«Әке — асқар тау» шығармашылық байқауының қорытындысы

«Әке — асқар тау» шығармашылық байқауының қорытындысы

Қатысушының аты-жөні Мектебі Жетекші мұғалімі Орыны
Рахматуллаева Нарғыз №148 Хаметова Ақмарал І
Серік Еркежан  Шар негізгі   мектебі

 

Есімханова

Асель  Қудайбергенқызы

І
Жаңабай  Зәуреш

Ахмедияқызы

№94 мектеп Амандос  Мадина І
Әлібек Айдос Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна І
Сүлеймен Олжас Жанатұлы Кондратовка орта мектебі Жиентаева Қарлығаш Еламанқызы І
Асқарқызы Айгерім №28 орта мектебі Ешпанова Арайлым Орынбасарқызы І
Асқарқызы Айгерім №28 орта мектебі Ешпанова Арайлым Орынбасарқызы І
Игенбайқызы Байан М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалжан Әлия І
 ШамхаловаАделина №53 Кусаинова Асемгуль Кенжебековна І
Болатбекұлы Алдияр   Қалиасқарова

Нұрбақыт

Жапарбековна

І
Хасанов Эльдар Тоғызақ орта мектебі Хасанова С.М І
Минажова Несібелі Қожабекқызы Химия-биология бағытындағы Қызылорда Назарбаев Зияткерлік мектебі Туреханова Жанат Сериковна І
Момыналиев Данияр Үлгілі орта мектебі Джарбусинова Салима Зайнуллаевна І
Хабен Нұрәділ №24 орта мектеп Абилхасова Жанат Ержанқызы І
Сағынтай Жанель Академик Ж.С. Ақылбаевтың Балқаш мағызды білім беру колледжі Ершаева Жулдызай Малдыбаевна І
Байзауы Элеонора Сәду Нұрниязұлы атындағы мектеп-интернат Басбаева Гаухар Ондагановна І
Шанжың Айбота Ш.Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі Искакова Бакытжан Есильхановна І
Бақытов Нұрәли Жаңаауыл негізгі орта мектебі Зайнолданова  Арайлым Асанқызы І
Менгилтай Айдана №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия І
Менгилтай Айдана №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Кулыева Балкия І
 

Жылгелді Жадыра

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна І
Советбекова Ажар Георгиевка орта мектебі Ұлыбаева Ақмарал Отанғалиқызы І
Амандық Айдана Сүлейменқызы Миялы балалар өнер мектебі Батанова Асел Қажмұратқызы І
Дарьябаев Жақсылық Жаңаөзен Маханова Гулаш Умирзаковна І
Темірхан  Зульфия № 163 Ысмайылова  Алтынсара І
Айдаулетова Диляра Жасұланқызы №260 орта мектеп Даутова Замзагуль Бактыбаевна І
Орунбаев Бекасыл №44 Сейсенғазықызы Перизат І
Сейтжанова Жасмин Маратқызы №19 жалпы білім беретін орта мектеп Сариева Лайла Тукенқызы І
Талбудин Қайсар №  1 мектеп гимназиясы Танабекова Зура Ағабекқызы І
Сақтағанова Айару №37 мектеп-лицей Еркінғали Раушан І
Сыздыкова Толғанай Мешитбайқызы   Абишев Хамит Уақитұлы І
Қойшыбек Айдана Жанболатқызы № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы І
Атшабар Зарина Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты Мағзұм Гүлнұр Әмірханқызы І
Ермекова Ақбота Бітік мектеп – бөбекжай кешені Алибаева Эльмира К І
Советкали Арнур Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Хасенова Гүлжан Мадиевна І
Қабдұлқызы Шұғыла Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна І
Оразай Инабат Сәду Нұрниязұлы атындағы

мектеп — интернат

Досыбай Назира Көшербайқызы І
Сарсенбай Томирис И.Я. Сьянов атындағы Әулиекөл орта мектебі Барамбаева Самал Сағындыққызы І
Шәділ Нұрмұхаммед №37 Дилманова Балжан Джаксыбековна І
Төлегенов Елхан №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл І
Әліпбай Дамир №173 мектеп-лицей Семжанова Светлана Акынтаевна І
Жайлау Жандос Биржанұлы Үлгілі орта мектебі Джарбусинова Салима Зайнуллаевна І
Сейітханқызы  Іңкәр №9 орта мектебі Жампеисова Кульзия Иманкановна І
Тәттіқұл Айбек № 2 орта мектеп Сұлтанбекова Лаззат І
Дайрабаева Сара №51 орта мектеп Тоқбергенова Толқын Қадырхановна І
Ажимуратова Назакат Бериковна №15 орта мектебі» Салтенова Нургуль Сактагановна І
Ажимуратова Назакат Бериковна №15 орта мектебі» Салтенова Нургуль Сактагановна І
Стёпина Евгения Николаевна Урицкий  мектеп- лицейі Тажитаева С.С І
Шәуен Дастан  «Шорнақ» жалпы орта мектебі Жапарова Рафика Шукируллаевна І
Тұрсынбай Сымбат Жамбылханқызы М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектеп Атаева Эльмира Амановна І
Әміржанқызы Асылай Еркінқала орта мектебі Кабдушова Балғаным Жалгасовна І
Голощапова Дарья №33 МБК

 

Боровенская Наталья Александровна І
Миятбек Махаббат Ерболатқызы Еңбекші Абдикаримова Ұлбота  Орынбасаровна І
Беласар Кәусар № 23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна І
Әлін  Аяулым

Нурболатқызы

Байсейіт Жылкелдин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Булантаева Алия

Жарылкасыновна

І
Тұрат Оразбек №271 орта мектеп Оспанова Анар І
Жиенбай Асел №6 Утемисова Жанат І
Асқарұлы Айтуған Махамбет атындағы орта мектеп Кыстаубаева Назгуль Турганбаевна І
Сеилхан Аяулым Тәукехан атындағы жалпы орта мектебі Құланова С І
Сарсен Балнұр. Көктал орта мектебі Раймкулова Зеткуль І
Шора Бақнұр №2 Естаева Гульнара Есенкуловна І
Тұрсын Фарида Алмалы орта мектебі Идрисова Айымжан Батырханқызы І
Ертай Нұрдәулет №266 мектеп-лицей Бақытова Сандуғаш Матығұлқызы І
Өтеміс Айзере   Ниязбаева Нурсила Қайратқызы І
Жаксылык Бексұлтан Даулетұлы Қараторғай орта мектебі Ерғара Жанерке Қайырбекқызы І
Пайзил  Даниял  Нұрлыбекұлы «Болашақ» Жалпы орта мектеп Нурманова  Жанар  Шаймерденовна ІІ
Қали Қазыбек Ринатұлы № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІ
Қали Қазыбек Ринатұлы № 110 мектеп-гимназия Умирзакова Назерке Нурканатовна ІІ
Базарбай Жасмин №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Муйтембаева Ләззат ІІ
Базарбай Жасмин №20 Ш.Құдайбердиев атындағы Жалпы орта мектеп Муйтембаева Ләззат ІІ
Әлімханова Жанэль №148 Хаметова Ақмарал ІІ
Ниязова Адель №14 мектеп Суюндикова Алма Мукашевна ІІ
Ибраев Арлан   Жүнісбекова Гүлмира Мергенбайқызы ІІ
Кондыбаева Мерей

Кайратқызы

Нұрлы жол  жалпы орта мектеп Жолдасова Жадыра

Есенкельдиевна

ІІ
Темірбек Асылбек Тұрар  Рысқұлов Болтрикова Акбота Бакытбековна ІІ
Төрехан Жансая Е. Бекмаханов атындағы  мектеп-гимназиясы Нысанова  Ляззат ІІ
Пәрімбек  Айда Шона  Сымаханұлы  атындағы  орта  мектебі Мылтықбаева  Аягөз ІІ
Оразаев Алинур

 

Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІ
Айтқазин Сұлтан Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІ
Бекболатұлы Махамбет Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІ
Қасым Нұрасыл Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Бозова Айгуль Токтарбековна ІІ
Жеткербай Шыңғыс №28 орта мектебі Ешпанова Арайлым Орынбасарқызы ІІ
Қуанышқызы  Аяулым Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІ
Жеткербай Шыңғыс №28 орта мектебі Ешпанова Арайлым Орынбасарқызы ІІ
Қуанышқызы  Аяулым Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІ
Досай Аяулым № 34 жалпы орта мектеп Кунанбаева-Маканова Марал Рахметуллаевна ІІ
Муса Әділ №36 мектеп-гимназиясы Жагпарова Жамила Насимуллина ІІ
Марат Бекет Ануарбекұлы №36 мектеп-гимназиясы Жагпарова Жамила Насимуллина ІІ
Жаксылыкова Айганым №6 жалпы орта мектеп Кабиева Алтынсауле Рахметоллаевна ІІ
Оралова  Диана  Қайратқызы   Асен Аманжол ІІ
Қасым      Гүлім   Қанатқызы   Асен Аманжол ІІ
Төлегенова    Дария  Тлекқызы   Асен Аманжол ІІ
Тилеуберди

Батима

  Асен  Аманжол ІІ
Абылқасым  Дияс  Бауыржанұлы   Асен Аманжол ІІ
Жанабаева Дания   Қалиасқарова

Нұрбақыт

Жапарбековна

ІІ
Кенжебай Замира   Қалиасқарова

Нұрбақыт

Жапарбековна

ІІ
Алпысбек Заңғар

Ақылбекұлы

№241Қ.Әбдіқадыров

атындағы орта

мектебі

Аяпбергенова Жанат Қалмұрзақызы ІІ
Өмірзақ Назерке Сәндібекқызы № 170 мектеп Қожаберген Мөлдір Есетқызы ІІ
Айымқұл Ақерке Махсұтжанқызы № 170 мектеп Қожаберген Мөлдір Есетқызы ІІ
Мадияр Мадина №51 орта мектеп Абильбаширова

Халима

Мұқанқызы

ІІ
Мұқанова Сандуғаш №51 орта мектеп Қойтасова Алия Темірханқызы ІІ
Кусаинова Алуа Аскарқызы №35 мектеп-лицейі Абдрашитова Гульзада Балтабековна ІІ
Қаби Расул   Капасова Жадыра Бакитовна ІІ
Ербуланова Аяжан   Баязиева Ирина Игоревна ІІ
Батырхан  Мұхаммедәлі Нұәділұлы Молда Мұса атындағы № 5 жалпы орта мектеп  Бегасилова Мейірбан Шамшиевна ІІ
Әлімберді Ерасыл №104 жалпы орта мектеп Біләлова Л ІІ
Алибек Таншолпан №9 орта мектебі Матаева Аглиман Бултукановна ІІ
Сансызбай Жасдәурен Санатұлы №12 гимназия Койгелова Жаннат Армияқызы ІІ
Талғатұлы Әділ №7 Жалпы орта мектеп Ахметбаева Жанар Кашеповна ІІ
Әлім Нұрадин №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп ЕрмекбаеваЖауқасын ІІ
Өтес Сабыржан №271 орта мектебі Сахиева Роза Файзуллаевна ІІ
Іскендір Асылжан №271 орта мектебі Сахиева Роза Файзуллаевна ІІ
Имашева Айгерим №66 мектеп-лицейі Аманегелді Гүлжазира Амангелдіқызы ІІ
Тұрысбек Ратмер №54 орта мектебі Ауелбекова Жазира Темирбековна ІІ
Қалқаман Айгерім Академик Ж.С. Ақылбаевтың Балқаш мағызды білім беру колледжі Ершаева Жулдызай Малдыбаевна ІІ
Өмірхан Ақбота №101 мектеп-лицейі Султанбекова Алия Кайыржановна ІІ
Қонысқали Амира №24 орта мектеп Мардашова Гулмира Акылбековна ІІ
Абдукаримова Самира М.Мәметова атындағы  №27 орта мектебі Алдоңғарова Алия Сабидуллақызы ІІ
Бектұрсын Мерей Шәмші Әпсалық Қымбат

Қабдырашқызы.

ІІ
Жолдасбек Бекдәулет Ерғазыұлы

 

№173 мектеп-лицейі

 

Астаубаева Гаухар Нурбапаевна ІІ
Ғани Ұлту Бекжанқызы Қайнар мектеп-гимназия Джуркабаева Гаухар Бахитовна ІІ
Абдуали Акбота Атамановна Еңбекші орта мектебі Карибаева Жазира Есмахановна ІІ
Новрузбаев  Жасұлан №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна ІІ
Жолдасбек Бекдәулет Ерғазыұлы

 

№173 мектеп-лицейі

 

Астаубаева Гаухар Нурбапаевна ІІ
Ғани Ұлту Бекжанқызы Қайнар мектеп-гимназия Джуркабаева Гаухар Бахитовна ІІ
Абдуали Акбота Атамановна Еңбекші орта мектебі Карибаева Жазира Есмахановна ІІ
Новрузбаев  Жасұлан №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна ІІ
Ильясова Жасмина №51 орта мектеп Арапбаева Наргиза ІІ
Ахмедова Сарвиноз Ш.Ниязов Ибрагимходжаева Ирода Арзаматхановна ІІ
Нургазина Анель Көкөзек орта мектеп-бақшасы Кав Нұржан ІІ
Қаблезова Айжан Көкөзек орта мектеп-бақшасы Желкайдарова Альфия Бахтыбаевна ІІ
Шадымуратова Назира М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Бекбосынова Асия ІІ
Зинуллина Жанэтта «Бударин мектеп-бөбекжай» кешені Сариева Асель Даутовна ІІ
Кенжеғали Әділбек «Бударин мектеп-бөбекжай» кешені Сариева Асель Даутовна ІІ
Рақым Нұртілеу «Бударин мектеп-бөбекжай»кешені» Жунусова Светлана Еслямғалиқызы ІІ
Карамадин Ақмарал Т. Бигелдинов жалпы орта мектебі Айдарова Гулайхан Сартаевна ІІ
Құдайбергенова Аида Қанатқызы Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Бидавлетова Гульмира Жумагалиевна ІІ
Сайтмуратова Айдана №1МГ Ергебекова

Кулшария

Омирзаковна

ІІ
Жалгасов Ельдар Урицкий мектеп-лицейі Тажитаева Сара Сеитовна ІІ
Песчанская Яна Вячеславовна Уриций мектеп — лицейі Атаева Ақмарал

Буркитовна

ІІ
Бархат  Мадина А.Шерімқұлов Таттибекова Жазира ІІ
Қалдыбай Мөлдір №4

 

Аубасова Нурсулу ІІ
Әубәкір Дінислам Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Сабаганова Алма Толешовна ІІ
Сәрсенбек Нұрбол Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Сабаганова Алма Толешовна ІІ
Айдаров  Ислам №2 жалпы орта мектеп Курмангазиева Айгерим ІІ
Ердос Назерке Береке орта мектебі Камзабекова Асемкул Жакатаевна ІІ
Қалқаман Нұрай Береке орта мектебі Камзабекова Асемкул Жакатаевна ІІ
Сейдуәли Орынкүл №124 орта мектеп Таймбетов Геройбек Сахиович ІІ
Асетова Айяна №43 жалпы орта мектеп Ниязгалиева Орынғаным Ақкерейқызы ІІ
Даркенұлы Бейбарыс №169 мектеп-лицейі Жуманазарова

Торегул

Абылазизовна

ІІ
Сапарбай Мардан Достық жалпы орта мектеп Саткраева Сауле ІІ
Бектас Қыдырәлі Даниярұлы №5 Ақбұлақ шағын орталықты орта мектебі Тахаева Райса Уразбаевна ІІ
Cәрсенбек Асан Русланұлы №23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІ
Ташкенбай Нұрислам Жақсылықұлы №23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІ
Жәнібек Махамбет Жаңаөзен Маханова Гулаш Умирзаковна ІІ
ЖАҚСЫБЕК ДОСЫМЖАН №89 негізгі мектебі Егенбердиева Айгул ІІ
ПЕРНЕБАЙ ГҮЛЖАЙНА №89 негізгі мектебі Мустиярова Динара ІІ
Әбдуали Уалихан №10 мектеп-гимназиясы Болыбаева Света Телибаевна ІІ
Жақсыбай Нұрбақыт №1мектеп-гимназия Станкевич Елена Викторовна ІІ
Батырбек Айсұлтан № 132 орта мектеп Қаймолдаева Қаракөз Анықбековна ІІ
Нәби Нұртілек Жангелдіұлы Мамлют қазақ мектеп — интернаты Жусупова Асемгуль Тугаевна ІІ
Шынарбеков Бексұлтан Ы.Сүлейменов атындағы №37орта мектеп Қылышбай Нұрдана Бақытжанқызы ІІ
Алиева Жұлдыз № 260 орта  мектеп Космамбетова Гульнар ІІ
Бияхметова Арайлым №44 Сейсенғазықызы Перизат ІІ
Ортай Ақжүніс №122орта мектебі Еспенбетова Нүргүл ІІ
 

Қабдылқаят Жансая Ерболқызы

 

№22

Мусалинова Рымкеш Нуртаевна ІІ
Əліпбай Дамир 173 мектеп-лицей Семжанова Светлана Акынтаевна ІІ
Аманәлі   Аиля Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Жұматай Раушан Ахметбекқызы ІІ
Қайыргельды Минура №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна ІІ
Усен Қарақат Ғалымжанқызы №173 Жанболат Әсия ІІ
Жанарбек Фарида Қоянды негізгі орта мектебі Машан Баршагүл ІІ
Жапалақ Айгерім №49 негізгі мектебі Косаева Гулзипа Рахметжановна ІІ
Төребекова Мөлдір №1 Утепова Дария Сабырбековна ІІ
Сейтбек жансая Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия ИсахановаСандуғаш ІІ
Елтай Аяжан №35 мектеп-лицей Кыздарбекова Гүлнар Калиакпаровна ІІ
Мамытбай Диас №24 орта мектеп Есенгалиева  Жамал Булатовна ІІ
Абдерхан Нұрарна  сыныбы Абай атындағы №2 лицей Тамабаева Нургуль Ахметовна ІІ
Елтай Аруна № 53мектеп- лицей Смаилова Шолпан Кумарбековна ІІ
Утемисова Аяулым Хайрошқызы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Мухангалиева Гаухар Кабдыгалиевна ІІ
Джумалиева Фелис  Кушалиевна Қосақ негізгі мектебі Турапбаева Айнур Аскаровна ІІ
Жұмаділ Әділет Жамбыл атындағы гимназия Қонысбаева Г.Қ. ІІ
Төлебай Әмина

 

№37 мектеп -лицей Тобаева Элита Кабилбековна

 

 

ІІ
Жақсымұрат    Жазира

 

Ы. Алтынсарин

атындағы №204 мектеп

Назарова Әсел

 

ІІ
Айдрахметов Алижан №2 Сексенбаева Айгуль Каирболатовна ІІ
Мәулетханов

Жалғас

Зырян қаласының № 9 орта мектебі Қалиева

Мереке

Болатхановна

ІІ
Рашитова Рашиля Ш. Уәлиханов атындағы орта мектебі Мадиева Бакытгуль Советхановна ІІ
Тлеулі Мейірім Азаматқызы №17 орта мектеп — гимназиясы Жазиева Айнагүл Сабырбековна ІІ
Оразбек Перизат №37 мектеп-лицей Тилеугабилова Жанат ІІ
Ержан Ислам Ерболұлы Абылай хан атындағы орта мектеп Сағымбаева Нұрбибі ІІ
Сәбденбек Ерболат «Ақтоғай» орта мектебі Рахбаева Айгүл Қамбаровна ІІ
Сағат Айназ Русланқызы № 36 мектеп- гимназиясы Қуанышева Фарида Сансызбайқызы ІІ
Молдақұл Сағи

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі ЖақыбаеваМеруертМырзаханқызы

 

ІІ
Смадиярова Дина

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІ
Құдайберді Инабат

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІ
Айтмұқан  Нұрсұлтан Серәлі Лапин атындағы №261 орта мектеп Исмайлова Баян Темірбекқызы ІІ
Орақбай Нұрай №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Нурлыбаева Гульжан ІІ
ПернебекДаяна №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова Алтынай Сураншиевна ІІ
Айтмұқан  Нұрсұлтан Серәлі Лапин атындағы №261 орта мектеп Исмайлова Баян Темірбекқызы ІІ
Орақбай Нұрай №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Нурлыбаева Гульжан ІІ
ПернебекДаяна №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова Алтынай Сураншиевна ІІ
Елеусізқызы Меруерт М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Суханова Гүлмира ІІ
Ұзақ Жанасыл М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Нұрмаханова Ақнұр ІІ
Ануарбекұлы Айдын М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Баяділ Бақыткүл ІІ
Аманқұл Махамбет Мейрамұлы Шет жалпы орта білім беру мектебі Базилова Куанышкуль Еркеновна ІІ
Манасқызы Аружан Атырау облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық гимназия Сдихова Жайнагүл Теміржанқызы ІІ
Шаймардан Саяхат № 32 орта мектеп Муканова Айнагул ІІ
Жанайдарқызы Мадина № 32 орта мектеп Акбаева Жулдыз Турсыновна ІІ
Тұрсын Айсұлу № 32 орта мектеп Смагулова  Каргаш

Советовна

ІІ
Сандыбайұлы Досымжан №28 орта мектебі Қаражанова Баян Ясинқызы ІІ
Болат Балауса Маратқызы Абылай хан атындағы орта мектебі Омарова Зоя Аппазовна ІІ
Нұрланбекұлы Ернұр Мөнекей орта мектебі Қонақова Фарида Тұрғанбайқызы ІІ
Құсан Айшолпан

Қанабекқызы

Қаракөл орта мектебі Тулеуова Анаргүл ІІ
Бейсенбек Абылай Н.Исахметов атындағы орта мектеп Сағабаева Зауре ІІ
Еркін

Бекарыс

Н.Исахметов атындағы орта мектеп Агатаева

Гулжан

Ракатаевна

ІІ
Усенова

Мадина

Н.Исахметов атындағы орта мектеп Агатаева

Гулжан

Ракатаевна

ІІ
Серікбай Аружан Азаматқызы №5 Ақбұлақ шағын орталықты орта мектебі Тахаева Райса Уразбаевна ІІ
Тойшы Назерке Көктөбе бастауыш мектебі Кирпикбаева Гулжан Абдигулкызы ІІ
Аманжол Сымбат Жайсан орта мектебі Бекбергенова Айжан ІІ
Бейсенбек

Нұрсұлтан

№74 мектеп — гимназия Утеулиева Гулшат Шакуалықызы ІІ
Кереева Альбина Ерболатқызы Қаракөл орта мектебі Мұқанбетова Айнаш Берсінғалиқызы ІІ
Ибадуллаева Балжан Сагидуллаевна Ю.А.Гагарин атындағы №7 орта мектебі Молдахметова Алданыш Есенкелдиевна ІІ
Турабек Самира

 

В.Комаров жалпы орта мектеп Урисбаева Ж ІІ
Кенес Анеля Мамлют қазақ мектеп-интернаты Толипбаева Розагул Жомартовна ІІ
Гайсин

Дархан

Еркінқала жалпы орта мектеп Дербисова  Рысты Сагингалиевна ІІ
Маханұлы Қуаныш Боранқұл орта мектебі Кузембаева Гульмира

Токмагамбетовна

ІІ
Касымов Бақдәулет №4 Жомартова Жанна Шалабаевна ІІ
Төремұрат Аяулым №260 орта мектеп Темірханқызы Нүргүл ІІ
Хазиз Айша  А.М.Горький атындағы №2 Минжанова  Камар Усербаевна ІІ
Нағашыбаева Аружан А.М.Горький атындағы №2 Минжанова  Камар Усербаевна ІІ
Қайнар Нұрсұлтан  «Шығанақ орта мектебі» Баймуратова Баян Койшыгуловна ІІ
Мұстахым Нұрайым Аманкелді жалпы негізгі білім беретін мектеп  

Каирбаева Заира Тулумтаевна

ІІ
Бекгали Бақтияр №6 жалпы білім беру орта мектебі Наврузалиева Шынар Жолдасбаевна ІІ
Мыңжасар Ардақ Қостөбе орта мектебі Бахтыбаева Злиха Сериковна ІІ
Жексенбай Фатима №15 орта мектеп Итемгенова Санимай

Абдуллаевна

ІІ
Қарақаева Айзере №15 орта мектеп Итемгенова Санимай

Абдуллаевна

ІІ
Хамит Маржан №124 орта мектеп Алтынбекова Эльмира Алтынбекқызы ІІ
Құттыбай Аруназ Тұрар Рысқұлов орта мектеп Нурманалиева Карлыгаш Жакановна ІІ
Құрақбай Аружан «Ақтоғай» орта мектебі Тойымбекова Бакитжан Рыскулбеккызы ІІ
Оразалы Айтжан «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Бижанова Жанар Сайлауқызы ІІ
Есенбай Әлия «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Абиева Аякоз Исагуловна ІІ
Айдынова Медина №9 орта мектебі Жампеисова Кульзия Иманкановна ІІ
Мамедова Милана №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Мурадова Лейла ІІ
Макаров Олег №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Мурадова Лейла ІІ
Чутбасов Аян   Тайжигитов Ержан Чутбасович ІІ
Адилжан Наргиз К.Нокин атындағы №65Жалпы орта мектеп Амитова Рауза Адилгереевна ІІ
Қырықбаева Аида №51 орта мектеп Арапбаева Наргиза ІІ
Халбай  Ұлболсын №20 Ш. Құдайбердиев атындағы жалпы орта мектебі Сармолдаева Лариса Жақсылыққызы ІІ
Нұрмахан Алтынай №27 Дихан орта мектебі

 

Қансейтова Ахлима ІІ
Тұрсынқұл Аяна №27 Дихан орта мектебі

 

Қырғызбаева Қаракөз ІІ
Сайбель ДанилМаксимович Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж ІІ
Тулеген Әмина Биржанқызы А. Косарев атындағы №9 орта мектебі Ризабек Манаргул ІІ
Абай Жанерке Мұханқызы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІ
Борисова Дильназ Махамбет атындағы орта мектеп Кыстаубаева Назгуль Турганбаевна ІІ
Махмуджан Әзімхан Қ.Мұхамеджанов  атындағы

№1 мектеп-гимназиясы

Жалғасова Сәрсенкүл Есенгелдіқызы ІІ
  Сағынғали  Елдос М Атымов  атындағы №6 орта мектеп  Абдуллаева Амангул ІІ
Путилин Данил А.Пушкин атындағы №41 көпсалаы гимназия Еркінбай Гулзат Муратқызы ІІ
Пайзулла Диана Лермонтов атындағы №17 жалпы орта мектеп Балкыбекова Шекеркул Жаксылыковна ІІ
Сәрсенбек Аршын Асубұлақ орта мектебі Актанова Гульфия Толеухановна ІІ
Сансызбаев  Жандос №60 Ж. Түменбаев Изкенова  Мәншүк ІІ
Октябірқызы Айнұр Айгөлек мектеп-балабақша Жартынқызы Аңсаған ІІ
Дуйсенова Айгерим №6 ЖББОМ Айтмамбетова Агия Утебаевна ІІ
Орынбай Қазбек Еркінқала орта мектебі Кабдушова Балғаным Жалгасовна ІІ
Аманжанова Анара №10 жалпы орта мектеп Дымбаева Гульзат Кияшовна ІІ
Серікбай Шәмші №37 мектеп-лицей Бектібаева Жаңыл ІІ
Жолдина Наргиз №18 Орта мектеп Сыдыкбаева Мадина Танирбергеновна ІІ
Камиспаев Асылжан ӘлиханБөкейхан атындағы №76 мектеп Мейрханова Раушан Оралкановна ІІ
Серікбаева  Диана Маратовна Ғ.Ақтаев атындағы  №6 орта мектеп Алдабергенова Анар Жәнібекқызы ІІ
Ескендирова Сабина Көкшетау қаласы №10 орта мектебі Шенгельбаева Калима ІІ
Оразғали Асима   Сағындықова Тілекжан Оразғалиқызы ІІ
Абибулла Ақжол Сәду Нұрниязұлы атындағы мектеп-интернат Басбаева Гаухар Ондагановна ІІ
Кайсаева Арай Гасирбековна Ғ.Мұратбаев Сапарова Кулянда Байгабиловна ІІ
Сергей Еркебұлан Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу ІІ
Шапцов Владимир №33 МБК

 

Исқанова Жансая Қайратқызы ІІ
Маликқызы Қаламқас Еңбекші Абдикаримова Ұлбота  Орынбасаровна ІІ
Амангелді Нұрислам Жалғаұлы № 23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІ
Батыр Інжу № 23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІ
Есжанқызы Шұғыла №10 Күреңбел орта мектебі Ибрагимова

Алтынқыз Таласқызы

ІІ
Жапаш Дильназ №19мектеп-гимназиясы Ильясова Зулфия Идрисовна ІІ
Авайхан Аягөз Жамбыл орта мектебі Авайхан Жанибек ІІ
Қазақбай Әбліхайыр «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна ІІ
Полатова Мехрибан «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІ
Сабит Санжар Асхатұлы Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп Досымханова Карлыгаш Байтемировна ІІ
Болат Кәусәр Керней тірек мектебі

 

Абдрахманова Фарида Бакытжановна ІІ
Төлеубек Ертілек Ермекұлы Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Хасенова Мәншүк Аманкелдіқызы ІІ
Авайхан Аягөз Жамбыл орта мектебі Авайхан Жанибек ІІ
Қазақбай Әбліхайыр «Жібек жолы» мектеп-лицейі Бегалиева Гулжан Тастановна ІІ
Полатова Мехрибан «Шорнақ» жалпы орта мектебі Анарбаева Рсалды Султанхановна ІІ
Сабит Санжар Асхатұлы Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп Досымханова Карлыгаш Байтемировна ІІ
Болат Кәусәр Керней тірек мектебі

 

Абдрахманова Фарида Бакытжановна ІІ
Төлеубек Ертілек Ермекұлы Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Хасенова Мәншүк Аманкелдіқызы ІІ
Имирова Сабина Рустамовна С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп Елеуова Гульшат

Ережепқызы

ІІ
Маратова Саяжан Қ.Игенбайұлы атындағы орта мектеп- бақшасы Кенжегулова Айман Смагуловна ІІ
Райысова Гүлдария ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БИЗНЕС АКАДЕМИЯСЫ КОЛЛЕДЖІ Қабжаппарова Лазат ІІ
Сериков Адлет Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж ІІ
Атымтай Мөлдір  Қостанай педагогикалық колледжі ШайхетдиноваАйнагульБатыржановна ІІ
Жолдас Аруна Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Алиева Камшат Махмудовна ІІ
Есеналиева Айдана Үштөбе жалпы орта мектебі Қапашева Қарлыға Шактаевна ІІ
Берікбол  Мадияр №71 мектеп-лицей Жамауова Гульшат Утегеновна ІІ
Сатыбалды Гаухар Орынбасарқызы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Мухангалиева Гаухар Кабдыгалиевна ІІ
Аманқұл Аспандияр Топар жалпы білім беретін мектебі Наклова Зауре Сагинтаевна ІІ
Құдайбергенов Айдос  Қанатұлы Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Бидавлетова Гульмира Жумагалиевна ІІ
Үркенбай Елби С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Сураншиева Римма Курманалиевна ІІ
Жандосұлы  Алдияр

 

№4 шағын орталықты орта мектеп Таттыгулова Фарида

Садыхановна

ІІ
Панштейл Арина № 13 Ахмет Байтурсынов атындағы орта мектеп Даулетбекова

Қарлығаш

Қазыбаевна

ІІ
Олжанова Медина С.Торайғыров атындағы № 22  гимназия мектебі Айсабекова Алма Келденбаевна

 

ІІ
АхметАйсана С.Торайғыров атындағы № 22  гимназия мектебі Айсабекова Алма Келденбаевна ІІ
Булькенова Наргиз № 44 жалпы орта мектеп Мұратова Айнұр Манғазықызы ІІ
Серікбаева Аружан №22 орта мектеп Сламбаева Бағила ІІ
Серікбаева Аружан №22 орта мектеп Сламбаева Бағила ІІ
Ауесхан Нұрдаулет Есимжанұлы Е.Есжанов атындағы №9 орта мектеп Абдирова Айзат Еликбаевна ІІ
Аққали Қадырәлі

Айбарұлы

Исатай орта мектебі Утешкалиева Тойдык Насипуллаевна ІІ
Ерманова Кәусар Қармақшы аудандық оқушылар үйі Байдабаева Гаухар ІІ
Еркеш Жансая Жарқын орта мектебі Амиргалиева Жанар Отегеновна ІІ
Серғазы Бекзат Нартайұлы №19 жалпы орта мектеп Куатова Гулмира Нурекеевна ІІ
Есімханова Жұлдыз Теректібұлақ орта мектебі Қаирбаева Мақпал Танашқызы ІІ
Сейсен Жоламан Қырық құдық ауылы орта мектебі Зейне Алтын ІІ
Қанат Әселхан №6 Утемисова Жанат ІІ
Мағзом Махаб Махамбет атындағы орта мектеп Кыстаубаева Назгуль Турганбаевна ІІ
Жеңісбек Қарақат №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІ
Барғалиева Аяжан Қарақол орта мектеп-бақшасы Коныратова Эльмира Бабагаликызы ІІ
Байхожаева Диана № 33 Жұбанова Жанар ІІ
Ыбрахым Медина Асылмұратқызы №2 лицей Алибек Гулмира Егиналиқызы ІІ
Бөкенбай Балауса. Көктал орта мектебі Кожагулова Жанна. ІІ
Қуатбай Б. Көктал орта мектебі Раймкулова Зеткуль. ІІ
Мақсатбек Аяжан. Көктал орта мектебі Орунбасарова Забира. ІІ
Зинелова Нұрай Махамбет атындағы орта мектеп Махметова Меруерт Аскаровна ІІ
Еділ Мейрамгүл Махамбет атындағы орта мектеп Махметова Меруерт Аскаровна ІІ
Амангелді Елерке Жарбұлақ орта мектебі Оспанова Аида Канатовна ІІ
 Банахович Анастасия  Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп.

 

 Тойчибекова Эльмира Гайнуловна ІІ
Мендыгалиев Тимур Нурланович

 

№33

 

Куанышпаева

Жанар Сайлаубековна

ІІ
Кенжетаева Гүлсезім Е.Ш.Орақбаев атындағы жалпы орта мектеп Журалиева Ш.Д. ІІ
Ағи Дильназ Жұмабекқызы Еркінқала орта мектебі Мажитқызы Алтынай ІІ
Ерболатқызы Әсел С.Жаңғабылов орта мектеп Садыкова

Самал Канатовна

ІІ
Серік Нұрсұлтан   Ниязбаева Нурсила Қайратқызы ІІ
Маутханова Аружан №2  Ақсуат орта мектебі Кусаинова Айгул Абеновна ІІ
Ардабек Мирас Жамбыл жалпы орта білім беретін мектебі Умерханова

Гульнар

Мадениетовна

ІІ
Қуанышбай Бану «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Нұрбаева Айнұр Камбаровна ІІ
Зейлбекова Жазира «Жібек жолы» жалпы орта мектеп Устемирова

Перизат Мырзагалиевна

ІІ
Елубаев Баян №10 Зарыххан Айжамал ІІ
Бердімұхамбет Ұлдария

 

Т.Рысқұлов

атындағы орта мектеп

Бейсебай Үміт

Айбергенқызы

ІІ
Тазабек Самал А.Байтұрсынов

атындағы №13 орта мектебі

Тезекбаева Гульжанат Сапарбекқызы ІІ
Ерғалиқызы Саябақ №184 негізгі мектебі Идрисова Динара

Исмайловна

ІІ
Сапарғали Алдияр №51 Мамбетиярова Сандуғаш ІІ
Жумабаева Алуа №3гимназия Жақсыбекқызы Әйгерім ІІ
Сандибекова Сабина №3гимназия Жақсыбекқызы Әйгерім ІІ
Маметов Иманғали Ғаниұлы С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп — гимназиясы Саменова Айнур Муздыбековна ІІ
Бегалиев Сағи Қостөбе Серикова Лайла Байдаулетовна ІІ
Мұхамедханова Аяулым №33 жалпы орта мектеп Кәкен Жұмагүл Нүсіпқызы

 

ІІ
Баймағамбетова Жансая 99 орта мектеп Тұрсынбаева Гүлжайна Бектайқызы ІІІ
Мұратова Қарақат №148 Хаметова Ақмарал ІІІ
Диас Бақытғалиұлы №148 Хаметова Ақмарал ІІІ
 

Жұртыбекова Шырын

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІІ
Ибраева Балнұр   Жүнісбекова Гүлмира Мергенбайқызы ІІІ
Жанаева Арай

 

№36 Кабделова Алтынай Гильмановна ІІІ
Алдоңғар  Наз № 266 мектеп- лицей УтеулиеваСағынышМұхитқызы ІІІ
Қонысбай   Ерасыл Тұрар  Рысқұлов Алипбаева  Сауле ІІІ
 

Аубакирова Әдемі

 

Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІІ
 

Бауыржанқызы Раушан

 

Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІІ
Азидолла Риза Қ. Абаханов атындағы орта мектеп Нурмуханова Анар Азановна ІІІ
Ахат Бақнұр №28 орта мектебі Медетова Болған ІІІ
Қорабаева  Балнұр Манарбекқызы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІІ
Барат Нұрали №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова  Алтынай Сураншиевна ІІІ
Ахат Бақнұр №28 орта мектебі Медетова Болған ІІІ
Қорабаева  Балнұр Манарбекқызы Қайнар  орта  метебі Нұриахметова  Қарлығаш ІІІ
Барат Нұрали №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Иманкулова  Алтынай Сураншиевна ІІІ
Нұрпейіс Дина М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Еркебалаева Қырмызы ІІІ
Шамшитдин Мәнсүр № 34 жалпы орта мектеп Кунанбаева-Маканова Марал Рахметуллаевна ІІІ
Әйкенова Кәусар Берікқызы Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Ібіжанова Жанар ІІІ
Ибраева Айдана Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Ібіжанова Жанар ІІІ
Абдрахманов Хақназар № 66 мектеп-лицейі Тусенова Жанар Болаткызы ІІІ
Табыс

Асылбек

  Асен Аманжол ІІІ
Қасқарбай     Мадина

Бауыржанқызы

  Асен Аманжол ІІІ
Тулегенов Қанай  Мухамедұлы   Асен  Аманжол ІІІ
Сәрсенова  Аружан  Ержанқызы   Асен Аманжол ІІІ
АманбекСұңғыла Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Раисова Ания Берлибековна ІІІ
Берлибек Аслан Жамбыл атындағыоблыстық мамандандырылған

мектеп-гимназия- интернаты

Қалиасқарова

Нұрбақыт Жапарбековна

ІІІ
Зкрия Мансур Куандыкулы №8 гимназиясы Умбетова Салтанат Когабаевна ІІІ
Орынғалиев Нұртілеу Ынтымақұлы №8 гимназиясы Умбетова Салтанат Когабаевна ІІІ
Талғат Әділхан Қызылорда қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі Зейнулла Айгүл Қонысбекқызы ІІІ
Құтжанова Медина Үштөбе жалпы орта мектеп Кадирберлина Асель Алдаберлиевна ІІІ
Мәлік  Әділ Саматұлы Қайнар  орта  метебі Мұхаметжанова  Күлдар  Әңгібайқызы ІІІ
Құдайберген Дәурен Ж.Тәшенов жалпы орта мектеп Қолдасова Данахал ІІІ
Маулетова Гүлфат №1 жалпы орта мектеп Шотанова Алия Наурызбаевна ІІІ
 ШамхаловаАделина №53 Кусаинова Асемгуль Кенжебековна ІІІ
Алматай Камила №51 орта мектеп Алкереева Гүльжан

Мейрқұлқызы

ІІІ
Ғабитұлы Нартай №60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектеп ЕрмекбаеваЖауқасын ІІІ
Амангелді Данияр №  1 мектеп гимназиясы Танабекова Зура Ағабекқызы ІІІ
Сабырбай Мансұр №271 Сахиева Роза Файзуллаевна ІІІ
Кадырова Сара Ерболатовна Ә.Бөкейхан атындағы №76ЖББОМ Рахимжанова Асем Жмагуловна ІІІ
Болат Ақнар Ш.Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі Искакова Бакытжан Есильхановна ІІІ
Ұларбек Қазбек Ш.Уәлиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі Искакова Бакытжан Есильхановна ІІІ
Өмірхан Ақбота №101 мектеп-лицейі Султанбекова Алия Кайыржановна ІІІ
Даркенұлы Бейбарыс №169 мектеп-лицейі Жуманазарова Торегул Абылазизовна ІІІ
Бақтыбек  Альбина №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Сарсенова  Камшат Темирхановна ІІІ
Молдажан Айша №137 Жалпы орта мектеп Бошкаева Бота ІІІ
Елубай Көркемай №24 орта мектеп Абилхасова Жанат Ержанқызы ІІІ
Сайлаубай Жанару №24 орта мектеп Мардашова Гулмира Акылбековна ІІІ
Маратұлы Мирас №54 орта мектебі Әлімқұл Әйгерім Нұрмаханқызы ІІІ
Сарбас Нұржанат №4 Аубасова Нурсулу ІІІ
Маралбек Дидар Ғ.Мұратбаев Кенжегалиева Ақбике ІІІ
Әшірәлі  Нұрайым Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы Жұматай Раушан Ахметбекқызы ІІІ
Cәрсенбек Асан Русланұлы №23 Жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІІ
Жұмахан ЕңлікТалғатқызы №180 Бектасова Мадина Талгатовна

 

 

ІІІ
Келесбай  Жайна Нұржанқызы Қайнар мектеп-гимназия Джуркабаева Гаухар Бахитовна ІІІ
Амангелді  Әдемі №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна ІІІ
Ережеп Айару Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектеп Забибулла Тұмар ІІІ
Жұмахан ЕңлікТалғатқызы №180 Бектасова Мадина Талгатовна

 

 

ІІІ
Келесбай  Жайна Нұржанқызы Қайнар мектеп-гимназия Джуркабаева Гаухар Бахитовна ІІІ
Амангелді  Әдемі №1  орта  мектеп Калмаганбетова  Марияш  Элевсановна ІІІ
Ережеп Айару Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектеп Забибулла Тұмар ІІІ
Тынысхан Назым Ибрагимқызы Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі Шалибекова Галия Маратовна ІІІ
Бекетова Гүлайым 99 орта мектеп Тұрсынбаева Гүлжайна Бектайқызы ІІІ
Зейнеқабденова Жанерке Көкөзек орта мектеп-бақшасы Кав Нұржан ІІІ
Бекмолда Мақсат «Көкөзек орта мектеп-бақшасы»КММ Кав Нұржан ІІІ
Қажыбаева Айжан Көкөзек орта мектеп-бақшасы Желкайдарова Альфия Бахтыбаевна ІІІ
Мұхтар Жәмила Жұмабекқызы №7жалпы орта мектеп Шуренбаева Эльмира Умбетовна ІІІ
 

Тлеубердина Гульназ

Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна ІІІ
Кендирбай Саят Мухиденұлы №41 орта мектебі Мырзаханова Жулдыз Мамановна ІІІ
Əуесбай Айша Қуатқызы Төлеби атындағы 8- гимназия Қуат Әуесбай ІІІ
Болатұлы Жарас М.Атымов орта мектебі Қарашева Таңсұлу Бөлтекбайқызы ІІІ
Оңайбай Жапырақ М.Атымов орта мектебі Қарашева Таңсұлу Бөлтекбайқызы ІІІ
Басан Мұхаммедали Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Сабаганова Алма Толешовна ІІІ
Аскар  Еламан №2 жалпы орта мектеп Курмангазиева Айгерим ІІІ
Кешубаева Айдана

Мирзагалиевна

№4

Жалпы орта мектебі

Жасарова

Салтанат

Аскаровна

ІІІ
Іскендір Асылжан №271 орта мектеп Сахиева Роза Файзуллаевна ІІІ
Марат Жасура Махамбет атындағы орта мектеп Султангалиева Умиткен Байтурсыновна ІІІ
Әбенов Сағыныш №29 мектеп Тасымова Элеонора Жаппарқызы ІІІ
Дүйсенов Наурызбек

Медетұлы

Шахта орта мектебі Жолманова Кымбат

Урынбаевна

ІІІ
Кемелбек Іңкәр №10 Күреңбел орта мектебі Тоқбергенова Нұрсұлу ІІІ
Нұртаева Ельназ Шынқожа батыр атындағы жалпы орта мектеп Алдынгурова Гульжан Кудайбергеновна ІІІ
Абеуова Айжан Науалы орта мектебі Каришева Г ІІІ
Ерғазы  Гүлдана №6 жалпы білім беру мектебі Джанкелова Жанар Хожахметовна ІІІ
Мадибекова Молдир Мырзагалиқызы Е.Есжанов атындағы №9 орта мектеп Дарменова Гулзат Асанқыз ІІІ
Арықбаев   Қасиет  Берікұлы №177 орта  мектеп Шалманова Балнур

Сержановна

ІІІ
Шынарбек Акерке №10 жалпы орта мектеп Самандыкова Лаззат Турсиновна ІІІ
Садырбаева Нұрай №17 жалпы орта мектеп Қалыбекқызы Гүлнұр ІІІ
Қажмұратова Айша Ғани Мұратбаев Құрманалива Р.С ІІІ
Тоғжан Сағатқызы Досбол орта мектебі Утбаева Мақпал Төлбайқызы ІІІ
Мейірхан Айдар № 33 Жұбанова Жанар ІІІ
Жәнібек Дамир

 

№1мектеп-гимназия Станкевич Елена Викторовна ІІІ
Ғапу Бекболат №2 жалпы орта білім беру мектебі Байдильдина Рахима Хасановна ІІІ
Камал Нұрали  Болатович Еркінқала орта мектебі Келдибаева Венера Нуртулеповна ІІІ
Нұрмаханбет  Ұлту № 163 Бабаджанова Ақжарқын ІІІ
Алпысбай  Ұлбала № 163 Ысмайылова  Алтынсара ІІІ
Тұйғынбек Көркем  №8 орта мектебі Несіпбек  Меруерт Ерлатқызы ІІІ
Байтұрсын Назерке Үлгілі орта мектебі Мұсаева  Ғайни Қалымбетқызы ІІІ
Фарзудинова Салтанат Қ.Рысбеков атындағы  №5 мектеп-интернат Көбеева

Ақмарал

ІІІ
Айтқазина Алина №44 Сейсенғазықызы Перизат ІІІ
Табынбай Дінмұхамед №122орта мектебі Еспенбетова Нүргүл ІІІ
Рахимжанова Айару №34 Жунусова Актоты Алкеновна ІІІ
Еділбай

Жайна

Маратқызы

№266

Мектеп-лицей

Сулейменова

Самиға

Тәліпқызы

ІІІ
Марал Аружан «Дарын» Наурызбай Әйгерім ІІІ
Мадиева Амина Талгатовна Құйған орта мектебі Сабырбекова Қарлығаш Бақытбековна ІІІ
Дәулетбай Мариам №13 Құлмағанбетова Сымбат Алтынбаевна ІІІ
Мақсотов Абдрахман №24 орта мектеп Есенгалиева  Жамал Булатовна ІІІ
Мұхтарқызы Айнұр Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі Кузубаева Сабира Сейтовна ІІІ
Бибасарова Нұрсәуле Саматқызы № 162 Жамауова Жанат Усербаевна ІІІ
Бекдаулет Ғалия

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева   Меруерт  Мырзаханқызы ІІІ
Құрманғазы Нұрдәулет Қ.И. Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі Абишева  Айткүл

Магзумовна

ІІІ
 

Ермак Бибинұр

№142 Мамиланова Күлзат

Базархановна

ІІІ
Құрманғазы Нұрдәулет Қ.И. Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі Абишева  Айткүл

Магзумовна

ІІІ
 

Ермак Бибинұр

№142 Мамиланова Күлзат

Базархановна

ІІІ
Мүтал  Ақмаржан Абай мектебі Абулхаирова Римма ІІІ
Асхатқызы Сымбат Қосақ негізгі мектебі Бекманова Лайла Ахановна ІІІ
Ораз Аймен №15 орта мектебі Баетова Дана Рысбековна ІІІ
Тұрмағанбет

Ақниет

Ш.Ермағанбетова атындағы

№246 орта мектеп

Тоқмырзаева Қуанышкүл ІІІ
Чкалова Тогжан Алмасқызы № 24 мектеп Умарова Акмарал Булатовна ІІІ
Малгаждарова Қазына №53 мектеп-лицей Малгельдинова Қизат Айдархановна ІІІ
Зейнолла Дарын №53 мектеп-лицей Малгельдинова Қизат Айдархановна ІІІ
Мыңжасарова Айдана №24 лингвистикалық мектеп-гимназия Матенова Газиза Жаймухамбетовна ІІІ
Рысқұлбек  Елдана №183 Оразалиева Гульжазира Амантаевна ІІІ
Жүсіп Меруерт Санатқызы Турегельдиева Акмарал Тураровна akma-25.10.73@mail.ru ІІІ
Есімханов Нұржігіт Дарханұлы Әлихан Бөкейхан атындағы  №76 Жалпы орта мектеп Омарова Асылтас Магжановна ІІІ
Ақытұлы Ерғазы Жаңаауыл негізгі орта мектебі Чапатова Айжан Мукаметкалиевна ІІІ
Болат Балауса Абылай хан атындағы орта мектеп Омарова Зоя Аппазовна ІІІ
Сейітқали Мейірім

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІІ
Азимов Азиз

 

Жаркент гуманитарлық- техникалық колледжі Жақыбаева Меруерт Мырзаханқызы

 

ІІІ
Чимкентбай Инабат №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Нурлыбаева Гульжан ІІІ
Чимкентбай Инабат №4 Құрманбек Сағындықов атындағы орта мектеп Нурлыбаева Гульжан ІІІ
Нұржан Нұрдәулет М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалжан Әлия ІІІ
Ұлықсатбай Қарақат М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Балтабекова Айжан ІІІ
Жалғасбек Данияр М.Горький атындағы №16 мектеп — лицей Қалжан Әлия ІІІ
Әлібекова Әйгерім   Қайрат Жәзира ІІІ
Нурумбаев Дамир  «Білім – инновация» лицейі Екибаева Асия Айтбайқызы ІІІ
Керейбай Ілияс Дулатұлы № 32 орта мектеп Керейбаева Айгүл Дулатқызы ІІІ
Керейбай Даниал № 32 орта мектеп Акбаева Жулдыз Турсыновна ІІІ
Тайбек ШұғылаДарханқызы №3 Күршім гимназиясы Алимжарова Ардақты Өмірбекқызы ІІІ
Орынбек Аружан  

Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназия

Куатова Улжан Аманбаевна

 

ІІІ
Құралбек Ботакөз «Болашақ» жалпы орта мектебі Тургунбаева Замира Курбановна ІІІ
Жаныбекова Сабина Асубұлақ орта мектебі Болатова Айжан Болатовна ІІІ
Қали Маржан Байболатқызы №19жалпы орта мектеп Қорғанбекова Капура Садыковна ІІІ
Алтай Аделина Арыстановна М.Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі Арыстанова Эльмира Мерғалиқызы ІІІ
Далелов Ерасыл Жанибекович Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Хасенова Гүлжан Мадиевна ІІІ
Ондасынова Куралай Максутовна Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Хасенова Гүлжан Мадиевна ІІІ
Насыпова Жанель №12 балабақша-бастауыш мектеп Боранбаева Алмагуль Армиевна ІІІ
Арипбай Мадина Н.Исахметов атындағы орта мектеп Саякова Баян ІІІ
Базилжан Жансерік Н.Исахметов атындағы орта мектеп Сағабаева Зауре ІІІ
Ермекбай Аяулым Сүлейменов атындағы №37 орта мектебі Байшонова Индира Шарипбековна ІІІ
Ұзақбай Жасұлан Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна ІІІ
Әділхан Айман Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна ІІІ
Мұратқызы Нұрайым Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп Калтабаева Гульвира Сериковна ІІІ
Жахан Аяжан Р.Қошқарбаев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп Калаулинова Надира Жанатқызы ІІІ
Сәрсенбек Томирис №4 мектеп- гимназиясы Усабаева Айгуль Аюпжановна ІІІ
Қуанышбек Досымжан № 33 Ешмаханова Ақмарал ІІІ
Асқар Аяна   Қызайбаева Сапархан Есбалановна ІІІ
Игембек Әділхан Дарханмұхитұлы   Смаилова Динара Саттаровна ІІІ
Қазали Әйгерім Қанатқызы Ишимское орта мектебі Сексембаева Ляззат

Садыққызы

ІІІ
Жарылғасын Аңсаған Құрманғазықызы Ә.Бөкейханов атындағы мектеп- лицейі Каржасова Айжан Сериковна ІІІ
Болатпай

Бегзада

Еркінқала жалпы орта мектеп Дербисова  Рысты Сагингалиевна ІІІ
Ихсан

Аян

Еркінқала жалпы орта мектеп Дербисова  Рысты Сагингалиевна ІІІ
Сисенғали

Нұрлан

Еркінқала жалпы орта мектеп Дербисова  Рысты Сагингалиевна ІІІ
Мұхтар Гүлбану Сайнқызы №3 гиназия Оспанова Гулден Абибулловна ІІІ
Жанабатырова Назерке №4 Халық Алтын Аманжолқызы ІІІ
Абдикаликов Бексұлтан А.М.Горький атындағы №2 Минжанова  Камар Усербаевна ІІІ
Асқаров Сержан А.М.Горький атындағы №2 Минжанова  Камар Усербаевна ІІІ
Какен Әмір №110 мектеп-гимназия Ізмұқанова

Ақсүйрік

Жүсіпқызы

ІІІ
Ерғали Алинұр   Абитова Алия Қазыкенқызы ІІІ
Ергеш Абылайхан Новоишим қазақ орта мектебі Жолдаспаева Гульмира Мухтаровна ІІІ
Намет Асылзада №173 мектеп-лицей Семжанова Светлана Акынтаевна ІІІ
Ниеталиев Айбек № 180 Шерімбетова Салтанат ІІІ
Бегалы Айназ М.Дулатов орта мектебі Сериков Дәулет Жаңбырбайұлы ІІІ
Бағытбек Балнар Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған – мектеп – гимназия – интернаты Кабдуалиева Айнур Сериковна ІІІ
Құрманқұлова Ақерке Сырымқызы Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі Баялиева Айжан Жанатбаевна ІІІ
Тұрдыбекова Ақниет №35 орта мектеп

 

Серік Ақжол ІІІ
Жеңісова Мақпал   Ерланқызы №28 орта мектебі Меңлібаева Мәдина Оңғарбекқызы ІІІ
Дүйсенова Ақерке Тайшыбайқызы А.Нұрманов атындағы орта мектебі

 

Мақсұтбаева Қарлығаш Бекеновна ІІІ
Қадырханов Ибраһим Нурланұлы  №47 жалпы білім беретін мектебі Бигалиева Самал Сабитовна ІІІ
Қаспай Ертуған    Алимбетова Балзира ІІІ
Рахым Нұрай    Алимбетова Балзира ІІІ
Тажмұхан Мейрман Тұрар Рысқұлов орта мектеп Нурманалиева Карлыгаш Жакановна ІІІ
 Оразымбет Нұрғайша «Ақтоғай» орта мектебі Тойымбекова Бакитжан Рыскулбеккызы ІІІ
Құдайбергенова

Перизат

№57 Е.Көшербаев атындағы орта мектебі Аймурзаева Базаркуль Сейтмуратовна ІІІ
Булкенова Айгерім № 24 орта мектебі Оспанова Жанат Нуроллаевна ІІІ
Самырық Кенжебек Айгөлек мектеп-балабақша Жартынқызы Аңсаған ІІІ
Сұлтан Азамат Сейілбекұлы Жарылқасын Отарбаев орта мектебі Тажибаева Алия Кемаловна ІІІ
Сулейманова Феридэ №4 Құрманбек  Сағындықов  атындағы  орта  мектебі Мурадова Лейла ІІІ
Жандарова Айназ Казыбаевна №15 орта мектебі Салтенова Нургуль Сактагановна ІІІ
Жандарова Айназ Казыбаевна №15 орта мектебі Салтенова Нургуль Сактагановна ІІІ
Игілік Дияр № 53мектеп- лицей Турекенова Аяужан Қайсанқызы ІІІ
Щелупа Вячеслав № 53мектеп- лицей Турекенова Аяужан Қайсанқызы ІІІ
Айтқазина Ақмарал Қ.Игенбайұлы атындағы орта мектеп- бақшасы Кенжегулова Айман Смагуловна ІІІ
Байменов Мухаммед Али  Жандосович Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж ІІІ
Жалғас Сұлтан №36 мектеп-гимназия Хамидуллина Роза Тұяқбайқызы ІІІ
Хазихан  Аяна Талғатқызы Байсейіт Жылкелдин атындағы №30 жалпы білім беретін мектебі Булантаева Алия

Жарылкасыновна

ІІІ
Қасымбек Бекзат Жандосұлы   Айдаханов Тыныштық Рустемович ІІІ
Сакен Әнел Жамбыл орта мектебі Тетишбаева Гулнар Ереновна ІІІ
Жұмагелді Ділназ №22

 

Рахимбаева Д ІІІ
Тукен Димаш №10 Зарыххан Айжамал ІІІ
Нұрқанат Ұлбсын №266 мектеп-лицей Жұмашева Рыскуль ІІІ
Асқарқызы Амина А.Пушкин атындағы №41 көпсалаы гимназия Еркінбай Гулзат Муратқызы ІІІ
Достияр Алибек №11 мектеп-лицей Ахметова Мейрамкул ІІІ
Мекембек Әнел Керімбай атындағы №12 мекктеп Жунисова Кымбат Молотовна ІІІ
Бейбасар  Назерке №4 бастауыш Бекмурзаева Айнур ІІІ
Нүркеслув  Назым №5  гимназия  мектеп Абатова  Мейрамгүл ІІІ
Нүркеслув  Назым №5  гимназия  мектеп Абатова  Мейрамгүл ІІІ
Ердчукир Бағлан Асубұлақ орта мектебі Актанова Гульфия Толеухановна ІІІ
Құдайберген Маржан №137 орта мектеп Усенова Разиям Кадирдановна ІІІ
Хегай Руслан №266мектеп-лицей Жумахметова Айнур Калапбергеновна ІІІ
Мадышев Данияр № 4 Жалпы орта мектеп Джаркынбаева Меруерт Бейсенбековна ІІІ
Жасұланқызы Гүлім №102 мектеп –гимназия Аймуханова Асел Мухаметхалиевна ІІІ
Қабажай Ұлдана №74 мектеп-гимназия Қиясова Гүлмереке Кеңшілікқызы ІІІ
Жамалбек Назым №18 Орта мектеп Сыдыкбаева Мадина Танирбергеновна ІІІ
Шулинбаева Айнур №2 Жалпы орта мектебі Қызайбекова Гулнар ІІІ
Кожик Мейрамгүл Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу ІІІ
Серік Әбілхан Еркінқала орта мектебі Бисембаева Күнсұлу ІІІ
Сәмет Гүлнұр Ғаниқызы Еңбекші Абдикаримова Ұлбота  Орынбасаровна ІІІ
Мәди Алихан Аманжолұлы № 23 жалпы орта мектеп Зарерова Динара Мухамедалиевна ІІІ
Мұқанова Айшолпан №5орта мектебі Файзуллаева Салтанат Тунгишбаевна ІІІ
Тохтарбай Мирас №19мектеп-гимназиясы Ильясова Зулфия Идрисовна ІІІ
Еркінбек Фатима Жамбыл орта мектебі Тетишбаева Гульнар Ереновна ІІІ
Қайрғазы Шыңғыс

Әділбекұлы

Асубұлақ орта мектебі Кабимолдина Мереке

Галымқызы

ІІІ
Сеилхан  Әділбек №23 жалпы орта мектеп Жумабекова Зауре ІІІ
Еркінбек Фатима Жамбыл орта мектебі Тетишбаева Гульнар Ереновна ІІІ
Қайрғазы Шыңғыс

Әділбекұлы

Асубұлақ орта мектебі Кабимолдина Мереке

Галымқызы

ІІІ
Сеилхан  Әділбек №23 жалпы орта мектеп Жумабекова Зауре ІІІ
Жақсылық Алмас  Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Арапбаева Назым

Бактибекызы

ІІІ
Жунисали Диас  Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Арапбаева Назым

Бактибекызы

ІІІ
Плюта Мария Андреевна Урицкий  мектеп- лицейі Даукенова Б.Ж ІІІ
Жолмырзаева Жұлдыз Бақытбекқызы №266 мектеп-лицей Рзалиева Жанна Даулхановна ІІІ
Маратова Кәусар Ж.Сәдуақасов атындағы жалпы орта мектеп Алиева Камшат Махмудовна ІІІ
Сарманова Адина Георгиевка орта мектебі Ұлыбаева Ақмарал Отанғалиқызы ІІІ
Джумабай Ақерке №6 жалпы білім беру мектебі Айтжанова Лаззат Исембаевна ІІІ
Бекежанова Аружан №11 жалпы орта мектебі Козыбаева Жаннур Жумабековна ІІІ
Хамит Аружан Берікқызы № 10 орта мектебі Досмаилова Светлана Султановна ІІІ
Камиспаев Асылжан Әлихан Бөкейхан атындағы №76 жалпы орта мектеп Мейрханова Раушан Оралкановна ІІІ
Сүйеуғали Бөкейхан Ержанұлы Бітік мектеп – бөбекжай кешені Мухангалиева Гаухар Кабдыгалиевна ІІІ
Әбдірахман Нұрасыл Дүйсебекұлы №90 Абай Оракбаева Кунимкул ІІІ
Ертай Ақерке Топар жалпы білім беретін мектебі Наклова Зауре Сагинтаевна ІІІ
Орымбаева Әнел №10 Күреңбел орта мектебі Тоқбергенова Нұрсұлу ІІІ
Жармұханбет Жандира С.Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы Айгуль Нығанқызы ІІІ
Сайлауов Ерасыл Қ.Рысқұлбеков атындағы №33 Достарбекова Эльмира Жумахановна ІІІ
Кайнекешова Ильнура С.Торайғыров атындағы № 22  гимназия мектебі Айсабекова Алма Келденбаевна ІІІ
Оралханов Ералы № 44 жалпы орта мектеп Мұратова Айнұр Манғазықызы ІІІ
Рүстемқызы Арайлым №177орта мектебі Кенжеғараева Мадина ІІІ
Әбдікерім Ислам Шыңғысханұлы №1 мектеп-гимназия Усибалиева Э ІІІ
Жұбат Армат Асылбекұлы Ғ.Мұратбаев Ахметкалиева Марта Жаксылыковна ІІІ
Аманжанова Анара №10 жалпы орта мектеп Дымбаева Гульзат Кияшовна ІІІ
 

Есенжан Нұрдана

Ақай орта мектебі Дуйсебаева Майра Алдановна ІІІ
Кусаинова Малика Абаевна №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Досбаева Нургуль Кабдыгалиевна ІІІ
Сабиғат Мирас Мендибайұлы №28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Досбаева Нургуль Кабдыгалиевна ІІІ
Айтбай Еңлік №15 орта мектебі Шәймерденова Әйгерім ІІІ
Мекенбай Жібек №15 орта мектебі Тілеуқұлова Замира ІІІ
Амирхан Нурали Бірлік орта мектебі Алтыбаева Сауле

Имангалиевна

ІІІ
Кенбаева Нуриза

 

  Касенова Аида Нурмаханбетқызы ІІІ
Аринтаева Толқын Қарақол орта мектеп-бақшасы Коныратова Эльмира Бабагаликызы ІІІ
Құттыбек Жәния Лермонтов атындағы №17 жалпы орта мектеп Балкыбекова Шекеркул Жаксылыковна ІІІ
Ермекбаев Мирхан Кайрбекович №47жалпы орта мектеп Умарова Айгерим Саматовна ІІІ
Алимхан Оразбек Қырық құдық ауылы орта мектебі Ербол Заурен ІІІ
Уразбай Н. Көктал орта мектебі Ордабекова Шолпан. ІІІ
Жамбылқызы Ләззат Махамбет атындағы орта мектеп Махметова Меруерт Аскаровна ІІІ
Табылды Асқар Е.Ш.Орақбаев атындағы жалпы орта мектеп Журалиева Ш.Д. ІІІ
Дүйсеғұлов Асылхан Е.Ш.Орақбаев атындағы жалпы орта мектеп Журалиева Ш.Д. ІІІ
Маулибергенов Мансур  

№9

 

Мусенова А.Р. ІІІ
Жақсыбай  Ақбаян —- Торбаева Айзада

Мырзаханқызы

ІІІ
Базарханова Айда Көкпекті орта мектебі Курмангалиева Майра Советбековна ІІІ
Тәуірбай Еркебұлан А.Байтұрсынов

атындағы №13 орта мектебі

Тезекбаева Гульжанат Сапарбекқызы ІІІ
Жанарбек Шыңғыс №2 Орта мектебі Егинбаева Алтынгүл Бакытчановна ІІІ
Омырсерик Султан Саятович С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп — гимназиясы Саменова Айнур Муздыбековна ІІІ
Тлеугабылова Албина Қанатовна №10 орта мектебі Нуржанова Толкын Мирмановна ІІІ
Жақсылық Дастанжомарт Б.Момышұлы атындағы №62 Қанымбаева

Айгүл Тілеужанқызы

ІІІ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *