Менің елім мақтанышым байқауының қорытындысы

Менің елім мақтанышым байқауының қорытындысы

ҚҰРМЕТТІ, БАЙҚАУҒА ҚАТЫСУШЫЛАР!

«Менің елім мақтанышым» байқауы аяқталуына байланысты, байқау нәтижесі шыққанын хабарлаймыз! Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз! Алғыс хат пен Дипломды төмендегі Жүктеп алу батырмасын басып көшіріп ала аласыздар.

[button title=»Жүктеп алу» link=»https://cloud.mail.ru/public/ANJA/19iHTA1DX» target=»_blank» color=»blue» size=»20″]


Менің Қазақстаным номинациясы бойынша 1-сынып оқушылары арасында сурет салудан:
Нуруллаев Хабибулла 1 — орын
Қыдырбаев Мирас 1 — орын
Мұратов Нұржан 1 — орын
Ерланұлы Серікболсын 2 — орын
Байконырова Гульназ 2 — орын
Ережеп Ерғали Қазыұлы 2 — орын
Дюсенғали Жандаулет 3 — орын
Өтемұрат Аянат 3 — орын
Айтбек Сандуғаш Кеңесқызы 3 — орын
Алпысбеков Қуандық Ғабитұлы 3 — орын


Менің Қазақстаным номинациясы бойынша 2-сынып оқушылары арасында сурет салудан:
Мұхитқызы Аяулым 1 — орын
Серік Аруана 1 — орын
Табиғат Саят Табиғатұлы 1 — орын
Голобородько Андрей 2 — орын
Маманов Фархад 2 — орын
Тілек Диас 2 — орын
Амандықов Тамерлан Нұрлыбекұлы 2 — орын
Қанатұлы Мерей 3 — орын
Русланұлы Дәулетхан 3 — орын
Жандосқызы Жібек 3 — орын
Жетіру Мерей Қадырқызы 3 — орын
Рахимжанова Алтын 3 — орын
Қабыкен Рақымжан Қанатұлы 3 — орын


Менің Қазақстаным номинациясы бойынша  3-сынып оқушылары арасында сурет салудан:
Тайтөлеу Жігер Жандарұлы 1 — орын
Бахыт Илияс 1 — орын
Кеңес Фатима 1 — орын
Нурходжаева Дилноза 2 — орын
Турдалы Рамазан 2 — орын
Алмасқызы Айсұлу 2 — орын
Жаңабай Аружан 3 — орын
Арылбай Елнұр 3 — орын
САЛЫҚ ІҢКӘР 3 — орын


Менің Қазақстаным номинациясы бойынша  4-сынып оқушылары арасында қолөнер, сурет жұмыстарын ұсынудан:
Бейсбек Нурай 1 — орын
Бейбіт Сабина Бейбітқызы 1 — орын
Советов Мирлан 1 — орын
Орынбаева Назира 1 — орын
Лазанова Елизавета 1 — орын
Халилова Милена Сергеевна 1 — орын
Шаим Нұрай 2 — орын
Қалдан Асылжан 2 — орын
Жолдасқали Асылбек 2 — орын
Амандық Нұрида 2 — орын
Абай Әсем 2 — орын
Рамазан Диана 2 — орын
Толеугазы Диас Азаматұлы 2 — орын
Қабдолла Гүлім Сағыдатқызы 3 — орын
Әкім Алтынбек 3 — орын
Кызыр Ержан 3 — орын
Батырбекова Аружан 3 — орын
Қасымәлі Мерей 3 — орын
Жармухамедова Диана 3 — орын
Әбсатар Әліби 3 — орын
Серик Диас 3 — орын
Жазыбай Аяжан 3 — орын


Тұғырлы Тәуелсіздікке 25-жыл номинациясы бойынша 1-4-сынып оқушылары арасында эссе жазудан:
Тайтөлеу Жігер Жандарұлы 1 — орын
Дәуренбекова Толғанай  1 — орын
Ізтаев Дидар 1 — орын
Талкат Шынгызхан 1 — орын
Бекберген Меруерт Арланқызы 1 — орын
Нәзілбекқызы Назерке 1 — орын
Амирханова Адема 1 — орын
Үрісбай Еркебұлан 2 — орын
Берік Сұлтанали 2 — орын
Асқаров Алинұр 2 — орын
Айтқали Айнар 2 — орын
Рахат Ажар 2 — орын
Қаналы Ерасыл 2 — орын
Әріпжан Мерей Кәрімбекқызы 2 — орын
Дәрібеков Арнат 2 — орын
Орынбаева Назмина 2 — орын
Күзембаева Аделя 2 — орын
Дадажанова Алсу 2 — орын
Балтабай Айтолқын 2 — орын
Құдайбергенова Ақерке 3 — орын
Толеугалиева Ақтілек 3 — орын
Айдынқызы Алтынай 3 — орын
Рахматуллаев Абдулазиз 3 — орын
Нығымет Темірлан Ғабитұлы 3 — орын
Анапьянов Асылжан 3 — орын
Нұржаубай Нұртілек 3 — орын
Асан Елнұр 3 — орын
Мұхит Айанат 3 — орын
Тұрсынов Архат Тасболатұлы 3 — орын
Әжіғали Назбек Нұрланұлы 3 — орын
Амангелді Асылжан 3 — орын
Мауль Маргарита Витальевна 3 — орын
Бақбергенов Ақарыс Мейіржанұлы 3 — орын
Қожамұрат Cанжар 3 — орын
Әбсатар Әліби 3 — орын


1-4-сынып оқушылары арасында өлең жазу бойынша:
Ахметова Инжу 1 — орын
Қыдырбаев Қазыбек 1 — орын
Бақыт Мансур 1 — орын
Бүркүтова Ботагөз 1 — орын
Бейсебай Ернур 1 — орын
Джамалиева Құралай 2 — орын
Алпысбаева Медина 2 — орын
Аярбек Шұғыла Махатқызы 2 — орын
Темір Айзере 2 — орын
Бердіғали Таңсұлу 2 — орын
Тургын Аяжан 2 — орын
Жақсылық Айгүл Жансерікқызы 3 — орын
Оңғар Інкәр Досханқызы 3 — орын
Ерланова Сабина Ермекқызы 3 — орын
Байжомарт Асылжан 3 — орын
Мухаметжан Бақберген Мақсатұлы 3 — орын
Жумай Жасмин 3 — орын
Жамангарина Дана 3 — орын


Тұғырлы Тәуелсіздікке 25-жыл номинациясы бойынша 5-9-сынып оқушылары арасында эссе жазудан:
Халибекова Дилноза 1 — орын
Аманжол Аида 1 — орын
Жақыпбекқызы Мерей 1 — орын
Сатыбалды Амина 1 — орын
Саулен Аружан 1 — орын
Серик Жадыра 1 — орын
Сисенғалиева Айдана 2 — орын
Метай Мейірім 2 — орын
Тілеш Аружан 2 — орын
Дәлуов Нұрлыбек Петроұлы 2 — орын
Алтынай Берік 2 — орын
Алпысбаева Гауһар 2 — орын
Жұманова Гүлмира 2 — орын
Аманова Ализа 2 — орын
Қаратаева Мадина 2 — орын
Сайранқызы Нұрсат 2 — орын
Қамал Дәулет 2 — орын
Биян Айдана 3 — орын
Еркебаева Үмітай 3 — орын
Сыздықова Мерей 3 — орын
Тәжібай Назерке 3 — орын
Рүстем Ақнұр 3 — орын
Большевик Алина 3 — орын
Ашекеев Дархан 3 — орын
Ербол Аяла 3 — орын
Желдібай Дидар. 3 — орын
Жұмабай Мақпал 3 — орын
Амангелді Нурила 3 — орын
Есенбаева Гүлнұр 3 — орын
Кемелбай Амина 3 — орын
Рамазанова Аяулым 3 — орын
Ербол Гүлмарал Ерболқызы 3 — орын
Мұханбетов Дүйсенбай Берікқалиұлы 3 — орын


1-4-сынып оқушылары арасында өлең жазудан:
Тілеп Әсемгүл Асанқызы 1 — орын
Хидиралиев Даулетбек 1 — орын
Құлманбет Аружан 1 — орын
Васимов Камиль 1 — орын
Гилазов Ильфат Дамирович 2 — орын
Дәулет Мөлдір 2 — орын
Марат Ақниет 2 — орын
Бұхарбаев Бағлан 2 — орын
Пазулдин Жанат 3 — орын
Асқар Ерасыл Серікұлы 3 — орын
Сейдахмед Нұрбақыт 3 — орын
Хатран Салтанат 3 — орын
Ысқақ Өркен Жұмағалиұлы 3 — орын
Құмарғали Арайбек 3 — орын
Серік Абдулғафур Еркебұланұлы 3 — орын


5-9-сынып оқушылары арасында өлең жазудан:
Сәрсенмұрат Айымжан 1 — орын
Тоқсанбай Бейбарыс 1 — орын
Назарқан Ердос 1 — орын
Тұрсынбек Зарина Бауыржанқызы 1 — орын
Серік Досым 1 — орын
Адилов Бекарыс 1 — орын
Сайдбаттал Мұхаммедхан 2 — орын
Сабыр Дильназ Советқызы 2 — орын
Жұмаділ Темірлан 2 — орын
Камал Динара 2 — орын
Қасымов Даниял 2 — орын
Амангелді Ақерке 2 — орын
Cайдалы Жанарман 2 — орын
Мәжен Аңсаған 2 — орын
Дайырбек Аяжан 3 — орын
Қуанышбек Айсара Мейрамбекқызы 3 — орын
Cәндібекова Айсұлу Тұрланқызы 3 — орын
Сванбай Ызғар 3 — орын
ҚайратАйкуміс 3 — орын
Ерғали Назерке 3 — орын
Еркін Бекназар 3 — орын
Бексары Ақті 3 — орын


5-9-сынып оқушылары арасында шығарма жазудан:
Сапарбек Шұғыла 1 — орын
Антипина Юлия 1 — орын
Әділбек Ғани 1 — орын
Таженова Айгерім Ағатайқызы 1 — орын
Ихсан Исмаил 2 — орын
Мұхаметжан Асхат 2 — орын
Сағынтай Гүлзат 2 — орын
Нодирова Жансая 2 — орын
Силыбаева Назерке Альбертқызы 3 — орын
Ихсанова Карина 3 — орын
Сүлеймен Аружан 3 — орын
Арап Ұлзина 3 — орын
Мадеш Тамирис 3 — орын


Менің Қазақстаным номинациясы бойынша  5-9-сынып оқушылары арасында қолөнер, сурет жұмыстарын ұсынудан:
Елтаева Рухсона 1 — орын
Ахметбек Арайлым
Нұрмаханбет Нұрсезім 1 — орын
Жұмабекова Мейрамкул 1 — орын
Кузнецова Валерия Валериевна 1 — орын
Оразалы Жұлдыз 2 — орын
Цыбульская Влада 2 — орын
Амантайқызы Мадина 2 — орын
Калел Жанура 2 — орын
Бимұрат Иманжүсіп 3 — орын
Амантай Ажар 3 — орын
Әлібекқызы Айдана 3 — орын
Сагинтаев Алдияр 3 — орын
Жармағанбетов Бекболат Нурғазыұлы 3 — орын
Тұрғанбек Бақдаулет 3 — орын
Бесембаева Ева 3 — орын
Орақбай Нұрдос 3 — орын


5-9-сынып оқушылары арасында реферат ұсынудан:
Корганова Алина 1 — орын
Андреева Екатерина 2 — орын
Асан Шаттық 3 — орын


5-9-сынып оқушылары арасында ғылыми жоба, зерттеу жұмыстарын ұсынудан:
Шахмардан Ақнұр 1 — орын
Нұрпейсова Дина 1 — орын
Абдулла Назым 2 — орын
Есенбаева Гүлнұр 3 -орын
Жахангер Айда 3 — орын


10-11-сынып оқушылары арасында эссе жазудан:
Ақшолақова Аяжан 1 — орын
Қосаева Перизат 1 — орын
Жанат Жанерке Махамбетқызы 2 — орын
Қияқбаева Салтанат 2 — орын
Мәулен Ақниет Шалқарқызы 2 — орын
Каирленова Аида Женисовна 2 — орын
Қияқбаева Саламат 2 — орын
Сапарбаева Аяулым 3 — орын
Құнанбаев рамазан 3 — орын
Асанқызы Жазира 3 — орын


10-11-сынып оқушылары арасында шығарма жазудан:
Ақышева Салтанат 1 — орын
Шмидт Лилия 2 — орын
Қауыпбаева Айғаным 3 — орын
Мақсұт Жанерке Әріпханқызы 3 — орын


10-11-сынып оқушылары арасында өлең жазудан:
Букенбаев Асылбек 1 — орын
Серікбай Гаухар 1 — орын
Аманжолова Таңшолпан 2 — орын
Нұрмұханова Гүлнаргизада Абзалқызы 2 — орын
Мақсатбек Бауыржан 2 — орын
Жансерік Раулана 2 — орын
Ниязхан Дәуітхан 3 — орын
Жеңісбек Ақжолтай 3 — орын
Нариманова Мадина 3 — орын


10-11-сынып оқушылары арасында қалған номинациялар бойынша:
Абиболла Нұрсауле Табиғатқызы 1 — орын
Мәнсүрқызы Керімбала 2 — орын
Кузнецова Валерия 2 — орын
Сабыржан Бекзат 3 — орын
Бауен Арман 3 — орын
Сабыржанұлы Бақдаулет 3 — орын


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *