«Жыр жауқазыны» шығармашылық байқауының қорытындысы

«Жыр жауқазыны» шығармашылық байқауының қорытындысы

Қатысушының аты-жөні Мектебі Жетекші мұғалімі Орыны
Долтай   Алуа С.Сейфуллин  жалпы орта мектеп Сергетаева  Роза  Қасымбекқызы І
Қалдыбек  Гаухар С.Сейфуллин  жалпы орта мектеп Сергетаева  Роза  Қасымбекқызы І
 Исахбекова Аружан Бақытжанқызы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы І
 

Дидарұлы Мерей

 

 

 

Кабдоллина Шугыла Омиргазиевна

І
Жоламан Мирас Мидетұлы Бітік мектеп-бөбекжай кешені Мурзагалиева

Шолпан

Кумаровна

І
Сәлімжан Нұрбибі №11 жалпы орта мектебі Козыбаева Жаннур Жумабековна І
Сулеймен Олжас Жамбыл орта мектебі Мухташ Харлыгаш І
Қобыланды Гүлбаhрам

Арайқызы

 №20 Кожабекова Алмагул Саулегуловна І
Әлемхан Ажар Түймебай Әшімбаев атындағы орта мектебі Ақбай Гүлзира Яқияқызы І
Быкова  Полина Юрьевна Урицкий мектеп — лицейі Зацарная Юлия Леонидовна І
Қожабек  Индира №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия І
Жорақұл Зұлфира №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Муйтембаева Ләззат Мақсұтқызы І
Куттимуратов Ескелді №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Доутова Жамила Зоировна І
Райм Дастан «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна І
Хайруллаева Диляра «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна І
Алибек  Арсен №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна І
Ораз Диас №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна І
Саттарқұл Қымбат Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна І
Малиенко Никита Абай атындағы орта мектебі Жолтаева Шынар

Кажимукановна

І
Байғұмырова  Айсұлу  Айтқұрманқызы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш І
Сембеков Қуаныш Бауыржанұлы Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Азкей  Еркежан І
Зайдолла Толғанай Абзалқызы Горячкин негізгі жалпы білім беретін мектебі Хамзина Армангуль Сериковна І
Шамил Зере М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп Мусакулова Зауре Усенкуловна І
Базарбек  Жаннұр  Ғалымқызы №11 орта мектеп Жуманова Айгерим Омирбековна І
Бийшенбек Оралай Болысбекқызы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы І
Исақбай Гүлнұр Исақбайқызы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы І
Сейтмуратова Ақниет Алмуратовна №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы І
Әкімжан Қазына Алтынханқызы Сарыбарақ негізгі мектебі

 

Абдрасилова Гаухар Ауганбаевна І
Аманбек Кадиртан Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Мағзұм Гүлнұр Әмірханқызы І
Кенжебек Жан Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Мағзұм Гүлнұр Әмірханқызы І
Ануарбекұлы Айдын М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Баяділ Бақыткүл І
Қонысбай Дильназ М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Баяділ Бақыткүл І
Айдархан Гауһар «Қайнар» мектеп-гимназия Ержігітова Дүйсенкүл І
Ауез Сәуле «Қайнар» мектеп-гимназия Ержігітова Дүйсенкүл І
Ундаган Алтынай № 10жалпы білім беру орта мектебі Юсупова Нуржамал І
Түйтебай Мерей №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

І
Уринбаева  Алия № 7 жалпы білім беру орта мектебі Турганбаева Баян

Бегниязовна

І
Умашев Ерлан «Білім – инновация» лицейі Екибаева Асия Айтбайқызы І
Ермекова Айша №109 Талипова Роза Ескерқызы І
Жетек Гүлзира Қуатқызы №4 Амантурлиева Тамара Тотышовна І
Сарсенбаева Аружан №4

 

Токбаева Назира Туреевна І
Серікұлы Бекарыс №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна І
Жумадилов Бернар «Ақпарат тық технологиялар» Отемисова Асемгуль І
Сакиева Аяулым Дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы Аубакирова Акмарал Имантахуовна І
Мектепхан

Сыдых

  Асен Аманжол І
Серикқызы

Ілия

  Асен Аманжол І
Байжан Дамира №51 орта мектеп Тоқбергенова Толқын Қадырхановна І
Эргашбай  Арафат №51 орта мектеп Тоқбергенова Толқын Қадырхановна І
Жарылқасын Дильназ №2

А. Сүлейменов жалпы орта мектеп

Арыстанкулова Гульзира

Канбековна

І
Мұқтар Дарын №44 жалпы орта мектеп Қасымов Бағдат Бағланұлы І
Өнербек Нұрлан Ақой жалпы орта Музапарова Загираш

Есентайқызы

І
Жұмағазина Гүлімай №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Өнербек Анаргүл І
Ерғазы  Жансая №82 Тулегенова Айнур Бимурзаевна І
Қуандықова Ақниет №37 Байшонова Индира Шарипбековна І
Тілеужан Марфуға Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна І
Айбар Ирада Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектеп Амирова Гулмаржан Кадирловна І
Ақыжан Ақнұр Айдынқызы №10 мектеп-гимназиясы Смагулова Гаухар Абзалбековна І
Абдрахман Аружан №189 орта мектеп Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы І
Нуржаубаева Жансая Қызылорда қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы І
Абдіжаппар Нұрай Абдіалиқызы   Алимкулова Умигулсим Мустафаевна І
Арыстан Балнұр Абылайханқызы   Айдаханов Тыныштық Рустемович І
Аққали Ләйла Болатқызы Исатай орта мектебі Утешкалиева Тойдык Насипуллаевна І
Оразтай Асылзат Жайсан орта мектебі Бекбергенова Айжан І
Сайынова Мадина Махамбет атындағы орта мектеп Кыстаубаева Назгуль Турганбаевна І
Жанболат Алтынай Ерлікқызы №100 жалпы орта мектеп Нусіпова Динара Омарбекқызы І
Қалибай Айсәуле Ұланқызы №100 жалпы орта мектеп Нусіпова Динара Омарбекқызы І
Жанәділ Ерсұлтан №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім І
Жамалхан Әсел Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С І
Ергешова Динара Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С І
Жомарт Айшат Түймебай Әшімбаев атындағы орта мектебі Ақбай Гүлзира Яқияқызы І
Садық Аружан М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шангаракбаева Жанат Сейдалимовна

 

І
Балтабек Нұрбек М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Сыздыкова Жанар Естаевна

 

І
Жумагулова Диана №142 Дюсембаева Толганай І
Мұхтар Гүлім №2 жалпы орта мектеп Нармағанбетова Нұрзипаш І
Зинел Халилулла Махамбет  атындағы орта мектеп С.Қағазова І
Серғазы Дильназ Хамитқызы №20 Болжанова Гулден Муратовна І
Женисова Амина Рахимовна   Ныгманова Маржангуль Алпысовна І
Ыбырай Аэлита   Калиева Кайыркеш Тельмановна І
Анетова Асемай   Тошай Алмагуль І
Хауметхан Хуанбек   Бурибаева Марина Мырзагалиевна І
Сойунбай Қарақат   Сұлтан Ләззат Базарбайқызы І
Мырзали  Гүлнұр № 163 Бегалиева Динара І
Узакпаева Сабина  

 

Байтакова Гульнара Сапаржановна І
Серіков Әділет Б.Момышұлы негізгі орта мектебі Амиренова Маржан Амантаевна І
Берген Гүлдәрі Қаракөл орта мектебі А.Жумагалиева І
Жолдас Бекзат №36 мектеп- гимназиясы Бисенбаева Мадина Кабыловна І
Ақжігіт Альфия №36 мектеп- гимназиясы Бисенбаева Мадина Кабыловна І
Әбжан Аяулым Ерболқызы № 170 мектеп Қожаберген Мөлдір Есетқызы І
Джайлибай Жансая №4жалпы білім беру орта мектебі Хожахметова Айгерім

Бисенбайқызы

І
Рагило Юлия №7 жалпы білім беру мектебі Балабекова Айжанар Талгатовна І
Жакут Айзада №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна І
Мұрат Елдос №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Бисенғали Гүлжамал Дәуленқызы І
Жұмаділла  Айғаным № 163 Бабаджанова Ақжарқын І
Серік Сания №260 орта мектеп Даутова Замзагуль Бактыбаевна І
Жалғасова Қызғалдақ Азаматқызы №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл І
Жомартұлы Әділет Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп – гимназия Жоламанова Балымкул Жылкыбаевна І
Муса Арайлым №144 Алтынбаева Сагира Бексұлтановна І
Құрметбек Арнұр   Уалиева Роза Жұмашқызы І
Таңат Еңлік      №  51 Молдабаева Лиза І
Бекишев Рүстем   Меруерт Несіпбек І
Сембір Нұрасыл О.А. Жаутыков атындағы №1 қазақ орта мектебі Сибакова Н. Т. І
Санатов Темірлан Қасымұлы Ахмер орта мектебі Сейтмолдинова Камшат Назарбековна І
Болат Сұлтана №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул І
Өміртай Жаннұр Нұрланқызы Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна І
Сайлаубай Нұржан №4 жалпы білім беру орта мектебі Медоуова Язык Избасовна І
Қадырғалиев

Аслан

Қ.Байсықов атындағы орта жалпы білім беретін мектеп Килишева

Бибигуль

Максотовна

І
Пернебек Жансая «Ақжар» жалпы орта мектебі Мамырова Балжан І
Абдирасил Аяжан

Сағатқызы

Досбол орта мектебі Абдирова Қымбат

Аманжолқызы

 

І
Бағлаев Санжар Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Тоғызбаева Айжангул Хамзановна І
Еркінғали Бекжан №37 мектеп-лицей Еркінғали Раушан І
Тоқан Болашақ А.Орманбетов Барысова Гульназ І
Әлемхан Ажар Түймебай Әшімбаев атындағы орта мектебі Ақбай Гүлзира Яқияқызы І
Быкова  Полина Юрьевна Урицкий мектеп — лицейі Зацарная Юлия Леонидовна І
Қожабек  Индира №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия І
Жорақұл Зұлфира №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Муйтембаева Ләззат Мақсұтқызы І
Куттимуратов Ескелді №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Доутова Жамила Зоировна І
Райм Дастан «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна І
Хайруллаева Диляра «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна І
Алибек  Арсен №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна І
Ораз Диас №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна І
Саттарқұл Қымбат Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна І
Малиенко Никита Абай атындағы орта мектебі Жолтаева Шынар

Кажимукановна

І
Байғұмырова  Айсұлу  Айтқұрманқызы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш І
Сембеков Қуаныш Бауыржанұлы Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Азкей  Еркежан І
Есет Ринат Мақсатұлы Б.К.Мергенбаев атындағы                   № 226 гимназия Күлекенова Гүлназ І
Тілеубек Эржанат №152 Суатбаева Венера Тынышбаевна І
Исатай Ербақыт № 36 мектеп- гимназиясы Изтелеуова Назгуль Тасберікқызы ІІ
Серікқызы   Жансая №3  жалпы  орта  білім  беретін  мектеп

 

Медетова  Айша Махсотқызы ІІ
Қуаныш Нұрила №10 Ерсултанова Лиза Аскербековна ІІ
Қуанышбек  Марғұлан С.Сейфуллин  жалпы орта мектеп Сергетаева  Роза  Қасымбекқызы ІІ
Құрманбек  Назерке С.Сейфуллин  жалпы орта мектеп Сергетаева  Роза  Қасымбекқызы ІІ
Шаймерденов  Нұрислам  Нұрланұлы «Болашақ» Жалпы орта мектеп Нурманова  Жанар  Шаймерденовна ІІ
Могаева Шыныр

Ермекбайқызы

М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп Ильясова Гүлшат ІІ
Нұрсұлтан Иманғали  Нуриддинұлы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІ
 

Бажұманов Арғын

   

Кабдоллина Шугыла Омиргазиевна

ІІ
Ержан Сайран Ерланқызы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Мухангалиева Гаухар Кабдыгалиевна ІІ
Амангелді Айзере Бекжанқызы Еркінқала орта мектебі  Мұқанова Гаухар  Мұқановна ІІ
Жалғас Асылхан Берікқалиұлы Еркінқала орта мектебі  Мұқанова Гаухар  Мұқановна ІІ
Масат Айару Нұрланқызы Еркінқала орта мектебі  Мұқанова Гаухар  Мұқановна ІІ
Махсұт Жанель №266 мектеп-лицей Жұмашева Рыскуль ІІ
Шахыбалы Айбаршын Әлібекқызы Ақтоғай орта мектеп Арыстанова Айнұр Сатыбалдиевна ІІ
Исмайл Ақерке №184 Индира Зулпухарова ІІ
Жұмаш Заманбек № 110 мектеп-гимназия Ускенбаева

Баян

ІІ
Жұмаш Заманбек №110 орта мектеп Ускенбаева Баян ІІ
Гиззатова ШадиярДауренқызы №17 орта мектеп-гимназиясы Айнагуль Жазиева

 

ІІ
Сулейменова Айғаным Адиловна №17 орта мектеп-гимназиясы Айнагуль Жазиева

 

ІІ
Еркінбек Сабина Жамбыл орта мектебі Өзкей Нұрбақыт ІІ
Кошкарбай Ербатыр Ерболұлы №1 жалпы білім беру орта мектебі Аманчаева Меруерт Ратовна ІІ
Есжан Сымбат  Женисбекқызы №1 жалпы білім беру орта мектебі Бердиева Райхан

Амангелдиевна

ІІ
Таджиков

Нұрсұлтан

Бекұлы

№1 жалпы білім беру орта мектебі Аманчаева Меруерт Ратовна ІІ
Айұзақ  Бекболат №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Джайық  Ақбөбек №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Қажыбек Салима Түймебай Әшімбаев атындағы орта мектебі Ақбай Гүлзира Яқияқызы ІІ
Менгилтай Айдана №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия ІІ
Жанұзақ Кәусар №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия ІІ
Базарбай Зейнеп №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Муйтембаева Ләззат Мақсұтқызы ІІ
Тәжімағамбет Фариза №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Доутова Жамила Зоировна ІІ
Бердіқали Мирас «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІ
Асқар Аяна Талғатқызы №19 Жалпы орта мектеп Абилмажина Гулжаухар Иргебаевна ІІ
Оразмұхамедова Еркеназ Егінсу орта мектеп-бақша Искакова Гулден Кудайбергеновна ІІ
Есентаева Тоғжан Керней тірек мектебі

 

Абдрахманова Фарида Бакытжановна ІІ
Еркинова  Жансая №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна ІІ
Шаймерден Бекасыл Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна

Абай орта мектебі

ІІ
Саттарқұл Бекарыс Абай атындағы орта мектебі Жолтаева Шынар Кажимукановна ІІ
Бексеитов  Еркінбай  ерғалиұлы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІ
Бисенбаева Ақмарал Серікбайқызы Горячкин негізгі жалпы білім беретін мектебі Хамзина Армангуль Сериковна ІІ
Қожанова Данагүл Сабержанқызы Горячкин негізгі жалпы білім беретін мектебі Хамзина Армангуль Сериковна ІІ
Жайықова Айнұр №7 жалпы білім беру орта мектебі

 

Едилова Гульзира Сейтовна ІІ
Жиенәлі Айдана №11 Рахимова Динара ІІ
Тазабек Қарақат Асқарқызы М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп Кузембаева Несіпкүл Суимбаевна ІІ
Орынбасарова Аида Ермекқызы М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп Кузембаева Несіпкүл Суимбаевна ІІ
Лашина Інкәр Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп – гимназия Маханова Мулдир Есенсариевна ІІ
Серікбай Арман Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп – гимназия Маханова Мулдир Есенсариевна ІІ
Байсауов Жанатбек №10 жалпы орта мектеп Кенесбаева Гулнара Коныратбаевна ІІ
Алданазар Ажар № 11 ортамектеп Есенбаева Калдыкыз Есенкуловна ІІ
Асқар Нұртілеу Алтайбекұлы №11 орта мектеп Жуманова Айгерим Омирбековна ІІ
Бекмұратова Жаннұрайым 99 орта мектеп Тұрсынбаева Гүлжайна Бектайқызы ІІ
Жүсіп Гүльвира Ергешбайқызы                          №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІ
Батырова Зарифа  Фархатқызы №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІ
Сатибалди  Шұғыла Амангелдиқызы                          №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІ
Жанарбекқызы Ділдә Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп Нурмуханова Багзила Маданиятовна ІІ
Сламбек Тіней Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп Нурмуханова Багзила Маданиятовна ІІ
Иулмуратова Лиза Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Кембаева Қалдыгүл ІІ
Мұсабай Рамазан Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Коштыбаева Эльмира Ертасовна ІІ
Джолдасова Нурсулу Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Джураева Майра ІІ
Медетбек Перизат Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Джураева Майра ІІ
Ерімбет Кәусар Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Мырзалиева Меруерт

Султановна

ІІ
ЖақсыбайДінмұхаммед Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Мырзалиева Меруерт

Султановна

ІІ
Тағай Бақберген Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Омарова Халима ІІ
Жолшара Еңлік М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қаналы Гүлмира ІІ
Берік Дәулетбек М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Айжігіт Мира ІІ
Қасқырбай Ұлдана М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Сүлейменова Нұргүл ІІ
Меңдіқұл Гүлім М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Сүлейменова Нұргүл ІІ
Мақсұт Мерей М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қаналы Гүлмира ІІ
Ануарбекқызы Сайран М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалеке Нұрсәуле ІІ
Бабанов Еркебұлан «Қайнар» мектеп-гимназия Ержігітова Дүйсенкүл ІІ
Мыңжасарова Мөлдір «Қайнар» мектеп-гимназия Ержігітова Дүйсенкүл ІІ
Ғалысейт Ернияз № 34 жалпы орта мектеп Исина Жазира Шамшиденкызы ІІ
Ахметова Аружан №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Ахметов Рауан №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Асамидан Әсия №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Демьянова Айзере №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Ерден  Асылым №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Кабиденова Тахмина №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Каримова Ясмина №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Кенжеғұл Амира №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Қазбек Найман №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІ
Айдосұлы

Айбек

Еркінқала орта мектебі Амирова Гүлбаршын

 

ІІ
Айтуған Томирис №110 Жиенбаева Ақерке Шолпанбекқызы ІІ
Қуатбекова Аруна Санатқызы №110 мектеп -гимназиясы Бокбаева Алмагүл Сұлтанхан

қызы

ІІ
Пак Ярослав Ғ.Мұратбаев атындағы гимназия Уразалиева Асетай

Нургалиевна

ІІ
 Сайлаубек Баян № 53мектеп- лицей Исюмбаева Жанна Омірбекқызы ІІ
Әміржанқызы Ұлмерей Еркінқала орта мектебі Амирова Гүлбаршын

 

ІІ
 

Қасымбек Аяулым

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІ
 

Кабаева Аяулым

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІ
Мақсұт  Жанель Бақытбекқызы

 

 

 

№ 266 мектеп-лицей Жумашева  Рыскуль ІІ
Әділхан Кәусар Ертөстік Тлеумағанбетова Валентина Мұқатқалиқызы ІІ
Сабыралы Назира №51 жалпы орта мектеп Орманова  Фариза Капалбековна ІІ
Бүркітбай Әмина №109 Талипова Роза Ескерқызы ІІ
Тидина Виктория

Сергеевна

Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж ІІ
Садыкова Айдана №2 Михаил Ломоносов атындағы орта мектеп Ахметкалиева С.Н. ІІ
Аманбек Меруерт №2 Михаил Ломоносов атындағы орта мектеп Ахметкалиева С.Н. ІІ
Яуметдин Ерасыл №4

 

Токбаева Назира Туреевна ІІ
Мухаммет Сымбат №4

 

Токбаева Назира Туреевна ІІ
Кенжебекова Лағыл №4

 

Қамысбаева Жанылсын Бегешовна ІІ
Жайнарбек Динара Ерланқызы №4

 

Қамысбаева Жанылсын Бегешовна ІІ
Елтай Гүлназ №36 мектеп-гимназиясы Қайыршақова Нұргүл Маратқызы ІІ
Едіге Бейбарыс Аманқосұлы №266 мектеп-лицей Рзалиева Жанна Даулхановна ІІ
Ермекбай Інжу Ақшұқыр мектеп- лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІ
Қани Ботакөз Ақшұқыр мектеп -лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІ
Ақболатқызы Аружан Ақшұқыр мектеп- лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІ
Нұрдәулет Гүлжауһар Ақшұқыр мектеп -лицейі Елеусинова Жанат Едигеевна ІІ
Серикханова Аяжан Георгиевка орта мектебі Ұлыбаева Ақмарал Отанғалиқызы ІІ
Тұрар Кәусар №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІ
Тұрар Нұрболат №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІ
Ғалымжан Айым №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІ
Абзалбекова Аружан «Ақпарат тық технологиялар» Отемисова Асемгуль ІІ
Нұрғыбай Мерей «Ақпарат тық технологиялар» Отемисова Асемгуль ІІ
Иглік Думан Абылай хан атындағы орта мектебі Абатова Сарсенгул

Казаховна

ІІ
Құдайберген Ислам №71 мектеп-лицей Жамауова Гульшат Утегеновна ІІ
Аманбай Қуаныш Береке орта мектебі Жарқынбаева Фариза Дәулеткелдіқызы ІІ
Ерген Әсемгүл Махамбет атындағы орта мектеп Султангалиева Умиткен Байтурсыновна ІІ
Шымырова Әсел  Абубакир-Сыдық «Қайнар-мектеп» гимназия» Маханова Раушан Сламқұлқызы ІІ
Жақсыбай Ақбота «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Тузельбаев Мұхтар Мусаевич ІІ
Оралханов Расул №44 Қайратбекқызы Амангүл ІІ
Ерназарова Назерке Кудабаевна №19орта мектеп Тагаева Кулаш Ешниязовна ІІ
Кудайберген

қызы Әсел

№19орта мектеп Тагаева Кулаш Ешниязовна ІІ
Рахмет Арнұр Пердебайқызы №19орта мектеп Тагаева Кулаш Ешниязовна ІІ
Бекжан Назым Ы.Сүлеменов атындағы

№ 37орта мектеп

Байшонова Индира Шарипбековна ІІ
 Ералиева Ұлжан Аманжолқызы № 9 орта мектеп Ашметова Анар Джанабаевна ІІ
Қайыржан Шұғыла Еркінқала орта метебі Қошимова Айгүл Сәрсенбайқызы ІІ
Еркен   Абзал

Аманұлы

  Асен  Аманжол ІІ
Асылбек    Ерасыл

Ерғанатұлы

  Асен  Аманжол ІІ
Абельдинова

Аружан

Оралбайқызы

  Асен Аманжол ІІ
Шагирова  Сымбат №51 орта мектеп Тоқбергенова Толқын Қадырхановна ІІ
Эргашбай  Арафат №51 орта мектеп Тоқбергенова Толқын Қадырхановна ІІ
Сапарбай Аяулым №2

А. Сүлейменов жалпы орта мектеп

Арыстанкулова Гульзира

Кантбековна

ІІ
Еселбай Фирдаус Бітік мектеп – бөбекжай кешені Сарсенбиева А ІІ
Түгел Кінәзия №3 орта мектеп Борибаев Айбар Каиржанович ІІ
Жалғасбаева Айнур Дөң орта мектебі Смагулова Эльвира Смагуловна ІІ
Табыс Назира Е. Бекмаханов орта мектеп Стыбаева Жанар ІІ
Сағынтай Мадияр Бисенұлы Еркінқала орта мектебі Искалиева Гаухар  Аманғалиевна ІІ
Орынғали Исламбек Саматұлы Еркінқала орта мектебі Искалиева Гаухар  Аманғалиевна ІІ
Сағындық Фатима Н.Тілендиев мектеп-интернаты Донасова Мөлдір Уалиханқызы ІІ
Қыпшақбай Хансейіт Н.Тілендиев мектеп-интернаты Донасова Мөлдір Уалиханқызы ІІ
Мырзабекова  Айгерім Н.Тілендиев мектеп-интернаты Мырқасымова Әлия Урзаткуловна ІІ
Адам Гүлім №3 орта мектебі

 

Карубаева Лейля ІІ
Тоқтарбай Бауыржан №3 орта мектебі

 

Карубаева Лейля ІІ
Ходжахмет Диас №3 орта мектебі

 

Карубаева Лейля ІІ
Табылдиева Гүлләзат Ө.Сахипов атындағы жалпы орта мектеп Алипкалиева Какима Сагыналиевна ІІ
Алмабекова Гүлжанат №124 Тоқшылықова Зухра ІІ
Өмірзақ Зарина №124 Тоқшылықова Зухра ІІ
Сәрсенмұрат Айымжан №124 Тоқшылықова Зухра ІІ
Қазыбек Аңсаған №124 Тоқшылықова Зухра ІІ
Ғалымжан Айғаным №124 Тоқшылықова Зухра ІІ
Тасберген  Құралай №124 орта мектеп Алтынбекова Эльмира Алтынбекқызы ІІ
Бердыбаева Анар Тәжен мектеп-балабақша кешені Когашова Апуза Муратовна ІІ
Мухитова Жансая Тәжен мектеп-балабақша кешені Самжанова Айгул Жеткинбаевна ІІ
Уразбаев Ержан №34 орта мектеп Аштаева Күлшат Кордабаевна ІІ
Камалова Сымбат Байрамқызы М.Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі Қалабазарова Эленора Алсеитовна ІІ
Құрманова Айзере Шаңырақ көпсалалы мектеп-гимназия Баембаева

Фарида

Жанузаковна

ІІ
 Алдибекова Жансая

Алтынбекқызы

Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Омарова Ильфира Нугымановна ІІ
Ахмед Райянна С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Касимова Мейканым Мажовьна ІІ
Виноградова Яна №33 Непопущ Марина Александровна ІІ
Курманова Айдана №44 жалпы орта мектеп Қасымов Бағдат Бағланұлы ІІ
Тультаева Перизат №44 жалпы орта мектеп Қасымов Бағдат Бағланұлы ІІ
Тусупканова Альбина №44 жалпы орта мектеп Қасымов Бағдат Бағланұлы ІІ
Рахыш Индира №2 орта мектеп Тасбаева Айгуль Насирханқызы ІІ
Ерболат Нұрай Еркінқала орта мектебі Раушанова Замзам ІІ
Темірболат Балерке Еркінқала орта мектебі Раушанова Замзам ІІ
Шора Расул Еркінқала орта мектебі Раушанова Замзам ІІ
Темірхан Ералы Еркінқала орта мектебі Раушанова Замзам ІІ
Тәжіғалиева

Арайлым

Т.Жармағамбетов

орта мектебі

Уркинбаева

Гулнур

Избасаровна

ІІ
Сәуелханова Нұрай №22 орта мектеп Қожбанова Жазгүл ІІ
 

Советхан Шұғыла

 

 

Кабдоллина Шугыла Омиргазиевна ІІ
 

Көбегенова Инабат

 

 

Кабдоллина Шугыла Омиргазиевна ІІ
Мүбәрак Шакира №124 Тоқшылықова Зухра ІІ
Жанат Махмуди Айдынұлы Исатай орта мектебі Сейлқанқызы Қалима ІІ
Байжігітов Нұрдәулет №82 Тулегенова Айнур Бимурзаевна ІІ
Орналы Ернұр Жаңабекұлы №82 Жаңайбекова Жанат ІІ
Нурмухаммет Ікәр №10 Алиманова Райхан  Ретбайқызы ІІ
Жанғали Нұрасыл Айтуар негізгі орта мектеп Абишева Шынар Сералиевна ІІ
Тұраш Назерке №37 Байшонова Индира Шарипбековна ІІ
Жолдыбек Нұрай №37 Байшонова Индира Шарипбековна ІІ
Болатұлы Байсұлтан №1 жалпы білім беретін орта мектеп Рахимжанова Нурзат Калимтаевна ІІ
Ақылжанова Айнара Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы А.М.Борбасова ІІ
Болатова Медина Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы А.М.Борбасова ІІ
Жүсіпбек  Нұрайым №204 Жүсіпова Тұрсынкүл ІІ
Болат Айдар Жарқын орта мектебі Досанбаева Акмарал Кудабаевна ІІ
Елубай Жасмин Жарқын орта мектебі Амиргалиева Жанар Отегеновна ІІ
Шайдимова Айжан Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна ІІ
Серікбай Назым Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна ІІ
Советжанқызы Ақбота Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна ІІ
Нәжітай Диана №24 жалпы орта мектеп Базарбаева Г.Б. ІІ
Төлеухан Айзере №24 жалпы орта мектеп Базарбаева Г.Б. ІІ
Каракулова Арайлым Серікқызы Ғ.Мұратбаев Ахметкалиева Марта Жаксылыковна ІІ
Тлек Амина Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектеп Амирова Гулмаржан Кадирловна ІІ
Жанұзақ Әмина Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектеп Амирова Гулмаржан Кадирловна ІІ
Жанысбекова Ақтоты Канатовна №10 жалпы орта мектеп Жайлаубаева Самал Тырмабаевна ІІ
Құдайберген Нұрасыл Асанұлы №10 жалпы орта мектеп Жайлаубаева Самал Тырмабаевна ІІ
 Қайрат  Рыскелді С.Сейфуллин атындағы орта мектебі Шекербаева Перизат Сериковна ІІ
Абдикалык Амина Қызылорда қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы ІІ
Сырлыбай Перизат №93 В.Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Байжанова Айгуль Аскаровна ІІ
Әлібек Минура Бахытқызы   Алимкулова Умигулсим Мустафаевна ІІ
Жасұзақ Бибігүл Уалиханқызы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Махмудова Эльназа Мубарисовна   Муратова  Гулназира Сапаралиевна ІІ
Муратова Нұрайлым   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Серікбай Асхат Мақсатұлы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Табысхан Бекжан Нұржанұлы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Тәжібай Динара Базарбайқызы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Қантай Самғар Айтуар негізгі орта мектеп Какижанова Айна Каримовна ІІ
Орден Айша Еңбек орта мектебі Майтонова Жанаргуль Кудайбергеновна ІІ
Әліпхан Әсел Алғабас орта мектебі Быжыбаева Назкеш ІІ
Тоқтасын Қарақат №47 жалпы орта мектебі Оспанова Ғалия Оразбайқызы ІІ
Болатбек Асылай №54 орта мектеп Рысдаулетова Каламкас Жамбыловна ІІ
Муршудова Айдан №14 мектеп Жунусбекова Рымтай ІІ
Искакова Далила Үштөбе жалпы орта мектеп Кадирберлина Асель Алдаберлиевна ІІ
БАРЛЫБАЙ АРУЖАН №89 негізгі мектебі Тажибаева Молдир ІІ
Сәкен Еркебұлан № 24 орта мектебі Оспанова Жанат Нуроллаевна ІІ
Спабеков Ерасыл № 24 орта мектебі Оспанова Жанат Нуроллаевна ІІ
АхмедиоваБалнур

 

№ 24 орта мектебі Оспанова Жанат Нуроллаевна ІІ
Бурылбай Елнара №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІ
Бахтиярұлы Нұрдаулет №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІ
Сауқымбек Хадиша №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІ
Жылқыбай Нұрсезім №15 орта мектебі Кенжеқараева Жанат ІІ
Тұрлыбек Мерей №15 орта мектебі Сапарбекова Қарлығаш ІІ
Ормахан Бауыржан №15 орта мектебі Қадырқұлова Гүлназира  Тұтқабайқызы ІІ
Құрман Алинұр №15 орта мектебі Қадырқұлова Гүлназира  Тұтқабайқызы ІІ
Саулимбаев Мансур Еркебуланулы №18 Сыдыкбаева Мадина Танирбергеновна ІІ
Кислухина Роза Сергеевна   Қабиева Айбарша Нұрымжанқызы ІІ
Зайцева Виктория №33жалпы орта мектеп Буркутбаева

Кумусай

Макановна

ІІ
Ғазиз Адия Жамбыл атындағы орта мектебі Умиткалиева Бактыгул ІІ
Темірбай Сабира Амангеді атындағы орта мектеп Хитуова Алтын ІІ
Мамыр Аружан Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С ІІ
Бегалы Саламат Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С ІІ
Ноғайбекова Дариға Түймебай Әшімбаев атындағы орта мектебі Ақбай Гүлзира Яқияқызы ІІ
Хамза Ахерке Бірлік орта мектебі Шілдебай Мөлдір Күмісбекқызы ІІ
Ғабитұлы Дінмұхаммед №24 жалпы орта мектеп Кунусбаева Р.Ш. ІІ
Асқарқызы Жұлдыз №24 жалпы орта мектеп Абыканова Н. А. ІІ
Кенжебай Нұртілек №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул ІІ
Мұрат Айару №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул ІІ
Әділхан Ахметжан №10 мектеп-гимназиясы Жакупова Айнагуль Омиржановна ІІ
Ақыжан Ақнұр Айдынқызы №10 мектеп-гимназиясы Смагулова Гаухар Абзалбековна ІІ
Мырзаханов Данышпан Бағдатханұлы №241Қ.Әбдіқадыров

атындағы орта

мектебі

Ахмет Қызжібек Тойбекқызы ІІ
Еркінбай Фарияд Ермекқызы №241Қ.Әбдіқадыров

атындағы орта

мектебі

Әлтаева Алтынкүл Райханқызы ІІ
Жұманова Шынар Бекболатқызы №241Қ.Әбдіқадыров

атындағы орта

мектебі

Аяпбергенова Жанат Қалмұрзақызы ІІ
Назбай Ақмаржан Ерікқызы Досбол орта мектеп Ибадильдаева Жамиля Мананбаевна ІІ
Жарылқасын Әсел Талғатқызы Досбол орта мектеп Изтаева Жанакүл Сарсенбаевна ІІ
Ғалым Жанали Ғалымұлы Досбол орта мектеп Ордабаева Гаухар Мырзатова ІІ
Бегман Бақытқали

Аманғалиұлы

Досбол орта мектеп Ордабаева Гаухар Мырзатова ІІ
 Тұрсынғалиева  Алима Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп  Мықиянова Сарқыт Тұрсынғалиқызы ІІ
Оразбек Айбек Камышенка орта мектебі Кабдуллаева Айжан Каликановна ІІ
Муратова Жанерке Серікқызы Көздіғара негізгі мектебі Мүтиева Алия Таргиновна ІІ
Ғалы Әсия С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Тулеубекова Толкын Магауняевна ІІ
Жұмаділдә Мыңтуар Ануарұлы № 66 мектеп-лицейі Жалпакбасова Анаргул Женисовна ІІ
Мырзағалиев Берекет №9 Басенова Ақмарал Камаловна ІІ
Аманбекқызы Ақзере №66 мектеп-лицейі Жабагина Жайдарман Токеновна ІІ
Қахарова Мадина А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия Сейтова Гүлбану Төлегенқызы ІІ
Ақжол Нұрдәулет Сәбитұлы М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Джилкибаева Диляра Амановна

 

ІІ
Навризова Арзу М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Джилкибаева Диляра Амановна

 

ІІ
Бақытбек Аяла М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Мауленова Мадина

Исатайқызы

 

ІІ
Бодаубек Назерке М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Абитаева Жанерке   Нұрмаханбетовна ІІ
Иманжан Ақерке М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Кишкашева Гулнур Алмасбеқызы

 

ІІ
Хизатуллаева Лаура М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Абдрашева Жұлдыз Айдархановна

 

ІІ
Абдил-Алим Айнұр М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Абдрашева Жұлдыз Айдархановна

 

ІІ
Адилбаева Жансая М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Айтишева Қарлығаш Ауезовна

 

ІІ
Қамшыбек Әмина М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Айтишева Қарлығаш Ауезовна

 

ІІ
Амантай  Жәнел М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Сыздыкова Жанар Естаевна

 

 

 

 

 

ІІ
Алтынханқызы Алина М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шангаракбаева Жанат Сейдалимовна

 

 

 

ІІ
Бегимбет Малика М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шангаракбаева Жанат Сейдалимовна

 

 

 

ІІ
Әділхан Анар М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шангаракбаева Жанат Сейдалимовна

 

 

 

ІІ
Шәріп Жансұлу М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шайдахметова Гүлнар

Сүйімбекқызы

 

ІІ
Несіпбай Ақбота М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шайдахметова Гүлнар

Сүйімбекқызы

 

ІІ
Алишбаева Айша Алмасбекқызы М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Медетбекова Дидар Балтабаевна ІІ
Несіпбай Ақбаян Нұрланқызы М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Медетбекова Дидар Балтабаевна ІІ
Мұхтар Айдана №2 жалпы орта мектеп Бекимова Айсана ІІ
Ердалы Азамат Нұн Жұбаев атындағы орта мектеп

 

Килмаганбетова Жанар ІІ
Түркістан Шыңғыс Нұн Жұбаев атындағы орта мектеп Килмаганбетова Жанар ІІ
Аман Салтанат Ерсінқызы Ж.Тәшенов жалпы орта мектеп Қолдасаова Данахал ІІ
Кутибаева Балнура Асықата Тапиева Салтанат Талгатовна ІІ
Дүйсенбай Бекежан   Рахметова Нурсулу Муратовна ІІ
Зиешова Камшат   Рахметова Нурсулу Муратовна ІІ
Зинет Венера   Рахметова Нурсулу Муратовна ІІ
Биржанова Алия Қарақол орта мектеп-бақшасы Раимханова Ляззат Медхатовна ІІ
Толғанбай Рахман №24 жалпы орта мектеп Қайыпназарова А.Қ. ІІ
Нышанғали Перизат А.Байтұрсынұлы атындағы гимназия Батешова Гүлжазира Қайырғалиқызы ІІ
Түркістан Шыңғыс Нұн Жұбанова атындағы орта мектеп Килмаганбетова Жанар ІІ
Қайсанов Алдияр Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Толенбаева Гульнара Айтказыевна ІІ
Турарбеков Әлихан Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Толенбаева Гульнара Айтказыевна ІІ
Жұмақанов Әліби Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Толенбаева Гульнара Айтказыевна ІІ
Ордабай Мерей  «Болашақ» негізгі орта мектебі Кабылбекова Гулжаухар Шекербековна ІІ
Ашимхан Аяулым  «Болашақ» негізгі орта мектебі Кабылбекова Гулжаухар Шекербековна ІІ
Балкибек Ақнұр  «Болашақ» негізгі орта мектебі Оңалбай Сәлима Жабуқызы ІІ
Құралбай Шахизада  «Болашақ» негізгі орта мектебі Оңалбай Сәлима Жабуқызы ІІ
Ербулат Жанэль Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Муратова Жадыра Муратовна ІІ
Жумабаева Дильназ Мейрамовна   Ныгманова Маржангуль Алпысовна ІІ
Азимова Арай   Калиева Кайыркеш Тельмановна ІІ
Абдкадырова Лаура   Бектурова Тайтулу

Карыбаевна

ІІ
Сабитова Сабина   ГулжамалДжалмурзаева

Хожаназаровна

ІІ
Аманкелді Нұркелді   Бурибаева Марина Мырзагалиевна ІІ
Мулдашева Аяла

Видео бар

 Шетел тілдері педагогикалық колледжі  Ережепова Адия Оразахуновна ІІ
Амантұр Нұртілеу «Шорнақ» жалпы орта мектебі Гүлнұр Қойшыбаева ІІ
Кожибаева Жансая №7жалпы білім беру орта мектебі Кобланова Кенжегул Таубаевна ІІ
Амирханова Бағзада В.Комаров жалпы орта мектеп Сейдалиева Роза ІІ
Ердалы Азамат Нұн Жұбанова атындағы орта мектеп Килмаганбетова Жанар ІІ
Сәйдін  Ернар № 163 Ысмайылова  Алтынсара ІІ
Бақытжанқызы  Жұлдызай №51 М.Қаратаев Райымкулова  Индира ІІ
Сануар  Қасымжан №51 М.Қаратаев Тасымова  Гульмира ІІ
Дінмұқанбетова Аймангүл Б.Момышұлы негізгі орта мектебі Амиренова Маржан Амантаевна ІІ
Утемуратова Перизат №10 Абзалова Айсулу ІІ
Еркебуланқызы Диана Тұрар атындағы жалпы орта мектеп Сауирбекова Лаура ІІ
Нұрсайын Айқын Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Нурахметова Жанар Борамовна ІІ
Ерболқызы Жаннұр Қаракөл орта мектебі А.Жумагалиева ІІ
Нұралы Нұрмерел №36 мектеп- гимназиясы Бисенбаева Мадина Кабыловна ІІ
Шәки Аружан Мейрімжанқызы № 170 мектеп Қожаберген Мөлдір Есетқызы ІІ
Рахметолла  Аққу Жаманшұбар  негізгі  мектебі Жетписова Гүлнұр  Қаратайқызы ІІ
Ердаулет Арман Урицкий мектеп-лицейі Курманова Жанат Маулетовна ІІ
Еркіналы Айкөркем Қалыбай негізгі мектебі Тағаева Гүлсім Жақсыбайқызы ІІ
Кареба Елена  №7 жалпы білім беру мектебі Балабекова Айжанар Талгатовна ІІ
Махамбет Мейіржан Досбол орта мектебі Нохатова

Рахат

Елемесовна

ІІ
Дүйсенбай Нұрсәуле Назарбекқызы Жамбыл орта мектеп Самагулова Аягөз Серікқызы ІІ
Нұржан Айзере Асықата Сабыркулова Жанар Турганбековна ІІ
Жарылқасын Жаннұр Асықата Ералиева Қатира Киікбайқызы ІІ
Қадирхан Балауса №18 орта білім беретін мектеп Жанкина Танжулдыз  Мухамедрахимовна ІІ
 Мелісова Айша Рауанқызы №1 Предгорное орта мектебі Хайруллина Айнур Черьяздановна ІІ
Шелубаев Павел № 5 гимназия Шайкемелова Бахыт Ермуханбетовна ІІ
Әліпхан Бақдәулет Алғабас орта мектебі Утепбергенова Гүлнара ІІ
Мырзабаева Жансұлу М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектеп Атаева Эльмира Амановна ІІ
Қайрат Нұрдәулет М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектеп Атаева Эльмира Амановна ІІ
Орынбасар  Нұрсұлтан     №193 Аязбаева Перуза Мырзалиевна ІІ
Молдасарина Мерей №2 Баянауыл Моншакова Кунсулу Назырбаевна ІІ
Есенгалиева Айша №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Жакут  Гүлзада №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Жумамуратов Авраам №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Құдайбергенов Рамазан №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Жағалбай Жұмабибі №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІ
Қаршыға Бақдәулет №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Бисенғали Гүлжамал Дәуленқызы ІІ
Меркешева Айғаным Асхатқызы №3 гиназия Оспанова Гулден Абибулловна ІІ
Кайсар Азамат №4 Жусипова Эльмира Айтболатовна ІІ
Қанатқызы Алтынай Ы.Алтынсарин атындағы гимназия Бадаева Сауле Сейдагалиевна ІІ
Ережеп Нұрасыл М.Ахметбеков атындағы орта мектебі Таласбаева Гүлнарай Куатовна ІІ
Сабитбек Арайлым Тұрар атындағы жалпы орта мектеп Сауирбекова Лаура ІІ
Кемалова Диляра Ерланқызы №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІ
Нысанова Жанерке

Дауренқызы

№260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІ
Айтбай Іңкәр №260 орта мектеп Даутова Замзагуль Бактыбаевна ІІ
Қарашов  Нұрхан  Алиханұлы №260 орта мектеп Баймаханова  Айгерим  Нурлыбаевна ІІ
Өміржан Айзере №260 орта мектеп Әлімова Құрманкүл Айтуғанқызы ІІ
Амангелдиева Жаңанұр №260 орта мектеп Әлімова Құрманкүл Айтуғанқызы ІІ
Нұрлыбекұлы Данияр №260 орта мектеп Кульниязова Кульмараш ІІ
Өтеміс Ғанибек №260 орта мектеп Кульниязова Кульмараш ІІ
Қаржаубайқызы Мерей №260 орта мектеп Құрманиязова Баршагүл ІІ
Мұңайтпасов Ұзақбай №260 орта мектеп Тулеубаева Базаркуль ІІ
Серікова Фарида №260 орта мектеп Тулеубаева Базаркуль ІІ
Лияс Жаннұр №260 орта мектеп Нурпейсова Альмира ІІ
Тәшім Нұрдәулет   Хамитова

Жансая

ІІ
Мурадбаева Улболсын   Олжабаева Гаухар Нурбаевна ІІ
Зайниддин Дінмұхаммед №37 мектеп -лицей Тобаева Элита Кабилбековна ІІ
Жақсылық Әмина №6 Аяпова Айгерим Нурлановна ІІ
Сагналиев Амирхан  

№6

Аяпова Айгерим Нурлановна ІІ
Серікбаев Бауыржан Жомартұлы №23 мектеп-лицей Турегельдиева Акмарал Тураровна ІІ
Сайлау Арай №35 мектеп-гимназиясы Сайфеденова Қалжан Сайфеденқызы ІІ
Сейфуллина Жансая №34 Жунусова Актоты Алкеновна ІІ
Қожахметова Махаббат №34 Жунусова Актоты Алкеновна ІІ
Нұржанұлы Ерсұлтан Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп – гимназия Жоламанова Балымкул Жылкыбаевна ІІ
Зейнулла Майра №144 Алтынбаева Сагира Бексұлтановна ІІ
Есбосынова Жансая №6 Қойбағарова Светлана ІІ
Долидзе Лука №3 Юмашева Елена Ивановна ІІ
Алпысбаева Арайлым №6 Мухамбетова Гулмира Султангалиевна ІІ
Меңдіғали Айкөркем  Болатбекқызы Хиуаз Доспанова атындағы №30 орта жалпы білім беретін мектебі Айтуганова Мадина Мырзашевна. ІІ
Меңдіғали Бексұлтан Болатбекұлы Хиуаз Доспанова атындағы №30 орта жалпы білім беретін мектебі Джангалиева Майра Канаткалиевна ІІ
Толыбек Жанель   Жанылысова Малика Болатқызы ІІ
Жұмабай Жансая   Уалиева Роза Жұмашқызы ІІ
Жұмаш Мейірбек   Уалиева Роза Жұмашқызы ІІ
Ордабаева Сабина      №  51 Молдабаева Лиза ІІ
Берекетова Нұрсұлу       № 51 Молдабаева Лиза ІІ
Нұрадин Абылай    №    51 Молдабаева Лиза ІІ
Қадырбек  Ердәулет      №  51 Молдабаева Лиза ІІ
Саябек  Бекзат      №  51 Молдабаева Лиза ІІ
Орынбасар Алина № 6 Қынабаева Үйтолған ІІ
Тайбулат Санжар № 6 Қынабаева Үйтолған ІІ
Утегенов Диас № 6 Қынабаева Үйтолған ІІ
Рұстамбек Айғаным №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна ІІ
Бақытжанова Ақалтын К.Нокин атындағы №65 жалпы орта мектеп Берікқызы Айман ІІ
Қарабек Нұрбол  Ержанұлы Қажымұқан атындағы жалпы орта мектеп Жандарбек Венера Жұмаханқызы ІІ
Берік Айзере А.Байтұрсынов

атындағы №13 орта мектебі

Тезекбаева Гульжанат Сапарбекқызы ІІ
Өмирбай

Ақторғын

А.Байтұрсынов

атындағы №13 орта мектебі

Момышева Ботагөз

Аскаргалықызы

ІІ
Тасбулат Назерке №6 ЖОББМ Имашева Гулсезим Батиыховна ІІ
Сепетов Бекжан №6 Имашева Гулсезим Батиыховна ІІ
Хамидолла Адина №6 Имашева Гулсезим Батиыховна ІІ
Сансызбай Гаухар №123 мектеп-лицей  

Исаева Индира

ІІ
Амантай Кәусар О.А. Жаутыков атындағы №1 қазақ орта мектебі Сибакова Н. Т. ІІ
Тасқара Зерде №124 Сарсенова Айсулу ІІ
Шаяхмет Қайсар №124 Сарсенова Айсулу ІІ
Муханбетқали Айару №124 Сарсенова Айсулу ІІ
Жұмаділ

Айтолқын

№5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова

Гүлімжан

ІІ
Акишева Айнур Багдатовна Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Сулейменова Зульфия Забировна ІІ
Бақтиярқызы Назерке №183 Тайшыбек Зәулим ІІ
Дариджан Ұлдана №183 Тайшыбек Зәулим ІІ
Жұмаш Гульназ №183 Оразалиева Гульжазира Амантаевна ІІ
Сейтбек Жансая Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия ИсахановаСандуғаш ІІ
Хайтбаев Жахонгир Гайбиллаевич Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна ІІ
Ермахан Елдана Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна ІІ
Әзімхан Рамазан Нұрлыханұлы Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна ІІ
Байтуманова Жанель №35 орта мектеп Серік Ақжол ІІ
Айтмұхан Жанерке №4 жалпы білім беру орта мектебі Медоуова

Язык Избасовна

ІІ
Сыдық  Айару Қалыбекқызы  

№74 мектеп-гимназия

 

Мешітбаева Қуанышгүл Әбутәліпқызы ІІ
Мәді Назерке Алмасқызы Қайнар мектеп- гимназия Нұрнияз Ақбөпе Қасқырбайқызы ІІ
Шалабай Қасым-Жомарт Ерболұлы Қайнар мектеп- гимназия Нұрнияз Ақбөпе Қасқырбайқызы ІІ
Әбдіқадыр Әсел Баймаханқызы Қайнар мектеп- гимназия Нұрнияз Ақбөпе Қасқырбайқызы ІІ
Сейдіш Эльвира Жаңатас қалалық аула клубы Шегебаева Жансая Жаксылыковна ІІ
Сайран Нұрсезім

Шыңғысқызы

№17 орта

мектеп — гимназиясы

Жазиева Айнагүл

Сабырбеков

на

ІІ
Сарсенбаева Анель

Сейльбековна

№17 орта

мектеп — гимназиясы

Жазиева Айнагүл

Сабырбеков

на

ІІ
Гиззатова Шадияр

Дәуренқызы

№17 орта

мектеп — гимназиясы

Жазиева Айнагүл

Сабырбеков

на

ІІ
Сулейменова Айғаным

Адиловна

№17 орта

мектеп — гимназиясы

Жазиева Айнагүл

Сабырбеков

на

ІІ
Шаимова Аружан

Кайргельдинов

на

№17 орта

мектеп — гимназиясы

Жазиева Айнагүл

Сабырбеков

на

ІІ
Омирбеков Ануар №137 Жалпы орта мектеп Бошкаева Бота ІІ
Амреева Ақбөпе №137 Жалпы орта мектеп Бошкаева Бота ІІ
Тоқтақын Кабира №137 Жалпы орта мектеп Бошкаева Бота ІІ
Молдажан Айша №137 Жалпы орта мектеп Бошкаева Бота ІІ
Есбосын Амина №24 орта мектеп Абилхасова Жанат Ержанқызы ІІ
Шыңғызбек  Мерейлі №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Сарсенова  Камшат Темирхановна ІІ
Жетпісбай Ернұр Ерболұлы Үшқоңыр мектебі Смагулова Нурсулу Бауыржановна ІІ
Ернатұлы Сулейман Үшқоңыр мектебі Смагулова Нурсулу Бауыржановна ІІ
Кайратов Алихан Алтаевич Үшқоңыр мектебі Смагулова Нурсулу Бауыржановна ІІ
Баймурзаева Жибек Ануарбековна Үшқоңыр мектебі Смагулова Нурсулу Бауыржановна ІІ
Нышанбай Сандуғаш Шахрединқызы Қайнар-мектеп гимназия Сарбасова Асем ІІ
Насибулла Айсұлу Тлекқызы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Сарсенгазиева Самига Сайыновна ІІ
Мүсілімова Ақерке №37 мектеп-лицей Жансейтова Лаззат ІІ
Мырзакулова Венера №1 мектеп-гимназиясы Эспанова Жамиля ІІ
Сүндетова Ақшолпан №1 мектеп-гимназиясы Эспанова Жамиля ІІ
Айдарбек Инжу №4 жалпы білім беру орта мектебі Кенжесариева Жадыра ІІ
Алпысбай Кәусар Мәдениетқызы Абай атындағы шағын орталықты орта мектебі Айтжанова Алмагуль Усеровна ІІ
Пазлитен Ғабиден   Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІ
Ерұзақ

Мерей

  Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІ
Сатекбаева Нұрай   Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІ
Баймуканова  Зейнеш №18 Орта мектеп Жусубалиева Салтанат Алипбаевна ІІ
Ыдырыс Тұңғышбай №70 мектеп-лицей Шайдарханова Назерке Ержанқызы ІІ
Жалаубаева

Аида

 

 

Жетібаева Хамида ІІ
Айбар Нұргүл Қ. Абаханов атындағы орта мектеп Нурмуханова Анар Азановна ІІ
Рустамқызы Сымбат № Жамбыл атындағы орта мектебі Досбаева Кунсулу Жамашевна ІІ
Тұрсынғалиев Бекжан Алматұлы Ақбұлақ орта мектебі Чукотаева Гульнур Жанатовна ІІ
Маманұлы Дарын Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Кузубаева Сабира Сейтовна ІІ
Асан Назым №37 мектеп-лицей Оспанова Мира ІІ
Нұрланқызы Меруерт №37 мектеп-лицей Оспанова Мира ІІ
Абжаппаров Бақберген  Қанатұлы № 162 Жамауова Жанат Усербаевна ІІ
Жұмаш Рамазан №110 Майра Балаборинова ІІ
Кадим Назым №34 А.Тайманов атындағы мектеп-гимназия Сарсенгалиева

Гүлнұр

Мадиярқызы

ІІ
Төкенова Дария Сарсенқызы Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Жексембаева Жазира Амантайқызы ІІ
Еркінбек Сабина Жамбыл орта мектебі Өзкей Нұрбақыт ІІ
Кошкарбай Ербатыр Ерболұлы №1 жалпы білім беру орта мектебі Аманчаева Меруерт Ратовна ІІ
Есжан Сымбат  Женисбекқызы №1 жалпы білім беру орта мектебі Бердиева Райхан

Амангелдиевна

ІІ
Таджиков

Нұрсұлтан

Бекұлы

№1 жалпы білім беру орта мектебі Аманчаева Меруерт Ратовна ІІ
Айұзақ  Бекболат №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Джайық  Ақбөбек №4 Кульжимирова

Айна

ІІ
Қажыбек Салима Түймебай Әшімбаев атындағы орта мектебі Ақбай Гүлзира Яқияқызы ІІ
Менгилтай Айдана №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия ІІ
Жанұзақ Кәусар №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия ІІ
Базарбай Зейнеп №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Муйтембаева Ләззат Мақсұтқызы ІІ
Тәжімағамбет Фариза №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Доутова Жамила Зоировна ІІ
Бердіқали Мирас «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІ
Асқар Аяна Талғатқызы №19 Жалпы орта мектеп Абилмажина Гулжаухар Иргебаевна ІІ
Оразмұхамедова Еркеназ Егінсу орта мектеп-бақша Искакова Гулден Кудайбергеновна ІІ
Есентаева Тоғжан Керней тірек мектебі

 

Абдрахманова Фарида Бакытжановна ІІ
Еркинова  Жансая №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна ІІ
Шаймерден Бекасыл Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна

Абай орта мектебі

ІІ
Саттарқұл Бекарыс Абай атындағы орта мектебі Жолтаева Шынар Кажимукановна ІІ
Бексеитов  Еркінбай  ерғалиұлы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІ
Бекболатқызы Нұрайым №9 орта

мектебі

Жампеисова

Кульзия

Иманкановна

ІІ
Тастемір Айханша №124 орта мектеп Алтынбекова Эльмира Алтынбекқызы ІІ
Жарылқасын Ақбота №124 орта мектеп Алтынбекова Эльмира Алтынбекқызы ІІ
Асылхан Аружан Досымханқызы Досбол орта мектебі Әбдірова Қымбат Аманжолқызы ІІ
Ойықбай Қарлығаш Наурызбайқызы Досбол орта мектебі Әбдірова Қымбат Аманжолқызы ІІ
Нұртас  Дархан №51 М.Қаратаев Тасымова  Гульмира ІІ
Орал Кәусар Құралқызы М.Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп Кузембаева Несіпкүл Суимбаевна ІІІ
Әбілда  Исатай С.Сейфуллин  жалпы орта мектеп Сергетаева  Роза  Қасымбекқызы ІІІ
Абдуайт  Саят  Досжанұлы «Болашақ» Жалпы орта мектеп Тангирбердиева  Улбосын  Жайлауовна ІІІ
 

Жарас Дария

№142  

Мамиланова Күлзат

Базархановна

ІІІ
 

Жарас Дария

№142  

Мамиланова Күлзат

Базархановна

ІІІ
Бұралқиева Мерей Еркебекқызы Ақтоғай орта мектеп Арыстанова Айнұр Сатыбалдиевна ІІІ
Хуспан Назерке Жамбыл орта мектебі Мухташ Харлыгаш ІІІ
Рустамбеков Мақсат №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна ІІІ
Қанатұлы Рахат №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна ІІІ
Орынбасар  Аяна  Ғалымжанқызы Досбол орта мектебі Ордабаева Гаухар ІІІ
Жарылқасын Әсел Талғатқызы Досбол орта мектеп Изтаева Жанакүл Сарсенбаевна ІІІ
Курмангази  Аида №4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Қыдырбай

Нұрасыл

№4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Пернебай Әсемай Естай Есжанов атындағы №9 орта мектеп

 

Карипбекова Думангул Ертаевна ІІІ
Төрехан  Данияр  Ғалымжанұлы 74 мектеп-гимназиясы Ускенбаева Райхан  Мухамедовна ІІІ
Сайранқызы Кәусар К.Нокин атындағы №65 Жалпы орта мектеп Усманова Жания ІІІ
Манатбек Әйгерім «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна ІІІ
Джакаева Гулдарига «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна ІІІ
Бақыш Нұрали Ардақұлы №44 жалпы орта мектеп Белтенова Макпал Мухамедкалиевна ІІІ
Худайберген Назерке №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Бастуыш сынып  мұғалімі Кулыева Балкия ІІІ
Оразбай Әлия №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Доутова Жамила Зоировна ІІІ
Эргешбаева Машхура «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІІ
Полатова Мехрибан «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІІ
Бейсенбек Алдияр Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна ІІІ
Шамеева Айдана Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна ІІІ
Ғабдымажит Анел Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна ІІІ
Русланқызы Руфина №142 Коштибаева Аманкул Ерболатовна ІІІ
ТұрсыналыНүрсәт №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп СейтбековаАйнурСрайловна ІІІ
Орақбай Ұлмерей №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп СейтбековаАйнурСрайловна ІІІ
Канибеков Шапағат №11 Рахимова Динара ІІІ
Ахметжан Аружан №11 орта мектеп

 

Курманбаева Шолпан Аралбаевна ІІІ
Шындаулет Әсет № 11 ортамектеп Есенбаева Калдыкыз Есенкуловна ІІІ
Нысан Айгерім №32 орта мектеп Чукенова Гульнур ІІІ
Ержанұлы Мұса Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп Нурмуханова Багзила Маданиятовна ІІІ
Қайратұлы Әлішер Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп Нурмуханова Багзила Маданиятовна ІІІ
Сатыбалды Мерей Медетұлы Ш. Башиков атындағы негізгі мектеп Нурмуханова Багзила Маданиятовна ІІІ
Алтайбекқызы  Шахназ «Ақтоғай» орта

мектебі

Арыстанова Айнұр Сатыбалдиевна ІІІ
Рыскелді Жанель Айболқызы «Ақтоғай» орта

мектебі

Арыстанова Айнұр Сатыбалдиевна ІІІ
Сейдуллаұлы

Мейіржан

Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Мырзалиева Меруерт

Султановна

ІІІ
Тулеутай Мұхаммед

Алмасұлы

Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектебі Курманова Гулпашша ІІІ
Алмас Ерасыл М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қанатова Гүлсім ІІІ
Ыбрагим Перизат М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Исматова Жаңылған ІІІ
Аманбаева Камила «Қайнар» мектеп-гимназия Ержігітова Дүйсенкүл ІІІ
Рысқұл Арайлым «Қайнар» мектеп-гимназия Ержігітова Дүйсенкүл ІІІ
Бақыт Ақнұр Саматқызы №372 бастауыш мектебі Тулепова Актолкын Убайдуллаевна ІІІ
Рахматулла Асылзат Сәкенқызы №372 бастауыш мектебі Тулепова Актолкын Убайдуллаевна ІІІ
Жеңіс Абдолла №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Зұлхагда Аңсар №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Қойшыбай Асанәлі №93гимназия Сейтенова Гульнар Жумагалиевна

 

ІІІ
Бағытжан

Арсен

Еркінқала орта мектебі Добыхова Альфия ІІІ
Айдосұлы  Айбек Еркінқала орта мектебі Амирова Гүлбаршын

 

ІІІ
ШамельАсия Еркінқала орта мектебі Қойшибаева Хадиша Оңғарқызы ІІІ
Бақытжанова  Нұрай Бақытжанқызы Еркін

қала орта мектебі

Амирова Гүлбаршын ІІІ
Төремұрат Мерей Ыбырай Алтынсарин атындағы

№204 мектеп

Әлібек Гүлайна

Бөкембайқызы

ІІІ
Шайхов Айдар Абай атындағы №2 лицей Жүнісбек Әйгерім Дәуренбекқызы ІІІ
Иманғалиева Гаухар Ертөстік Тлеумағанбетова Валентина Мұқатқалиқызы ІІІ
Қабдолда Әлижан Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Конушпаева Булгын Толкумбаевна ІІІ
Болатхан Нұртілек Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Конушпаева Булгын Толкумбаевна ІІІ
 Алдибекова Жансая

Алтынбекқызы

Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Омарова Ильфира Нугымановна ІІІ
Алдан Нұрбота № 32 орта мектеп Болатова Айгерим Нұрлановна ІІІ
Қалымжан Инабат № 32 орта мектеп Толеубаева Мадина Ермукановна ІІІ
Амантай Аяулым №51 жалпы орта мектеп Орманова  Фариза Капалбековна ІІІ
Ескуат Меруерт №4

 

Токбаева Назира Туреевна ІІІ
Умирзакова Аида №4

 

Токбаева Назира Туреевна ІІІ
Тұрлан Шұғыла №36 мектеп-гимназиясы Қайыршақова Нұргүл Маратқызы ІІІ
Нәби Бекарыс Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Сабаганова Алма Толешовна ІІІ
Багитжан Нұрхан Ақшұқыр мектеп -лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІІ
Койшибай Әлижан Ақшұқыр мектеп- лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІІ
Ығал Али Ақшұқыр мектеп -лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІІ
Исахан Аян Ақшұқыр мектеп- лицейі Шәмбіл Ақерке

Саясиқызы

ІІІ
Советхан Еркежан Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназия Куатова Улжан Аманбаевна

 

ІІІ
Нұрақым

Арна

Ж.Жақыпбаев атындағы орта мектебі Жанталинова

Жанар

Бопановна

ІІІ
Бауыржан Нұрислам Медетұлы №119орта мектеп Тоқсанова Гүлназ ІІІ
Сәлімгерейқызы Фатима №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
Жасұланқызы Арайлым №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
Хожамұратова Гүлнұр №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Иманбаева Ақмарал Танбаевна ІІІ
МагауияЕрсултан №2 жалпы орта мектеп Курмангазиева Айгерим ІІІ
Исраил Жазгүл Жылкелдин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Досалиева Назира Орынбасаровна ІІІ
Дәметбек Альбина Жылкелдин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Досалиева Назира Орынбасаровна ІІІ
Асанқызы Арай «үміт»мектеп-интернаты Расылханова Саттикун Салихановна ІІІ
Рафаил Смағұл Қуанышұлы С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі Битекенова Жанаргуль Утежановна ІІІ
Санаққали Азамат Береке орта мектебі Камзабекова Асемкул Жакатаевна ІІІ
Азатқызы Нұрайым Береке орта мектебі Камзабекова Асемкул Жакатаевна ІІІ
Ұзақбай Нұрым Береке орта мектебі Камзабекова Асемкул Жакатаевна ІІІ
Амантай Мұхаммеджан Махамбет атындағы орта мектеп Султангалиева Умиткен Байтурсыновна ІІІ
Әшімова Нұрбақыт Рамазанқызы «Қайнар-мектеп» гимназия» Маханова Раушан Сламқұлқызы ІІІ
Ашимова Назгуль «Қайнар»  мектеп – гимназия»

 

Тузельбаев Мұхтар Мусаевич ІІІ
Женис Айару Еркінқала орта метебі Қошимова Айгүл Сәрсенбайқызы ІІІ
Мирамғали Іңкәр Еркінқала орта метебі Қошимова Айгүл Сәрсенбайқызы ІІІ
Эргашбай  Арафат №51 орта мектеп Тоқбергенова Толқын Қадырхановна ІІІ
Шапағат Айару Романқызы Ахмер орта мектебі Маликова Тлеукен Даутовна ІІІ
Пазылова Назгүл Қабдөш Дамитов атындағы орта мектебі Черьязданова Индира Касымхановна ІІІ
Маженова Зиада Северный жалпы орта мектеп Какеева Салтанат Тлеубергеновна ІІІ
Аман Фатима Серікжанқызы Үлкен Владимировка орта мектебі Дюсенов Естай Ташиевич ІІІ
Ақботаева Інжу Е. Бекмаханов Стыбаева Жанар ІІІ
Әбді Нұртілек №14 жалпы орта мектеп Ахметова Бану ІІІ
Ексан Айзере Нұржанқызы Еркінқала орта мектебі Искалиева Гаухар  Аманғалиевна ІІІ
Есенбек Айша Асхатқызы Еркінқала орта мектебі Искалиева Гаухар  Аманғалиевна ІІІ
Жақан Құралай Н.Тілендиев мектеп-интернаты Доумчариева Ләззат Есенқызы ІІІ
Рахым Рауан Н.Тілендиев мектеп-интернаты Донасова Мөлдір Уалиханқызы ІІІ
Маженова Зиада Северный жалпы орта мектеп Какеева Салтанат Тлеубергеновна ІІІ
Қартаңбай Гүлайым №124 Тоқшылықова Зухра ІІІ
Бердыбай Ұлданай Тәжен мектеп-балабақша кешені Аширбаева Карлыга Смайыловна ІІІ
Калданова  Аймара  Маратовна Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Абдрахманова  Карлығаш

Тугелхановна

ІІІ
Искалиева Зарина №45 жалпы орта мектеп Сембаева Алла Максотовна ІІІ
Мүтәл Нұрдәулет

 

№16 жалпы орта мектеп Жолдыбаева Думан Спатаевна ІІІ
Мейрқұл  Әділкерей

 

№4 шағын орталықты орта мектеп Таттыгулова Фарида

Садыхановна

ІІІ
Сабитбек  Шолпан

 

№4 шағын орталықты орта мектеп Таттыгулова Фарида

Садыхановна

ІІІ
Ахметова Ерке №44 жалпы орта мектеп Қасымов Бағдат Бағланұлы ІІІ
Бейсенқұл Жантас №2 орта мектеп Тасбаева Айгуль Насирханқызы ІІІ
Еркинова Карина Кайратовна  №1 орта мектебі Муканова Елик Тасыбаевна ІІІ
Есенбек Маулет Еркінқала орта мектебі Раушанова Замзам ІІІ
Орналы  Досбол №82 Тулегенова Айнур Бимурзаевна ІІІ
Исмагулова Гүлназ Мұратқызы Сосновка негізгі мектебі Есенғабыл Зауреш Қанапияқызы ІІІ
Шәкірт Жаннұр Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы А.М.Борбасова ІІІ
Аманғали Жұлдыз Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы А.М.Борбасова ІІІ
Әбдуәлі Маржан №24 жалпы орта мектеп Кунусбаева Р.Ш. ІІІ
Тохқожа Томирис №24 жалпы орта мектеп Базарбаева Г.Б. ІІІ
Сайлаубек Ақерке Ғалымжанқызы №5 Ақбұлақ шағын орталықты орта мектебі Тахаева Райса Уразбаевна ІІІ
Орынбай Айдана Серікбайқызы №5 Ақбұлақ шағын орталықты орта мектебі Тахаева Райса Уразбаевна ІІІ
Темирболат Даниал Тлекұлы №6жалпы орта мектеп Омарова Сауле Нигматтуллаевна ІІІ
Абдрахман Жансая №2 «Мұрагер» мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы ІІІ
Бектай Нұрай Қызылорда қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы ІІІ
Асанова Анэля Қызылорда қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы ІІІ
Шаханова Назерке Қызылорда қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы ІІІ
Табысхан Нұрай Нұржанқызы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІІ
Бақытжанқызы Айым Жамбыл атындағы гимназия Қонысбаева Г.Қ. ІІІ
Аманжол Асылжан Асылханұлы Еңбекші орта мектебі Алатаева Гүлмира Сопыханқызы ІІІ
Айдархан Бижамал Жайсан орта мектебі Есполова Рабиға ІІІ
Ержанатұлы Ертай Еңбек орта мектебі Тохтатхан Марта ІІІ
Аскерханұлы Жалғас Еңбек орта мектебі Тохтатхан Марта ІІІ
Жанбекұлы Әсет Еңбек орта мектебі Тохтатхан Марта ІІІ
Жаксыбек Айша Еңбек орта мектебі Майтонова Жанаргуль Кудайбергеновна ІІІ
Өмірбекқызы Кәусар Еңбек орта мектебі Майтонова Жанаргуль Кудайбергеновна ІІІ
Алпыс Нұрайлым Алғабас орта мектебі Көбеева Нұргүл ІІІ
Жарылқасын Назерке Алғабас орта мектебі Быжыбаева Назкеш ІІІ
Магзумов Султан №47 жалпы орта мектебі Оспанова Ғалия Оразбайқызы ІІІ
 

Рафаил Смағұл Қуанышұлы

С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі Битекенова Жанаргуль Утежановна ІІІ
Сәден Мерей Дәуітханқызы №54 орта мектеп Рысдаулетова Каламкас Жамбыловна ІІІ
Сыздық Санжар Үштөбе жалпы орта мектеп Кадирберлина Асель Алдаберлиевна ІІІ
ҚҰДАЙБЕРГЕН ӘДІЛЕТ №89 негізгі мектебі Аймурзаева Бейсенкул ІІІ
Рахметолла Нұрхан Нурпейсұлы №36 мектеп — гимназиясы Имашева НадираЧапайқызы ІІІ
Байжан Аяулым №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІІ
Алтынбек Мирас №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІІ
Ошақбай Жаннұр №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІІ
Асқар Гүлнұр №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІІ
Құлжан Мерей №15 орта мектебі Қадырқұлова Гүлназира  Тұтқабайқызы ІІІ
Әділханқызы Еркежан №15 орта мектебі Қадырқұлова Гүлназира  Тұтқабайқызы ІІІ
Еламан Динара

Нұрдаулетқызы

№1 жалпы білім беру орта мектебі Актуриева  Айман

Бисенгалиевна

ІІІ
Жаңабай Шынар Ерланқызы №1 жалпы білім беру орта мектебі Тулегенова Алина Шораевна ІІІ
Орынбасарова Дильназ Амангелді атындағы орта мектеп Курмангалиева Динара Нурлыгаиновна ІІІ
Ернатұлы Елмаз Амангелді орта мектеп Ғабиден Шайзада ІІІ
Оразова Айым Ғ.Ақтаев атындағы  №6 орта мектеп Алдабергенова Анар Жәнібекқызы ІІІ
Кеңесова Альбина Ғ.Ақтаев атын.

№ 6 орта мектеп

Кушекбаева Фарида Абсатовна ІІІ
Мырза Айымжан №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул ІІІ
Болат Сұлтана №10 мектеп-гимназиясы Аврай Алемгул ІІІ
Аметбай Бекзат №10 мектеп-гимназиясы Иргебай Жангуль ІІІ
Талғатқызы Замзат Досбол орта мектеп Ордабаева Гаухар Мырзатова ІІІ
Жеңісбек Ақерке  Архатқызы № 66 мектеп-лицейі Жалпакбасова Анаргул Женисовна ІІІ
Орынбасар  Аяна  Ғалымжанқызы Досбол орта мектебі Ордабаева Гаухар ІІІ
Өксікбай Бексұлтан Ержанұлы М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Джилкибаева Диляра Амановна

 

ІІІ
Батырхан Арайлым М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Ембердиева Жазира Амановна ІІІ
Қабыл Аружан М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Джилкибаева Диляра Амановна

 

ІІІ
Сүлейманова Каусар М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Мауленова Мадина

Исатайқызы

 

ІІІ
Баймұрат Ерасыл М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Мауленова Мадина

Исатайқызы

 

ІІІ
Жаңабек Жібек М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Абитаева Жанерке Нұрмаханбетовна

 

 

ІІІ
Болат Нұрталап М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Абдрашева Жұлдыз Айдархановна

 

ІІІ
Әзімжан Қайсар М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Айтишева Қарлығаш Ауезовна

 

ІІІ
Жайлау Кәрім М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Айтишева Қарлығаш Ауезовна

 

ІІІ
Бодаубек Айкүн М.Мақатаев атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі Шұратбаева Қарлығаш Шатырханқызы

 

ІІІ
Амантай Асылжан   Ержанова

Айжан Базарбаевна

ІІІ
Қуаныш Али   Ержанова

Айжан Базарбаевна

ІІІ
Байжан Іңкәр №36мектеп-гимназиясы

 

Бекбаева Роза Аққалиқызы ІІІ
Санатұлы Сұлтан №36 мектеп-гимназия Мизамова Гүлжан Тілекқабылқызы ІІІ
Сатыбалды Кәусар Саламатқызы №36 мектеп-гимназия Мизамова Гүлжан Тілекқабылқызы ІІІ
Бақтыбай Інжу Жалпы білім беретін №37 орта мектеп Муратова Жадыра Муратовна ІІІ
Даниярұлы Алан Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Толенбаева Гульнара Айтказыевна ІІІ
Мұратұлы Мансұр Қ.Дамитов атындағы орта мектебі Толенбаева Гульнара Айтказыевна ІІІ
Қыдырниязов Асылжан 15-лицей мектеп Сүлейменова Айгүл Камидуллақызы ІІІ
Сауат Думан Ордабасы ауданы Болашақ негізгі орта мектебі Оңалбай Сәлима Жабуқызы ІІІ
Тілес Балдана Болашақ негізгі орта мектебі Оңалбай Сәлима Жабуқызы ІІІ
Оразхан Диана Болашақ негізгі орта мектебі Оңалбай Сәлима Жабуқызы ІІІ
Ниязбек  Сағыныш Болашақ негізгі орта мектебі Кабылбекова Гулжаухар Шекербековна ІІІ
Анарбек Нұртөре   Ныгманова Маржангуль Алпысовна ІІІ
Қайратов Алишер Нуржанович   Ныгманова Маржангуль Алпысовна ІІІ
Дулатова Назерке   Калиева Кайыркеш Тельмановна ІІІ
Нұрхан Рауан   Какибаева Гаухар Калитовна ІІІ
Тұрсынбек Айым   Бектурова Тайтулу

Карыбаевна

ІІІ
Амангелді Айсауле   Тошай Алмагуль ІІІ
Абдинабиев Мансур   Далелхан Булбул ІІІ
Орынбекова Аружан   Далелхан Булбул ІІІ
Джалмаханов Габит   ГулжамалДжалмурзаева

Хожаназаровна

ІІІ
Батырханова Назкен   ГулжамалДжалмурзаева

Хожаназаровна

ІІІ
Уразбекова Ақниет   ГулжамалДжалмурзаева

Хожаназаровна

ІІІ
Әубәкір  Назерке № 163 Бабаджанова Ақжарқын ІІІ
Сержан Несібелі Тұрар атындағы жалпы орта мектеп Сауирбекова Лаура ІІІ
Әлтай Әнел Мақсатқызы М.Ержанов жалпы орта мектеп Босалова Алтынгүл ІІІ
Абдисаттаров Абдинур №10 Жуманазарова

Гаухар

Тухтабаевна

ІІІ
Тінәлі Әлия Алғабас орта мектебі Утепбергенова Гүлнара ІІІ
Таубай Гүлназ     №193 Аязбаева Перуза Мырзалиевна ІІІ
Ерсейтова Мөлдір №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп Едишова Бибигуль Тулегеновна ІІІ
Кәдіржан Іңкәр №4 Әсемғазы Айжан Жұматайқызы ІІІ
Жұмажанова Жансая Берікқызы №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІІ
Бақытжан Гүлім №260 орта мектеп Әлімова Құрманкүл Айтуғанқызы ІІІ
Әділкерейова Арай №260 орта мектеп Кульниязова Кульмараш ІІІ
Елдосқызы Жансая №260 орта мектеп Кульниязова Кульмараш ІІІ
Бөрібай Шахназ №260 орта мектеп Тулеубаева Базаркуль ІІІ
Тұрмұхамбетова Әсия Еркінқызы Б.Момышұлы атындағы №62 орта мектебі Асан Нұргүл Пірімжарқызы ІІІ
Тулеубаева Нұрзия К.Нокин атындағы №65 жалпы орта мектеп Берікқызы Айман ІІІ
Тойбазарова Айлана   Хамитова

Жансая

ІІІ
Қопбар Әмина   Хамитова

Жансая

ІІІ
Бүркітбай Абуғали Жақсылықұлы С.Торайғыров атындағы

№22 гимназия -мектебі

Жетписбаева Акмарал Кунаевна ІІІ
Ишкеева Мөлдір  

№6

Аяпова Айгерим Нурлановна ІІІ
Сейткамал Мөлдір №7 жалпы білім беру орта мектебі Акмурзаева Бахар Сидназаровна ІІІ
Қанатқызы Индира №2  Ақсуат орта мектебі Кусаинова Айгул Абеновна ІІІ
Бақтыбай Перизат №6 Мухамбетова Гулмира Султангалиевна ІІІ
Сағынбай Рахат №6 Мухамбетова Гулмира Султангалиевна ІІІ
Чашемова Жаннұр №6 Мухамбетова Гулмира Султангалиевна ІІІ
Ешмұхамбет Фараби   Жанылысова Малика Болатқызы ІІІ
Нуфтулла Балауса   Жанылысова Малика Болатқызы ІІІ
Салауат Іңкәр   Уалиева Роза Жұмашқызы ІІІ
Елукен  Айша

 

  №     51 Молдабаева Лиза ІІІ
Нұрмахан Ұлбосын     №   51 Молдабаева Лиза ІІІ
Қалабай  Аруна     №   51 Молдабаева Лиза ІІІ
Берекетова Нұжахан     №   51 Молдабаева Лиза ІІІ
Рысдәулет Олжас      №  51 Молдабаева Лиза ІІІ
Алламберген Гүлназ № 6 Қынабаева Үйтолған ІІІ
Дурдыгүл Әмірхан № 6 Қынабаева Үйтолған ІІІ
Алиева Балауса Қ.Мұхамеджанов  атындағы

№1 мектеп-гимназиясы

Жалғасова Сәрсенкүл Есенгелдіқызы ІІІ
Улибаев Ердаулет Жамбулович Қажымұқан атындағы жалпы орта мектеп Жандарбек Венера Жұмаханқызы ІІІ
Саубанов Ералы Жанатұлы Ахмер орта мектебі Союз Алима ІІІ
Давлетжанова Даяна №6 Имашева Гулсезим Батиыховна ІІІ
Ахметбек Нұрсұлтан №51 Мамбетиярова Сандуғаш ІІІ
Муратова Жания О.А. Жаутыков атындағы №1 қазақ орта мектебі Сибакова Н. Т. ІІІ
Қонысбек Малика №124 Сарсенова Айсулу ІІІ
Жұман Ұлан №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова

Гүлімжан

ІІІ
Княз Олжас №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова Гүлімжан ІІІ
Айдарқұл Данияр №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова Гүлімжан ІІІ
Қалмұрат Аружан №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова Гүлімжан ІІІ
Ахмет Оралай №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова

Гүлімжан

ІІІ
Мұсылман Жансая №5

А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп

Ауезова

Гүлімжан

ІІІ
Серік Күлше Қанатқызы Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Сулейменова Зульфия Забировна ІІІ
Райымбекова Жанбота М.Дауленов атындағы мектеп –интернаты Шакенова Гульназ ІІІ
Көшкінбек Жібек Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия ИсахановаСандуғаш ІІІ
Шотай Дәулет №40 Зейтаева Гульмира Галиханқызы ІІІ
Ақмахан Адия Маратқызы Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна ІІІ
Білдәш Ақнұр №4 жалпы білім беру орта мектебі Кенжесариева Жадыра ІІІ
Аухатова Сания Лисаков қаласы Мектеп-лицей Есебаева Сауле  Куанышбаевна ІІІ
 

Жандаулет Даяна

 

Жаңатас қалалық аула клубы

 

Бохаева Сауле

Имангалиевна

ІІІ
 

Қалқаманқызы Гулнара

 

Жаңатас қалалық аула клубы

 

СадуоваМадинаАмангелдиевна

ІІІ
Мақсут Ақнұр Нұрланқызы №2 Жалпы орта білім беретін мектеп

 

Еркебаева Алтыншаш Сарсембаевна ІІІ
Абдиғали Ақниет

 

№4 негізгі мектебі Қондыбаева Эльмира Байузаковна ІІІ
Жетен Эльнара

 

 

№4 негізгі мектебі Қондыбаева Эльмира Байузаковна ІІІ
Жаксылыкова Диана Есіл қалалық № 3 орта мектебі Бекжанова Лунара Капановна ІІІ
Серікқали Айару Еркінқала орта мектебі Кабдушова Балғаным Жалгасовна ІІІ
Ержанұлы Мағжан Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Абаев Жарас Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Ботабай Нұржан Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Қыдыр Амина Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Аманбаева Жанель Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Буланбай Гаухар Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Аманбаева Гулзира Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Саламатова Ардак Оразалиевна ІІІ
Озёрская Эвелина Шыганак орта мектебі Титова Ольга Владимировна ІІІ
Гредасова Ксения Шыганак орта мектебі Титова Ольга Владимировна ІІІ
Асқарұлы Нұрали Үшқоңыр мектебі Смагулова Нурсулу Бауыржановна ІІІ
Алтай Айбар Азаматұлы Үшқоңыр мектебі Смагулова Нурсулу Бауыржановна ІІІ
Кабдулла Нұрайна Серікқызы Абай атындағы жалпы орта мектебі Байменова

Гүлбағила

Ғизатқызы

ІІІ
Абуева Аружан Нұрланқызы Абай атындағы жалпы орта мектебі Байменова

Гүлбағила

Ғизатқызы

ІІІ
Ибрагим Адема М.Мәметова атындағы  №27 орта мектебі Алдоңғарова Алия Сабидуллақызы ІІІ
Кыдырбекова Мерей Бегалы кизы Қайнар-мектеп гимназия Кенжебаева Алтынай Бейсеновна ІІІ
Қаналхан Жасин Асқарханқызы Қайнар-мектеп гимназия Кенжебаева Алтынай Бейсеновна ІІІ
Балтабай Әдемі  Нурбекқызы Қайнар-мектеп гимназия Маханова Ырыскүл Айтбековна ІІІ
Бурибеков Берікжан Жумабекұлы Қайнар-мектеп гимназия Маханова Ырыскүл Айтбековна ІІІ
Оразбек Жібек №74 мектеп гимназиясы Оспан Данагүл Төлепберегенқызы ІІІ
Жақсылық Нұрали №4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІІ
Асылбек Сабина №4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІІ
Галымова Айару №4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІІ
Нұржан

Сезім

№4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІІ
Аскарова Айару №4 Хромтау орта мектебі Қуантаева Назерке Асылжанқызы ІІІ
Хамит Балауса №101 лицей Махаева Бакытжан Жаксылыковна ІІІ
 Сансызбай Жанель №101 лицей Махаева Бакытжан Жаксылыковна ІІІ
Кайрбекова Айганым №101 лицей Махаева Бакытжан Жаксылыковна ІІІ
Игілік Сырым Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Ахметчиева Раушан Адилхановна ІІІ
Сазанов Марлен Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Ахметчиева Раушан Адилхановна ІІІ
 Канаш Ерасыл Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Ахметчиева Раушан Адилхановна ІІІ
Джолдасбаев Еркебұлан Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Ахметчиева Раушан Адилхановна ІІІ
Айтмұқаш Кәусар Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Ахметчиева Раушан Адилхановна ІІІ
Каржаубай Бибінұр Үшқоңыр ауылындағы орта мектеп-гимназия Ахметчиева Раушан Адилхановна ІІІ
Иванова Валерия №33 МБК

 

Оспанова Куляш Бурановна ІІІ
Жаксибекова Ясмина №33 МБК Колмагорова Марина Михайловна ІІІ
Нұрлыбек Азамат №30 ЖОББМ Шаймарданова Шынар Сагындыковна ІІІ
Нығман Ғалия Айдарқызы Еңбекші Абдикаримова Ұлбота  Орынбасаровна ІІІ
Рақыш Қарақат Қазбекқызы Еңбекші Абдикаримова Ұлбота  Орынбасаровна ІІІ
Байджигитова Айнур Асауқызы №4

 

КарубаеваАлмагул Аралбаевна ІІІ
Еселбай Хадиджа Жангелдіқызы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Сарсенгазиева Самига Сайыновна ІІІ
Хайруллин Саян Қайнеденұлы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Сарсенгазиева Самига Сайыновна ІІІ
Ертілеу Анар №37 мектеп-лицей Амзеева Калдыгул ІІІ
Асылханұлы Мағжан №37 мектеп-лицей Тилеугабилова Жанат ІІІ
Жәнібекұлы Абылай №37 мектеп-лицей Тилеугабилова Жанат ІІІ
Өмірбек Ақниет №37 мектеп-лицей Жансейтова Лаззат ІІІ
Ермекқызы Құралай №37 мектеп-лицей Жансейтова Лаззат ІІІ
Құдайбергенов Нұржан №37 мектеп-лицей Жансейтова Лаззат ІІІ
Уалихан Мерей №1 мектеп-гимназиясы Эспанова Жамиля ІІІ
Назбай Ақмаржан Ерікқызы Досбол орта мектеп Ибадильдаева Жамиля Мананбаевна ІІІ
Салауат Туғанай Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектеп Нагимова Асем Кадимқызы ІІІ
Мырзан Айымгүл Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектеп Нагимова Асем Кадимқызы ІІІ
Мұхит Назерке Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектеп Нагимова Асем Кадимқызы ІІІ
Айитходирова Аружан   Зарипова Назира Кабдулгалимовна ІІІ
Сапақұлы   Рахат   №19 Бергенбаева Нариман  Жолмағанбетовна ІІІ
Кенжебек Нұрхан Қ. Абаханов атындағы орта мектеп Нурмуханова Анар Азановна ІІІ
Мүсілімов Санжар №37 мектеп-лицей Еркінғали Раушан ІІІ
Құрбанова Шаттық Жарылқасынқызы № 162 Жамауова Жанат Усербаевна ІІІ
Оралханқызы Іңкәр Т.Ізтілеуов атындағы №29 қазақ орта мектебі Тасымова Мәншүк Қаппарқызы ІІІ
Иглік Думан Абылай хан атындағы орта мектеп Абатова Сарсенгул

Казаховна

ІІІ
Кадимова Гаухар №47 Жалпы орта мектеп Габдуллина

Гүлжиян

Жасболатовна

ІІІ
Байтұрсын Бекарыс №4 жалпы білім беру орта мектебі Медоуова Язык Избасовна ІІІ
Қалатаева Іңкәр №5орта мектебі Файзуллаева Салтанат Тунгишбаевна ІІІ
Аймағанбетова Инабат №37 мектеп-лицей Ошақбаева Бақыткүл ІІІ
Ерболатова Нұрай №37 мектеп-лицей Сарыбаева Сандуғаш ІІІ
Орынбасар  Аяна  Ғалымжанқызы Досбол орта мектебі Ордабаева Гаухар ІІІ
Жарылқасын Әсел Талғатқызы Досбол орта мектеп Изтаева Жанакүл Сарсенбаевна ІІІ
Курмангази  Аида №4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Қыдырбай

Нұрасыл

№4 Кульжимирова

Айна

ІІІ
Пернебай Әсемай Естай Есжанов атындағы №9 орта мектеп

 

Карипбекова Думангул Ертаевна ІІІ
Төрехан  Данияр  Ғалымжанұлы 74 мектеп-гимназиясы Ускенбаева Райхан  Мухамедовна ІІІ
Сайранқызы Кәусар К.Нокин атындағы №65 Жалпы орта мектеп Усманова Жания ІІІ
Манатбек Әйгерім «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна ІІІ
Джакаева Гулдарига «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна ІІІ
Бақыш Нұрали Ардақұлы №44 жалпы орта мектеп Белтенова Макпал Мухамедкалиевна ІІІ
Худайберген Назерке №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Бастуыш сынып  мұғалімі Кулыева Балкия ІІІ
Оразбай Әлия №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Доутова Жамила Зоировна ІІІ
Эргешбаева Машхура «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІІ
Полатова Мехрибан «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІІ
Бейсенбек Алдияр Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна ІІІ
Шамеева Айдана Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна ІІІ
Ғабдымажит Анел Абай орта мектебі Сулейманова Айша Алпысбаевна ІІІ
Русланқызы Руфина №142 Коштибаева Аманкул Ерболатовна ІІІ
ТұрсыналыНүрсәт №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп СейтбековаАйнурСрайловна ІІІ
Орақбай Ұлмерей №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп СейтбековаАйнурСрайловна ІІІ
Асан Асылбек Әбутәліпұлы №54 орта мектеп Рысдаулетова Каламкас Жамбыловна ІІІ
Жарылқасын Әсемгүл

Талғатқызы

Досбол орта мектебі Әбдірова Қымбат Аманжолқызы ІІІ
Жаппар Гүлжауһар Қуанышқызы Досбол орта мектебі Рахымбаева Гүлзат Ермекқызы ІІІ
Әбдісадыққызы  Дана №51 М.Қаратаев Тасымова  Гульмира ІІІ
Думанұлы

Бақдәулет

Ахмер орта мектебі Алима Саюз ІІІ
 

Туркістанұы Диас

 

 

Кабдоллина Шугыла Омиргазиевна ІІІ

 

6 комментариев


  1. Сәламатсыздарма. Мына тізімбайқауға қатысқан оқушылардың тізімі ме? Алде орын алған оқушыларма?

    1. Author

      Сәлеметсіз бе! Бұл тізім орын алған оқушылардың тізімі

    2. Author

      Сәлеметсіз бе! Бұл тізім тек орын алған оқушылардың тізімі.

  2. Орын алмаған оқушыларға алғыс хат берілеме? Оны қашан аламыз? Қайдан?

    1. Author

      Сәлеметсіз бе! Барлық орын алмаған қатысушыларға IQcenter.kz — Интеллектуалды білім порталының арнайы алғыс хаты беріледі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *