай Асубұлақ орта мектебі Осанова Мая Тугеловна ІІ
Қыдырәлі Ақниет Қаракөл орта мектебі А.Жумагалиева ІІ
Құрманбек Нұрхат Асылбекұлы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІ
Амиржан Ералхан Кененбайұлы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІ
Төлеген Айнара Ізбасарқызы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІ
Асланқызы Альфия Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІ
Қанағат Құдірет Досжанұлы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІ
Қадырғали Асылхан Оралбекұлы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІ
Дейнега Виктория Урицкий мектеп-лицейі Курманова Жанат Маулетовна ІІ
Төлеген Данагүл Боранқұл орта мектебі Кузембаева Гульмира

Токмагамбетовна

ІІ
Жумагалиева Каусар Айдарбекқызы №6 Ғ.Ақтаев атындағы орта мектеп Медетова Айнагүл Акимбаевна ІІ
Пауль Элина  №7 жалпы білім беру мектебі Садуова Акмарал Айтжановна ІІ
Губайдуллина Александра  №7 жалпы білім беру мектебі Садуова Акмарал Айтжановна ІІ
Әлібекқызы Мөлдір Т.Жармағамбетов атындағы орта мектебі Абдуллина Ләззат Жансейілқызы ІІ
Оңғартай Ерсұлтан Асықата Сабыркулова Жанар Турганбековна ІІ
Тана Айкерім Ю. А. Гагарин атындағы мектеп — лицейі Акпарова А ІІ
Азимова Жасмина Балалар  қолөнер мектебі Бейсенова Жұпар ІІ
Овечкина Анастасия Черемшанка орта мектебі Шарипова Алия Шариповна ІІ
Берікова Аружан  Рауанқызы Көкбай атындағы орта мектебі Түсіпова Гүлназ Сайлаубекқызы ІІ
Алиев Ерасыл Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп – гимназиясы Тасболатова Амангүл Нұрланқызы ІІ
Турланова Асель №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Темірбай Айзада №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Жумамуратов Ильяс №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Бисенғали Гүлжамал Дәуленқызы ІІ
Тайшық Асылжан М.Ахметбеков атындағы орта мектебі Таласбаева Гүлнарай Куатовна ІІ
Ибрагим Малика М.Ахметбеков атындағы орта мектебі Абуова Торғын Майдановна ІІ
Мергенов Ерасыл М.Ахметбеков атындағы орта мектебі Абуова Торғын Майдановна ІІ
Сұлтан  Мұхамеджан № 163 Бабаджанова Ақжарқын ІІ
Раманов Жарқын №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІ
Әмитова  Нұрханым  Ғабитқызы №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІ
Каримуллина Перизат Бітік мектеп бөбекжай кешені Тапенова Ақбөпе Мұхамбетқызы ІІ
Ғабитқызы

Жансая

№1 мектеп гимнакзиясы Тогатаева Жанат

Сатовна

ІІ
Орынбасар Дінмұхаммед №2 Нармаганбетова Нурзипаш Рзагалиевна ІІ
Ықылас Дильназ Мерекеқызы Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп Досыбекова Құттықыз Асқарбекқызы ІІ
Сәкенов Дәулет Азаматович Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп Бағыланова Асылай Бағыланқызы ІІ
Құралбаев Бекарыс Манасұлы Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп Бағыланова Асылай Бағыланқызы ІІ
 

Қуаныш Рамазан

№122орта мектебі Еспенбетова Нүргүл ІІ
Муратов Азат Саятович

 

№33

 

Карменбаева Шолпан Нурхасимовна ІІ
Амангелді Бейбарыс Е.Ш.Орақбаев атындағы жалпы орта мектеп Журалиева Ш.Д. ІІ
 

Ердешқызы Ақнар

Т.Хасенұлы атындағы орта мектебі Аманбаева Гульбагда Төлегеновна ІІ
Аширбай Анель Бекболкызы №53 мектеп-лицей

 

Аманжолова Сания Болатовна ІІ
Баяханов Мансур №15 Өміржан Тазагүл ІІ
Қанатова Нұргүл  Жарасқызы Умбетбаева Маржан Зарубаевна ІІ
Рахимжанова Айару №34 Жунусова Актоты Алкеновна ІІ
Қожахметова Ажар Ниязбаева Нурсила Қайратқызы ІІ
Жүрсін Мағжан Ниязбаева Нурсила Қайратқызы ІІ
Аманбаева Айдана  

№9

 

Мусенова А.Р. ІІ
Воротникова Анна Андреевна Орлова Олеся Владимировна ІІ
Горяева Валерия Игоревна Орлова Олеся Владимировна ІІ
Базарбаева Асель №41 Гулдана Ермекбаева

 

ІІ
Ким Тэ Мин №41 мектеп-лицей Шикиртаева Гулжан Беркинбаевна ІІ
Пердебай Жамила «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Тілеуқұлова Маржан Жылқыбайқызы ІІ
Болысбек Меруерт «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Абиева Аякоз Исагуловна ІІ
 Уразбаева Айдана  А.М.Горький атындағы №2  Минжанова  Камар Усербаевна ІІ
Баширахметқызы   Жібек № 15  М.Жұмабаев     атындағы  мектеп — гимназия Шамұханбетова Айгүл Амангелдіқызы ІІ
Нүкен Шырайлым Абитова Алия Қазыкенқызы ІІ
Жауғашты Аян Жақанұлы № 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІ
Мираш Ұлболсын Нұрланқызы

 

№ 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІ
Мұхиден Әлия Кенжебекқызы № 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІ
Золотоноша Дарья

 

№16 лицей-мектебі Нурмуханова Гулнар Кушербаевна ІІ
Реснянская Валерия

 

№16 лицей-мектебі Нурмуханова Гулнар Кушербаевна ІІ
Ганиев Санжар Қопа орта мектебі Қожбанова Үміт Сексенқызы ІІ
Қуаныш Айжан Ә.Бөкейханов атындағы мектеп-лицейі Кузембаева  Мейрамгуль Кайыркеновна ІІ
Айтжанов Нұрислам №23 жалпы орта мектеп Есбаева Гүлжанат ІІ
Жанарбек Шыңғыс №2 Орта мектебі Егинбаева Алтынгүл Бакытчановна ІІ
Айтжан Нұрасыл №184 негізгі мектебі Әбілқасымова Назира Шырынханқызы ІІ
Айтжан Оразәлі №184 негізгі мектебі Әбілқасымова Назира Шырынханқызы ІІ
Жолдыбай Ақниет №184 негізгі мектебі Әбілқасымова Назира Шырынханқызы ІІ
Мадиярова Тоғжан №173 мектеп-лицей Семжанова Светлана Акынтаевна ІІ
Қадыр Ақбота №173 мектеп-лицей Семжанова Светлана Акынтаевна ІІ
Бахтияр Мержан Мерекеұлы № 42 «Ақ ниет» гимназиясы Гупранова Кенжегул Сагиндиковна ІІ
Еркінбекқызы Айдана №49 негізгі мектебі Косаева Гулзипа Рахметжановна ІІ
Шадыхан Нұрай №49 негізгі мектебі Тойчиева Каухар Аширалиевна ІІ
Жылқыбаев Дәулет Сейтқазыұлы Сейсекенов орта мектебі Сейтқазықызы  Гүлнұр ІІ
Луговая Елизавета Жамукова Айгуль Аманжоловна ІІ
Еслямбек Дариға Капасова Жадыра Бакитовна ІІ
Абдуали Фатима Каримқызы № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІ
Канапина Гульай Дауреновна № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІ
Медеуұлы Дамир № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІ
Сейітмұрат Бекзат №266 мектеп-лицей Жұмашева Рыскуль ІІ
Сунгубаев Нұрсұлтан Изобильный ауылының орта мектебі Сатпаева Гүлім Қайыргелдіқызы ІІ
Манасова Инабат №2 Тлепбергенова Г ІІ
Шаймергенова Улжан Бекайдаровна

 

Тауағаш орта мектебі Кониспаева Альбина Нурлановна ІІ
Кенесары Диана Бекзатқызы С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп — гимназиясы Саменова Айнур Муздыбековна ІІ
Екіш  Жансерік Шона  Сымаханұлы  атындағы  орта  мектебі Мылтықбаева  Аягөз ІІ
Дәуітбек Бекжан Теректібұлақ Шәріпқан Рысқылбек  Дәуітбекұлы ІІ
Дүйсенова Ақерке Тайшыбайқызы А.Нұрманов атындағы орта мектебі

 

Мақсұтбаева Қарлығаш Бекеновна ІІ
Рахымберді Балауса Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Артелбек Айсәуле Мейірханқызы ІІ
Түреқожа Инабат Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Артелбек Айсәуле Мейірханқызы ІІ
Нуржанова Аружан №77 мектеп-балабақша кешені Нукербекова Камшат Кабдоллакызы ІІ
Данияр Назерке №77 мектеп-балабақша кешені Нукербекова Камшат Кабдоллакызы ІІ
Елтай Сұлтан Абитова Алия Қазыкенқызы ІІ
Ыбырай Ұлбике

 

    №4 бастауыш Сыздықова Майра ІІ
Нұрланұлы  Әнуар Асен Аманжол ІІ
Сәрсенбай Жандарбек №6 жалпы білім беру орта мектебі Сагинова Гулшат ІІІ
Исақбай Гұлнұр Исақбайқызы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІІ
Шахназаров Каан С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Блешбаева Ақмарал Бесжигитовна ІІІ
Қазбекова Кәтіш

 

№17 жалпы орта мектеп Кошанова Алия Жаныбековна

 

ІІІ
Сатыбалды Аяна Сақтапберген

Әлжіков атындағы №144 орта мектеп

Юсупова Зухра

Назымбекқызы

ІІІ
Бөрісбай  Ерасыл №51 орта мектеп Нурмаханова Балжанай Толегеновна ІІІ
Ахметчі   Жанерке №18 Орта мектеп Жусубалиева Салтанат Алипбаевна ІІІ
Елеубай  Ернар Талғатұлы Еркінқала орта мектебі Амирова Эльмира Қадірліқызы ІІІ
Жанботаұлы  Әлішер №19 мектеп Бергенбаева Нариман Жолмағанбетовна ІІІ
Жанатбай  Асия  Айдосқызы «Болашақ» Жалпы орта мектеп Нурманова  Жанар  Шаймерденовна ІІІ
Нүркеслув Бекберген №11 орта  мектеп Мирханова Марал ІІІ
Нүркеслув Бекберген №11 орта  мектеп Мирханова Марал ІІІ
 

Еркішұлы Елес

 

 

Қайрат Жәзира

Сайдесова Айзат

ІІІ
Серікбай  Дархан №4 бастауыш Шекербекова  Толқын ІІІ
Бахытбек  Еркін  Сұлтанұлы №19 жалпы орта мектеп Куатова Гулмира Нурекеевна ІІІ
 

Берікқызы  Айда

Ғани  Мұратбаев Мамыртаева   Балкенже

Тлеуліқызы

ІІІ
Қуаныш Индира «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Бижанова Жанар Сайлауқызы ІІІ
Қадыл Мереке  

№188 мектеп-гимназия

Ибраева Айжан Тұрғазықызы ІІІ
Таңатаров Досымжан Бірлік орта мектебі Алтыбаева Сауле Имангалиевна ІІІ
Какеш Эльнара М.Жұмабаев атындағы ота мектебі Жакен Манар ІІІ
 

Ардагерова Айгерім Асхатқызы

 

Жаңатас қалалық аула клубы

 

Ескермесова Гульфайруз

Кудайбергенов

на

ІІІ
Нұрланов Нұрсұлтан №37 мектеп -лицей Тобаева Элита Кабилбековна ІІІ
Есімханова Ару Дарханқызы Әлихан Бөкейхан атындағы №76 Жалпы орта мектеп Омарова Асылтас Магжановна ІІІ
Құмарғали Ахан №36 мектеп-гимназиясы Жұманова Арайлым Маратқызы ІІІ
Санатұлы Санжар №12 гимназия Ахметбаева Жанар Кашеповна ІІІ
Әуесхан Нұрбақыт №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп Ермекбаева Жауқасын ІІІ
Әбілбаева Нұрайым №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп Ермекбаева Жауқасын ІІІ
Ролланова Айкоркем Роллановна Қ.Байсықов атындағы орта жалпы білім беретін мектеп Доскалиева Айкун Кадыровна ІІІ
Ерұзақ Мерей Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІІ
Сейтжапар Сезім Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІІ
Вахит Нұрасыл Бостандық орта мектебі Тастамбекова Алма Абдрашитқызы ІІІ
Жетимекова Нұрайым №66 мектеп-лицейі Аманегелді Гүлжазира Амангелдіқызы ІІІ
Нұрахмет Диана Жалбинова Айткуль Қалиқызы ІІІ
Айтбек Бекнұр Жалбинова Айткуль Қалиқызы ІІІ
Мыңжанова Наргиз Аджикулова Бибигуль Адылханқызы ІІІ
Өміржан Аңсаған Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Ақылшаева Ақдана Бекежанқызы ІІІ
Султанбек Нұргүл №6 ЖББОМ Айтмамбетова Агия Утебаевна ІІІ
Балтабай Сабина Зейнуллақызы Жарылқасын Отарбаев орта мектебі Джумадилова Канат Каратаевна ІІІ
Нурматова Нозмина №2 орта мектебі Газахунова Зухра Курбановна ІІІ
Билисбекова Айару Әлімханқызы №5А.Байтұрсынов жалпы орта мектебі Ілиясова Феруза Оралбайқызы ІІІ
Қасымханов Әлихан Өмірханұлы №5А.Байтұрсынов жалпы орта мектебі Ілиясова Феруза Оралбайқызы ІІІ
Кузникова Диана №110 Аширбекова Макпал Болатбековна ІІІ
Жалғас Асылай Еркінқала орта мектебі Кабдушова Балғаным Жалгасовна ІІІ
Бейсенгазинов Ерасыл Н.Баймұратов атындағы орта мектеп Калибеков Оразбай Алимуханович ІІІ
Уранаева МАРИЯМ Арманқызы N.74 мектеп- гимназия Базарбаева  Нургул Қалдыбекқызы ІІІ
Абайдуллина Ажар Дамировна 74 мектеп гимназиясы Нұргүл Қалдыбековна ІІІ
Жолдаш Еркемай Тұрар Рысқұлов орта мектеп Абитаева Айнур Капаровна ІІІ
Озиева Элина Хисина Мадина Бериковна ІІІ
 Чухонцев Максим Хисина Мадина Бериковна ІІІ
Тәңірберген Амина Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Сейтбекова Гульмира Кизатовна ІІІ
Айбекұлы Бекнұр № 124 орта мектеп Досаева Айнұр  Сейтбекқызы ІІІ
Икрам Думан №37 мектеп-лицей Еркінғали Раушан ІІІ
Үсенбаева Айшат №37 мектеп-лицей Бектібаева Жаңыл ІІІ
Тасекенова Аяна №18 Орта мектеп Акишева Алуа Кожахметовна ІІІ
Төлеубай Жәниа №16 Жалпы орта мектеп Барақбаева Зауре Жанабаевна ІІІ
Жумакулова Альмира ӘлиханБөкейхан атындағы №76 мектеп Мейрханова Раушан Оралкановна ІІІ
Хабен Нұрәділ №24 орта мектеп Абилхасова Жанат Ержанқызы ІІІ
Құрманқұл Әлисұлтан №24 орта мектеп Таубаева Айман Хамитовна ІІІ
Нурбай Нұрқанат №  1 мектеп гимназиясы Танабекова Зура Ағабекқызы ІІІ
Әндіржан Абзал Жақсылықұлы Абай атындағы жалпы орта мектебі Байменова

Гүлбағила

Ғизатқызы

ІІІ
Нұран Жаннұр Сәду Нұрниязұлы атындағы мектеп-интернат Басбаева Гаухар Ондагановна ІІІ
Елу

Кәусар

 

№54 орта мектебі Әлімқұл Әйгерім Нұрмаханқызы ІІІ
Аскарова Диляра №4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІІ
Құмар Алуа Асланқызы

 

№74 жалпы орта мектеп Базарбаева Нұргүл Қалдыбекқызы ІІІ
Келдібек Жансая

Ерланқызы

№28 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі Исатаева

Гульбара

Койлыновна

ІІІ
Махашбек Нұрази Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп Кожабекова Гульнур Чапаевна ІІІ
Кенжебаева Жанна Елубайқызы №173 мектеп-лицей Жапарова Жамал Бауыржановна ІІІ
Балканова Азиза Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу ІІІ
Нүржан Ақбота Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу ІІІ
Колотушкин Матвей №33 МБК

 

Ретунская Ирина Владимировна ІІІ
Ерсайын Әділжан Дарханұлы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Сарсенгазиева Кулаш

Молдагалиевна

ІІІ
Қапсұлтан Мади

 

 

№4 негізгі мектебі Қондыбаева ЭльмираБайузаковна ІІІ
Шәкімардан Данияр №37 мектеп-лицей Амзеева Калдыгул ІІІ
Шорманқызы Айшабибі Абишев Хамит Уақитұлы ІІІ
Оразбай Нұрсая Мақсатқызы № 23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІІ
Ященко Максим Иванович Урицкий мектеп — лицейі Баймақанова Зура Қабдулловна ІІІ
Айтбек Жания Жандосқызы «Ақтоғай» орта мектебі Мойхиева Шайзада Хайрошқызы ІІІ
Елшібай Ернар Еділбайұлы «Ақтоғай» орта мектебі Сырттанбекова

Раушан Алтаевна

ІІІ
Омаралы  Әсел №10 Күреңбел орта мектебі Ибрагимова

Алтынқыз Таласқызы

ІІІ
Мұхтарқызы Аружан №10 Күреңбел орта мектебі Қуанышбек Гулфайруз

Мақұлбекқызы

ІІІ
Бекболат Нұрхан № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы ІІІ
Оразғали Жұлдыз Мақсотқызы № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы ІІІ
Жұмахан Жанар

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІІ
Қазетова Аружан Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІІ
Сағынбаева

Диана

Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІІ
Қойшыбаева

Мерей

Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІІ
Дәулет Дидар Балпыкова Раушан Мадесовна ІІІ
Калнияз  Болатбек Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек ІІІ
Ағаділхан Сабина  Назирханқызы № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІІ
Жорабекова  Айым №4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Рустемов  Елдос №4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Ахатова Малика Асланқызы №44 жалпы орта мектеп Белтенова Макпал Мухамедкалиевна ІІІ
Шейн Александр Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Буравцова Ангелина Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Плохотнюк Арсений Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Гейер Аурика Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Елисеев Анатолий Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Тлеміс  Манас №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Тамбаева  Актумар Курганбаевна ІІІ
Жумалиева  Айшабибі №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Тамбаева  Актумар Курганбаевна ІІІ
Маулетбек Жансұлтан Ғайниұлы №81 «Astana English School» гимназиясы Мурзахметова Айнур Айдарбековна ІІІ
Әзімбек  Ернияз Абай атындағы орта мектебі Джунусова Раушан  Каримовна ІІІ
Сеилхан  Әділбек №23 жалпы орта мектеп Жумабекова Зауре ІІІ
Бегежан Аяна №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова Алтынай

Сураншиевна

ІІІ
Жақан Ердәулет №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Сейтбекова Айнұр Срайловна ІІІ
Тұрсынбай Бағдаулет №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Сейтбекова Айнұр Срайловна ІІІ
Қазетова Аружан Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІІ
Сағынбаева

Диана

Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІІ
Қойшыбаева

Мерей

Жарбұлақ

орта мектебі

Жумадилова

Гүлбаһрам

Тлеубергеновна

ІІІ
Дәулет Дидар Балпыкова Раушан Мадесовна ІІІ
Калнияз  Болатбек Шахта орта мектебі Абдырова Ақбөбек ІІІ
Ағаділхан Сабина  Назирханқызы № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІІ
Жорабекова  Айым №4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Рустемов  Елдос №4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Ахатова Малика Асланқызы №44 жалпы орта мектеп Белтенова Макпал Мухамедкалиевна ІІІ
Шейн Александр Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Буравцова Ангелина Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Плохотнюк Арсений Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Гейер Аурика Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Елисеев Анатолий Урицкий мектеп- лицейі Сүлейменова Динара Әнуарбекқызы ІІІ
Тлеміс  Манас №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп «Вміс  Манаст  әлемі Тамбаева  Актумар Курганбаевна ІІІ
Жумалиева  Айшабибі №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Тамбаева  Актумар Курганбаевна ІІІ
Маулетбек Жансұлтан Ғайниұлы №81 «Astana English School» гимназиясы Мурзахметова Айнур Айдарбековна ІІІ
Әзімбек  Ернияз Абай атындағы орта мектебі Джунусова Раушан  Каримовна ІІІ
Сеилхан  Әділбек №23 жалпы орта мектеп Жумабекова Зауре ІІІ
Бегежан Аяна №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова Алтынай

Сураншиевна

ІІІ
Жақан Ердәулет №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Сейтбекова Айнұр Срайловна ІІІ
Тұрсынбай Бағдаулет №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Сейтбекова Айнұр Срайловна ІІІ
Дәулет Ару №7 жалпы білім беру орта мектебі Шамуратова Райхан ІІІ
Әбдікәрім Дамир Ермұханұлы №11 орта мектеп Жуманова Айгерим Омирбековна ІІІ
Отанбаев Ерасыл 99 орта мектеп Тұрсынбаева Гүлжайна Бектайқызы ІІІ
Айтхен Серікбол №50 Хуанай Алмагүл ІІІ
Сабырбек Нұржау №32 орта мектеп Тюмебаева Лаура Сабырбековна ІІІ
Рысметова Наргиза Ш.Ниязов Айметова Феруза Абдумавленовна ІІІ
Қожамқұл Рауан Құанышұлы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІІ
Әбдірәсіл  Аякөз Бірлесу-Еңбек Артықбаева Арайлым Булгакбаевна ІІІ
Ғаниұлы Марлен Бірлесу-Еңбек Исмаилова Қалила Мамадияровна ІІІ
Серік Гүлсезім М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қанатова Гүлсім ІІІ
Төлепберген Арайлым М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле ІІІ
Жұмахмет Альбина М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле ІІІ
Оңталап Аружан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Жумагулова Улдай ІІІ
Темірбек Дильназ М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Жумагулова Улдай ІІІ
Сагимбаева Жансая М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Жумагулова Улдай ІІІ
Файзуллаева Айман М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Жумагулова Улдай ІІІ
Тілеулесова Аяулым М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Суханова Гүлмира ІІІ
Романова Асылжан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Суханова Гүлмира ІІІ
Байдуллаева Саяжан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Берденқұлова Айнұр ІІІ
Доғдырбай Аружан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Бекбаулиева Нұршат ІІІ
Сырғаш Айкөркем М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Махаталиева Балгүл ІІІ
Сейілбек Ораз М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Дүйсенғалиева Әлия ІІІ
Оспан Аяулым М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Мусаева Муслима ІІІ
Ерсайын Нұрдәулет М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Баяділ Бақыткүл ІІІ
Таңсықбай Меруерт М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қаналы Гүлмира ІІІ
Нұрпейіс Дильшат М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Айжігіт Мира ІІІ
Мұхамбет Айшолпан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Нұрсейтова Ғалия ІІІ
Нұрлан Нұршат М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Нұрсейтова Ғалия ІІІ
Махашова Сұлушаш М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Байкубекова Жания ІІІ
Амангелді Айда №162 мектеп Әбдімәжитқызы

Мереке

ІІІ
Оңғарбай Олжас №162 мектеп Әбдімәжитқызы

Мереке

ІІІ
Қасымқан Мәди Серікұлы №65 жалпы орта мектеп Шағырова Венера Бейбітқызы ІІІ
Алдамұратова Әсел № 34 жалпы орта мектеп Исина Жазира Шамшиденкызы ІІІ
Муратхан Нуртас Хурметбекович Кузнецкий жалпы орта мектеп Ахметова Мадина Тасбулатовна ІІІ
Муратхан Албина Хурметбекқызы Кузнецкий жалпы орта мектеп Нильдибаева Булбул Жаксыбаевна ІІІ
Алимбаев Алиби №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Асамидан Әсия №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Мименбаева Дариа №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Оматаева Мадина №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Ізтөлеу Әдия №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Жантилеуова Роббия Жансерікқызы Еркінқала орта мектебі Шажимова Назерке Нұрланқызы ІІІ
Трофимова Диана Юрьевна С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Жусупова Гульмира Жеткергеновна ІІІ
Бойченко Наталия С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Жусупова Гульмира Жеткергеновна ІІІ
Байранова

Мадина

С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Баетова

Жазира

ІІІ
Эюбов Аслан С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Баетова

Жазира

ІІІ
Эюбова Рувайда С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Баетова

Жазира

ІІІ
Сейтжаппар Көркем Нұрсұлтанқызы №110 мектеп -гимназиясы Бокбаева Алмагүл Сұлтанханқызы ІІІ
Попова Динара  Абай атындағы №2 лицей Үсенова Тлеутай Оразбекқызы ІІІ
Жақсылық Абылай Мақсатұлы Мойынты жалпы орта мектебі Курумбаева Халима Аманкуловна ІІІ
Асқар Нариман Еренсізұлы Мойынты жалпы орта мектебі Бекишева Жаннур Кенжебековна ІІІ
Аманжол Айдана № 53мектеп- лицей Қошқарбаева  Айжан Тоқтаровна ІІІ
Ақшабай Диляра № 53мектеп- лицей Бақтыбаева Динара  Сәкеновна ІІІ
Жексенберді Кәусар № 53мектеп- лицей Орынбаева Лаура Адильбеккызы ІІІ
Бакиева Айшабибі «Бударин мектеп-бөбекжай» кешені Сариева Асель Даутовна ІІІ
Сайтуллин Ерасыл «Бударин мектеп-бөбекжай» кешені Сариева Асель Даутовна ІІІ
Жандавлетова Аружан

 

Атамекен орта мектебі Коккушакова Зулфия ІІІ
Бақтыбай Жанерке Шахта орта мектебі Қаражанова Маржан ІІІ
Забиров Махамбет Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІІ
Қожанкулова Адильхан Ергалиевич №3 Нурумова Замзагуль Алтаевна ІІІ
Маханбет Балнұр Нұрланқызы №3 Нурумова Замзагуль Алтаевна ІІІ
Байсарина Мадина Қыдырбекқызы №3 Нурумова Замзагуль Алтаевна ІІІ
Кайрбек Азамат Т. Бигелдинов жалпы орта мектебі Г. С. Ешжанова ІІІ
Алмасбекқызы Құралай №188 мектеп-гимназия Карабекова Айнур Сабыржановна ІІІ
Мамырбай Байдаулет  №188 мектеп-гимназия Куанбаева Айгуль Сейткалиевна ІІІ
Сүлеймен Дарын №188 мектеп-гимназия Қалқаева Бақтылы Нұрахманқызы ІІІ
Бурхан Фатимәлік №188 мектеп-гимназия Абдикасимова Шолпан Сыдыковна ІІІ
Қантбек Қазына С.Ибраев атындағы негізгі орта мектеп Сейдигазимова Жанат Шараповна ІІІ
Дүйсенбай Әли

 

№4 бастауыш Байырбекова Раушан ІІІ
Балтабай Аяулым Жаманшұбар негізгі мектебі Рамазанова Акмарал Кажмуратовна ІІІ
Сайранов Мирас №6 орта мектебі Бухат Нуржан ІІІ
Петрова Дарья Сергеевна Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж ІІІ
Сагдуллааева Аяулым А.Шерімқұлов Орынбасар Сәуле ІІІ
Бекназар Балнұр  

№4

 

Таджибаева Фарида Молдабековна ІІІ
Аманжанова Даяна №36 мектеп-гимназия Каратаева  Светлана

Базартаевна

ІІІ
СериковаЖанерке №36 мектеп-гимназия Наурызбекова Райгүл Максутовна ІІІ
Сағынтай Хатидже №36 мектеп -гимназия Избаганбетова

Мейрамгүл

Жолдасовна

ІІІ
Елубай Нұрсая №36 мектеп-гимназиясы Қасанова Әсел Әділбекқызы ІІІ
Қойшыбек Арайлым №36 мектеп-гимназиясы Жагпарова Жамила Насимуллина ІІІ
Жексен Абзал №36 мектеп-гимназиясы Хайруллина Рыскелді ІІІ
Тілектес Айару Тілектесқызы №266 мектеп-лицей Рзалиева Жанна Даулхановна ІІІ
Айтжан Ерсін Нүриденұлы Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Алиева Камшат Махмудовна ІІІ
Қиялбай Мерейлім Ақшұқыр мектеп -лицейі Елеусинова Жанат Едигеевна ІІІ
Төлеутай Кәусар Серікқызы №34 жалпы орта мектеп

 

Ахметова Байбала Балкымбаевна ІІІ
Сембаева Ақмаржан Н.Құлжанова атындағы Торғай гумманитарлық колледжі Білісбекова Динара Білісбекқызы ІІІ
Малтабар Амина А.Байтұрсынұлы  гимназиясы

 

Бақбергенова Райгул ІІІ
Төлен Оңталап Мирамбекұлы №28 орта мектебі Меңлібаева Мәдина Оңғарбекқызы ІІІ
Сагиева Аруна №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
Қалидолла Абзал №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
Жеткерген Нұрислам

 

№266 мектеп-лицей Дәрмен Ранай ІІІ
Мейрамов Нұрбота «Ақпарат тық технологиялар» Отемисова Асемгуль ІІІ
Кенжалиев Мерей

Мадиевич

№4

Жалпы орта мектебі

Жасарова

Салтанат

Аскаровна

ІІІ
Бекмырза Камила Байсейіт  Жылкедин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Серікова Айнұр Серікқызы ІІІ
Ғани Айсымбат №271 орта мектеп Серимбетова Гаухар ІІІ
Бекмұрат Бағым

 

№266 мектеп-лицей

 

Кенже Ерхожаева

 

ІІІ
Бауыржан Қарагөз А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназия Кұрманалиева Сания Айтмағанбетова ІІІ
Құлбай Ермек А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназия Даулетбекова Айша Даулетбековна ІІІ
Василенко Богдан А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназия Даулетбекова Айша Даулетбековна ІІІ
Бектемір Меруерт «Болашақ» жалпы орта мектебі Тургунбаева Замира Курбановна ІІІ
Бактыбекова Жасмина № 36 мектеп- гимназиясы Еділбаева Назым Еділбайқызы ІІІ
Райымқұл  Нұрсауле «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Каюпова Жанат

Тобағабылқызы

ІІІ
Амангелдиев Ерасыл Жанатұлы «Қайнар-мектеп» гимназия» Оразханова Гулайна Сабыровна ІІІ
Жеңісүлы Бекарыс №10 Утемисова Раушан Бигараевна ІІІ
Бахыткенженова Алина Ерланқызы №10 орта мектебі Досмаилова Светлана Султановна ІІІ
Жилжанов   Азамат Нұрлыбекұлы Асен Аманжол ІІІ
Бөжен    Әсем  Сәрсенғалиқызы Асен  Аманжол ІІІ
Әжіғали Мансур

Оралбайұлы

Қаракөл орта мектебі Тулеуова Анаргүл ІІІ
Жумакулова Альмира Әлихан Бөкейхан атындағы №76 жалпы орта мектеп Мейрханова Раушан Оралкановна ІІІ
Қанағат Жұлдыз №65 жалпы орта мектеп Нурбекова Салтанат Карыбаевна ІІІ
Ербол Еңілік Махамбет атындағы орта мектеп Молдағалиева Асия ІІІ
Тұқпат Асылназ Амантайқызы Еркінқала орта мектебі Кузембаева Лайла Сейтқалиқызы ІІІ
Қосымбаева Ақерке

Алтынбекқызы

Шахта орта мектебі Жолманова Кымбат

Урынбаевна

ІІІ
Бүркітбай Аслан №3 орта мектебі

 

Кауканова Жанна Хамзиновна ІІІ
Орынғали Аружан №3 орта мектебі

 

Карубаева Лейля ІІІ
Ғалымбай Оралбай Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІІ
Каримов Арман

 

Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

 

Раисова Ания Берлибековна ІІІ
Скакова Райхан Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Жакыпбекова Гульнар Кадртаевна ІІІ
Омар Аяжан №34 орта мектеп Аштаева Күлшат Кордабаевна ІІІ
Сапарбек Бекес №90 Абай Каюпова Айгүл

Нұрғалиқызы

ІІІ
Жаметова Айнұр 266 мектеп-лицей Жұбанова Гүлжан ІІІ
Телагисова  Дария №45 жалпы орта мектеп Сембаева Алла Максотовна ІІІ
Жұмағали Сұңқар Дәуренұлы Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Хасенова Гүлжан Мадиевна ІІІ
Пернебек Назым

 

С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Оспанова Гүлзат Амангелиевна ІІІ
Сырлыбай Аяулым

 

 

С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Алтынкөзова Галима Сулеймановна ІІІ
Қалмұратқызы Еркеназ

 

С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Бегимова Балнұр Бахтиярқызы ІІІ
Қабылбек Алина С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Шопаева  Дина ІІІ
Советов Ақтілек Науалы орта мектебі Каришева Г ІІІ
Әмірбек Аяулым

 

№4 шағын орталықты орта мектеп Таттыгулова Фарида

Садыхановна

ІІІ
Арнұрқызы Алуа Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Арнұрқызы Алуа ІІІ
Бериков Ислам №44 жалпы орта мектеп Қасымов Бағдат Бағланұлы ІІІ
Уалиолла Іңкәр С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Айгуль Нығанқызы ІІІ
Бегмат Арсен Үлгілі орта мектебі Мамырбаева

Гулмайра

Сериковна

ІІІ
Сағандық Малика Арманқызы А. Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул ІІІ
Рахимжанов Ерсултан № 44 жалпы орта мектеп Нугыманова Гульмира Жумагазиновна ІІІ
Абди Әмірхан №15 орта мектеп Итемгенова Санимай

Абдуллаевна

ІІІ
Аллабергенов Шынғыс №15 орта мектеп Итемгенова Санимай

Абдуллаевна

ІІІ
Джумахан Мадина №15 орта мектеп Итемгенова Санимай

Абдуллаевна

ІІІ
Советова Ұлмекен №22 орта мектеп Тәңірбергенова Дәріжан ІІІ
Қазақай Әдемі №22 орта мектеп Құлманова Айсұлу ІІІ
Ерболат Айдана №18 жалпы орта мектеп Омарова Маржан Кайдаркызы ІІІ
Қинаят Ақнар №18 жалпы орта мектеп Омарова Маржан Кайдаркызы ІІІ
Алмабекқызы Нұрсая №148 Хаметова Ақмарал ІІІ
Камиев  Нурхан Исатай орта мектебі Утешкалиева Тойдык Насипуллаевна ІІІ
Утепқали Айшабибі Қанатқызы Исатай орта мектебі Сейлқанқызы Қалима ІІІ
Утежан  Арназ Мейрамбекулы  Исатай орта мектебі Адилова Айгул Уахитовна ІІІ
Ертай Нұрай Аманбекқызы №82 орта мектеп Сармурзаева Данагүл Толыбаевна ІІІ
Күнтуған Гүлсезім Ержанқызы №82 орта мектеп Сармурзаева Данагүл Толыбаевна ІІІ
Мырзашов Мирас Мұханғалиұлы №82 орта мектеп Сармурзаева Данагүл Толыбаевна ІІІ
Самберген Қасым Нұрболатұлы «Бөбек» бөбекжай-балабақшасы Кунабаева Асель Жолдыгалиевна ІІІ
Аманоллаев Ерік Ғалымжанұлы «Бөбек» бөбекжай-балабақшасы Кунабаева Асель Жолдыгалиевна ІІІ
Райымбек Сағыныш

 

Лекер жалпы негізгі

білім беру мектебі

 

Тасыбаева

Канипа

Казесқызы

ІІІ
Бағдаулет Айзере Н.Исахметов атындағы орта мектеп Шаймухаева Жанна ІІІ
Файзуллаұлы Нұрасыл №177 орта мектебі Кенжеғараева Мадина ІІІ
Шыназ Ясин

Мұратқызы

№177 орта  мектеп Шалманова Балнур

Сержановна

ІІІ
Cерік Әлия №177 орта  мектеп Тұрмантаева Рима Берғалиқызы

 

ІІІ
Қожамберген Ілияс №11 мектеп-лицей Абубакирова

Марзия

Жұмашқызы

ІІІ
Бертағы Рамазан №11 мектеп-лицей Қайруллаева Перизат ІІІ
Ракитина Виктория №17 жалпы орта мектеп Курмангалиева Гульжан Сапаргалиевна ІІІ
Орынбасаров Ерасыл Нұржанұлы Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІІ
Бурхан Жанболат Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІІ
Қуанышбек Бақжан Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІІ
Тулеу Данагүл Достық жалпы орта мектеп Орынбасарова Құндыз ІІІ
Амантай Ұлбала Достық жалпы орта мектеп Саткраева Сауле ІІІ
Салауат Айзере Досболатқызы Ғ. Мұратбаев Ахметкалиева Марта Жаксылыковна ІІІ
Тлепберген Рамазан Аманкелдіұлы Ғ. Мұратбаев Қанатқалиева Мақпал

Сарсекенқызы

ІІІ
Ғайнеден Дана

Абайқызы

 

Ғ. Мұратбаев Қанатқалиева Мақпал  Сарсекенқызы ІІІ
Төлеген Жанерке Рухатқызы Ғ.Мұратбаев Қанатқалиева Мақпал  Сарсекенқызы ІІІ
Прназарова Гулайым

Нұржанқызы

№28 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі Исатаева

Гульбара

Койлыновна

ІІІ
Жамалбек Дана №51 орта мектеп Жанысова Гүлназ ІІІ
Манат Фархат

Мақсатұлы

Исабекова Гүльнар Аманқызы ІІІ
Айтжан Дидар Айтжанұлы Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІІ
Махмудов Имамали Рамисович Сейдеханова Жадыра Жалаловна ІІІ
Балабекова Алма Нұрмаханқызы Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІІ
Қанат Томирис Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сәмбетбаева Жұлдыз Қуанышбекқызы ІІІ
Темірханова Қаламқас №17 жалпы орта мектеп Қалыбекқызы Гүлнұр ІІІ
Раджуқызы Дильназ Теректібұлақ орта мектебі Қаирбаева Мақпал Танашқызы ІІІ
Саагшан Нұрлыбек Қырық құдық ауылы орта мектебі Зейне Алтын ІІІ
Қасым Айнар Ғани Мұратбаев Құрманалива Р.С ІІІ
Жұмабай Осман Ғани Мұратбаев Құрманалива Р.С ІІІ
Сапарханұлы Нұрасыл  

№1 мектеп-гимназиясы

 

Сатарова

Карлыгаш

Сейтхановна

ІІІ
Сайлау Айша № 19орта мектеп Туменбаева

Айнура

Кенжебекқызы

ІІІ
Қанатбек Шұғыла Джамбулова Назгуль Маратовна ІІІ
Шуркен Аслан №14 мектеп Жунусбекова Рымтай ІІІ
Бернатавичуте Алина №14 мектеп Нугуманова Шарбат Ерхановна ІІІ
Асаинов Азамат Жасуланович №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Досбаева Нургуль Кабдыгалиевна ІІІ
Байзельденова Мерей  Бахытовна №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Досбаева Нургуль Кабдыгалиевна ІІІ
Шәріп Арман Жаңаөзен Маханова Гулаш Умирзаковна ІІІ
Сұлтан Аманкелді Дарханұлы №36 мектеп — гимназиясы Имашева НадираЧапайқызы ІІІ
Насимуллин Фархат Асхатович №36 мектеп — гимназиясы Имашева НадираЧапайқызы ІІІ
Қонысбай Кәусар №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІІ
Сыпабек Саят №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІІ
Баймаш Шырайлым №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІІ
Құлжан Ақмаржан №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІІ
Сейіткерім Сағыныш №15 орта мектебі Жолдасбек Әсем ІІІ
Аманбай Іңкәр №15 орта мектебі Кенжеқараева Жанат ІІІ
Күмісбек Жарқын №15 орта мектебі Қырғызбаева Жансая ІІІ
Аширова Гулнур Сейдахмет Бердіқұлов Жалимбетова Амангул Мураткалиевна ІІІ
Нұрымов Тамерлан Амангелді атындағы орта мектеп Габиден Шайзада ІІІ
Мумин Парасат Амангелді атындағы орта мектеп Жумаева Гулмекен ІІІ
Медетұлы Харун Амангелді атындағы орта мектеп Абуова Айгул Сарсеновна ІІІ
Мадияр Ещан №32 орта мектебі Салманова Салтанат ІІІ
Нығметолла Айзере Амангелді атындағы орта мектеп Серікбаева Тұрсын ІІІ
Жүсіпбек Ғабит Амангелді атындағы орта мектеп Мендигалиева Гулжанат ІІІ
Ержанқызы Жания Амангелді орта мектеп Тлепеева Светлана Көшеновна ІІІ
Манарбек Бейбарыс Амангелді орта мектебі Измуханова Гүлнара ІІІ
Елемес Кәусар Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С ІІІ
Сайып Алинұр №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта КолохановаАктолкын ІІІ
Баяман Байдәулет Ә.Жанқұлиев орта мектебі Раймуханова Рая Закарияқызы ІІІ
Мұрат Нұрқожа Ә.Жанқұлиев орта мектебі Құлджабаева Зибагүл Бердісқызы ІІІ
Мейірбек Алинұр №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта КолохановаАктолкын ІІІ
Бейсеналы Инабат №4 Құрманбек Сағындықов атындағы жалпы орта КолохановаАктолкын ІІІ
Мұхтар Райысбек Бірлік орта мектебі Шілдебай Мөлдір Күмісбекқызы ІІІ
Бейсембаева

Махаббат

№74 мектеп — гимназия Утеулиева Гулшат Шакуалықызы ІІІ
 Әділбек Қырмызы Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Тоғызбаева

Айжангул

Хамзановна

ІІІ
 Тоқтамысова Айша Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп  Мықиянова Сарқыт Тұрсынғалиқызы ІІІ
Гусманова Ақниет Қарақол орта мектеп-бақшасы Бекбаева Айгуль Зиядиновна ІІІ
Бақыт Дина № 33 Ешмаханова Ақмарал ІІІ
Алмасқызы Асылай № 33 Мырзалиева  Жанар ІІІ
Ізтілеу Әлихан Айнабекова Маржан Куанышбаевна ІІІ
Сахава Еркенұр Қ. Қайсенов атындағы орта мектеп Нургалиева Раушан Базархановна ІІІ
Төреханова Амина Қ. Қайсенов атындағы орта мектеп Нуралдина Эльвира Елубаевна ІІІ
Ибайдулла Мерейлім №184 негізгі мектебі Таждинова Замза

Хайруллаевна

ІІІ
Кенжебайқызы Гүлсая Қаракөл орта мектебі Мұқанбетова Айнаш Берсінғалиқызы ІІІ
Жұмаш Гүлжайна №53 Кусаинова

Асемгуль

Кенжебековна

ІІІ
Нұржанова Гүлжан №7 жалпы білім беру орта мектебі Таганова Лаззат Полатбековна ІІІ
Бауыржанқызы Айзере Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІІ
Ескермесұлы Абай Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІІ
Айдынұлы Хамза Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІІ
Жамбек Даулет Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІІ
Нурланова Аяла Сагындыкова Толкынай Кадирхановна ІІІ
Рахметулла Нұрай №10 Күреңбел орта мектебі Ибрагимова Алтынқыз Таласқызы ІІІ
Серикова Гульназ Азаматовна Рахметова Нурсулу Муратовна ІІІ
Мерекеұлы Нұрхат Махамбет  атындағы орта мектеп С.Қағазова ІІІ
Бахатбек Бердмурат Асубұлақ орта мектебі Осанова Мая Тугеловна ІІІ
Талғатбекова Нұрай Асубұлақ орта мектебі Осанова Мая Тугеловна ІІІ
Дехкани Райяна №21 гимназия

 

Саршаева Майя Аделькановна ІІІ
Рақыш Малика №76Ә.Бөкейхан атындағы жалпы орта мектеп Какимова Жибек Муратовна ІІІ
Амандық Аманер Дастанұлы №47жалпы орта мектеп Умарова Айгерим Саматовна ІІІ
Нұрланов Ерасыл №18 жалпы орта мектеп ТраеваБахыткульКарабековна ІІІ
Байтуганова Мадина №18 жалпы орта мектеп ТраеваБахыткульКарабековна ІІІ
Салауат Гүлсезім Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Байбулатова Гулбаршын Жолдыгалиевна ІІІ
Аманқайыр Жасмин Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Байбулатова Гулбаршын Жолдыгалиевна ІІІ
Бауыржанұлы Раян Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Байбулатова Гулбаршын Жолдыгалиевна ІІІ
Табылдыева Жанерке Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Байбулатова Гулбаршын Жолдыгалиевна ІІІ
Мэлс Назерке Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Байбулатова Гулбаршын Жолдыгалиевна ІІІ
Якуб Аяулым Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Гульхан Серикбаева Багитовна ІІІ
Кеңес Кәусар Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Гульхан Серикбаева Багитовна ІІІ
Абылай Құралай Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Гульхан Серикбаева Багитовна ІІІ
Серік Ақкүміс Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Измакова Алтынгуль Боранбаевна ІІІ
Мақсот Айару Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Измакова Алтынгуль Боранбаевна ІІІ
Бисенбай Мейірім Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Бекмуханова Эльенора Маркистовна ІІІ
Исатаева Гаухар Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Муратова Жадыра Муратовна ІІІ
Арынтай Каусар Нурмаханкызы Ныгманова Маржангуль Алпысовна ІІІ
Алтынбеков Әлинұр Жарқынұлы Ныгманова Маржангуль Алпысовна ІІІ
Жеңіс Ләйлә Масахбаева Райхан Идрисовна ІІІ
Сейтмаханбетов Асылбек Бектурова Тайтулу

Карыбаевна

ІІІ
Кульбаева Сымбат Тошай Алмагуль ІІІ
Бауыржанова Аида

 

 

 

№7 мектеп-гимназиясы ІІІ
Ерғалиұлы Жәнібек. Көктал орта мектебі Кожакулова Кулжан. ІІІ
Ибрагим А. Көктал орта мектебі Кожакова Гулжан. ІІІ
Адилханова Аруна. Көктал орта мектебі Кожагулова Жанна. ІІІ
Нұрмаханбет Мақсат. Көктал орта мектебі Ордабекова Шолпан. ІІІ
Несіпбек О. Көктал орта мектебі Оспанова Бексулу. ІІІ
Бауыржанқызы Аруна. Көктал орта мектебі Кожагулова Жанна. ІІІ
Алиева А. Көктал орта мектебі Бақбергенова Қаршыға. ІІІ
Сейсебаев Е. Көктал орта мектебі Бақбергенова Қаршыға. ІІІ
Закария Аружан №66 мектеп-лицейі Қыйлыбай Динара Балғашқызы ІІІ
Худайбереген Жанат В.Комаров жалпы орта мектеп Бақтыбаева А.Ш. ІІІ
Тілеулес Бексұлтан В.Комаров жалпы орта мектеп Бекбенбетова Жанат Базарбаевна ІІІ
Саханов Таубай В.Комаров жалпы орта мектеп Бекбенбетова Жанат Базарбаевна ІІІ
Әміреқызы  Жансая Ақшұқыр  мектеп-лицейі Сейдахметова Самал ІІІ
Ибаддулла  Әлинұр № 163 Ысмайылова  Алтынсара ІІІ
Досболұлы Әділет № 132 орта мектеп Қаймолдаева Қаракөз Анықбековна ІІІ
Фёдорова Надежда Байтакова Гульнара Сапаржановна ІІІ
Керимбекова Аяжан 44 Аханова Шарипа Амангельдиновна ІІІ
Қажымұхан Риза 44 Аханова Шарипа Амангельдиновна ІІІ
Бахатбек Бердмурат Асубұлақ орта мектебі Осанова Мая Тугеловна ІІІ
Оспан Ерсұлтан №176 Сарсенбаева К.У ІІІ
Сағымбай Мағжан №6 жалпы білім беру орта мектебі Сагинова Гулшат ІІІ
Ахыт Мағжан 12 Әбдраш Зухра Даниярқызы ІІІ
Құдайберген Наргиз Мамлют қазақ мектеп-интернаты Толипбаева Розагул Жомартовна ІІІ
Қадыржан Жанболған Мамлют қазақ мектеп-интернаты Алпысова Асель Кайратовна ІІІ
Қосыман Абзал

 

 

С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп — гимназиясы Смагулова Алмагуль Абзалбековна ІІІ
Құмаров Әділ

 

Көкпекті орта мектебі Аяганова Айман Оралгазыевна ІІІ
Асқар Аружан Қаракөл орта мектебі А.Жумагалиева ІІІ
Оңғарбай Елжан №36 мектеп- гимназиясы Бисенбаева Мадина Кабыловна ІІІ
Аманжол

Гүлназ

Еркінқала жалпы орта мектеп Дербисова  Рысты Сагингалиевна ІІІ
Құлпыбаева Әсем Жайнарқызы № 170 мектеп Қожаберген Мөлдір Есетқызы ІІІ
Иғлам  Жанерке Жансеитқызы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІІ
Ғинаят Жарасбек Мейрамбекұлы Исатай орта мектебі Әбжетова Айгүл Ақмәдиқызы ІІІ
Крыкбаева Марьям Нурбековна  № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІІ
Султанова Жасмин Урицкий мектеп-лицейі Курманова Жанат Маулетовна ІІІ
Саин Жанерке Боранқұл орта мекте Кузембаева Гульмира

Токмагамбетовна

ІІІ
Серік Балым Асылбекқызы  Ақсу негізгі мектебі Карабаева Эльмира Миндикеевна ІІІ
Нұрмет Ақтолқын Балалар  қолөнер мектебі Бейсенова Жұпар ІІІ
Овечкина Ольга Черемшанка орта мектебі Шарипова Алия Шариповна ІІІ
Ақмашова Айым Қайратқызы Көкбай атындағы орта мектебі Омарбай

Гаухар Нұрахымқызы

ІІІ
Серікбаев Дәулет Дулатұлы Көкбай атындағы орта мектебі Түсіпова Гүлназ Сайлаубекқызы ІІІ
Төлеухан  Аймөлдір Башикбаева Айнур Телеугажыевна ІІІ
Ертайұлы Бақберген Башикбаева Айнур Телеугажыевна ІІІ
Есет Мейрамбек Ж.Жабаев атындағы №4 мектеп – гимназиясы Тасболатова Амангүл Нұрланқызы ІІІ
Аманбек Алина №4 Кулмаганбетова Акжамал Байжумановна ІІІ
Абдраман Айша Садықбек Адамбеков атындағы орта мектебі Султанова Роза ІІІ
Жақсыгелдиев Әділжан №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІІ
Советова Инабат №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІІ
Жанекенова Аяна № 41 орта мектебі Мырзагалиева Айшагүл Есимқызы ІІІ
Турсумбаев Мерей Жарбұлақ орта мектебі Аркабаева Гулнара Болыскановна ІІІ
Нұрбек Рамазан №1 мектеп гимнакзиясы Тогатаева Жанат

Сатовна

ІІІ
Қанбай Светлана Талғатқызы Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп Бағыланова Асылай Бағыланқызы ІІІ
Мекенов Арафат Қанатұлы

 

№33

 

Куанышпаева

Жанар Сайлаубековна

ІІІ
Базарғалиева Жанбота Сайлауғалиқызы

 

№33

 

Куанышпаева

Жанар Сайлаубековна

ІІІ
Нұрлыбаева Гулниса №15 Өміржан Тазагүл ІІІ
Сергеева Алина Е.А.Букетов атындағы мектеп-гимназиясы Кубаисова Жулдыз Тураровна ІІІ
Әділбек Рахман Ниязбаева Нурсила Қайратқызы ІІІ
Дастанбек Сағыныш Ниязбаева Нурсила Қайратқызы ІІІ
Блинова Екатерина Алексеевна Орлова Олеся Владимировна ІІІ
Орлов Кирилл Вячеславович Орлова Олеся Владимировна ІІІ
Бекгали Нұртай №6 жалпы білім беру орта мектебі Наврузалиева Шынар Жолдасбаевна ІІІ
Саятов Амир Ақжар негізгі мектебі Жаппарова Гульнур Кенжеевна ІІІ
Ермоленко Григорий Шығанақ Куттыбаева Галия Болатовна ІІІ
Қайнар Нұрсұлтан Шығанақ Баймұратова Баян Қойшығуловна ІІІ
Жұматай Ернұр Шешенгелдинова А ІІІ
Юрченко Анастасия № 91 Канжекеева Венера Омирзаковна ІІІ
Рұстамбек Айғаным №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна ІІІ
Мәлік Мәди №41 Гулдана Ермекбаева

 

ІІІ
Уразова Айым №41 Гулдана Ермекбаева

 

ІІІ
Жумабаева Алина

 

Урицкий мектеп-лицейі Шугубаев

Жалгас

Куанышевич

ІІІ
Құттыбек Бекасыл «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Тілеуқұлова Маржан Жылқыбайқызы ІІІ
Келдібек Арайлым «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Абиева Аякоз Исагуловна ІІІ
Асылбекова Мадина №53 мектеп-лицей Малгельдинова Қизат Айдархановна ІІІ
Қасым Мөлдір «Дарын» Наурызбай Әйгерім ІІІ
Кабдырахманов Аян Асылханович № 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІІ
Мейрамбекқызы Каусар

 

№ 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІІ
Меңдібайқызы Айгерім № 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІІ
Самат Әдемі Қадырболатқызы № 36 мектеп-гимназия Ибрагимова Назым Ибрагимқызы ІІІ
Ауғанбаев Айдос Алғабас орта мектебі Сәденов Медет Кеңесбекұлы ІІІ
Садақбаев Алмас Қопа орта мектебі Қожбанова Үміт Сексенқызы ІІІ
Оразбек Алишер №23 жалпы орта мектеп Есбаева Гүлжанат ІІІ
Қали Інжу Ахметова Айнаш Салыбайқызы ІІІ
Кадирова Айгуль Ахметова Айнаш Салыбайқызы ІІІ
Қалхожа Мұхамедкәрім №184 негізгі мектебі Идрисова Динара

Исмайловна

ІІІ
Тұрлыбек Мерей №184 негізгі мектебі Идрисова Динара

Исмайловна

ІІІ
Даулет Еркін Қостөбе Серикова Лайла Байдаулетовна ІІІ
Қабдоллаева Әдемі          Дарханқызы Құйған орта мектебі Сабырбекова Қарлығаш Бақытбековна ІІІ
Сұлтанбек Мерей №49 негізгі мектебі Косаева Гулзипа Рахметжановна ІІІ
Қадырқұл Ерасыл №49 негізгі мектебі Тойчиева Каухар Аширалиевна ІІІ
Ержігіт Қыдырәлі № 180 Шерімбетова Салтанат ІІІ
Жайылған Дарханбек № 180 Шерімбетова Салтанат ІІІ
Томысбек Темірлан № 180 Шерімбетова Салтанат ІІІ
Шәкір Әлнұр №124 Сарсенова Айсулу ІІІ
Табылғазы Ақерке Көкбай атындағы орта мектебі Мейрамханова Жанар Берікханқызы ІІІ
Қасымова Сая Амангелді орта мектебі Жолдыбаева Алмания Каирдиновна ІІІ
Ерболат Санжар №9орта мектебі Болысбаева Назым Турабековна ІІІ
Ворона Олег Баязиева Ирина Игоревна ІІІ
Рақым Нұралы Бударин мектеп- бөбекжай Гайсина  Гулсара Амангельдиевна ІІІ
Амре Нұрәділ Азаматұлы № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІІ
Арманбекқызы Ақмоншақ № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІІ
Әлипқали Дінмұхаммед Қылышбайұлы № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІІ
Жұмаш Ақнұр Артурқызы

 

№ 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІІ
Молдаш Айсұлтан Теңелұлы № 36 мектеп-гимназия Сансызбаева Дарига Мүсілімқызы ІІІ
Тәңірберген Әсия №266 мектеп-лицей Жұмашева Рыскуль ІІІ
Оразбекова  Айжан Тлеубергенқызы Ақбауыр негізгі орта Тугельбаева Айсулу Муратовна ІІІ
Сағибекова Айгерім Жасұланқызы №5 Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Аяпбергенова Ляззат Даулеткалиевна ІІІ
Жамбыбай Кәусар Дарханқызы Ермұхан Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы Шыныбаева Лаззат Махатовна ІІІ
Ақыжан Меруерт С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп — гимназиясы Саменова Айнур Муздыбековна ІІІ
Мұздыбек Айару Ернарқызы Абай атындағы №2 лицей Тукбаева Акмарал Турсуновна ІІІ
Мұхтар Самал Елтінді батыр атындағы орта мектебі Уркимбаева Гульбагиза ІІІ
Жұмасай Жәмила  №28 Құсмұрын орта мектебі Жумасаева Асель Сагандыковна ІІІ
Акбидаев Абильмансур №28 Құсмұрын орта мектебі Жумасаева Асель Сагандыковна ІІІ
Ибрагимова Айсана Сейтқалиевна Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна ІІІ
Жайшылық Гүлсезім Ниязбаева Нурсила Қайратқызы ІІІ
Асан Анел Преснов жалпы орта білім беру мектебі Макенова Умут Туяковна ІІІ
Сұлтанбай Айда №23 жалпы орта мектеп Есбаева Гүлжанат ІІІ
 Әбдуәлі Сабина Ержанқызы «Қазығұрт» №66 жалпы  орта  мектебі Амалбекова Молдир Койшыбаевна ІІІ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *